>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Świata Katar 2022 (4 - 5.09.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-09-1 o 19.27.52.png
Zrzut ekranu 2021-09-1 o 19.28.03.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

Magical Snap - 2021.03.15 22.04 - 002.png
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Eliminacje do Mistrzostw Świata - Europa
Godzina: 20:45
Spotkanie: Gibraltar - Turcja
Typ: Gibraltar strzeli gola
Kurs: 4,20
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Od początku pandemii wyniki w meczach reprezentacji są dość dziwne. Nawet najsłabsze reprezentacje zaczęły strzelać gole, a niektóre nawet więcej niż po jednym i to z czołówką światową jak chociażby dwa gole Estonii we wczorajszym meczu z Belgią. W Europie w eliminacjach do Mistrzostw Świata jeszcze tylko San Marino nie strzeliło gola, ale jak znam życie, to się zapewne zmieni 05.09 ;) Gibraltar ma już na swoim koncie dwie zdobyte bramki. Co ciekawe oba te gole były na wyjazdach- pierwsza z Czarnogórą, a druga z Łotwą. Turcja jest trudniejszym rywalem, ale obecnie ta reprezentacja przeżywa poważny kryzys. Turcja fatalnie grała na Euro, ich defensywa to był jakiś koszmar. Wyniki tylko to potwierdzają, gdyż w trzech meczach na Euro stracili w sumie aż osiem bramek, a tak prawdę powiedziawszy to mogli ich stracić jeszcze więcej, bo z samą Walią zasłużyli sobie na znacznie wyższą porażkę niż 0:2. Od tego czasu zagrali spotkanie z Czarnogórą i tu też było źle, gdyż zremisowali u siebie 2:2 tracąc po bramce w obydwu połowach. Obecna defensywa Turcji jest tak niepewna, że nawet Gibraltar może się pokusić o strzelenie gola.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Izrael - Austria
BTTS @ 1.83 StS


Coraz słabsze kursy proponują buki na coraz mniej oczywiste bety więc pozostaje szukać innych rozwiązań jak pospolite 1 lub 2. Izrael zaimponował mi wysoką wygraną na Wyspach Owczych bez straty gola , choć to raczej bardziej zawiedli mnie miejscowi nie potrafiąc trafić choć raz do siatki rywala . Tak czy inaczej kto cokolwiek się interesuje piłką wie że ma Izrael dużo większy potencjał w przodzie na strzelanie goli w osobach takich graczy jak Zahavi, Dabbur czy Bitton niż na grę na zero w tyłach zwłaszcza z ekipami dużo większej klasy niż ostatni rywal.


Dzisiaj podejmują miejscowi uczestnika tegorocznych ME ekipę Austrii. To właśnie z tym rywalem według mnie będą bić się o drugą lokatę w grupie więc mecz szczególnej rangi dla obu drużyn. Obydwa zespoły w tej chwili mają po 7 pkt. Przez chwilę myślałem o zagraniu na win gospodarzy przy dobrym kursie ale po zastanowieniu odpuściłem ponieważ jak wspomniałem wcześniej nie przekonuje mnie Izrael w obronie. Na tle Austrii to może być problem. Z resztą Austriacy też nie błyszczą w tej tej formacji dlatego pomysł na zagranie powyższego zakładu. Liczę że zaryzykuje Izrael odważną grę w domu . Nie zdziwi mnie jednak żaden wynik szczerze mówiąc w tej konfrontacji...Mam nadzieję jednak że bramki padną z obu stron .
Post automatycznie złączony:

Belgia - Czechy
BTTS @ 2.18 StS


Bez wątpienia jest Belgia faworytem do wygranej w tym domowym spotkaniu i sądzę że tak się stanie. Nie stawiam jednak Czechów w roli totalnego underdoga tak jak wskazują na to kursy. Myślę że powalczą nasi południowi sąsiedzi jeśli nie o punkty to przynajmniej o jakieś trafienie. Jest to rewanżowe spotkanie tych drużyn. W pierwszym rozgrywanym w Pradze padł bramkowy remis 1:1.
LIderem w tabeli Belgia mająca 3 pkt. przewagi nad Czechami. Dzisiejsza wygrana praktycznie zapewni gospodarzom awans bo mając 6 pkt. więcej i w perspektywie 3 spotkania z dużo słabszymi rywalami niż Czesi ciężko oczekiwać że roztrwonią to Belgowie. Dlatego spodziewam się dzisiaj wygranej miejscowych, jednak liczę na gola ze strony gości.
Potrafili Czesi strzelić bramkę w pierwszym meczu u siebie, a Belgia nie zachowała czystego konta chociażby w domowym spotkaniu z Walią (3:1) czy też dała sobie strzelić dwa gole w środę w Estonii (2:5) tak więc być może i dzisiaj nie zachowa czystego konta. Na pewno mają Czesi odpowiednich wykonawców do tego , dodatkowo nie sądzę by grali goście bojaźliwie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +20
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Izrael - Austria
Typ: Eran Zahavi strzeli
@2,85 eTOTO



4:0 z Wyspami Owczymi, gol przeciwko Czarnogórze, gol przeciwko Mołdawii, gol w meczu ze Szkocją. Izrael, choć typowy europejski przeciętniak, a wręcz trochę niżej niż przeciętniak, ostatnimi czasy pokazuje, że jest w stanie podjąć rywalizację z przeciwnikami nawet lepszymi od siebie. Oczywiście ostatnia wygrana z Wyspami Owczymi było dla nich 'must have', ale już wyjazdowe zwycięstwo nad Czarnogórą pokazało, że łatwo skóry nie oddadzą. W dużej mierze jest to zasługa Erana Zahaviego. Ten trzydziestoczteroletni napastnik grający na co dzień w PSV okazał się najskuteczniejszym strzelcem eliminacji do EURO 2020. Wygląda na to, że również teraz nie zapomniał, jak się strzela, a potwierdzeniem tego niech będzie hat-trick w ostatnim meczu, w którym aż dwa gole strzelił w pierwszej odsłonie spotkania. Jego zespół jest w tym momencie na drugim miejscu w tabeli grupy F i przed nimi arcyważny mecz z Austrią. Zwycięzca tej rywalizacji będzie miał bardzo silną, drugą pozycję w klasyfikacji na półmetku zmagań eliminacyjnych. Bukmacherzy faworyzują Austrię nie jest powiedziane, że gospodarze poddadzą się bez walki. Przeciwnie - sądzę, że obydwie drużyny strzelą gola, a Zahavi powiększy swój dorobek w klasyfikacji strzelców obecnych eliminacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +55
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Albania - Węgry
Typ: Albania strzeli
@1.57 Fortuna



Wielu, którzy oglądał mecz Polska - Albania mówili, że wynik nie odzwierciedlał sytuacji na boisku. Liczne błędy w obronie polskiej reprezentacji sprawiły, że cudem straciliśmy tylko jedną bramkę. Jednocześnie mieć w meczu cztery celne strzały i wszystkie zamienić na gola - to tutaj Polacy mogli mówić naprawdę o dużym szczęściu. Jednak w świat idzie wynik, a ten był bardzo korzystny. Mimo wszystko obserwując poczynania Albańczyków można było odnieść wrażenie, że przez pewną część meczu mocno przeważali. Składne akcje, szybkie podania, strzały - wszystko to sprawiało, że oglądaliśmy drużynę, która za kilka lat może nas jeszcze zadziwić. Dziś grają u siebie, i będzie to dopiero ich drugie spotkanie na własnym stadionie w tym roku. Z pewnością apetyty ich kibiców wzrosły i liczą na więcej. Może w meczu z Węgrami? Ich wysoka, czterobramkowa porażka przeciwko Anglii sprawiła, że zrównali się z Polską punktami w tabeli. I dziś muszą mecz wygrać, jeśli chcą ten korespondencyjny remis utrzymać. Polacy grają z San Marino i trudno szukać tego, kto typowałby stratę punktów naszej reprezentacji. Jednak Węgrzy w meczu z Anglią nie podjęli gry. Jeden strzał na bramkę to zbyt mało, żeby chociaż zagrozić bramce Pickforda. Myślę, że Albania pójdzie za ciosem i swoją dobrą grę wykorzysta dzisiaj, strzelając przynajmniej jedną bramkę.
 
Ostatnia edycja:
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Szwajcaria - Włochy
BTTS @ 1.97 StS




Szwajcarzy mają okazję do rewanżu za grupową porażkę 0:3 w ME a jednocześnie szansę na zrobienie punktów na najgroźniejszym rywalu do awansu. Włosi dosyć nieoczekiwanie jedynie zremisowali w środę w domu z Bułgarią 1:1 i mają w tej chwili 4 pkt. przewagi nad Szwajcarami ale o dwa spotkania rozegrane więcej. Tak więc widać wyraźnie że to bardzo ważny mecz dla obu ekip. Komplet punktów po stronie Helwetów pozwoliłby na nawiązanie bliskiego kontaktu jednocześnie utrzymując przewagę wynikającą z dwóch mniej rozegranych spotkań. Czy stać Szwajcarię na ogranie mistrzów Europy? Myślę że tak.


Z reguły po takim sukcesie jaki odnieśli Włosi przychodzi lekkie rozprężenie. Dowodem tego był wspomniany remis z Bułgarią, do meczu ze Szwajcarami podejdą na pewno mocno skoncentrowani Włosi ale czeka ich ciężkie starcie.
Szwajcarzy u siebie to zawsze groźna ekipa , potrafią zaskoczyć rywala a co najważniejsze strzelać gole. Nie zdołali tego zrobić we wspomnianej konfrontacji na mistrzostwach ale dzisiaj grają przed własną widownią i będą bardziej groźni.
Nie podejmę się typowania wyniku tej potyczki , ale wierzę że obie drużyny coś ustrzelą bo mają ku temu odpowiednich wykonawców praktycznie w każdej formacji.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Kosowo - Grecja
Kosowo wygra jedną połowę @ 2.29 StS



Obydwie ekipy raczej bez szans na awans patrząc realistycznie ze względu na udział w grupie Hiszpanii i Szwecji tak więc pozostaje im grać między sobą o 3 miejsce które jak wiadomo niczego więcej nie daje jak satysfakcję z wyprzedzenia rywala. Gospodarze są młodą federacją z wiadomych względów ale ma Kosowo ambitnych piłkarzy i grających w niezłych klubach. Stać według mnie miejscowych na nawiązanie równorzędnej walki i sprawienie niespodzianki w postaci wygranej. Pokonali w środę na wyjeździe Gruzję 1:0 czemu więc nie mogliby powtórzyć tego wyniku w domu z Grekami?


Grecy na inaugurację eliminacji nieoczekiwanie zremisowali w Hiszpanii 1:1 , ale roztrwonili ten handicap powtarzając taki sam wynik w domu przeciwko Gruzji. Obydwie ekipy spotkały się w ub. roku w ramach Ligi Narodów i wówczas w Pristinie lepsi okazali się Grecy wygrywając 2:1 , a w Atenach zremisowali bezbramkowo. Myślę że tym razem gospodarze pamiętając tamte zmagania zagrają uważniej ale do przodu....

 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
04.09.2021 Piłka nożna - Eliminacje
Holandia - Czarnogóra
Typ: over 3,5 żk @ 1.81
Unibet

Analiza:

Sędzią spotkania jest Manzano J., który zazwyczaj sędziuje w La Liga. W tym sezonie w dwóch meczach La ligi pokazał 13 żk i 1 czerwoną kartkę. Holandia średnio 1,75 żk/mecz, a Czarnogóra 1,5 żk/mecz w eliminacjach MŚ. Statystyki kartek poniżej oczekiwań. Czynnikiem, który skłonił mnie na zagranie tego betu to sędzia i aktualna sytuacja w grupie. Turcja 8 pkt., Holandia 7 pkt., Czarnogóra 7 pkt. i Norwegia 7 pkt. Jesteśmy prawie w połowie eliminacji, a w czołówce ciasno. Czarnogóra aby przywieźć punkty z Holandii musi postawić ciężkie warunki. Przede wszystkich zagrać agresywnie, nie dać Holandii się rozpędzić na skrzydłach. Depaya krótko trzymać, nie pozwolić mu strzelać na bramkę czy w spokoju prowadzić piłkę. Depay jest największym zagrożeniem i to na nim obrońcy muszą się bardziej skupić, a to spowoduje otrzymanie żółtych kartek. Myślę, że goście są w stanie sami pokryć przedstawioną linie.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
Belgia:Czechy mecz podwójnego ryzyka

przepraszam - chodzi o mecz bez wątpienia dotyczący bezpośredniego awansu Belgia:Czechy. Belgia ma 3 pkt przewagi, ale w przypadku porażki to jednak Czechy zrównują się pkt z Belgia. Zatem przy równej ilości punktów znalazłem taki zapis:

If teams finish on equal points at the end of the season, score difference will be the tie-breaker.

Do tej pory, proszę mnie poprawić jeżeli się mylę, o awansie w przypadku tej samej ilości pkt decydowały pojedynki pomiędzy drużynami z tą samą ilością punktów - czy powyższy zapis jednak powoduje, że o kolejności decyduje różnica bramek w całej grupie?
Może jednak warto zagrać na wygranie grupy przez Czechów.
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Promocja dla nowych graczy, którzy założą konto w Superbet w dniach 03-05.09.2021 z naszego linku lub klikając w baner
Magical Snap - 2021.09.03 13.33 - 001.png

Warunki przyznania bonusu Extra 30 PLN:

  • W celu otrzymania bonusu Extra 30 PLN gracz musi dokonać rejestracji konta gracza w Superbet pomiędzy 03.09, a 05.09.2021 roku.
  • Ponadto, gracz musi złożyć swój pierwszy zakład, po dokonaniu pierwszego depozytu, na mecz San Marino - Polska, rozgrywany 05.09.2021 roku, w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata. Promocyjny kupon musi być zawarty z oferty przedmeczowej.
  • Promocyjny kupon musi zostać złożony z konta depozytowego za minimum 50 PLN, z minimalnym kursem 1.60 na dowolny rynek z regularnej oferty organizatora promocji, na w/w mecz.
  • Tylko kupony pojedyncze kwalifikują się do otrzymania bonusu. Kupony zamknięte przy użyciu opcji cash-out nie kwalifikują do otrzymania bonusu.
  • Kwota bonusu wynosi 30 PLN, za każdą bramkę strzeloną w w/w spotkaniu i zostanie przyznana bez względu na rozliczenie zakładu. Jeżeli mecz zakończy się wynikiem 5:0, czy 2:3, gracz otrzyma za każdego gola 30 PLN, czyli w tym przypadku 150 PLN w bonusie.
  • Bonus Extra 30 PLN zostanie aktywowany w dniu 06.09.2021 roku.
  • Bonus Extra 30 PLN może zostać wypłacony w momencie spełnienia warunków określonych w niniejszym Regulaminie.
  • Do promocji kwalifikują się tylko bramki strzelone w regulaminowym czasie gry.
  • Gracz może skorzystać z bonusu Extra 30 PLN roku tylko raz.
  • Oferty promocyjne w Superbet nie łączą się, oznacza to, że aby wziąć udział w danej promocji należy spełnić oddzielnie jej wszystkie wymogi, w okresie jej trwania.
Nie masz konta w Superbet, nic straconego - załóż je wchodząc na superbet.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
Magical Snap - 2021.09.03 13.33 - 002.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1200x628(1).jpg

San Marino kontra Polska już w niedzielę! Skoro Albanii wsadziliśmy cztery na luzaku, to ile dołożymy najbliższemu rywalowi? Sześć? Osiem? Nieważne! Ważne, że na Was czeka freebet wartości 5 zł za KAŻDY STRZAŁ W TYM MECZU... w wykonaniu San Marino ;)
1. Postaw kupon
  • zagraj dowolny zakład na mecz San Marino - Polska
  • kupony SOLO lub AKO
  • stawka: dokładnie 49 zł
  • kurs minimalny kuponu: 2.5
  • kupon musi zostać rozliczony do 5.09, godziny 23:59
2. Odbierz freebety
  • otrzymasz freebet 5 zł za strzał San Marino na bramkę Polski
  • np. 5 strzałów - nieważne, czy celne, czy też nie, otrzymasz freebet 25 zł
  • co więcej - jeśli San Marino strzeli nam gola, to zapłacimy freeebet 50 zł ekstra!
3. Czas trwania
  • 3.09.21 r. od godziny 10:00, do 5.09 godziny 20:45
  • każdemu Graczowi przysługuje jeden freebet
  • wygrana z zakładu freebet przepisana na konto główne zostanie pomniejszona o stawkę freebeta
  • w promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe oraz zakłady systemowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
0b0f7b4640.png
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Basic Odds Boost 676x290.jpg

W europejskiej strefie eliminacyjnej pora na kolejne spotkania w drodze na czempionat w Katarze w 2022. W związku z tym Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

  • Belgia vs Czechy (5 września 20:45) - Typ 1/Powyżej 3,5 bramki/obie strzelą - kurs 6.60
Więcej szczegółów:
https://www.totolotek.pl/pl/odds-boost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej Hello
Hello – 1000x100.jpg
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Serbia - Luksemburg
BTTS @ 2.44 StS



To że Luksemburg od jakiegoś czasu przestał być piłkarskim kopciuszkiem w Europie wiemy doskonale . Może nie odgrywa ekipa z Beneluksu znaczących ról w eliminacjach jeśli idzie o awans z grupy , natomiast potrafi napsuć krwi rywalom tym wyżej notowanym. Na pewno zdecydowanym faworytem do zwycięstwa jest Serbia , ale jeśli podejmujesz ekipę która wygrywa w ramach Ligi Narodów wyjazdową potyczkę w Czarnogórze (2:1) , a w obecnych rozgrywkach pokonuje w Dublinie Irlandię (1:0) to masz do czynienia z rywalem delikatnie mówiąc nieprzewidywalnym. Jeśli dodamy do tego że zdołał Luksemburg strzelić w domu bramkę Portugalii (1:3) i wygrał w środę z Azerbejdżanem (2:1) gromadząc 6 pkt. w 3 meczach strzelając w nich 4 gole to nie ma mowy o łatwym pojedynku.Nie liczę oczywiście na pewne zwycięstwo gości , natomiast chciałem zwrócić uwagę na poziom jaki prezentują.


Dla Serbów to pierwszy eliminacyjny mecz po rundzie wiosennej w której spisali się nieźle wygrywając 2 spotkania i jedno remisując , ale w każdym z tych meczy tracili jedną lub dwie bramki. W domu stracili po dwie bramki w konfrontacji z Portugalią i Irlandią. Widać że nie jest ich defensywa najmocniejszą stroną i zdecydowanie nadrabiają te braki skuteczną grą w przodzie ( 7:5 br). Dlatego nie zdziwię się jeśli straci Serbia gola na rzecz Luksemburga który jak widać na wyjazdach potrafi trafić nawet w meczach o stawkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Nadmienię jeszcze bo zapomniałem że rywalizowały obydwie drużyny w elim. Euro 2020 gdzie dwukrotnie wygrała Serbia ale zawsze traciła gola. W domu było 3:2, na wyjeździe 1:3 na korzyść przyjezdnych...
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Wyspy Owcze - Dania
BTTS @ 2.80 StS



Grałem na bramkę gospodarzy w konfrontacji z Izraelem gdzie się nie udało, powtarzam konsekwentnie ten sam bet dzisiaj. Mimo że rywal mocniejszy od poprzedniego to jednak jest coś godne ryzyka uważam . Przy okazji analizy do tamtego spotkania wspomniałem że Wyspy Owcze są terytorium zależnym od Danii czyli po naszemu taką mini kolonią z dwoma językami urzędowymi farerskim i duńskim. Wyraźnie widać powiązania kulturowe obu nacji. Prawie 6 % populacji to Duńczycy. Abstrachując od poziomu sportowego obu ekip i kolosalnej różnicy oczywiście na korzyść Danii liczę po prostu że sprawią Duńczycy prezent gospodarzom i aplikując być może 3-4 bramki pozwolą jednocześnie strzelić honorowego gola miejscowym sprawiając im frajdę. Oczywiście jest to założenie dosyć naciągane ale czemu nie?
Nie namawiam oczywiście za wszelką cenę do zagrania tego zakładu natomiast każdy może po swojemu to przetrawić i zdecydować...Kurs zachęcający.


 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
Kazachstan z remisem 2.80 Fortuna
Kusi mnie zagrać remis patrząc na to co się dzieje w tej grupie, ale zagram gości z podpórką. Spotykają się dwie słabe reprezentacje. Przed startem eliminacji obie ekipy mogły co najwyżej marzyć o barażach ale pierwsze mecze pokazały że nie jest to nieosiągalne. Według mnie ten mecz to 50-50 a przekonują do tego dwa remisy Kazachstanu z Ukrainą.
 
Ostatnia edycja:
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Wyspy Owcze - Dania
BTTS @ 2.80 StS



Grałem na bramkę gospodarzy w konfrontacji z Izraelem gdzie się nie udało, powtarzam konsekwentnie ten sam bet dzisiaj. Mimo że rywal mocniejszy od poprzedniego to jednak jest coś godne ryzyka uważam . Przy okazji analizy do tamtego spotkania wspomniałem że Wyspy Owcze są terytorium zależnym od Danii czyli po naszemu taką mini kolonią z dwoma językami urzędowymi farerskim i duńskim. Wyraźnie widać powiązania kulturowe obu nacji. Prawie 6 % populacji to Duńczycy. Abstrachując od poziomu sportowego obu ekip i kolosalnej różnicy oczywiście na korzyść Danii liczę po prostu że sprawią Duńczycy prezent gospodarzom i aplikując być może 3-4 bramki pozwolą jednocześnie strzelić honorowego gola miejscowym sprawiając im frajdę. Oczywiście jest to założenie dosyć naciągane ale czemu nie?
Nie namawiam oczywiście za wszelką cenę do zagrania tego zakładu natomiast każdy może po swojemu to przetrawić i zdecydować...Kurs zachęcający.


Ja mam pograne przeciwnie, dania nie straci. Do tego wygrana Rosji. @2.16
 
maite-radar 22,9K

maite-radar

Użytkownik
5.09.2021 18:00
Anglia - Andora
Betbuilder: Obie drużyny NIE strzelą + Andora powyżej 0.5 celnego strzału @ 9,0 ! b365

Korzystam z oferty zagranicznego bukmachera i opcji budowania zakładów po naprawdę apetycznym kursie - przewiduję że Andora odda jutro celny strzał, ale nie strzeli gola. Pojedynczo mamy 1,36 na brak bts i 1,9 na celne uderzenie przyjezdnych, zatem przy połączeniu jakie zaprezentowałem powyżej zyskujemy naprawdę dużo. A nie uważam żeby powyższy zakład był ciężki do zrealizowania. Może to zbyt optymistyczne, ale brak gola dla Andory przyjmuję za pewnik. Co prawda strzelili bramki z Irlandią i Węgrami (trzy strzały celne!) ale tutaj przewiduję czyste konto Pickforda. Z tym, że liczę też na parę goli Synów Albionu i rozluźnienie w defensywie pod koniec meczu, co może się wiązać z celnym uderzeniem gości. Może jakiś strzał po stałym fragmencie? Kto wie. W każdym razie przy takim kursie aż żal nie spróbować szczęścia, w moim mniemaniu olbrzymie value.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: San Marino - Polska
Typ: Polska strzeli rzut karny
@2.10 Betclic


To jest mecz z gatunku przyjemnych dla oka. No bo przyznać należy, że miło ogląda się spotkanie, w którym jesteśmy niemal w 98% pewni zwycięstwa, dopisania sobie trzech punktów do tabeli grupowej eliminacji, a wreszcie - zagrania (nie ubliżając przeciwnikowi) sparingowego spotkania, w którym bramki padają i to nie w liczbie jednej. Takie spotkania charakteryzują się tym, że przewaga nad San Marino jest w każdym aspekcie spotkania: znacząca większość czasu gry jest na połowie San Marino; liczba strzałów znacząco przewyższa liczbę strzałów przeciwnika; taki mecz jest niemal gwarancją powiększenia dorobku bramkowego i często szansą na zdobycia gola przez debiutantów bądź tych piłkarzy, którzy jeszcze w reprezentacji nie trafili. I najważniejsze - mnogość akcji w polu karnym przeciwnika, które sprzyjają rzutom karnym. Sądzę, że Polacy otrzymają co najmniej jedną szansę na strzał rzutu karnego, i że zamienią ją na bramkę. Taka sytuacja miała miejsce w przeszłości wielokrotnie. Mowa tu o rzutach karnych przeciwko bramkarzowi San Marino, a ostatnio: 1 czerwca w meczu z Kosowem, 28 marca w meczu z Węgrami czy 11 listopada ubiegłego roku w meczu z Łotwą. Szanse na zdobycie bramki z rzutu karnego są większe niż w jakimkolwiek innym meczu, dlatego też kurs nie jest mocno atrakcyjny, ale to też nie jest 1,70, który uznałbym za bezsensowny do grania.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom