>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

50% bonus skrill-tap(podobno dla wszystkich)!!!

S 1,1K

slukasz123

Użytkownik
Na poczatek dodam ze jest to w firmie Oddsring bo nie napisalem w tytule
Witaj, xxx!
Przetestuj super-szybkie wpłaty przez nową technologię systemu Skrill i nie marnuj więcej czasu! Przetestuj Skrill 1-Tap już teraz i weź udział w unikalnej promocji na dobry początek 1-Tapowania!
Zaoszczędzenie czasu, który spędzasz przechodząc kolejne etapy wpłaty jest bardzo ważne, szczególnie gdy obstawiasz mecze na żywo.
Przetestuj Skrill 1-Tap, a my damy Ci w prezencie dodatkowe 50% sumy dwóch pierwszych wpłat, nawet do 25 EUR!
Wybierz Skrill 1-Tap w opcjach depozytu i przy swojej pierwszej wpłacie ustaw limit - i gotowe! Każdy kolejny depozyt to tylko jedno kliknięcie, bez konieczności logowania do Skrilla!
Wpłać teraz!
Uwaga: Wyślij nam maila z &quot;Bonus Skrill 1-Tap&quot; w temacie by odebrać bonus. Dokładne zasady poniżej.
Przetestuj tę wyjątkową promocję już teraz i postaw na mecz Biało-Czerwonych siatkarzy z rosyjską Sborną. Spotkanie europejskich dwóch trzecich grupy H już jutro w Łodzi! Wpłata przez Skrill 1-Tap.jpg
OddsRing - Newsletter
Facebook - Oddsring Twitter - @OddsringEN Google+ - Oddsring
ZAKŁADY LIVE | NASTĘPNE 24H | WYPISZ SIĘ | NAPISZ DO NAS
1. Promocja dotyczy wszystkich zarejestrowanych użytkowników Oddsring zamieszkałych w Polsce. 2. Oferta limitowana, dostępna do 30.09.2014 dla wszystkich klientów, którzy po raz pierwszy skorzystają ze Skrill 1-Tap po otrzymaniu tego newslettera. 3. Bonus o wartości 50% sumy dwóch pierwszych wpłat przez Skrill 1-Tap będzie wypłacony do maksymalnej sumy 25 EUR. 4. Bonusem zostaną nagrodzeni gracze, którzy spełnią warunki bonusu i wyślą e-mail o temacie &quot;Bonus Skrill 1-Tap&quot; pod adres [email protected] po złożeniu depozytów. 5. Kwotę bonusową należy obrócić 5 razy po minimalnym kursie 1.5. Zakłady o niższych kursach, czy te, które zostaną odwołane, anulowane, zwrócone lub postawione na przeciwne strony z tym samym wynikiem nie będą brane pod uwagę przy sprawdzaniu dokonania obrotu. 6. Kwotę bonusową należy obrócić zgodnie z kryteriami obrotu w ciągu 30 dni od otrzymania bonusu, w przeciwnym razie środki bonusowe stracą ważność.
 
C 48

chosenone

Użytkownik
Zeby ominac ten limit polecam wplacanie raz normalnie 105zl potem usuniecie na koncie skrill stalego polecenia i ponowne wplacanie...
Dokładnie tak. Wpłacamy 100 przez Tap&#39;a, kasujemy na koncie Skrill polecenie stałe, jeszcze raz wpłacamy 100 i wysyłamy e-mail. Bonus dopisany po ~15minutach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
C 48

chosenone

Użytkownik
Jest to konieczne jesli chcesz zalatwic to w 1 dzien bo jakis limit maja smieszny wiec lepiej usunac wplacic 2 raz i nie miec problemow
Wiesz może czy do obrotu liczą się tylko zdarzenia z @ 1.50 i wyżej, czy ako musi być min. 1.50 ?
 
cinek7731 232

cinek7731

Użytkownik
Dostaliscie ta oferte na mail czy kazdy moze z niej skorzystac?
W sumie w tytule napisane jest ze podobno dla wszystkich ale jednak wole sie upewnic
 
K 4,2K

kamilkilku

Użytkownik
W przypadku posiadania środków zarówno z depozytu jak i bonusu w jakiej kolejności pobiarane są środki przy stawianiu zakładów? Czy można zatem zlecić wypłatę przed dokonaniem obrotu i grać za sam bonus?
 
G 0

gucio90

Użytkownik
witam,
nie czaje tego, wpłaciłem normalnie przez skrill 100, zrobiło się aktywne skrill 1-Tap chcę coś wpłacić przez tą opcję wyskakuje limit 181 i nie mogę wpłacić ani 100 ani 80 wywala komunikat limit 181. Wszedłem w ustawienia skrill usunąłem to polecenie stałe, chcę zrobić wpłatę przez skrill 1-Tap wyskakuje komunikat, że muszę znowu wykonać zwykłą płatność przez skrill żeby aktywować skrill 1-Tap. Jak to w końcu trzeba zrobić żeby wpłacić coś przez skrill 1-Tap?
 
Do góry Bottom