>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

5 kolejka Eredivisie / 7 kolejka Jupiler League [15.09.-17.09.2017]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
kursy od: BAH
Zapraszam wszystkich do merytorycznej dyskusji oraz pisania analiz na nadchodzące spotkania w Holandii i Belgii.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Sparta - Alkmaar
Ekipa AZ Alkmaar doskonale weszłą w nowy sezon ligowy, podopieczni Van den Broma po czterech kolejkach mają na swoim koncie 9pkt, trzy zwycięstwa z ADO, Vitesse oraz NAC. Jedyną jak dotąd porażkę odnieśli po emocjonującym spotkaniu na Philips Stadium z PSV (3:2). W Obecnej kampanii znów prym najlepszego strzelca wiedzie Weghorst który w tym sezonie już czterokrotnie wpisywał się na listę strzelców. Zespół dobrze wszedł w sezon i dzisiaj zmierzy się ze Sparta Rotterdam która w poprzednim sezonie ledwo co się utrzymała. W tym sezonie zgromadzili jak dotąd 5pkt, przegrywając z Venlo, remisując ze Zwolle oraz NAC. W ostatniej kolejce wygrali 1:0 z Twente. W poprzednim sezonie oba zespoły ze sobą dwukrotnie zremisowały. Dzisiaj u gospodarzy zabraknie Saksela oraz Moorela. Goście przyjadą bez Stengsa oraz Opdama. Faworytem wydają się goście.
Zwycięstwo Alkmaar @@ 1,75 Forbet ✅ ✅
Wouter Weghorst @@ 2,15 Forbet (Strzeli gola) ✅ ✅
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Eupen - St. Liege
Czerwone diabły po serii tragicznych wyników zremisowały z liderem z Charleroi. Moim zdaniem remis ten jest małym światełkiem w tunelu. Doprawdy dziwi mnie aż tak słaba gra w poprzednich spotkaniach bo przecież nie mają słabej paki ( szkoda że do Werderu odszedł Belfodil bo to ciekawy grajek ) zostaje Orlando ale on moim zdaniem się tam marnuje bo to niezły kopacz. Mysle że remis z liderem to początek lepszych wyników i Eupen które doznało wysokiej porażki w poprzednim spotkaniu przegra i w tej rundzie.
Zwycięstwo Liege @@ 2.15 Fortuna
 
karabadziacha 131

karabadziacha

Użytkownik
Kortrijk - Anderlecht
Kurs 1.74 na drużynę z Brukseli według mnie zdecydowanie do gry. Pobrałem go trochę wcześniej przy 1.67 także trochę urósł ale moim zdaniem jest to spowodowane tym iż zespół Teodorczyka słabo wszedł w sezon. Drużyna Anderlechtu ciekawie zaprezentowała się we wtorkowy wieczór w spotkaniu z Bayernem. Grając w osłabieniu potrafiła napsuć krwi faworytowi i gdyby nie słupek ( jeśli dobrze pamiętam ) mecz mógłby wyglądać inaczej. Drużyna Kortrijk to typowy średniak Jupiler League. W poprzednim sezonie grali w play offach o ligę europy ale za wiele nie namieszali. Myślę że dziś zespół Anderlechtu odbije się po słabym początku sezonu i pokona rywala który od 3 spotkań nie potrafi wygrać, notując serię 2 remisów i porażki.
Zwycięstwo Anderlechtu @@ 1.74 Fortuna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom