>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

5. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [24.11.2021] - Środa

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-11-7 o 12.23.06.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Już jutro na Stadionul Sheriff w Tiraspolu mistrz Mołdawii podejmie madrycki Real. Hiszpanie odnosząc jutro zwycięstwo zapewnią sobie awans do kolejnego etapu Ligi Mistrzów i za wszelka cenę będą chcieli osiągnąć korzystny wynik, aby mieć względny spokój przed ostatnim spotkaniem z Interem Mediolan. W pierwszym meczu sensacyjnie zwyciężył zespół Sheriffa i myślę, że ta porażka będzie dla Realu czynnikiem dodatkowo mobilizującym, żeby zmazać plamę z wrześniowego meczu. Zespół Ancelottiego miał w pierwszym spotkaniu dużą przewagę, ale nie potrafił jej udokumentować bramkami i ostatecznie przegrał. Podrażniony Real będzie chciał udowodnić swoja wyższość i zademonstrować siłę strzelając rywalowi kilka bramek, a strzelać ma kto, bo tacy piłkarze jak Vinicius czy Benzema są w bardzo wysokiej formie, a to przełoży się na gole. Mając na uwadze powyższe, mój typ to:

Real Madryt (-1,5) @ 1,69 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +441
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Sporting - BVB
X2
@1.51
Fortuna
Faworyt grupy w ostatnich meczach z Ajaxem mocno zawiódł i wiadomo, że grupy już nie wygrają. Pomiedzy zespołami Sportingu i BVB rozegra się walka o 2 miejsce w grupie. Mimo tego, że bezpośredni mecz rozegra się w Lizbonie uważam, że Sporting łatwo mieć nie będzie. Spotkanie bezpośrednie między tymi zespołami w Dortmundzie zakończyło się wygraną BVB. To sprawia, że mając w perspektywie ostatnie mecze z Besiktasem piłkarze trenera Rose najprawdopodobniej zadowolą się remisem i będą dążyć do zdobycia choćby punktu skupiając się na defensywie. W pierwszym spotkaniu, mimo wielu osłabień drużyna Borussi poradziła sobie z rywalem z Lizbony i stawiam, że tym razem również nie przegrają.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Club Brugge - RB Lipsk
Typ: Club Brugge over 1.5 żółtych kartek
Kurs: 1.91
Bukmacher: Bet2u/1xbet

Analiza:
Przestrzal bukow wg mnie z linia kartkowa. U innych bukow kurs na to 1.30. Ogolna linia kartkowa na poziomie 3.5 i kursie 1.85 tez kuszaca. Mecz o zycie dla obu druzyn. Club Brugge wygral z Lipskiem na wyjezdzie 1:2 i ma pewna zaliczke przed tym spotkaniem. Te dwie ekipy bezposrednio walcza o awans z 3 miejsca do LE. Sedzia meczu bedzie Davide Massa calkiem spoko jesli chodzi o kartki. Linia niska a kurs przyjemny wiec mozna sprobowac.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +549
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Sporting Lisbona - Borussia Dortmund
Typ: x2
Kurs: 1,51
Buk: Fortuna

To bardzo ważny i niezwykle prestiżowy pojedynek dla obu zespołów, dlatego też kursy buków rozkładają się bardzo równomiernie. Obie drużyny mają po 6 punktów i w praktyce zwycięzca meczu przybliży się do awansu do 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Korzystniejszy terminarz w ostatniej kolejce mają jednak dortmundczycy, gdyż przyjdzie im się zmierzyć z ostatnim zespołem z grupy, Besiktasem, u siebie, podczas gdy Sporting czeka przeprawa wyjazdowa z Ajaxem, który już awansował, ale na pewno tanio skóry nie zamierza sprzedawać.

Borussia złapała też wiatr w żagle w Bundeslidze i fakt, że zbliżyła się na jedno tylko oczko do Bayernu na pewno podbudował morale zawodników. Do tego na pewno będzie podrażniona dwiema dotkliwymi porażkami z Ajaxem i zrobi wszystko, co w jej mocy, żeby tegoroczna przygoda w Champions League nie zakończyła się już w grudniu.

I teoretycznie zadanie do wykonania wydaje się być bardzo trudne, bo Sporting notuje już całkowitą serię 9 wygranych z rzędu (sumując ligę, Puchar Ligi i Ligę Mistrzów), natomiast pamiętać należy, że ostatni raz przegrał z... Borussią właśnie. Niemieckie zespoły nieżle radzą sobie z portugalskimi, czego przykładem m. in. dwumecz tych samych drużyn z 2016 roku i dwie wygrane Borussii 2:1 i 1:0.

Podobnie i jutro - mając na uwadze, że remis powinien wystarczyć, zespół niemiecki nie rzuci się na pewno do hurraataków, będzie się starał kontrolować grę (zwłaszcza, że Haalanda jeszcze nie widać) i jest w stanie na spokojnie wywieźć z gorącego portugalskiego terenu przynajmniej jeden cenny punkt.
 
Ostatnia edycja:
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
W meczach z Sheriffem tylko Inter w ostatnim meczu nie pokrył swojej linii.
We wcześniejszych spotkaniach gospodarzy przebieg meczu był podobny.
To rywale bardzo mocno atakowali i mieli bardzo dużo rożnych.
Końcowe wyniki Sheriffa były dwukrotnie niespodziankami, zwłaszcza ten w Madrycie.
Real gra o awans, może być problem z forsowaniem obrony Mołdawian.

Wg mnie over 7 rożnych Realu w lvbet po 1,8 czy over 6,5 w etoto po kursie 1,68 to dobre typy na ten mecz.
Dodatkowo można zagrać asystę Kroosa w meczu oraz gola Militao czy Casemiro, ktoś po tym rożnym tego gola może strzelić.
W Interze dobrze w powietrzu czują się Skriniar i De Vrij. W Realu poza ww. dwójką tak gola może strzelić Benzema.

Kurs na PSG dla mnie jest za wysoki. City bez De Bruyne, do tego brakuje im nominalnego napastnika.
Paryż ma dużą siłę w ataku, dobrych graczy do kontrataku. To City powinno kontrolować grę, a PSG skutecznie kontrować.

Dla mnie PSG AH+1 albo PSG +1,5 na ako to dobre typy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Sheriff - Real M. @ 2 @ 1,27
Liverpool - FC Porto @ X2 @ 1,84
AKO @ 2,34 @ Unibet


O Realu dużo nie piszę, bo typ raczej oczywisty. Liverpool - Porto celuje w niespodziankę. Po pierwsze mamy listę nieobecnych po stronie Liverpoolu dość pokaźną:
lfc1.PNG

Po drugie. Liverpool ma pewny awans z pierwszego miejsca i rozstawienie w 1/8.
Po trzecie dołożenie punktów Porto daje sporą szanse na wyeliminowanie na papierze groźniejszych Milanu i Atletico.
I po czwarte Liverpool w lidzę troszkę już traci, więc jak się da będą chcieli sie teraz skupić na lidze, skoro LM już klepnieta. Porto na odwrót, w lidze stabilnie prawie same wygrane, bez porażek. W najbliższych tygodniach łatwy terminarz, więc można dać 110% w dzisiejszym meczu.

Wszystko to + atrakcyjny kurs skłania do pogrania na niespodziankę.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
Moje spostrzeżenia przed środowymi meczami LM, zacznę od spotkań o 18.45:

Besiktas- Ajax Amsterdam
Typ: Ajax strzeli w obu połowach
Kurs: 1,87
Fortuna
Stawka 6/10


Besiktas to jedna z najsłabszych drużyn w tej edycji LM, stracili w 4 meczach 12 bramek, strzelając dwie. Ajax z kolei fajnie poukładany przez ten Haga zespół, świetnie zbalansowana mieszanka doświadczenia Blind, Tadić, Klaseen, Haller, Berghuis z utalentowaną młodzieżą: Neres, Antony, Gravenberch, Mazraoui.
Mimo że Ajax jest praktycznie pewny pierwszego miejsca w grupie, nie wierzę że odpuszczą ten mecz, zresztą jadą w szerokiej kadrze, gdzie jest wiele wartościowych zmienników:

Bramkarze: Jay Gorter; Andre Onana; Remko Pasveer
Obrońcy: Jurriën Timber; Perr Schuurs; Noussair Mazraoui; Devyne Rensch; Daley Blind; Lisandro Martínez; Nico Tagliafico
Pomocnicy: Davy Klaassen; Ryan Gravenberch; Kenneth Taylor; David Neres; Danilo
Napastnicy/ Skrzydłowi: Dusan Tadic; Antony; Zakaria Labyad; Sébastien Haller; Steven Berghuis; Mohamed Daramy

Także Eric ten Hag ma w czym wybierać i uważam że dziś wyjdzie mocnym składem i przypieczętuje pierwsze miejsce w grupie.

Besiktas nawet w rodzimej lidze ma spore problemy, zaledwie 9 miejsce po 13 kolejkach i 13- punktowa strata do lidera. Tracą w lidze sporo bramek bo 17 w 13 spotkaniach.
Co do dzisiejszego spotkania to nie zagra dwóch stoperów, którzy zagrali w pierwszym meczu, oraz zabraknie Josefa- defensywnego pomocnika, który pauzuje za czerwona kartkę.

Pierwsze spotkanie zakończyło się niewinnie wyglądającym wynikiem bo 2-0, lecz statystyki wiele rozjaśniają jak wyglądało to spotkanie:
2.png

W dzisiejszym spotkaniu Besiktas za bardzo nie ma czego bronić poza chęcią pokazania się kibicom z nieco lepszej strony, więc nie sądzę że wyjdą tutaj murować się przed Ajaxem, tylko spodziewam się otwartego spotkania z wieloma bramkami.

Alternatywnie:
Ajax wygra 1 połowę @ 1,74 Fortuna 6/10
Ajax - 1,5@ 2,00 Unibet 5/10

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Drugie spotkanie o wcześniejszej porze czyli pojedynek na San Siro Interu z Szachtarem Donieck. Tutaj mam mieszane uczucia bo wszystko wskazuje na gospodarzy, jednak Szachtar ma o co walczyć, gdyż to ostatni gwizdek aby zagrać na wiosnę w pucharach, aby przedłużyć szanse musza zgarnąć w dzisiejszym spotkaniu 3 punkty i liczyć na zwycięstwo w ostatnim meczu z Szerifem.
Zdaję sobie sprawę że będzie dziś trudno o wygrana z dobrze dysponowanym rywalem, który w miniony weekend dobrze zaprezentował sie w starciu z liderem Serie A, pokonując Napoli 3-2. Jednak w mojej ocenie kursy na gospodarzy są niskie i nie warte ryzyka. Szachtar nie jest jakimś kopciuszkiem w rozgrywkach LM, niejednokrotnie potrafili sprawić niespodziankę. Dlatego proponuję dzisiaj taki zakład:

Szachtar strzeli gola do 72 minuty @ 2,10 Fortuna 4/10
 
Ostatnia edycja:
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Man City - PSG
Over 2.5 + BTS @1.75 iforbet


Podobnie jak we wczorajszym meczu w Young Boys, który prawidłowo przewidziałem, tutaj także spodziewam się kilku bramek. Obie ekipy overowe, nastawione na ofensywę. Czasem coś tracą, ale na ogół strzelają te 1-2 bramki więcej od przeciwnika. Tutaj tak naprawdę jest walka o pierwsze miejsce w grupie. City na fotelu lidera z 9-oma punktami, PSG tuż za nimi z 8 "oczkami". Obydwie ekipy w miniony weekend wygrały swoje spotkania aplikując po 3 bramki swoim rywalom (odpowiednio Everton i Nantes).
City zachowało czyste konta w dwóch z ostatnich ligowych spotkań, PSG natomiast nie potrafi tego dokonać od czterech już spotkań i szczerze nie zapowiada mi się, aby udało się to na Etihad. City rozpędzony po kolejno wygranych spotkaniach 4:1 z Brugge, 2:0 w derbach z Manchesterem na Old Trafford i wspomnianym już 3:0 z Evertonem. Poza grą w dalszym ciągu Torres, Delap i De Bruyne. Ten ostatni Pan to spora strata dla Guardioli, jednakże w City jest tylu jakościowych zawodników, że ma kto go zastąpić. Zapowiada się na to, że Grealisha też zabraknie gdyż nie trenował z zespołem - mimo to, w dalszym ciągu są tacy zawodnicy jak Sterling, Silva, Foden, Gundogan itd, itp.
Co do absencji gości - z istotnych postaci zabraknie Bernata, Rafinhi czy Draxlera ale umówmy się - nie są to pierwszoplanowe postacie w Paryżu. Pochettino raczej nie będzie miał bólu głowy jak ich zastąpić, a co cieszy kibiców Paryżan najbardziej zapewne to, że całe trio Mbappe-Neymar-Messi jest dostępne na ten mecz. To też powód, dla którego odpuszczam granie 1X2, a wręcz za jakieś drobniaki można spróbować PSG po @5 albo chociaż DNB @3.80 co wg mnie jest value.
Mając na względzie położenie w tabeli obu drużyn, ich potencjał ofensywny i fakt, że tak naprawdę jest to mecz o pierwsze miejsce w grupie - Citizens zostanie wyjazd do Lipska, PSG zagra u siebie z Brugge. Remis pozostawia sprawę otwartą. Nie wydaje mi się aby były szachy, ponadto jeśli Manchester ma chęć na odwet za porażkę 2:0 w Paryżu. Kursy 1X2 wystawione podobnie jak we wczorajszym meczu Chelsea, ale o ile byłem wczoraj w stanie uwierzyć w 3/4 bramki jednej z drużyn, tak nie dziś, dlatego over z BTSem po przyjemnym kursie to wg mnie fajna opcja na to spotkanie.

Liverpool - FC Porto
Liverpool over 4.5 RR @1.50 iforbet

Liverpool pewny awansu z pierwszego miejsca, grają ostatnio jak z nut. FC Porto okupuje drugą lokatę i na pewno zależy im aby dziś wywieźć choćby punkt z Anfield, którzy przybliży ich do awansu do fazy pucharowej. Chciałbym się tu skupić na Liverpoolu, który oglądam całkiem regularnie. W ostatniej kolejce niestety rozgromili Arsenal aż 4:0 ani przez sekundę nie tracąc kontroli nad meczem, cały czas atakując niezależnie czy było 0:0 czy 4:0. The Reds sporo grają skrzydłami gdzie mają szybkiego Salaha czy Mane, a za ich plecami biegają TAA czy Tsimikas/Roberston, którzy również sporo wrzucają co przekłada się na sporą ilość rzutów rożnych. Trzeba wziąć pod uwagę, że dziś Liverpool może nie, że rezerwami ale na pewno wyjdzie z kilkoma zmianami w składzie w porównaniu do sobotniego spotkania w Anglii. Ponadto grają u siebie, a z pewnością, Ci którzy dostaną minuty od Kloppa będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony. Na ostatnie 5 spotkań u siebie, nie pokryli tej linii tylko raz - z Manchesterem City.

Inter - Szachtar
Inter + over 1.5 @1.40 iforbet
Inter wygra i więcej RR @1.45 iforbet

Zacznijmy od tego, że Real zapewne wygra dziś z Sheriffem, jeśli to się stanie to przy wygranej Interu z Szachtarem, Włosi przypięczetują awans do fazy pucharowej. To bardzo ważne spotkanie, bo w ostatnich 2 sezonach, kiedy "wystarczyło" postawić kropkę nad i aby awansować to coś nie wychodziło i dwukrotnie zajmowali 3. lokatę jednocześnie kontynuując grę w Lidze Europy. Jak mówią, do trzech razy sztuka i dziś zadanie chyba teoretycznie najprostsze porównując to z tymi spotkaniami na przestrzeni dwóch lat. Na Ukrainie co prawda wygrać się nie udało, a mecz był wyrównany. Dziś Inter musi przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Z pewnością mają lepszy zespół, a dziś dodatkowo atut własnego boiska. Na ostatnie 10 spotkań u siebie, przegrali zaledwie raz (właśnie w CL z Realem 0:1), dwukrotnie zremisowali - Juve (1:1) i Atalanta (2:2), resztę wygrali. Wniosek nasuwa się sam, że z niżej notowanymi rywalami na ogół u siebie zwykli wygrywać i tego spodziewam się też dzisiejszego wieczoru. Jako ciekawostkę dodam, że te kluby spotkały się nieco ponad rok temu w półfinale Ligi Europy i Inter rozgromił wówczas zespół z Doniecka aż 5:0. Co prawda nie spodziewam się znowu takiej kanonady goli, jednakże spokojnie jestem w stanie wyobrazić sobie 2/3:0 dla Nerazzurri.

Sporting L. - Borussia
BTS @1.60 iforbet


Według mnie obok City-PSG chyba najciekawsze spotkanie na dziś. Obydwie ekipy podobnie jak w przypadku wymienionego juz meczu też walczą o awans do fazy pucharowej. Ajax totalnie poza zasięgiem obu ekip w rozgrywkach grupowych, a na ten moment obie ekipy zgromadziły po 6 punktów. Sporting po porażce 1:0 na Signal Iduna, musi dziś wygrać i to więcej niż 1 bramką, żeby pozostać na drugim miejscu nawet w razie wyjazdowej porażki z Ajaxem. Uważam, że są w stanie to zrobić, ponieważ są w świetnej formie. Wygrali 9 spotkań z rzędu na wszystkich frontach strzelając w tych spotkaniach 22 bramki. W tych 10 spotkaniach, stracili tylko 5 bramek, a porażkę odnieśli właśnie z BVB.
Pomimo ogromnego szpitalu w Borussii, Ci dalej mają kim grać i punktują w tej lidze, tracąc zaledwie punkt do Bayernu. Dziś na pewno nie położą się na boisku, walcząc o awans. Mając na uwadze, mecz z Besiktasem u siebie w 6. kolejce, dziś wystarcza im remis na Estádio José Alvalade, czy go wywalczą? Zobaczymy wieczorem. Na boisku nie zobaczymy dziś Haalanda, Hazarda, Hummelsa, Moukoko czy Wolfa, oraz kilku graczy, którzy są kontuzjowani od dłuższego czasu jak Dahoud czy Reyna. W dalszym ciągu jest Reus, Witsel, Bellingham, Malen czy Brandt, którzy wiedzą jak zdobywać bramki czy asystować. Co istotne podobnie jak wczoraj opisywana Atalanta, BVB też ma problemy z zachowaniem czystego konta w ostatnim czasie, zwłaszcza na wyjazdach, co nie udało im się w tym sezonie tak napawdę ani razu nie wliczając meczu pucharowego z 3-ligowcem. Nie wydaje mi się, aby dziś też im się to udało z tak rozpędzonym Sportingiem.

Club Brugge - RB Lipsk
BTS @1.52 iforbet


To dorzucam sobie do tasiemki, bo w dzisiejszym dniu no roi mi się od BTSów. Ale jak nie pograć kiedy w Lipsku zabraknie trzonu drużyny. Nie zagrają Olmo, Gulacsi, Poulsen, Tyler Adams, a niepewne są występy Szoboszlaia, Haidary i Laimera. Jedni z najważniejszych zawodników w drużynie wicemistrza Niemiec. Wiadomo, że któryś z ostatniej trójki może wystąpić ale wątpie aby w pełnym wymiarze czasowym, ponadto straty są zbyt duże aby na spokojnie myśleć o zwycięstwie. Ponadto wg mnie skupią się na lidze bo w LM mają już i tak pozamiatane, co najwyżej mogliby awansować do LE. W ostatniej kolejce RB przegrali na wyjeździe z Hoffenheim, mimo, że grali Gulacsi, Olmo, Szoboszlai czy Tyler Adams. Dziś ich zabraknie i nie wróżę im świetnego wyniku, a na pewno przestrzegam gry na Niemców. Strzelić zapewne coś strzelą bo też mają solidnych, jakościowych piłkarzy w zespole ale ciężko przewidzieć jak zagrają bez kluczowych graczy. Prędzej skłaniałbym się ku grze w stronę Brugge, które już raz ograło Lipsk i to na wyjeździe, ale to bardziej w formie zabawy można rzucić jakieś DNB po @2.55 co jest całkiem spoko kursem. Co istotne dla typu, we wszystkich spotkaniach zarówno Brugge jak i Lipska, BTS był pokrywany. W meczach Belgów padło 16 bramek co daje średnią 4 gole/mecz, w meczach podopiecznych Jessego Marscha 21 co śrubuje aż 5.25 gola/mecz (sic!). Co też warto podkreślić, Club Brugge na własnym obiekcie - pomijając mecze towarzyskie - ostatni raz nie strzelił gola 8 (!) miesięcy temu. Niezależnie czy Jan Breydel Stadion przyjeżdża Leuven, City czy PSG - zawsze znajdywali drogę do ich bramki i w tę stronę polecam dziś pójść.

Propozycja ode mnie na maxizysk:
City - PSG / Over 2.5 + BTS
LFC - Porto / LFC over 4.5 RR
Sporting - BVB / BTS
Inter - Szachtar / 1 + over 1.5

@5.917 -> @9.414 boost
Drugi dzień z rzędu + ! 🥳🥳
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +906
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
Pora na Hit dzisiejszych zmagań w LM, pojedynek Manchesteru City z PSG, niby no bet, ale jednak podzielę się moim pomysłem na to spotkanie.
Oba zespoły z potężnym budżetem, szeroką kadrą, tylko nieco różnią się stylem prowadzenia. Guardiola widać że ma pomysł na ułożenie tego zespołu, natomiast u gości dość częste zmiany trenerów związane z gra poniżej oczekiwań. Jednak same gwiazdy to nie wszystko, potrzeba jeszcze człowieka, który ogarnie jeszcze tyle ciężkich charakterów.
Wracając do meczu, City bez wątpienia jest faworytem dzisiejszego spotkania, przynajmniej w mojej ocenie. PSG mimo świetnego okienka transferowego i pozyskania wielu świetnych zawodników nie potrafi przełożyć tego na wyniki na arenie międzynarodowej.
Trio Neymar, Mbappe, Messi z założenia powinno tłuc każdą defensywę a mają problem z zespołami pokroju Club Brugge czy przeciętnymi na arenie krajowej Rennes czy OM.

Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną 2-0 zespołu z Paryża, jednak wynik nie oddaje przebiegu meczu, gdzie to City grało w piłkę a PSG strzelało bramki. Goście w tamtym spotkaniu stworzyli trzykrotnie więcej sytuacji bramkowy i oddali dwa razy więcej strzałów, jednak brakowało kropki nad "i" w postaci wykończenia sytuacji. Dziś to zespół Pepa zagra przed własną publicznością i mimo braku dyrygenta w postaci De Bruyne uważam że wygrają słabo radzące sobie na wyjazdach PSG.

Mój główny typ na to spotkanie to:
City wygra i over 1,5 gola @ 1,92 Fortuna 6/10

Poza tym uważam że możemy dziś zobaczyć kilka bramek bo oba zespoły mocno ofensywne:
PSG strzeli gola do 72 minuty@ 1,68 Forutna 6/10
City over 6,5 RR@ 1,80 Fortuna 5/10
City strzeli w obu połowach 2,23 @ Fortuna 4/10
Over 2,5 + BTTS @ 1,82 Forutna 4/10
City wygra + BTTS@ 2,83 Fortuna 3/10
Post automatycznie złączony:

Sheriff - Real M. @ 2 @ 1,27
Liverpool - FC Porto @ X2 @ 1,84
AKO @ 2,34 @ Unibet
Stawka: 25j.

O Realu dużo nie piszę, bo typ raczej oczywisty. Liverpool - Porto celuje w niespodziankę. Po pierwsze mamy listę nieobecnych po stronie Liverpoolu dość pokaźną:
lfc1.PNG

Po drugie. Liverpool ma pewny awans z pierwszego miejsca i rozstawienie w 1/8.
Po trzecie dołożenie punktów Porto daje sporą szanse na wyeliminowanie na papierze groźniejszych Milanu i Atletico.
I po czwarte Liverpool w lidzę troszkę już traci, więc jak się da będą chcieli sie teraz skupić na lidze, skoro LM już klepnieta. Porto na odwrót, w lidze stabilnie prawie same wygrane, bez porażek. W najbliższych tygodniach łatwy terminarz, więc można dać 110% w dzisiejszym meczu.

Wszystko to + atrakcyjny kurs skłania do pogrania na niespodziankę.
Co do Liverpoolu to wydaje mi się że nie wyjdą do końca drugim skałdem, owszem coś tam Jurgen namiesza ale nie wierzę że odpuści ten mecz. Porto jest zespołem, które ewidentnie "leży" Liverpoolowi. Kurs 2,0 na wygraną The Reds wygląda wybitnie, chociaz chyba lepszą opcją jest over 1,5 gospodarzy po 1,84, ale trzeba się wstrzymać do wystawienia składów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +620
ferguson2 605,9K

ferguson2

Typer
Inter - Szachtar [email protected] fortuna

Sytuacja w tej tabeli zostala juz szczegolowo opisana, Inter moze zapewnić sobie awans do następnej fazy po dzisiejszym spotkaniu choc wydaje mi sie, ze wcale nie będzie to takie proste. Szachtar teoretycznie wciaz ma szanse na LE. W pierwszym spotkaniu pomiedzy tymi druzynami doszlo do remisu, ale obydwie ekipy stworzyly sobie szanse do strzelenia gola. Szachtar udowodnil w tamtym meczu, ze moze podjąć bardzo wyrownana walke. Potrafili zdobyć bramke w Madrycie, wiec i bramka w Mediolanie jest jak najbardziej w ich zasiegu. Obecnie maja dobra serie zwyciestw w lidze i co najwazniejsze strzelaja bramki. Z drugiej strony Inter strzelajacy przynajmniej te dwie bramki w ostatnim czasie. Przy czym nalezy wspomnieć, ze rywale czesto trafiaja do ich siatki. Na boisku Interu pada naprawdę wiele bramek i myślę ze tym razem będzie podobnie.
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Atletico Madryt - AC Milan
Typ: over 24,5 fauli @ 1.80 Fortuna


Analiza:
Dziś atakuje wyjątkowo faule, a nie kartki. Uważam, ze linia 6 kartek jest do pobicia przy kursie w okolicach ~ 2.0, ale większe prawdopodobieństwo jest zdobycie 25 fauli w tym bardzo ciekawym meczu. Dla Milanu jest to ostatni dzwonek na jakąkolwiek szanse na puchary na wiosnę. Remis bądź porażka skreślają szanse. Atletico w przypadku porażki również sobie komplikuje sytuacje w grupie. Dużo też zależy od wyniku Liverpoolu z Porto i w jakis składzie przystąpi Liverpool do spotkania. Wracając do meczu Ateltico. Obie drużyny słyną z otrzymywania głupich kartek w ostatnim czasie, a także wielu bezsensownych fauli. Milan średnia 11,5 fauli/mecz w LM, a Atletico 10,5 fauli/mecz. Do tego dochodzi olbrzymi czynnik czyli bezpośredni pojedynek o grę w lidze Europejską badź nawet o grę w dalszej części Ligi Mistrzów. Sędzia spotkania jest Vincic S., który w tegorocznej Lidze Mistrzów odgwizdał w sumie 79 fauli w 3 spotkaniach co daje średnią 26,3 fauli/mecz. Nie ma złotego środka pomiędzy liczbą fauli a kartkami. Dziś stawiam na faule i liczę, że to będzie dziś skuteczny wybór.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +833
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Inter - Szachtar
Typ: Inter & under 4.5 gola @1.75
Fuksiarz
Kluczowy mecz dla Interu, który w mojej opinii w przypadku zwycięstwa zapewni im awans do kolejnej fazy rozgrywek, ponieważ nie widzę zwycięstwa Sheriffa z Realem. Inter z drużyną z Ukrainy w ostatnim roku mierzył się aż trzykrotnie, bowiem w zeszłorocznej edycji LM również trafili na siebie w grupie. Wtedy Inter zagrał dwa tragiczne mecze, bo nie można tego nazwać inaczej, gdy drużyna nie strzela ani jednej bramki (dla przykładu taka Borussia Mönchengladbach strzeliła w dwóch meczach Szachtarowi... 10 bramek).
Pierwszy mecz w tegorocznej edycji LM na Ukrainie pomiędzy tymi zespołami również nie obfitował w gole, skończyło się.. a jakże inaczej wynikiem 0:0. W dzisiejszym meczu również nie widzę dużej ilości bramek, ale liczę że tym razem Inter strzeli jakąś bramkę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +522
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Liverpool vs FC Porto
Typ: powyżej 4.5 kartek (czerwona=2)
Kurs: 2.65 ❌
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Liverpool naturalnie ma już zagwarantowane pierwsze miejsce w swojej grupie i do kolejnych dwóch meczów może podejść w zmienionym składzie. Tego komfortu nie ma FC Porto, które o dziwo znajduje się w całkiem niezłej pozycji. Mając za sobą AC Milan i Atletico Madryt pojawia się okazja, aby wyjść ze tej wymagającej grupy. Aby tak się stało należy dzisiaj na Anfield powalczyć o przynajmniej remis, a może o coś więcej? Spodobała mi się linia i kurs na kartki w tej rywalizacji. Przede wszystkim mój ulubiony niemiecki arbiter pod kątem grania kartoników. Felix Zwayer mnie już dawno nie zawiódł i mam nadzieję, że teraz będzie podobnie. Jest to arbiter który u naszych zachodnich sąsiadów ma negatywną opinię, a oliwę do ognia dolał zmuszony do zakończenia swojej kariery sędziowskiej Manuel Gräfe oskarżając swojego kolegę po fachu o korupcję. Nie jest to temat na dzisiejszą pogawędkę, ale bardziej taka ciekawostka. Niewątpliwie Felix to jeden z najbardziej overowych sędziów w Bundeslidze oraz w rozgrywkach międzynarodowych. Nie lubi dyskusji i niesportowych zachowań i od razu każe je kartkami. Porto znane jest z tego, ze często nie zgadza się z decyzjami arbitra, a jest to przecież dla nich ważny mecz. Dodatkowo należy wspomnieć, że Liverpool wyjdzie piłkarzami, którzy albo są po kontuzji, albo postarają się skorzystać ze swojej szansy. Nerwów, fauli i prowokacji nie powinno brakować, mam nadzieję na wyrównane widowisko na Anfield.
 
Ostatnia edycja:
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Besiktas vs Ajax
Typ: 2 /powyżej 1.5 bramki
Kurs: 1.50
Bukmacher: fuksiarz

Ajax jest nie do zatrzymania zarówno w Lidze Mistrzów i Eredivisie. Ligowy bilans Ajaxu to 30 punktów w 13 meczach i bramki 42:2. W Lidze Mistrzów jednak w dwóch wyjazdach tracili po golu, jednak Turcy są najsłabszą drouzyną w grupie w 4 meczach przegrali wszystkie tracąc 12 bramek .Ajax pewnie pokonał dwa razy Borussię Dortmund,dlatego wydaję się że na luzie poradzą sobie z Turkami.W tym meczu warto zaryzykować wysokie zwycięstwo Holendrów,ja zapobiegawczo stawiam że 2 bramki wystarczą w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Liverpool - Porto
Typ: FC Porto - suma fauli w meczu Powyżej (10.5) @1.75 (@TOTALBET)


Nie mam już czasu na dłuższą analize wiec na szybko jednym zdaniem dwa typy. Porto w czołówce fauli popełnianych w LM, 68 fauli w 4 meczach a to średnia 17, liverpool moze i pomiesza skład ale to porto musi gryźć trawę i wywieźć punkty a to idealnie wiążę się z wykroczeniami a linia 10,5 to lekka kpina według mnie.


Besiktas - Ajax
Typ: Faule popełnione przez zawodnika - Ponad 1.5 (Gravenberch, Ryan) @1.75 ( U unibet)


Znowu statystyki, gracz ajaxu w czołówce popełnianych fauli bo aż 11 w 4 meczach. Wiemy, że ajax gra mecz o pietruszke ale to jednak mecz w LM. Zawodnik wychodzi w pierwszym skladzie a Besiktas będzie grał z kontraataku i kto ma przerywać te akcje jak nie środkowy pomocnik? linia 1,5 wydaje się być prezentem z tym kursem :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +531
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Sporting - Borussia D.
Typ: Powyżej 5.5 zoltej kartki
Kurs: 2.86
Bukmacher: fortuna
Analiza: Mecz opisany zostały już przez wielu użytkowników, większość spodziewa się bramek i ja uważam podobnie ale pójdę w stronę kartek. Pierwszy mecz przegrany przez Sporting na wyjeździe 1:0. Walka o wyjście z grupy z 2 miejsca rozegra się właśnie pomiędzy tymi dwoma drużynami a dokładnie w tym dzisiejszym meczu. Sporting na własnym obiekcie jest bardzo mocny, Borussia preferuje ofensywny futbol więc jak ktoś w miarę szybko obejmie prowadzenie to może się zrobić nerowo, wiadomo że każda z drużyn chce wyjść z grupy do czego dużą zachęta są pieniądze. Myślę że poszukanie kartek w tym spotkaniu to dobry pomysł.
 
Otrzymane punkty reputacji: +413
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
Liverpool- Porto
Typ: 1 + over 1,5
Kurs: 2,18
Fortuna

6/10

Liverpool gra o pietruchę ale wychodzą w silnym zestawieniu z Mane i Salachem z przodu. Porto jest zespołem, który ewidentnie pasuje The Reds, ostatnie mecze to wysokie wygrane Anglików. Do tego Mane gra 50 mecz w LM w barwach LFC, uważam że koledzy będą szukać gola dla niego więc warto ugryźć taki kurs:
Mane strzeli gola @ 2,90 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +413
lukas88 229,7K

lukas88

Forum VIP
City- PSG
Typ: PSg strzeli gola do 72 minuty
Kurs: 1,75
Fortuna

8/10

Nie wierzę że taki kurs dali na bramkę Paryżan w tym meczu do 72 minuty. City faworytem ale PSG swoje szanse sobie stworzy i przy takim potencjale w ataku wcisną 1-2 bramki.
Nieco odważniej:
PSG strzeli w 1 połowie @ 2,47 5/10 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +27
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom