>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

5. kolejka Premier League (30.08 - 1.09.2022)

Status
Zamknięty.
przez pryzmat 3K

przez pryzmat

Użytkownik
Arsenal - Aston Villa, Aston Villa powyżej 1,5 kartki @ 1,54 Fortuna

Arsenal jest w bardzo dobrej dyspozycji. Drużyna rośnie. Była w stanie mimo słabszej dyspozycji i dobrej gry rywala pokonać Fulham. Wszystko na The Emirates zmierza w dobrym kierunku. Drużyna przyjezdnych z Birmingham w zgoła odmiennych nastrojach. Ostanie 4 kolejki poprzedniego sezonu bez zwycięstwa. Początek tej kampanii rozczarowujący - wygrana jedynie ze słabym w tej chwili Evertonem. Steven Gerrard według brytyjskich bukmacherów jest pierwszym trenerem do zwolnienia na wyspach. Mówi się, że piłkarze są za Stivim jednak pytanie czy zarząd wytrzyma ciśnienie. Najbliższe 3 spotkania to : Arsenal, Man City, Leicester. Skład gości na pierwszą 10 ligi. Oczekiwania w klubie większe niż wyniki. W obu spotkaniach z Arsenalem w poprzednim sezonie Aston Villa pokrywała tą linię kartek, oba spotkania zresztą przegrała. Teraz też pachnie czymś podobnym jednak Ville stać na dobrą grę. Czuję, że będzie nerwowo w tym spotkaniu szczególnie po stronie Aston Vilii.
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Po krótce parę zdań bo skorzystałem z ciekawej oferty na forbet +50% zysku przy kuponie na piłkę 4x 1.40.

Arsenal - Aston Villa / 1 @1.47

Już bez kombinacji. Czysto i konsekwentnie gram na swój klub, ale jak ich nie grać jak są w takiej dyspozycji. Mecz z Fulham mógł się skończyć tragicznie po błędzie Gabriela ale stało się, kibice bardzo pomogli i Kanonierzy wrócili na 2-1. Szczęścia sporo przy bramkach ale wątpliwości nie ma, że to oni byli lepszą drużyną. Przeważali cały mecz a gol dla Fulham padł bo Gabryś się zlagował. Aston Villa wygląda tragicznie. Dziś padła bomba w postaci zwolnienia Parkera, a Stevie G jest następny w kolejce. Drużyna gra piach, a papiery ma na walkę o puchary albo chociaż pierwszą ósemkę. Aktualnie zaledwie 3 punkty na 12 możliwych po wygranej z jeszcze słabiej prezentującym się Evertonem. Bęcki od Bournemouth, Crystal Palace i równie słabo grającego West Hamu. Villans gole tracili w każdym meczu, ciężko spodziewać się, że nie stracą ich przy tak dysponowanych Gunners. Spodziewam się podobnego meczu jak z Młotami, czyli męczenie buły, raczej bronienie się i próbowanie sił z kontry. Wątpię, że to zda egzamin, ale prędzej widzi mi się tu jakieś 1/2-0 niż 3-1. W każdym razie, kolejny raz widzę komplet na Emirates.

Liverpool - Newcastle/ 1 + każdy min. 2 RR @1.58 ...

Liverpool chyba zaczyna się budzić, a z pewnością wrócił w ostatnim meczu gdzie rozgromili Wisienki aż 9:0. Newcastle z pewnością tyle nie dostanie, jednak ciężko będzie wywieźć punkty z Anfield. H2H oczywiście na korzyść The Reds (mowa o meczach w Liverpoolu) 4-1-0. Newcastle obecnie to oczywiście inny zespół niż parę czy paręnaście miesięcy temu, jest tam dużo więcej jakości, lepszy trener - ogólnie wszystko trybi dużo lepiej, niemniej dalej będzie im ciężko wywieźć korzystny rezultat. Nad winem nie ma co się za bardzo rozwodzić, może jedynie dodać, że granie tego po 1.28 jest średnio rozsądne, ale tak jak ostatnio przy starciu Arsenalu z Fulham wystarczy dodać niziutkie linie na rogi i już kurs robi się przyjemny. Liverpool zawsze te rogi nabija, może nie jest to już taka maszynka jak w ostatnim sezonie ale, żeby nie nabili dwóch przy Robbo i TAA to nie wiem co by się musiało stać. Co do rywali - tylko Wisienki nie były w stanie pokryć tej linii przeciwko Liverpoolowi w tym sezonie, mimo iż ta wygórowana nie jest. Wydaje mi się jednak, że co do Srok nie powinniśmy się martwić bo Ci akurat rogi biją wzorowo w tym sezonie. Wyniki z ostatnich spotkań to kolejno: 11/3/5/13. Tylko z Brighton słabiej to wyglądało, jednak 11 z Forest czy 13 z Wolves robi wrażenie, a i z City zrobili 5 co jest ładnym wynikiem. W każdym razie, zawsze linie pokrywali i wydaje mi się rozsądne zagrać w tę stronę. Ewentualnie można próbować zamiast tego typu Over 1.5 gola + over 8.5 RR po 1.52

