>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [9.12.2020] - Środa

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-12-3 o 16.21.40.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
W ostatnim spotkaniu fazy grupowej na Johan Cruijff Arena w Amsterdamie zmierzy się miejscowy Ajax i Atalanta. W pierwszym spotkaniu między tymi drużynami padł remis 2-2. Aby awansować Ajax musi ten mecz wygrać, natomiast Atalancie wystarczy remis. Oba kluby bardziej nastawione są na ofensywę niż obronę i myślę, że taki mecz cios za cios bardziej będzie pasował piłkarzom z Bergamo, tymbardziej, że im do awansu potrzeba tylko remisu. Dodatkowym czynnikiem przemawiającym za Włochami jest fakt, że w weekend nie rozegrali oni swojego meczu przez fatalne warunki pogodowe i gwałtowne opady deszczu, które uniemożliwiły rozpoczęcie starcia z Udinese. We włoskim zespole wykluczeni z gry są tylko Caldara i Miranchuk, więc zespół nie będzie już tak osłabiony względem ostatnich swoich meczów. Mając na uwadze powyższe zagram bezpiecznie:

Atalanta X2 @ 1.65 fortuna
 
Ostatnia edycja:
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - M'gladbach Real 1,76 2:0

Chyba nie ma zbytnio na co czekać bo kursy już lekko spadły. Real Madryt nie ma wyjścia i musi ten mecz wygrać, niestety dla nich skomplikowali sobie tak sytuację, że inny wynik niż zwycięstwo nie da awansu do dalszej fazy pucharowej ligi mistrzów a co to oznacza dla zespołu? Chyba każdy wie.
Ostatnio po 2óch porażkach z rzędu wygrali na wyjeździe 1:0 z Sevillą i co prawda styl nie zachwycił ale liczą się bardzo ważne 3 punkty - taka sytuacja już miała miejsce kilka tygodni temu gdzie również Real 2krotnie przegrał mecz i pojechał do Barcelony gdzie wygrali 3:1, możliwe, że ten zespół naprawdę mobilizuje się w trudnych sytuacjach a takowa ma miejsce i będzie miała miejsce w środę.
Bardzo ważna informacja do powrót S. Ramosa na mecz z M'gladbach i jeśli nie stanie się nic złego to wyjdzie od 1 minuty.
M'gladbach już 1 test oblał - bowiem przegrali bardzo ważny mecz u siebie z Interem 2:3 gdzie mogli sobie już przypieczętować awans w środę czeka ich 2 test ale tym razem trudniejszy bo na wyjeździe z Realem.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Real Madryt - M'gladbach Real 1,76

Chyba nie ma zbytnio na co czekać bo kursy już lekko spadły. Real Madryt nie ma wyjścia i musi ten mecz wygrać, niestety dla nich skomplikowali sobie tak sytuację, że inny wynik niż zwycięstwo nie da awansu do dalszej fazy pucharowej ligi mistrzów a co to oznacza dla zespołu? Chyba każdy wie.
Ostatnio po 2óch porażkach z rzędu wygrali na wyjeździe 1:0 z Sevillą i co prawda styl nie zachwycił ale liczą się bardzo ważne 3 punkty - taka sytuacja już miała miejsce kilka tygodni temu gdzie również Real 2krotnie przegrał mecz i pojechał do Barcelony gdzie wygrali 3:1, możliwe, że ten zespół naprawdę mobilizuje się w trudnych sytuacjach a takowa ma miejsce i będzie miała miejsce w środę.
Bardzo ważna informacja do powrót S. Ramosa na mecz z M'gladbach i jeśli nie stanie się nic złego to wyjdzie od 1 minuty.
M'gladbach już 1 test oblał - bowiem przegrali bardzo ważny mecz u siebie z Interem 2:3 gdzie mogli sobie już przypieczętować awans w środę czeka ich 2 test ale tym razem trudniejszy bo na wyjeździe z Realem.
W przypadku remisu Realu z Gladbach i zwycięstwa Interu z Szachtarem , to Real wychodzi z drugiego miejsca, bo ma lepszy bilans dwumeczu z Interem
 
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Real Madryt - M'gladbach
Typ: Real
Kurs: 1.76
Buk: efortuna

Witam. Jutro rusza ostatnia 6 kolejka fazy grupowej LM. Wybralem mecz Real- Borussia M'gladbach. Bo ten mecz zapowiada sie ekscytujaco , Real ma nóż na gardle musi ten mecz wygrać by marzyc o wyjsciu z grupy. Gruba B wydawala sie oczywista kto wyjdzie a tym czasem niespodzianka Real i Inter maja nóż wbity musza spotkania wygrac. Grupa stala sie wyrownana miedzy 1 a 4 miejscem to zaledwie 3 pkt roznicy. Real faworyt tego meczu , w lidze ostatnio wygral po dwoch prazkach w lidze i LM tym razem z Sevilla 0-1 , za to Borussia zremisowala 2-2 z Fraiburgiem. Jesli Real nie wygra tego meczu Zinedine Zidane moze sie pozegnac w roli szkoleniowca. Zatem moj typ to wygrana realu 2-0
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Salzburg- Atletico
Obie strzelą w II połowie 2.80 @totalbet




Do teraz wszystkie mecze gospodarzy w tej edycji LM pokrywały taki bet 5/5. Tutaj jeszcze wieksze szanse na to są, bo Salzburga interesuje tylko zwyciestwo aby awansowac do kolejnej rundy LM. Austriacy mega ofensywni, otwierają się szczegolnie w drugiej polowie. Berisha i Szaboszlai w kapitalnej formie, w weekend wiekszosc podstawowych graczy odpoczywało, a u gosci wrocil Suarez. Nadal brak dwoch podstawowych defensowrów- Gimeneza i Vrsaljko. Kurs bardzo fajny, ja to biore. Tutaj bedzie troche bramek.
 
didier_drogba 7,4K

didier_drogba

Użytkownik
Ja widze inaczej mecz Realu z M'gladbach. Prawda jest taka, że remis daje awans obu zespołom, jeśli Inter ogra Szachtar. Real ma do M'gladbach respekt zwłaszcza za to 2-2 w Niemczech i za dwu-mecz z Szachtarem- 6 punktów, bilans bramkowy 10-0 a Real 2 razy przegrał z Ukraińcami. Nie wydaje mi sie, żeby Real od razu "wsiadł" na Borussie, bo mając Thurama, czy Allasane Plea jest możliwość konterki i straty bramki, a wtedy Niemcy się zamurują i może być problem. Podejrzewam, że 1 połowa będzie czasem i nasłuchiwaniem tego co dzieje się w Mediolanie. Jeśli np taki Szachtar będzie prowadził albo remisował (w co nie wierze) to Realowi nie pozostanie nic innego jak zaryzykować w 2 połowie, jesli natomiast Inter ze spokojem będzie miał 2-0 to i remisik w Madrycie może być do końca.

Dlatego Real grający w kratkę i wiedzący co M'gladbach potrafi nie rzucą się na rywali, wszak lepiej wejść z 2 miejsca niż odpaść w ogóle. Dlatego zakładam nudne 0-0 do przerwy (no ewentualnie 1-1 ;)) ale najpewniej remisik.

Nikt o tym nie pisze nigdzie, a dla mnie dość fajny typ, po niezłym kursie

Real Madryt- M'gladbach
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2,55
Buk: STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
salzburg-atl.madryt typ;atl.madryt nie przegra i ponizej 4,5 gola w meczu kurs;1.58 etoto✅
witam,typuje jeden z najciekawszych meczy w ostatniej kolejce fazy grupowej ligi mistrzow.w grupie bardzo ciekawie bo bayern juz ma pewny awans z pierwszego miejsca,drugi jest madryt z 6pkt,trzeci salzburg z 4pkt i lokomotiv z 3 pkt.salzburg zeby awansowac musi wygrac z atletico,jesli przegraja to zagraja w lidze europy bo nie sadze zeby lokomotiv wygral z bayernem nawet z w drugim skladzie.nie maja nic do stracenia ale uwazam ze nie dadza rady bo zawodnicy simeone graja w tym sezonie bardzo dobrze,najgorsze mecze maja w lidze mistrzow gdzie zaliczyli dwie wpadki z rosyjska druzyna dwa razy remisujac.w lalidze w tym sezonie musza zdobyc mistrza,w 10 spotkaniach wygrali 8 i dwa zremisowali,ciekawy jest bilans bramkowy 21-2.jak zawsze swietnie bronia,trener fantastyczny taktyk i mysle ze wypunktuja salzburg bo on musi wygrac mecz.nie spodziewam sie duzo bramek w tym meczu poniewaz ciezar gatunkowy jest duzy,druzyny beda grac zachowawczo bo kazdy blad moze kosztowac awans i co za tym idzie duze pieniadze.druzyne dalej beda grac dalej tylko ze atletico w lidze mistrzow,a salzburg w lidze europy.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3
A 32,9K

ar0nek

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ja widze inaczej mecz Realu z M'gladbach. Prawda jest taka, że remis daje awans obu zespołom, jeśli Inter ogra Szachtar. Real ma do M'gladbach respekt zwłaszcza za to 2-2 w Niemczech i za dwu-mecz z Szachtarem- 6 punktów, bilans bramkowy 10-0 a Real 2 razy przegrał z Ukraińcami. Nie wydaje mi sie, żeby Real od razu "wsiadł" na Borussie, bo mając Thurama, czy Allasane Plea jest możliwość konterki i straty bramki, a wtedy Niemcy się zamurują i może być problem. Podejrzewam, że 1 połowa będzie czasem i nasłuchiwaniem tego co dzieje się w Mediolanie. Jeśli np taki Szachtar będzie prowadził albo remisował (w co nie wierze) to Realowi nie pozostanie nic innego jak zaryzykować w 2 połowie, jesli natomiast Inter ze spokojem będzie miał 2-0 to i remisik w Madrycie może być do końca.

Dlatego Real grający w kratkę i wiedzący co M'gladbach potrafi nie rzucą się na rywali, wszak lepiej wejść z 2 miejsca niż odpaść w ogóle. Dlatego zakładam nudne 0-0 do przerwy (no ewentualnie 1-1 ;)) ale najpewniej remisik.

Nikt o tym nie pisze nigdzie, a dla mnie dość fajny typ, po niezłym kursie

Real Madryt- M'gladbach
Typ: remis do przerwy
Kurs: 2,55
Buk: STS
Tak na pewno kazdy z zespołów bedzie czekal do konca 1pol aż inter bedzie prowadzil 3-0 bo nawet 2-0 dla interu do polowy nie gwarantuje wygranej Włochom. Gdybanie, ale powodzenia
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Salzburg - Atletico Madryt
Typ: over 10,5 RR @ 2.02 9 (do przerwy 7..)
Betsson

Analiza:

Kiedy tylko Atletico straciło bramkę z Bayernem i pojawiła się szansa Salzburga na wyjście z grupy to od razu pomyślałem o kartkach i rożnych w tym meczu. Tak jak już kiedyś wspominałem, Salzburg jest drużyną, która nabija wiele rożnych. Zarówno w lidze jak i lidze mistrzów. Często w ich meczach jest pokrywana linia 10 rożnych. Starcie z Atletico gwarantuje emocje od samego początku spotkania. Jeżeli Salzburg wyjdzie ofensywnie od początku, a nie widzę innego rozwiązania to mimo defensywnie ustawionej drużyny Atletico mecz będzie otwarty z wieloma sytuacjami w obu polach karnych. Spodziewam się podobnego spotkania pomiędzy tymi drużynami jak ten w drugiej kolejce w Madrycie. Wynik 3:2 oraz 14 rzutów rożnych.

Poniżej przedstawiam statystyki rożnych z meczów Salzburga i Atletico z LM:
Salzburg - Lokomotiv 8:3 (11)
Atletico - Salzburg 9:5 (14)
Salzburg - Bayern 10:3 (13)
Bayern - Salzburg 5:5 (10)
Lokomotiv - Salzburg 6:8 (14)
Średnia 7,2 RR/mecz (według mnie robi wrażenie, grając w grupie z Bayernem i Atletico)

Bayern - Atletico 6:7 (13)
Atletico - Salzburg 9:5 (14)
Lokomotiv - Atletico 1:10 (11)
Atletico - Lokomotiv 16:1 (17)
Atletico - Bayern 3:4 (7)
Średnia 9 RR/mecz (mecze z Lokomotivem powodują, że jest taka wysoka średnia)

Statystyki pokazują, że obie drużyny dużo nabijają rożnych w tegorocznej Lidze Mistrzów. Teraz dochodzi najważniejszy czynnik jak bezpośredni pojedynek o awans. Walka na noże, która mam nadzieje, że przyniesie obfitą ilość rożnych.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Real Madryt - Moenchengladbach
Typ: over 4,5 RR HT @ 1.89 4
Betsson

Analiza:

Rzuty rożne do pierwszej połowy zazwyczaj gram w momencie kiedy przed meczem wiadomo, że jedna z drużyn musi odrabiać straty bądź jest na gorszej pozycji startowej. Real musi od początku ruszyć do przodu i narzucić swoje tempo. Celem Królewskich będzie jak najszybsze objęcie prowadzenia i kontrola spotkania. Napór na Niemiecką drużynę powinien być widoczny od samego początku, dlatego mój typ kieruję w liczbę rzutów rożnych w pierwszej połowie. Linia jaka najczęściej jest wystawiana to około 4,5. Nie ukrywam, że rożne w meczach Realu w pierwszej połowie już zdarzyło mi się postawić i często te ataki od początku meczu powodowały uzyskanie min. 5 rożnych do przerwy. Do tego dochodzi fakt, że goście są bezpośrednim rywalem w walce o awans z grupy, a to tylko jest na korzyść tego zakładu.

Staystyki rożnych do przerwy w meczach Realu w tegorocznej LM:
Szachtar - Real 0:7 (7)
Inter - Real 1:4 (5)
Real - Inter 3:0 (3)
Moenchengladbach - Real 0:5 (5)
Real - Szachtar 0:1 (1) [Real dopiero ruszył do ataku po przerwie nabijając 7 rożnych]

W 3/5 meczy linia została pokryta, nie jest to wynik znakomity, ale potwierdzający, że Real potrafi od początku zaatakować i nabić wiele rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
W zwiazku z tym, ze w meczu Bayernu nie zagra Lewandowski TVP zmienila plany i pokaza w srodowy wieczor mecz Real Madryt vs Moenchengladbach.
 
DonCorleone1916 2,8K

DonCorleone1916

Użytkownik
Hahahha masakra TVP PiS i TVP Bayern ... kto go chce oglądać w tych meczach Bayernu o pietruche ? Katastrofa ta informacja dla Januszy i całego gimnazjum :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Ajax - Atalanta Over 5.5 kartek @1.92 Betsson

Wczoraj się udało z kartkami w Kijowie i Lipsku, dziś próbujemy dalej. Gospodarze muszą wygrać, żeby awansować z 2 miejsca do fazy pucharowej LM, gościom wystarczy remis. Nie potrafię wskazać faworyta, w tym meczu może zdarzyć się wszystko, ale nie powinno być jednostronnego meczu, a walka do samego końca. W 1 spotkaniu ujrzeliśmy 6 kartoników, dziś nie powinno być gorzej, patrząc na stawkę tego pojedynku. Sędzia Carlos Del Cerro Grande, typowy średniak jak na ligę hiszpańską, jednak w tym sezonie się rozkręcił, nawet w LM podniósł średnią, w ostatnim meczu LM pokazał 6 ŻK. Chciałem zagrac to w dublu z kartkami w Madrycie, jednak tam sędziuje Kuipers, który wielokrotnie Mnie zawodził, więc odpuszczam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +200
F 3,5K

Frank de Xymox

Użytkownik
Co do wpisu tarki_16 - pełna zgoda. Jeśli grać Ajax-Atalanta to tylko na kartki.

Ostatnio, ktoś wspominał o STS-ie, że mają od niedawna dobrą ofertę na żółte kartki. Zgadza się - jest tak, że jak zawodnik dostanie żółtko to wiadomo jest ono liczone jako jedna kartka. Jeśli ten sam zawodnik dostanie drugie żółtko a w konsekwencji czerwo to jest to liczone jako 3 kartki. Jak gość dostanie bezpośrednie czerwo to takie coś jest liczone jako dwie kartki. Przerabiałem to na meczu MU-PSG. Działa ;).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +15
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Midtjylland - Liverpool 2 @1,86 fortuna

Myślę, że nawet jeśli Liverpool zagra rezerwowym składem to po takim kursie warto spróbować. Zapowiadany skład z Origi, Jota, Minamino, Keita, Jonesem, Hendersonem nie wygląda najgorzej. Z pewnością będą chcieli się pokazać, a potencjał nawet drugiej jedenastki jest większy niż Midtylland. Gospodarze też grają o pietruszkę, bez publiczności i choć dla nich to na pewno prestiżowe spotkanie to jednak ciężaru gatunkowego tutaj nie ma. Co prawda Duńczycy urwali punkty Atalancie, ale jednak mieli tam trochę szczęścia. Tutaj rywal lepszy i biorąc pod uwagę, że rzadko można spotkać taki kurs na Liverpool z podobnej klasy rywalem to żal nie zagrać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Wygląda na to, że mamy trzy mecze, w których oba kluby grają o awans do 1/8 finału, dlatego dobrą opcją są specjale, a więc połączenie bramek, rzutów rożnych oraz kartek. Wczoraj w Lipsku bardzo ładnie się to zazieleniło spróbujemy w Fortunie, która pozwala na łączenie zakładów z jednego spotkania

Ajax Amsterdam vs Atalanta:
⚽over 2.5 goli @1.40
⚠over 4.5 żółtych kartek @1.43
⛳over 8.5 rzutów rożnych @1.36
🎯Łączne AKO(z Happy Hours) @3.10

Real Madryt vs Borussia Mönchengladbach:

⚽over 2.5 goli @1.53
⚠over 3.5 żółtych kartek @1.38
⛳over 8.5 rzutów rożnych @1.48
🎯Łączne AKO(z Happy Hours) @3.56

Salzburg vs Atletico Madryt:

⚽over 2.5 goli @1.68
⚠over 4.5 żółtych kartek @1.51
⛳over 8.5 rzutów rożnych @1.31
🎯Łączne AKO(z Happy Hours) @3.79
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Inter - Szachtar
Inter -1,5
@1,78
fortuna

Dziś próbuję spotkania z grupy, gdzie wszystko jest jeszcze otwarte ze względu na różne dziwne wyniki w trakcie trwania fazy grupowej. Idę w kierunku Interu, który po wygranej w Niemczech i przegranej Realu w Doniecku wrócił do gry. Dziś muszą od początku przycisnąć i odnieść pewne zwycięstwo i liczyć na pozytywny rezultat w Madrycie. Nieco niezrozumiałe są dwa zwycięstwa Szachataru z Realem przy dwóch klęskach z Niemcami. Ani zwycięstwo z Realem ani klęski z Borussią nie pokazują tak naprawdę prawdziwego poziomu Ukraińców. Pewnie ta prawda znajduje się gdzieś po środku, ale to nie zmienia faktu, że dziś jadą na trudny teren, do mocnej ekipy, która niewątpliwie miała apetyt na awans do 1/8, a jeśli się to nie uda to jest to też gra o LE jeśli wygrają. Potencjał kadrowy po stronie Interu, poza Vidalem nie ma braków, dodatkowo Inter zagra u siebie. Dla mnie pewne zwycięstwo, nie zdziwię się jak skończy się tak samo jak w sierpniu w turnieju finałowym LE. Mimo, że Szachtar dziś na dobrej wyjściowej pozycji to moim zdaniem skończą grupę na 4 miejscu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Ja mam 3 takie luźne typy na dzisiaj.

Ajax - Atalanta
Typ: Atalanta @3.15
Unibet


Generalnie cenię wyżej Atalantę, niezależnie czy grają u siebie czy na wyjeźnie. Ich wyniki w LM potwierdzają, że oni sami też chyba czują się nieźle na wyjazdach. Dlatego uważam, że kurs jest trochę przesadzony, tym bardziej, że nie ma jakichś istotnych kontuzji we włoskim zespole. Młodzież z Ajaxu jest dzisiaj pod presją, muszą wygrać, żeby awansować, a historia pokazuje, że młodzi pod presją nie grają najlepiej. Ja bym tu widział w najgorszym wypadku mecz 50/50, ale jednak liczę na wpadkę Ajaxu wykorzystaną przez Włochów.

Real Madryt - Borussia Moenchengladbach
Typ: Remis @4.10
Unibet


Typ mocno ryzykowny, ale takie też czasem warto próbować. A jest tu sporo argumwntów za remisem. Głównym z nich jest kiepska forma Realu, fakt, że w pierwszym meczu remis wyciągnęli w samej końcówce. Do mnie trafia też kurs na wygraną hiszpanów. Gdyby Real był tu aż takim faworytem jak go niektórzy malują, to kurs na nich wynosiłby 1.4, a nie 1.8. To oznacza, że jest grupa ludzi, którzy nie wierzą tu w Real, do tego stopnia, że są w stanie utrzymać kurs przed spadkiem, nawet kiedy takie masy stawiają na Real. Dodatkowo remis może dać tu awans obu drużynom. Oczywiście jestem daleki od myślenia, że zagrają na remis, ale jeśli zdarzy się tak, że w 70/80minucie na tablicy będzie widniał remis, a Inter będzie wyraźnie prowadził z Szachtarem to jestem w stanie sobie wyobrazić, że obie ekipy zamiast rzucać się sobie do gardeł, zagrają bardziej asekuracyjnie.

Inter - Szachtar
Typ: Inter -1.75 @1.90
Pinnacle


Jestem zdania, że Szachtar jest słaby. Najpierw zlekceważył ich Real, przed Interem w 1 meczu uratował ich sędzia, który nie podyktowałby karnego chyba nawet gdyby Lukaku został postrzelony z broni palnej przez obrońców Szachtara. Fuszerka jakich mało. Na szczęście Borussia pokazała im ich miejsce. Real zlekceważył ich ponownie i teraz nagle mają szanse na awans. Mocno się jednak zdziwię jeśli coś im się tu uda ugrać. Uważam, że to mecze z Borussią pokazują prawdziwą słabość tej drużyny.

I to tyle. Nie są to analizy bardzo dogłębne, nie zdziwię się jak mocno z tymi typami przestrzelę, ale to moje luźne przemyślenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Salzburg - Atletico 0:2 (7-2 RR)
powyżej 2,5 gola i powyżej 9,5 RR, @2,59 Fortuna


Na dzisiejsze spotkanie proponuję takiego dubla, mecz trochę kojarzy mi się z wczorajszym starciem Lipska oraz Manchesteru United, tam też gospodarz z pod znaku Red Bulla musiał wygrać, a gościom wystarczał remis, jak się skończyło wczoraj każdy wie. Salzburg pokazał już, ze nie obca mu ofensywna filozofia gry, że nie broni wyniku tylko stara się grać do przodu, w tej edycji Ligi Mistrzów w ich spotkaniach pada średnio 5 goli na mecz,w Atletico wiadomo skromniej, ale ta średnia też wynosi 2,6 gola, dzisiaj podejrzewam, że Salzburg "rzuci" się od początku na rywala podobnie jak zrobił to wczoraj Lipsk, oni nie mogą nic kalkulować, a gdyby strzelili dość prędko bramkę to mecz zrobi się mega otwarty, Atletico nie będzie miało już czego bronić, rożnych obie ekipy również nabijają dośc sporo, szczególnie gospodarze, fakt, że Atletico ma większą średenią, ale oni nabili 16 RR tylko w meczu w Moskwie, który zremisowali 0:0, natomiast Salzburg potrafił zdobyć 10 RR grając z Bayernem, więc to budzi szacunek. Początkowo myślałem dołożyć jeszcze kartki, ale w Fortunie są tylko żóółte, więc ostatecznie odpuściłem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +123
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Real Madryt - M'gladbach Typ: Real Madryt @ 1,67 Fortuna

Przed ta kolejka na czele grupy B jest Borussia Moenchengladbach. Mają po pięciu spotkaniach 8 punktów. Po siedem punktów maja Szachatr i Real. Na ostatnim miejscu z pięcioma punktami jest Inter. Real gra u siebie z liderem z Moenchengladbach. Inter podejmie u siebie Szachtar. W najlepszej sytuacji jest Real. Tak się wydaje, ponieważ maja swój los we własnych rękach. Od wyniku ich meczu w dużej mierze zależy, które miejsce zajmą. No, ale właśnie ostatnio jest problem z wygrywaniem, zwłaszcza w Lidze Mistrzów. Realowi udało się wygrać z teoretycznie najtrudniejszym rywalem. Dwa razy polegli z Szachtarem Donieck. Z ekipa typowana na najsłabsza w tej grupie. Ekipa, która w dwóch meczach z Borussia straciła aż 10 bramek i nie zdołała ani jednego strzelić. Real jeszcze szczęśliwie wywiózł punkt z Niemiec. Przedziwna jest ta grupa. Kompletnie nielogiczne wyniki padają w tej grupie. Nikt nie spodziewał się takich wyników przed rozpoczęciem. Pewnie trochę na to wpływ specyfika tego sezonu i natężenie meczów. Ale dzięki temu mamy zapewnione super emocje i na rozstrzygnięcia musimy czekać do ostatniej kolejki. Nie będę oryginalny i ja również postawię na Real. Dzisiaj grają najważniejszy mecz w fazie grupowej. Zadecyduje o tym kto wyjdzie z grupy B. Często udowadniali, ze pomimo kryzysu gdy stoją, już pod ściana potrafią wygrać najważniejszy mecz. Na ten moment każdy w grupie ma szanse wyjść z grupy. Ciężko mi sobie wyobrazić taki scenariusz, ze Real na wiosnę grał w lidze Europy. Chociaż nie takie rzeczy futbol widział. Miejmy nadzieje ze tak nie będzie. Niektórzy wietrzą ustawke w meczu przy wysokiej wygranej dla Interu. Ja jestem zdanie, ze Real będzie oglądał się tylko na siebie. Mecz będzie transmitowany w TVP.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +123
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom