>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50$ na pokera

piotrurycz 0

piotrurycz

Użytkownik
Następna po PartyStakers i LiquidPoker (które nie są już dostępne dla Polaków) strona na której możemy otrzymać $50 za darmo na grę (jak do tej pory tylko te nacje zostały zbanowene na tym serwisie: China, Russia, Turkey, Brazil - więc radzę się spieszyć póki nie zamkną także dla Polaków). $50 to doskonały bankroll na początek.
Aby otrzymać bonus należy zarejestrować się z podanego linku:

http://www.yourpokercash.com

Warunki są niemal identyczne jak w przypadku PartyStakers czy LiquidPoker, tutaj jednak należy rozegrać 500 raked hand by można było wypłacić kasę. Ważne, że raked hand można wyrabiać na stołach BEGINNER na stawkach $0,02/0,04 NL. Nawet dla kogoś kto nigdy nie grał w pokera a jest trochę inteligentny warunki są do spełnienia (musi oczywiście wcześniej pograć trochę na PLAY MONEY).

Aby otzrymać bonus należy przy rejestracj postępować dokładnie tak, jak napisali.
Powodzenia
 
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
niestety juz nie dostaniesz bo przy rejestracji podajesz bonus code a skoro sie rejestrowales to nie mozesz miec nowego konta na swoje dane ???? a tym bardziej na dane kogos innego bo to juz oszustwo ???? ale Polak potrafi ????
 
P 0

pablo198

Użytkownik
trzeba tam podac referal kod zeby dostac bonusa?jesli tak to skad go wziac?czy trzeba cos wplacic zeby dostac tego bonusa?pozdrawiam
 
5 0

5k0cz3k

Użytkownik
no dla Ciebie to sciema a ludzie otrzymali i powyplacali juz wiecej niz 50 $ a poza tym goku nie musisz wcale w to wierzyc ???? ja tez dostalem i wyplacilem bez prolemowo 125 $
 
G 0

goku

Użytkownik
jak mam wierzyc jak tam sie zarejestrwoalem i nic jakos nie dostaje??
a pozatym o jakim kodzie wy mowicie?? jakos wczesniej nie bylo o nim mowy...
 
S 0

sklacz

Użytkownik
KLIKNIJ TU
i podaj podczas rejestracji:ytjitj [to jest referal code]

rejestrujcie sie tak jak jest tam w instrukcji i teraz powinno wszystko dzialac mowie wam ja po jakis 3-4 dniach dostalem bonusik DZIALA!!!!!
 
Do góry Bottom