West Ham - Tottenham / X2 + over 1.5 @1.58


O West Hamie parę słów padło wyżej. Grają po prostu słabo. Z przodu wygląda to mizernie, strzelili tylko 1 bramkę dysponując takimi zawodnikami jak Benrahma, Bowen, Antonio czy Scamacca. Słabiutko. Wychodzą na przeciwko Tottenhamu gdzie jest jeden z obecnie chyba najlepszych tercetów na świecie Kulu-Kane-Son i mówię to jako fan Kanonierów. Choć Son póki co nie gra na miarę swoich możliwości porównując jego grę choćby z poprzednim sezonem. Jednak całe Spurs gra dobrze - niestety i będą groźni w tym sezonie. Młoty powinny się spiąć ale dostając bęcki od Brighton czy Nottingham nie wydaje mi się, aby byli w stanie podskoczyć Tottenhamowi, choć nie powiem fajnie byłoby zobaczyć mecz jak dwa lata temu z comebackiem z 3:0 na 3:3. West Ham wygrywał ze Spurs w dwóch ostatnich starciach bezpośrednich na własnym obiekcie, wątpie że ta sztuka uda im się trzeci raz z rzędu biorąc pod uwagę formy obu ekip. Po cichu liczę na remis 😅

Southampton - Chelsea / X2 + over 1.5 @1.44 nawet X2 nie pomogło...

Ostatnio Chelsea jakoś mnie nie przekonuje. Remis z Tottkami - tak wiem jakie były okoliczności, choć trzeba wspomnieć, że w tym spotkaniu byli lepszą drużyną; następnie bęcki od Leeds i męczarnie z Lisami przez pana Gallaghera. Nie zdziwię się jak i dziś będą mieli problem aby lekko łatwo i przyjemnie ograć Świętych, mimo, że Ci też formą nie grzeszą. Wygrali dotychczas też tylko z Leicester. W The Blues fajnie odnalazł się Sterling widać, że dobrze współpracuje z kolegami czego efektem są już dwie bramki i asysta czyli udział w trzech z pięciu dotychczasowych goli Chelsea. Różnica między drużynami spora i tak naprawdę Chelsea powinna do przerwy machnąć 0-2 i potem kontrolować grę ale ostatnimi czasy różnie to bywa więc asekuracja na wypadek jakiegoś remisu czy po prostu straty gola i/lub głupiej czerwonej kartki jak to miało miejsce ostatnio.

Fulham - Brighton / Over 1.5 gola + over 6.5 RR + over 1.5 ŻK @1.75 jeden róg..

Tego meczu co prawda nie gram choć wydaje mi się fajny trop z BetArchitekta. Dwie drużyny, które naprawdę fajnie grają, preferują ofensywny styl gry. Nie spodziewam się szachów tylko raczej otwartego meczu zwłaszcza, że gramy na Craven Cottage. Fulham przegrało dotychczas tylko z Arsenalem, Brighton straciło punkty tylko z Newcastle po remisie. Potter robi tam mega robotę co przekłada się na wyniki. Martwić może fakt, że Mewy póki co straciły tylko jedną bramkę oraz dwa ostatnie spotkania między tymi ekipami kończyły się 0-0, jednak wcześniej z reguły padały overy między tymi ekipami. Co do rogów to w każdym spotkaniu zarówno jednej jak i drugiej ekipy linie były pokrywane, a kartki w 7/8 meczów - nie było kartek tylko w starciu Brighton z West Hamem. Może i argumentów mało, ale typ bardziej pod przeczucie, że nie będzie to kolejny mecz między nimi na 0-0.

Ja gram takie AKO:
Arsenal
Chelsea X2 + over 1.5
Liverpool + każda drużyna min. 2 RR
Spurs X2 + over 1.5
@6.30 (z uwzględnieniem bonusa forbet)
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaAnglia, Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Leeds United - Everton
Typ: Rodrigo over 2.5 celnych strzałów
Kurs: 9.00
Bukmacher: lvbet
Analiza:


Spodziewam się kilku bramek w tym spotkaniu, a kto ma je strzelać jak nie kapitan zespołu Leeds - Rodrigo. Hiszpan ma na swoim koncie już 4 trafienia w tym sezonie, w spotkaniach z Chelsea, Southampton i Wolves. Obrona Evertonu jest mocno przeciętna, a Rodrigo będzie stwarzał im niemałe problemy.
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Arsenal wygląda bardzo dobrze na początku sezonu ale te 1.50 to lekka przesada. AV słabo zaczęło ale to bardzo solidna ekipa.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Liverpool - Newcastle
Typ: Salah strzeli gola @1.90 Betclic
dwie asysty, zero goli

Trudno mi było uwierzyć, że w ostatnim meczu wygranym 9:0 przez The Reds - Egipcjanin ani razu nie trafił do siatki. Nikomu chyba nie trzeba przestawiać jakiej klasy jest to zawodnik i uważam, że dzisiaj gdy nadarzy się jakaś okazja to zamieni ją na gola.
 
Ostatnia edycja:
A 1,3K

Alejandro_buk

Użytkownik
Leicester - Manchester United
typ: 2
kurs: @2.15
bukmacher: STS

Leicester z sezonu na sezon gra coraz słabiej, a najbliższy sezon będzie prawdopodobnie najgorszy od lat, o czym świadczy początek sezonu (3 przegrane i jeden remis). Lisy w letnim okienku transferowym nie dokonały żadnych wzmocnień. Największe braki są w obronie, a najjaśniejszy jej punkt - Wesley Fofana został właśnie sprzedany do Chelsea i w meczu z czerwonymi diabłami już nie zagra. Manchester United słabiutko rozpoczął sezon, natomiast wygrana z liverpoolem była tzw. gamechangerem i piłkarze uwierzyli, że mogą grać fajną piłkę. Dodatkowo czerwone diabły sprowadziły jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie - Casemiro. Casemiro powinien dać dużo spokoju w środku pola Manchesteru. W meczu z southampton wchodził z ławki, natomiast z lisami powinien już zacząć w podstawowej jedenastce. Dodatkowo Erik Ten Hag zauważył ile spokoju w obronie dało posadzenie na ławce Harrego Maguire'a :) Oczywiście King Power Stadium, mimo problemów Lisów i dobrej dyspozycji czerwonych diabłów, nie jest łatwym terenem, natomiast po tym kursie warto spróbować
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Arsenal wygląda bardzo dobrze na początku sezonu ale te 1.50 to lekka przesada. AV słabo zaczęło ale to bardzo solidna ekipa.
Solidna to ona może kiedyś była, na ostatnich 15 spotkań w lidze to tylko 3 wygrane i w mediach trwa wyścig Stevena G. z Frankiem L. o to, który pierwszy straci pracę
 
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Skład mają spokojnie na środek tabeli. W każdej chwili mogą zaskoczyć a Arsenal nie będzie wszystkiego wygrywał grając młodzieżą. Już w weekend w starciu z Fulham się prześlizgnęli.
Żeby nie było ja im kibicuje i nie będę pisał że stracą punkty. Po prostu uważam że jeszcze nie dorośli do takiego poziomu by wystawiać na nich kurs z AV w granicach 1.50
 
Ostatnia edycja:
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Tylko, że Fulham na razie prezentuje się o poziom lepiej od AV. Dodatkowo były to derby, gdzie wiadome było, że łatwo nie będzie i jeśli pamięć mnie nie myli, była o tym mowa w temacie poprzedniej kolejki. Arsenal dominował i wywalczył swoje. Teraz kurs 1,5 na gospodarzy to nie moja bajka, ale nie widać przesłanek żeby AV miała „zaskoczyć”
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Skład mają spokojnie na środek tabeli. W każdej chwili mogą zaskoczyć a Arsenal nie będzie wszystkiego wygrywał grając młodzieżą. Już w weekend w starciu z Fulham się prześlizgnęli.
Żeby nie było ja im kibicuje i nie będę pisał że stracą punkty. Po prostu uważam że jeszcze nie dorośli do takiego poziomu by wystawiać na nich kurs z AV w granicach 1.50
Papiery to oni mają jak pisałem nawet na walkę o pierwszą 8-kę a może i na puchary, tyle, że grają piach i to jest clue.
 
przez pryzmat 3K

przez pryzmat

Użytkownik
Niezależnie jak skończy mecz Arsenalu z Villą goście mogą myśleć o przewadze w środkowej strefie boiska jeżeli piłkarze zagrają na swoim poziomie. Brak Parteya i Elneny obok Xhaki to jest jednak trochę inna gra niż z Thomasem. Naprzeciw Douglas Luiz, Kamara, McGinn - goście grający agresywnie i potrafiący doskoczyć. Też jestem za Arsenalem jednak Villa ma podstawy by myśleć o dobrym wyniku, na pewno ich na to stać.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Man. City - Nottingham Forest
City powyżej 71.5% posiadania piłki @ 1.81
Betclic

Na dzisiaj proponuje jeszcze posiadanie piłki przez piłkarzy City. Jak dobrze wiemy, Pep podobnie jak to było w Barcelonie musi mieć piłkę przy sobie, a nie za nią biegać. Statystyki ostatnich spotkań City mówią, ze ta statystyka się zdecydowanie poprawiła. W dwóch spotkaniach City miało aż 75% posiadania piłki, pozostałe trzy to 69% i 67%.
Myślę, że dzisiaj goście będą za piłka biegać, a gospodarze nie pozwolą sobie na to co w ostatnim spotkaniu, ze będą musieli gonić wynik. Goście nieźle zaczęli sezon i ich posiadanie piłki jest na poziomie 50%, wynik niezłe bo widać, ze również chcą operować piłką. Linia co prawda wysoka, ale myślę ,ze warto.
 
Otrzymane punkty reputacji: +216
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle United
Typ: Kieran Trippier żółta kartka
Kurs: 6.00
Bukmacher:
lvbet
Analiza:

Kieran Trippier w dzisiejszym starciu zagra na przeciwko Luisa Diaza. Kolumbijczyk swoją techniką i szybkością sprawia niemałe problemy przeciwnikom. Prawi obrońcy rywali notorycznie zostają karani żółtą kartką, w tym sezonie zrobił to już Adam Smith z Bournemouth, Dalot z Man United i Tete z Fulham.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +680
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Leicester - Manchester United
Maguire na ławce to była świetna decyzja trenera Czerwonych Diabłów. Jeden gol stracony z Liverpoolem oraz czyste konto na wyjeździe ze Świetnymi może napawać optymizmem. Środek pola też fajnie funkcjonuje. Do tego dołączył do nich bardzo doświadczony zawodnik - Casemiro.
Natomiast gospodarze dzisiejszego spotkania radzą sobie ostatnio bardzo słabo. Ofensywni gracze są bez formy. Nie zdziwię się jeżeli w ogóle nie zdołają pokonać bramkarza gości.

Typ: Leicester poniżej 1.5 goli
@1.56 betfan
 
Ostatnia edycja:
G 0

gubernator_nh

Gość
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia Premier League
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Liverpool - Newcastle United
Typ: Kieran Trippier żółta kartka
Kurs: 6.00
Bukmacher:
lvbet
Analiza:

Kieran Trippier w dzisiejszym starciu zagra na przeciwko Luisa Diaza. Kolumbijczyk swoją techniką i szybkością sprawia niemałe problemy przeciwnikom. Prawi obrońcy rywali notorycznie zostają karani żółtą kartką, w tym sezonie zrobił to już Adam Smith z Bournemouth, Dalot z Man United i Tete z Fulham.

wszystko fajnie, pięknie, gratulacje, ale jakbyś to wrzucił chociaż kilka minut wcześniej a nie jak sie mecz zaczyna.....
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom