>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [23.11.2021] - Wtorek

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-11-7 o 12.23.00.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
G 0

gubernator_nh

Gość
Sevilla -Wolfsburg 1 @1.85 w unibet.

Serio nie wiem skąd ten kurs, w sensie wysoki. Gospodarze w końcu wygrają w LM i to jeszcze u siebie. Nie napisze, że muszą, ale tak się po prostu stanie. To drużyna własnego boiska, ograna w pucharach, z doświadczeniem, czas się obudzić . Nie widzę szans dla gości w tym spotkaniu. Już przegrana z Lille to była niespodzianka. Szanse na awans są nadal duże.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Young Boys - Atalanta
Atalanta @ 1.88
Fuksiarz

Liga Mistrzów wchodzi w decydująca fazę rozgrywek. Dla obu ekip jest to mecz o być albo nie być dalej w europejskich pucharach. YB ostatnie cztery spotkania rozegrali bardzo słabo. Trzy z nich przegrali i ostatnio w weekend zaliczyli remis. Trzeba jednak dodać, że wszystkie z tych spotkań rozegrali na wyjeździe. U siebie pokazali, że potrafią wygrywać i utrzeć nosa najlepszym, czyt. wygrana z United. Teraz przyjeżdża do nich zespół z Włoch, nie na tyle silnie medialny klub co United, ale klub, który atakuje i walczy o swoje. Tego spodziewam się po ekipie gości. W weekend odprawili z kwitkiem Spezie wygrywając 5:2!. Atalanta tak naprawdę jest zależna od siebie aby grać w dalszej fazie LM. Jutro załóżmy, że wygrają z YB, to za dwa tygodnie czeka ich domowe starcie przeciwko Villarreal, które rownież będzie decydujące w kontekście awansu do kolejnej fazy LM.
Goście w składzie z Zapatą, Pasalić, Muriell czy Malinovsky powinni sobie poradzić z Szwajcarskim klubem, choć nie będzie to łatwa przeprawa.
 
kombajn 164,5K

kombajn

Użytkownik
LOSC Lille - Red Bull Salzburg

1:0

Salzburg strzeli przynajmniej 2 bramki w meczu @ 2.44 | efortuna

Wtorkowe spotkanie LM pomiędzy liderem grupy G a wiceliderem. Obie ekipy dzielą dwa punkty. Zresztą w tej grupie wszystko jeszcze może się zdarzyć. Na dwie kolejki do końca fazy grupowej, nawet ostatnia w tej grupie Sevilla ma szanse na awans do kolejnej fazy turnieju.
Drużyna Salzburga ostatnio spuściła z tonu - moim zdaniem z powodu spadku temperatur - ale mimo, że w listopadzie zdobyła tylko 2 gole w trzech spotkaniach, zaufam Im we wtorkowym meczu, że nie będą kalkulować, tylko postarają się wywieźć trzy punkty z Lille. To właśnie podopieczni Matthiasa Jaisslea mogą zapisać się w historii, jako pierwsza drużyna z Austrii awansująca do rundy pucharowej. Stąd mój zakład na zdobycie przez Nich przynajmniej dwóch bramek. Myślę, że obie ekipy powinny strzelić przynajmniej po jednym golu w tym meczu, bo obie dysponują atakującymi z prawdziwego zdarzenia (np.: Jonathan David (Lille) czy Karim Adeyemi (Salzburg)) i Salzburg ma kłopoty w obronie w LM - w dotychczasowych meczach zawsze tracili przynajmniej jedną bramkę. W ostatnim meczu Salzburg został powstrzymany (0:0) przez Admirę, ale tak to czasami jest, kiedy drużyny grające b.niską obroną nie kwapią się za bardzo ataków... W meczu LM spodziewam się innego scenariusza i zawodnicy Red Bulla powinni mieć więcej swobody z przodu. Dodam, że Dogi od pięciu meczów nie mogą zachować czystego konta bramkowego i dodatkowo są osłabieni w obronie i pomocy, w Lille Benjamin Andre i Jonathan Ikone są zawieszeni za kartki, a Sven Botman ma kontuzję, ale wracają za to do zdrowia Renato Sanchez i Reinildo.
 
Ostatnia edycja:
biedroo1 5K

biedroo1

Użytkownik
1. Malmo FF - ZENIT, WIN 2, @1,99

2. Besitkas - Ajax, win 2, @ 1,47

Dublet @2,91 unibet.

Zenit juz raz u siebie pokazał jak strzelać gole dla Malmo, Jednak w tym przypadku może być trochę trudniej, ze względu na wsparcie kibiców oraz materiał do analiz z pierwszego spotkania. Przy odpowiednim nastawieniu goscie powinni sobie poradzić. Nie mam informacji co do ewentualnych osłabień.

Ajax ma juz zapewniony awans, jednak nie widzę tej drużyny z nastawieniem na remis.

szczegóły dopisze później.
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
  • Najlepsze analizy listopada 2021 (1. miejsce)
  • #6
Young Boys - Atalanta
Over 2.5 @1.57 totalbet

BTS @1.57 totalbet
Over 2.5+BTS @1.75
Atalanta ov 1.5 gola @1.61 totalbet
Over 1.5 + X2 @1.43 totalbet

Over 2.5 + X2 @1.98 totalbet

Według mnie powinniśmy zobaczyć otwarte spotkanie. Young Boysi ostatni dzwonek na wywalczenie jakiejkolwiek szansy na awans do Ligi Europy. Walka o awans do kolejnej rundy Ligi Mistrzów rozegra się pomiędzy Villarreal, Manchesterem United oraz właśnie Atalantą. Jeśli ta wygra, to będzie mieć 8 pkt, więc albo wskoczy na drugą pozycję, albo pozostanie na 3-ciej w przypadku remisu w meczu na El Madrigal, wtedy kluczowy okaże się mecz z Villarrealem u siebie jak pisał ibis ibis .Z pewnością zależeć będzie Włochom aby wygrać to spotkanie bo stać ich na to, jednakże YB Bern też tanio skóry nie odda. Chciałbym przypomnieć, że w meczach u siebie (dotychczasowo dwóch w Lidze Mistrzów) strzelali bramki i próbowali walczyć co udało się z United (2:1 w końcówce) a nie wyszło z Hiszpanami (1:4 w plecy). Kolega wyżej pisał też o kiepskich 4 spotkaniach Młodych Chłopców, warto wspomnieć, że wszystkie 4 były też na wyjazdach. U siebie grają zdecydowanie lepiej. Na ostatnie 5 spotkań na własnym obiekcie bilans 3-1-1 a over 2.5 pokrywany był w 4/5 meczów. W sumie to na wszystkie mecze o coś w tym sezonie u siebie - a było ich 10 - zaledwie raz nie zdołali zdobyć bramki i tylko dwukrotnie nie było 3 bramek w meczach.
Atalanta ma ogromny potencjał z przodu co pokazują ich ostatnie wyniki. W 5-ciu kolejnych spotkaniach z rzędu strzelali przynajmniej 2 bramki, a łącznie zdobyli ich 14. Ostatnie 5 spotkań na wyjeździe to też 5/5 over pokrywany był z BTSem - zatem nietrudno stwierdzić, że do świetnej ofensywy dochodzą problemy z zachowaniem czystego konta. Ostatni raz udało się to z Salernitaną a więc najsłabszym zespołem Serie A ponad 2 miesiące temu.
Średnia z ostatnich 5 spotkań Atalanty - 4.4 gola/mecz (over pokryty 5/5x), wyjazdowo 4.2 gola/mecz (5/5).
Średnia z ost. 5 spotkań Young Boys - 3.2 gola/mecz (3/5), u siebie 3.6 gola/mecz (4/5).
Biorąc to wszystko pod uwagę + fakt, że zespół z Bergamo jest aktualnie w lepszej formie i to, że po prostu są lepszą drużyną znaczy, że można próbować grę w ich stronę, jednakże lepiej podeprzeć się na wypadek remisu.

Villarreal - Man United
Villarreal ov 4.5 RR @1.62 fortuna
Villarreal więcej RR @1.80 fortuna

Over 2.5 @1.80 fortuna


Mecz na szczycie grupy F, w którym zmierzy się lider z viceliderem posiadającym tyle samo punktów. W ostatnim spotkaniu Ronaldo rzutem na taśmę zapewnił zwycięstwo w 95 minucie, było to blisko 2 miesiące temu. Do tej pory w grze United nic sie nie zmieniło - wciąż grają w kratkę jednakże po ostatnim blamażu z Watfordem 4:1 OGS pożegnał się z posadą menedżera angielskiej ekipy, a drużyna przejdzie - tymczasowo, przynajmniej póki co - pod skrzydła Michaela Carricka.
Villarreal też gra w kratkę, jednak ostatnio ich mecze wyglądają delikatnie lepiej. W ostatnich 3 spotkaniach - dwa zwycięstwa i remis. Zespół z Hiszpanii sporo gra skrzydłami co przekłada się na sporą ilość stałych fragmentów gry w postaci rzutów rożnych i w tę stronę chciałbym pójść. Teraz trochę statystyki.
Jak widać na poniższej grafice w większości spotkań podopieczni Emery'ego na własnym obiekcie pokrywają linie a dwukrotnie byli tuż o krok od tego. Ostatnie 5 spotkań w ich wykonaniu:
Villarreal 3-3 Cadiz (8RR)
Valencia 2-0 Vilarreal (6RR)
Villarreal 2-0 Young Boys (6RR)
Villarreal 1-0 Getafe (6RR)
Celta 1-1 Vilarreal (5RR) 1637591586881.png

Gra Manchesteru nie napawa optymizem, coś tam strzelają ale i tracą niemało bramek. Co do rożnych to ostatnio jeśli grają na wyjeździe ich rywale też potrafią zagrozić bramce nabijając kilka kornerów. Co więcej ostatnie 5 spotkań w delegacji w ich wykonaniu to 5x pokryty over 2.5. A co do rożnych to w minionym miesiącu tylko Leicester nie pokryło tej linii nabijając 4 rogi (United 3), później Spurs (10-1), Atalanta (5-1), Watford (8-3). Ostatnie 3 spotkania - w każdym pokryta linia i sromotna przegrana w tej statystyce. Wydaje mi się, że Villarreal stać na powalczenie z United zwłaszcza na El Madrigal, biorąc pod uwagę ich obecną formę. Ponadto wydaje mi się, że nabiją kilka rożnych i podobnie jak inne drużyny, które w ostatnim czasie podejmowały United na własnym boisku są w stanie wygrać z Anglikami w tej statystyce. Dodatkowa ciekawostka - na OT, Żółta Łódź wbiła 4 rożne, a w finale LE w zeszłym sezonie wykonali 6 rożnych (w ciągu 90 min) przeciwko United.
Co do gry 1X2 wstrzymałbym się z racji na fakt nowego trenera w ekipie Czerwonych Diabłów i możliwości zadziałania "efektu nowej miotły" dlatego biorąc pod uwagę, że mecz jest w Hiszpanii a United ostatnio nie błyszczy, zwłaszcza w delegacjach warto pójść w bramki przy takim kursie.

Chelsea - Juve
Chelsea @1.70
Chelsea wygra dow. połowę @1.36


Nie widziałem co prawda Juve w weekend, ale widziałem Chelsea, której nie doceniłem pisząc analizę na sobotni mecz z Leicester. Cały czas mecz pod kontrolą, nie dając jakichkolwiek złudzeń Lisom, że są w stanie coś ugrać. Tak samo powinni zagrać z Juventusem jeśli chcą awansować z pierwszego miejsca i zrewanżować się za ostatnią porażkę. Przy wygranej 1-0 zostaną na drugiej pozycji. Co istotne dla fanów Chelsea - wraca Werner i Lukaku, a w Juve zabraknie Berny, Danilo, Chielona, Ramseya i Dybali. Brak Chielliniego i Paulo to spore osłabienia. Chelsea ponadto powinna wykorzystać atut własnego boiska i fakt, że znowu mają zwyżkę formy co dobitnie pokazali w sobotę. Do AKO polecam tę drugą opcję.

Moja propozycja:
Young Boys - Atalanta / Over 2.5
Vilarreal - Man United / Villarreal over 4.5 RR
Chelsea - Juve / Chelsea wygra dow. połowę
@3.97 -> 3.48
(proponuję grać w promocji bez podatku).

na totalnym luziku ;)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1797
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Chelsea - Juventus
Typ poniżej 4,5 kartki
Kurs:1,53
Fuksiarz

Obie ekipy praktycznie z awansem do kolejnej rundy. Nic poza kasa za zwycięstwa i prestiżem nie ma wpływu. Dlatego sądzę, że mecz nie będzie ostry i zakończy sie niskim wynikiem. Oczywiście Londyńvzycy będa chceili u siebie wygrać, żeby odrobic 3 punkty straty do Juve ale nie sądze, żeby działo sie to na pełnym zaangażowaniu. Ostatnio w meczu H2H we wrzesniu byłu 4 kartki w meczach ligowych nie przekraczali dwóch kartek dla drużyny. Statystycznie wychodzi do przodu, jak będzie zobaczymy jutro.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +742
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Villarreal - Man United [email protected] fortuna
Remis to chyba najczestszy rezultat ktory padal w bezposrednich starciach pomiedzy tymi druzynami. Zreszta kilka miesiecy temu mielismy bardzo podobna sytuację gdzie to United doslownie rzutem na tasme zapewnił sobke zwycięstwo w koncowce. Duzo zostało napisane o zmianach w Manchesterze wiec nie bede sie powtarzał. Odnosnie dyspozycji to trudno spodziewac sie nie wiadomo jakich zmian. United nie sa w najlepszej formie i mysle ze ta zmiana na lepsze moze trochę potrwac. Ale Villarreal to jest ekipa ktora tez ma swoje gorsze momenty. Na wlasnym boisku powinno byc sporo walki ale moim zdaniem ten remis jest w zasiegu obu druzyn na ten moment.
 
Ostatnia edycja:
K 25,7K

k0r0niarz

Użytkownik
Villareal - Manchester United
BTS @1.65 Fuksiarz

Już dziś o 18:45 na Estadio de la Ceramica spotkają się dwie z trzech drużyn grających dzisiaj najczęściej wypełniających BTS, bo do tego grona należy jeszcze wliczyć Atalantę. Anglicy po obiecującym początku sezonu grają bardzo źle co by nie powiedzieć tragicznie i świadczą o tym ledwie 4 wygrane na ostatnie 13 meczów z czego 3 były bardzo szczęśliwe. Tracą masę bramek i w lidze pod tym względem gorzej wygląda tylko Newcastle, średnio prawie 2 na mecz, jeśli dodamy do tego 7 bramek straconych w LM w 4 meczach to ich obrona kompletnie nie istnieje. Jednak przy tym atak funkcjonuje całkiem nieźle bo w lidze strzelają średnio 1.66 na mecz a w LM równe 2 na mecz. Do tego w 4 ich meczach tegorocznej LM w każdym był pokryty BTS. Villareal w lidze bramkowo nie wygląda aż tak obiecująco jak Czerwone Diabły jednak mimo to na 6 ostatnich meczów ligowych w aż 4 był BTS, za to w LM w ich meczach pada sporo bramek i czyste konto zachowali jedynie w meczu z Young Boysami a sami strzelali bramkę w każdym meczu. W 1 pojedynku między Hiszpanami a Anglikami padł wynik 2:1 dla United jednak mógł być on zdecydowanie wyższy bo sytuacji było co nie miara, reasumując spodziewam się bardzo otwartego meczu, gdyż może on zaważyć na odpadnięciu z grupy jednych bądź drugich i nie zdziwię się nawet jeśli obie ekipy strzelą po 2 bramki.
 
Ostatnia edycja:
baros 12,4K

baros

Użytkownik
FC Barcelona - Benfica
Typ: Suma popełnionych fauli przez Zespół FC Barcelona - Over 11,5 @1,90 ( U unibet)


Przeglądając Forbeta w poszukiwaniu trafnego betu w tym meczu napotkałem się na linię 12,5 Barcelony jeśli chodzi o faule z kursem 1.73 i uświadomiłem sobie, że nie znajdę nic ciekawego więc z ciekawości zerknąłem ten sam bet w Unibet i sie okazało, że linia 11,5 z kursem 1.90? Dla mnie bomba. Barcelona jest czwartą drużyną w LM pod względem ilości fauli popełnianych a wiemy, że są w dołku z którego planują powoli się wydostawać a to się wiąże z dodatkową agresją boiskową i nie kalkulowaniem. Grają przed własną publicznością, która jest w pewien sposób zachwycona przybyciem Xaviego oraz zmianami jakie on wprowadza w zespole, który zna od podszewki. Średnia popełnianych fauli przez Barcelone w LM to 14.25 więc linia 11,5 pasuje mi tutaj idealnie! Mecz u siebie, który trzeba wygrać, głowy zresetowane przez nowego trenera, własna publika, ostatni mecz wygrany, chęć rewanżu na drużynie z Lizbony... to wszystko się łączy w jedną całość a mecz z Benficą do łatwych nie będzie należał. W ostatnim meczu z Espanyolem Barcelona popełniła 17 fauli natomiast w poprzednim meczu przeciwko Benfice popełnili 14 takich wykroczeń. Dla mnie jest to prezent i ja go biorę!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +833
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Young Boys - Atalanta 3:3
Atalanta powyżej 1,5 gola, @1,62 Fuksiarz


Atalanta ostatnio jest w gazie, ewentualne zwycięstwo zagwarantowałoby jej, że w ostatnim spotkaniu u siebie z Villarreal wszystko by zależało od nich, moja pierwsza myśl na to spotkanie to był ogólny over 2,5 gola lub btts, przy obu opcjach według mnie Atalanta musi zdobyć minimum 2 gole, a kurs na to jest wyższy, Young Boys na pewno postawi u siebie trudne warunki, w obecnej edycji pokonali u siebie Czerwone Diabły i przegrali wyraźnie z Żółtą Łodzią Podwodną. Atalanta w obecnym sezonie tylko raz nie zdołała strzelić 2 goli w delegacji czy to w Serie A czy w Lidze Mistrzów, a na obcych stadionach grali dotychczas 8 razy. Pierwszy mecz pomiędzy nimi we Włoszech skończył się niespodziewanie skromnym 1:0 dla Atalanty, ale przewaga piłkarzy Gaspariniego była przytłaczająca 13-4 w sytuacjach bramkowych czy 7-1 w strzałach celnych. Dzisiaj z racji, ze grają w Szwajcarii to nie wykluczam straty bramki przez gości, zresztą we wspomnianych wcześniej statystykach tez tylko raz nie stracili gola i było to to samo spotkanie, czyli wygrana 0:1 z Salernitana, w tym jedynym spotkaniu nie było ani overa, ani btts, ani minimum 2 goli Atalanty, mam nadzieję, że dzisiaj podtrzymają ten trend i ostatecznie awansują do fazy pucharowej Ligi Mistrzów na wiosnę wraz z Manchesterem United (wiem życzeniowo, patrząc na to co ostatnio dzieje się w czerwonej części Manchesteru).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +720
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lille vs Salzburg
Typ: Lille powyżej 2.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 1.95✅
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Przed nami przedostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów i jak to często bywa, sporo drużyn walczy o awans do fazy pucharowej LM bądź LE. Grupa G jest chyba najbardziej wyrównana i każdy zdobyty punkt jest na wagę złota. Lille po niespodziewanym zwycięstwie nad Sevillą obudził swoje nadzieje na promocje i zrobi wszystko, aby pójść za ciosem. Przed nimi trudna rywalizacja z Salzburgiem, który jest liderem i również ma wysokie ambicje. Postanowiłem pójść w stronę kartek gospodarzy. Przede wszystkim jest to zespół, który otrzymuje wiele upomnień w tej edycji Ligi Mistrzów. Z Wolfsburgiem 2 dwie żółte kartki, z Salzburgiem 5, z Sevillą 4 i 6. Jak widzimy tylko w pierwszej rywalizacji z Wilkami nie przekroczyli zaproponowanej linii, a stawka nie była tak wysoka jaka jest teraz. Zapewne to przyjezdni będą prowadzić grę, a gospodarze przeszkadzać i głównie faulować. Sędzią tego widowiska będzie Anthony Taylor, który się nie patyczkuje i za dyskusje z chęcią wyciąga kartonik. Jak to Anglik częściej kartkuje w Europie niż na własnym podwórku i mam nadzieję, że nas nie zawiedzie pod tym względem.

Malmo vs Zenit St. Petersburg: Zenit powyżej 1.5 gola @1.90 TOTALBET⛔

AKO kartki Lille + gole Zenit @3.71⛔ TOTALBET


Do tego można dodać gole Zenitu, który z chęcią wskoczy na trzecie miejsce dające awans do LE. Grają coraz bardziej ofensywną piłkę. Claudinho wzniósł wiele dobrego w ataku ekipy z Rosji. Malmo skupione będzie na obronie tytułu Allsvenskan. Całe szczęście, że ich wpadka z Hacken źle się nie skończyła, bo Djurgardens również zanotował remis w Norrkoping. W lidze wszystko w rękach i nogach Malmo i Zenit może wykorzystać to bierne podejście do LM przez rywali.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +823
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Ruszamy z piąta kolejką Ligi Mistrzów już za godzinkę. W końcu mam chwilę czasu to podzielę się swoimi przemyśleniami na temat dzisiejszych spotkań.

Zacznę od pojedynku na Ukrainie gdzie w Kijowie Dynamo podejmie Bayern Monachium z Robertem Lewandowskim na szpicy. Zaczne może od tego że Bayern poleciał do Kijowa w dosyć mocno okrojonym składzie, mianowicie na kwarantannie są: Kimmich, Musiala, Gnabry, Choupo- Motting. Kontuzję złapali: Sule, Stanisić, no i za kartki pauzuje Upamecano. Także linia defensywy bardzo mocno przetrzebiona bo dwóch podstawowych stoperów poza grą no i znaczne straty w środku pola bo Kimmich to jeden z filarów zespołu, a i Musiala coraz śmielej sobie poczyna.
Druga sprawa to Bayern ma zapewnione pierwsze miejsce w grupie więc nie jestem pewien czy będą w Kijowie gryźć trawę aby rozbić rywala. Tym bardziej że powinni oszczędzać siły bo sezon jest długi w tym spotkaniu mają na ławce aż 6 zawodników, w tym dwóch bramkarzy, 19- letniego napastnika, pomocnika i dwóch obrońców.
Druga kwestia to fakt że dla Dynama ostatni gwizdek aby ukraś jakieś punkty aby włączyć się do gry o LE.
Uważam że zobaczymy tutaj monotonną grę Bayernu, który powinien kontrolować grę i sobie pykać, a gospodarze będą liczyć na swoje sytuacje z kontry i stałe fragmenty gry.
Poza tym poszukam tutaj za drobne niespodzianki bo jest ku temu sporo argumentów.

1.png

Jako główny typ który mi przychodzi do głowy:
Dinamo Kijów- Bayern Monachium
under 3,5
kurs: 1,72
Pinnacle

6/10

Poza tym próbuję:
Gospodarze strzela gola do 72 minuty @ 2,02 Fortuna 3/10
Dinamo jeszcze bez gola w tym sezonie LM, mimo ze potrafili sobie stworzyć kilka fajnych okazji. Dziś przyjeżdża ranny Bayern, który bez tego traci sporo bramek, więc szansa dla gospodarzy ogromna na premierowego gola w LM2021/2022.

Remis do przerwy lub w całym meczu @ 2,23 Fortuna3/10
Dynamo +1,5 @ 1,87 Fortuna 4/10
Dynamo lub remis @ 3,35 Fortuna 1/10

Tak jak wspominałem w związku z grą o nic Bayernu i ich osłabieniami, liczę na małe potkniecie Bawarczyków, którzy jak dota byli bezbłędni w LM.

Poza tym czysto statystycznie próbuję:
over 3,5 ŻK @ 2,00 Fortuna 5/10
będzie rzut karny w meczu @ 2,68 Fortuna 3/10

Powyższe typy motywuję statystykami sędziego, którym jest HALIL UMUT MELER, mianowicie:
- sędziował w lidze tureckiej 8 spotkań, w których pokazał 39 żółtych kartek czyli niemal 5 na mecz i podyktował 4 wapna
- sędziował jeden mecz w LM, w którym pokazał 7 żółtek i dwa wapna
- sędziował jeden mecz LE, w którym pokazał 3 żółtka i jedno wapno
Także dosyć nerwowy sędzia, który lubi rządzić na boisku.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +826
hiro 76,3K

hiro

Użytkownik
Rezerwa Bayernu Monachium na mecz z Dynamem Kijów:
Fruchtl C. (B)
Richards O.
Roca M.
Sarr B.
Tillman M.
Ulreich S. (B)

Poniżej 8,5 zmian w meczu @ 1,84 efortuna 7 ale nie szalejcie, bo pada śnieg w Kijowie i mogą być potrzebne wszystkie zmiany.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +757
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Barcelona - Benfica
Typ Barcelona
Kurs: 1.57
efortuna

Dzis ciekawy mecz sie zapowiada Barcelona ktora musi wygrac aby sobie zapewnic awans do kolejnej fazy LM , obecnie Barcelona gra troche lepiej jak pare meczow temu wygrana w derbach z Espanyolem 1-0 , ale dopiero 7 miejsce w Lidze istrata 10 pkt do Realu ktora wydaje sie juz nie do odrobienia moim zdaniem dzis zwycieza. Benfica za to spisuje sie tez niezle 2 zwwyciestwa ostatnio dosc wysokie 4-1 z Pacos Fereira w 1-16 Pucharu Portugali i wysokie zwyciestwo w lidze az 6-1 z Braga i zajmuja 3 miejsce w lidze ze starta 1 pkt do Sportingu i Porto. Wydaje sie ze miedzy tymi 3 zespolami bedzia walka o Mistrza. Dzis typuje zwyciestwo Barcelony 2-0
 
Ostatnia edycja:
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Barcelona- Benfica
Typ: Benfica gol do 72 minuty
Kurs: 1,91
Fortuna
Stawka 6/10


Nie wierzę w Barcelonę w tym składzie aby osiągała jakieś sukcesy, ten klub potrzebuje wzmocnień właściwie na każdej pozycji. Benfica jest zespołem młodym , nieobliczalnym, grającym naprawdę fajny futbol. Potrafili ograć Barcelonę u siebie 3-0, wierzę że powalczą na Camp Nou. Liczę na ich bramkę do 72 minuty. Potrafili wcisnąć dwie Bayernowi, myślę że Barca też w zasięgu.

Benfica over 1,5 @ 3,80 Fortuna 2/10

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Chelsea- Juventus
Typ: 1 + over 1,5
Kurs: 2,24
Fortuna

Stawka 5/10

Chelsea w tym sezonie idzie jak burza, mają naprawdę silny skład, widać że Tuchel fajnie poukładał tą drużynę. Spójrzmy tam na ławkę w dniu dzisiejszym, kto może pochwalić się takimi zmiennikami: Lukaku, Mount, Saul, Werner, Azpiliqueta. Uważam że Chelsea dziś zdominuje środek pola i to będzie klucz do sukcesu. Juventusowi brakuje jakości w drugiej linii, wypadł Dybala, poza tym poza grą filar defensywy Chielini. Poza tym idę w kierunku rzutów rożnych gospodarzy, którzy będą żądni rewanżu za porażkę w Turynie gdzie byli stroną przeważającą i nabili tam 8 korków.

Chelsea over 6,5 RR @ 2,06 RR do przerwy 8 korków :)

-----------------------------------------------------------------------------------------------

Sevilla -Wolfsburg
Typ: Sevilla over 5,5 RR
Kurs: 1,72
Fortuna

Stawka 5/10

Sevilla u siebie lubi usiąść na rywala, Wolfsburg wyjazdy miewa słabe, gdzie traci masę rożnych, ogólnie tracą sporo w tym fragmencie gry, spójrzmy na dotychczasowe mecze w LM:
- wyjazd z Lille 5 RR
- dom z Sevillą 11 RR
- wyjazd z Salzburgiem 10 RR
- dom z Salzburgiem 4 RR

Także idę statystycznie w rzuty rożne gospodarzy, którzy są faworytem w tym spotkaniu i powinni narzucić swój styl gry.

Sevilla + over 1,5 @ 2,20 Fortuna 4/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Young Boys - Atalanta over [email protected] totalbet
Bergamo musi wygrac ten mecz jesli chca sobie zapewnic w miare komfortowa sytuacje przed ostatnim spotkaniem w grupie. Ostatnie dni bardzo udane pod wzgledem zdobytych bramek. Young Boys natomiast traci duzo goli w ostatnim czasie. Na wlasnym boisku grali z Villarrealem, stracili wtedy 4 bramki i wygrana z United, stracili 1 bramke. Mysle ze nastawienie Atalanty tutaj przemowi na korzysc gosci i zobaczymy ofensywny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1097
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom