>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

6. Grand Prix Hiszpanii [20 - 22 maja 2022]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Hiszpanii 2022
1652381092492.png

Piątek, 20 maja:

#1 Trening ▶ 14:00
#2 Trening ▶ 17:00

Sobota, 21 maja:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 22 maja:
#Wyścig ▶ 15:00

1652381250315.png


Informacje o torze:
Nazwa toru:
Circuit de Barcelona-Catalunya
Lokalizacja: Montmeló, Hiszpania
Pierwsze Grand Prix: 1991
Długość toru: 4.675 km
Liczba okrążeń: 66
Całkowity dystans wyścigu: 308.424 km
Rekord okrążenia: Max Verstappen (2021) - 1:18.149

Zapraszam do dyskusji!
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Hiszpanii - kwalifikacje, sobota 16:00
Magnussen - Norris @ 1.50

Stroll - Ocon @ 1.65
Kurs: 2.47
Bukmacher: forBET
Analiza:

McLaren przywiozl tutaj bardzo duzy pakiet poprawek i wg mnie jest to jedyna ekipa, ktora jeszcze nie zdolala pokazac swojego prawdziwego potencjalu. Norris stracil prawie caly FP2 z powodu uszkodzenia podlogi w bolidzie ale tym sie specjalnie nie martwie. Gdzie jak gdzie ale akurat tor pod Barcelona wiekszosc kierowcow swietnie zna i mysle, ze Lando nie bedzie mial problemow z ogarnieciem bolidu do czasu kwalifikacji. Haas na przeciwleglym biegunie i do Hiszpanii nie przywiezli zadnych ulepszen. Generalnie uwazam, ze talent i bolid jest po stronie Norrisa i ze bedzie wyzej niz przecietnym Magnussen.
Jeszcze wieksze niz McLaren udoskonalenia przywiozl Aston Martin. Wlasciwie to oni przywiezli zupelnie nowy bolid, ktory wyglada jak kopia Red Bulla. Zrobila sie z tego powodu spora afera w padoku. Sadze, ze minie troche czasu zanim az tak duze zmiany samochodu ogarna i wydaje mi sie, ze podczas tego weekendu nie wskocza na wysoki poziom. Alpine prezentuje sie tutaj mocno jak na razie i wierze, ze Ocon pokona raczej kiepsko spisujacego sie w kwalifikacjach Strolla.
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Ja zauwazylem ze w kazdym treningu Max jest blizej Ferrari , dzis niewiele zabraklo by zrobic najlepszy czas. Mysle ze jeszcze jest troche do ustawienia ale w kwalach wg mnie bedzie na styku. Kurs na Maxa atrakcyjny

Max win kurs 3 STS ⛔
 
Ostatnia edycja:
Parkinson 26,8K

Parkinson

Użytkownik
Ode mnie dzisiaj:

Bottas - Alonso 2 @2.62 (Betclic)

Spore problemy Fina w FP1 gdzie zdołał wyprzedzić tylko Vipsa, Latifiego i De Vriesa. To samo w FP2 gdzie przejechał tylko3 okrążenia.
W FP3 już trochę lepiej - 9. miejsce z czasem 1:20.781.

Fernando jedzie u siebie, zna tor i jest w stanie wykręcić czas w okolicy 1:20 co pokazał w FP2.
 

Załączniki

mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Dzis stawiam na Maxa, tempo Redbulla poki co najlepsze , tor wszyscy znaja i wiadomo jak tam sie jedzie , mimo ze ten tor jest dosc kiepski do wyprzedzania to mysle ze bolid z dobrym tempem da sobie rade. Kluczowe bedzie zarzadzanie oponami. Choc Ferrari z poprawkami i mimo ze ich dlugie przejazdy wygladały solidnie to stawiam na latajacego Holendra, miejmy nadzieje ze bolid da rade

Verstappen win kurs 2 STS ✅

I jak zawsze ryzyko tez sie pojawi wiec zagram sobie wygrana Redbulla w dublecie, bo dobre tempo a i o opony Checco potrafi zadbac wiec niech sie dzieje

Zwyciezki dublet Redbull kirs 8,15 fortuna💚💚
Post automatycznie złączony:

I moze jeszcze taki dubel

Sainz - Russel 1⛔
Bottas - Norris 1✅
kurs ako 2,47 ⛔

Ferrari jest tu szybkie na dlugich przejazdach tez bedzie dobre, Merc poki co pozbyl sie podskakiwania ale nie jestem pewnien czy za tym nie poszlo troche gorsze zarzadzanie oponami
W drugiej parze mysle ze McL przy tych temperaturach bedzie wygladał gorzej bo hamulce gdzies tam sie oddzywaja, poza tym Lando bardzo zle sie czuje fizycznie i dzis nie jest w pelni sil. Alfa mysle ze bedzie w punktach.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1348
mkl 128,1K

mkl

Znawca - Formuła 1
NA ŻYWO

Perez wygra @5,0 w STS
Jeżeli RedBull nie zrobi świństwa i nie będzie team order to meksykanin dojedzie pierwszy bez problemu. Ja mam złapane po kursie 25 jak jeszcze Leclerc jechał. Max ma stratę i problemy techniczne ze swoim DRSem

282050663_4932746353517393_5513087451683420108_n.jpg
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom