>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

5 kolejka 1 ligi 26-27.08.2014

Status
Zamknięty.
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Arka Gdynia - Widzew Łódź AH(0:1,5) 1 3.05 Betgun

kursy na gospodarzy spadają. Arka pomimo ogromnych zmian w kadrze zespołu nadal chce sporo grać piłką, nie zawsze to wychodzi, ale... Dziś jest ten dzień kiedy faktycznie może udać się pokonać atakiem pozycyjnym rywala. Bo rywal słaby, spadkowicz z ekstraklapy - Widzew Łódź. Zespół oparty na młodych niedoświadczonych w większości zawodnikach oraz wychowankach. Niektórzy wróżyli im walkę o powrót do ekstraklapy ale to jest nierealne. Jest to słaby zespół co potwierdzają dotychczasowe mecze w I lidze. Nie mają kim straszyć w ataku, ale i w innych formacjach kolorowo nie jest. Widzew nie wygrał już od 33 spotkań na wyjeździe. Dziś wyruszyli na to spotkanie z Łodzi autokarem o 10:30 i na 1,5h przed meczem pojawili się na stadionie. To też nie powinno działać na korzyść gości. Uważam, że dziś wszystko w tym meczu zależy od Arki, jeśli nie będzie w stanie pokonać nawet takiego rywala u siebie to naprawdę nie jest dobrze, ale jednak bardziej realne wydaje się pewne zwycięstwo gospodarzy ????
 
J 7K

juanroman08

Forum VIP
Chrobry Głogów - Wigry Suwałki
Mecz ostatniej szansy dla trenera Chrobrego, jak wiadomo drużyna z Głogowa jest jak na razie czerwoną latarnią ligi z 1 oczkiem na koncie. Gra Głogowian nie zachwyca, ale tak na dobrą sprawę zachwycać nie może ponieważ Chrobry nie ma na to potencjału. W mojej opinii cała drużyna musi rozegrać przynajmniej jeszcze z 5-6 meczy aby w końcu zaaklimatyzowali się w realiach 1 ligi. Oczywiście jutro rywalem również beniaminek, ale jak widać Wigry zdecydowanie lepiej radzą sobie od poczatku sezonu, czego dowodem jest brak porażki. Wygrana z Zagłębiem może budzić podziw ponieważ była to spora niespodzianka. Goście solidnie prezentują się w obronie w 4 spotkaniach stracili tylko 3 bramki co w porównaniu do defensywy Chrobrego i 13 straconych bramek jest wielkim osiągnięciem. Kurs na gości rośnie, więc można poczekać do &gt;3 bo w mojej opinii będzie to opłacalne, tak jak wspomniałem to ostatnia szansa dla trenera Mamrota i wydaje mi się że to może być gwóźdź do trumny...
Wigry Suwałki X2 oraz 2 póki co w Pinnacle 2.93 ale czekamy ;)
 
O 0

obi70

Użytkownik
Sandecja Nowy Sącz - Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Lider 1 ligi przyjeżdża do niepokonanej jeszcze w tym sezonie Sandecji.Trener drużyny gospodarzy, przed nadchodzącym spotkaniem do dyspozycji będzie miał całą kadrę,ponieważ nikt nie jest kontuzjowany, oraz nikt nie pauzuje za kartki.W ostatnim meczu Sandecja pokazała charakter,grając od 45minuty w 10tke,przegrywając 1:0,zdołała wywieźć punkt z Legnicy. Termalica zaś została zatrzymana przez Dolcan i to był pierwszy mecz w tym sezonie w którym nie wywieźli kompletu oczek.Sandecja ma bardzo korzystny bilans z Termaliką,przez ostatnie 2 lata nie przegrali ani jednego meczu,co widać,że drużyna Bruk-Betu im leży.
Sandecja 1 kurs:3.410 @Pinnacle
 
M 0

matoo

Użytkownik
Podbijam typ na Wigry, dodajmy że Suwalczanie cały czas bardzo solidnie w obronie, aczkolwiek szwankowała skuteczność w ataku lub sama gra do przodu, która powinna się poprawić po przyjściu Kamila Adamka i Darvydasa Sernasa. Po zwycięstwie z Zagłębiem na pewno podniosły się morale drużyny i X2 lub Wigry DNB można śmiało grać.
 
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Chrobry Głógów - Wigry Suwałki (0) 2,04 ⛔ 3:1 no tak 1 liga ;)
Też podbijam. Obejrzałem jeszcze skróty meczu z Zagłębiem i naprawdę jestem pod wrażeniem. Kilka naprawdę super akcji+wierzę w to co mówią koledzy bo póki co zaledwie 3 stracone bramki w 4 meczach. O Chrobrym już pisałem. Bida z nędzą. W Katowicach wyglądało to koszmarnie podczas PP i jak widać dalej jest katastrofa. Chojniczanka w ostatnim meczu na ich stadionie stworzyła sobie sporo sytuacji i mając na uwadze, że Wigry tym bardziej na wyjeździe powinni zagrać solidnie w obronie(w sensie bronić większą ilościć graczy) to przy nieporadności gospodarzy w szeregach defensywnych powinno coś wpaść.
Przyjemnie jeszcze wygląda Chojniczanka +0,5 bo GieKSa dalej gra piach jakich mało(nie wiem jak z Goncerzem wyleciał w ostatnim meczu ale za dwie żółte a wcześniej chyba nie miał więc powinien zagrać bo jednak z przodu to ważne ogniwo). Ofc Bukowa i te sprawy tylko, że to po pierwsze środa i pewnie będzie kicha z frekwencją a po drugie presja jest. Aczkolwiek na razie kurs &lt;2,00 więc value tu raczej nie ma wielkiego. GieKSa zagrała najlepszy mecz w sezonie ale std kiks i remis mimo sporej przewagi...bet byłby na plus ale nie lubię stawiać przeciwko swoim ;)
Reszta tak jakoś bez pomysłu. Sandecja u siebie DNB też wygląda smacznie bo chyba 2,38 trochę przesadzone. Nieciecza nie gra nic wielkiego i pewnie tutaj może być bardzo wyrównanie. Jednak Termalica jest mocna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom