>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4. Runda kwalifikacji LM - REWANŻE [24 - 25.08.2021]

Status
Zamknięty.
G 0

gubernator_nh

Gość
Dinamo Zagrzeb awans? Co myślicie? @4.35

Ciężki temat 3 bramki do odrobienia. Liczyłem na wyższy kurs.

Natomiast S.Donieck kurs elegancki. To Monaco nic nie gra. W lidze znów dostali łomot.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
@gubernator_nh uprzedziłeś mnie, bo właśnie zabierałem się za lekkie pisanie co do tego meczu.


21:00 Dinamo Zagrzeb - S. Tiraspol
Dinamo awans @ 4.20
Dinamo powyżej 7.5 rzutów różnych @ 1.89
Dinamo powyżej 8.5 rzutów rożnych @ 2.58
Fortuna

Wynik pierwszego spotkania był mocno zaskakujący, bowiem mistrz Chorwacji poległ 3:0 i chciało by się napisać, że teoretycznie odpadł z rywalizacji o fazę grupową Ligi Mistrzów. Futbol w ostatnim czasie pokazał, że 3:0 to nadal niebezpieczny wynik i nie tak wielka zaliczka jak by się mogło wydawać. Tu naprawdę w ostatnim czasie padło wiele remontad i ja spodziewam się kolejnej w Chorwacji.
Dinamo od pierwszych minut rzuci się na swojego rywala i będzie stwarzało sobie sytuację. Tą drużynę stać na strzelanie goli bo udowodniła to już nie raz. W weekend odpoczywało sporo graczy, którzy zagrali w pierwszym spotkaniu przeciwko Tiraspol, spójrzcie sami:
Zrzut ekranu 2021-08-23 o 10.01.13.png
Zrzut ekranu 2021-08-23 o 10.00.02.png

Ekipa z Tiraspolu w weekend nie grała, bo ich spotkanie zostało przełożone ze względu na rewanżowy mecz z Dinamo. Gospodarze jeśli strzelą gola w pierwszej połowie to zrobią duży krok aby dokonać tutaj cudu. Mimo nawet straty gola, nie przekreślam ich szans, bowiem jak wiemy w końcu gole strzelone na wyjeździe nie liczą się już jako podwójnie.
Kurs na awans mógłby być zdecydowanie wyższy i pewnie by był, gdyby w ostatnim czasie nie było takich remontad (czyt. rewanżowe spotkanie Liverpool - Barcelona).
Jednak miejmy na uwadze to, że Dinamo to nie Liverpool, a Sheriff to nie Barcelona, ale i tak będą się działy cuda w tym meczu.
Kolejnymi propozycjami są rzuty rożne gospodarzy.
Już kilka dni temu ktoś pisał o rzutach rożnych Dinamo i ich nabijaniu, a ja tylko podam statystyki z ostatnich domowych spotkań i liczbie rzutów rożnych nabitych przez samo Dinamo:

21.08.211HN Dinamo Zagrzeb Lok. Zagrzeb 1 : 0 ==> 4
13.08.211HN Dinamo Zagrzeb Gorica 1 : 0 ==> 10
04.08.21CL Dinamo Zagrzeb Legia Warszawa 1 : 1 ==> 8
01.08.211HN Dinamo Zagrzeb Rijeka 3 : 3 ==> 18
20.07.21CL Dinamo Zagrzeb Omonia 2 : 0 ==> 12
16.07.211HN Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo 0 : 2 ==> 7
07.07.21CL Dinamo Zagrzeb Valur 3 : 2 ==> 8

Te liczby naprawdę wyglądają konkretnie. Spodziewam się kompletu widzów na trybunach, którzy zapewne zgotują piekło.


Niestety polskie buki śpią i nie wystawiły jeszcze kursów na rzuty rożne na to spotkanie...
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +88
G 0

gubernator_nh

Gość
Tylko Szeryfy na wyjazdach dobre wyniki w pucharach. Remis z Crvena oraz wygrana z Alaskhert. Ktoś tam pisal w dziale dyskusje, ze to nie przypadkowa drużyna. Mix obcokrajowców. Itd.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
@gubernator_nh uprzedziłeś mnie, bo właśnie zabierałem się za lekkie pisanie co do tego meczu.


21:00 Dinamo Zagrzeb - S. Tiraspol
Dinamo awans @ 4.20
Dinamo powyżej … rzutów różnych @
Dinamo powyżej … rzutów rożnych @
Fortuna

Wynik pierwszego spotkania był mocno zaskakujący, bowiem mistrz Chorwacji poległ 3:0 i chciało by się napisać, że teoretycznie odpadł z rywalizacji o fazę grupową Ligi Mistrzów. Futbol w ostatnim czasie pokazał, że 3:0 to nadal niebezpieczny wynik i nie tak wielka zaliczka jak by się mogło wydawać. Tu naprawdę w ostatnim czasie padło wiele remontad i ja spodziewam się kolejnej w Chorwacji.
Dinamo od pierwszych minut rzuci się na swojego rywala i będzie stwarzało sobie sytuację. Tą drużynę stać na strzelanie goli bo udowodniła to już nie raz. W weekend odpoczywało sporo graczy, którzy zagrali w pierwszym spotkaniu przeciwko Tiraspol, spójrzcie sami:
Pokaż załącznik 10962
Pokaż załącznik 10961

Ekipa z Tiraspolu w weekend nie grała, bo ich spotkanie zostało przełożone ze względu na rewanżowy mecz z Dinamo. Gospodarze jeśli strzelą gola w pierwszej połowie to zrobią duży krok aby dokonać tutaj cudu. Mimo nawet straty gola, nie przekreślam ich szans, bowiem jak wiemy w końcu gole strzelone na wyjeździe nie liczą się już jako podwójnie.
Kurs na awans mógłby być zdecydowanie wyższy i pewnie by był, gdyby w ostatnim czasie nie było takich remontad (czyt. rewanżowe spotkanie Liverpool - Barcelona).
Jednak miejmy na uwadze to, że Dinamo to nie Liverpool, a Sheriff to nie Barcelona, ale i tak będą się działy cuda w tym meczu.
Kolejnymi propozycjami są rzuty rożne gospodarzy.
Już kilka dni temu ktoś pisał o rzutach rożnych Dinamo i ich nabijaniu, a ja tylko podam statystyki z ostatnich domowych spotkań i liczbie rzutów rożnych nabitych przez samo Dinamo:

21.08.211HN Dinamo Zagrzeb Lok. Zagrzeb 1 : 0 ==> 4
13.08.211HN Dinamo Zagrzeb Gorica 1 : 0 ==> 10
04.08.21CL Dinamo Zagrzeb Legia Warszawa 1 : 1 ==> 8
01.08.211HN Dinamo Zagrzeb Rijeka 3 : 3 ==> 18
20.07.21CL Dinamo Zagrzeb Omonia 2 : 0 ==> 12
16.07.211HN Dinamo Zagrzeb Slaven Belupo 0 : 2 ==> 7
07.07.21CL Dinamo Zagrzeb Valur 3 : 2 ==> 8

Te liczby naprawdę wyglądają konkretnie. Spodziewam się kompletu widzów na trybunach, którzy zapewne zgotują piekło.


Niestety polskie buki śpią i nie wystawiły jeszcze kursów na rzuty rożne na to spotkanie...
Rogi jak najbardziej do grania, co do awansu ciężko będzie, ale za drobne czemu nie. Jeżeli chodzi o komplet kibiców to zapewne będzie tak jak z Legia tylko 4.5 tys. zaszczepionych kibiców przy całkowitej możliwej pojemności 35 tys., powodzenia
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dinamo Zagrzeb wygra + Dinamo Zagrzeb powyżej 6.5 rzutów rożnych w meczu @2.49 Forbet

Czekałem aż Forbet doda BetArchitekt do swoich propozycji i zagram podobnie jak w rewanżowym starciu Slavia Praga z Ferencvarosem. Tam również skupiłem się na zwycięstwie faworyta i ich kornerach. Wynik z pierwszego meczu doskonale pokazuje, jak mecz będzie wyglądał. Dinamo zapewne będzie atakował od pierwszych minut, ale trzeba uważać na groźne kontry. W Tiraspolu dwie z trzech szybkich akcji zakończyły się trafieniami ekipy z Mołdawii. Jest szybki Adama Traore, po drugiej stronie Momo Yansane, którego znam z białoruskich boisk, ale myślę, ze gospodarze tym razem wyciągną wnioski i będą po prostu faulować taktycznie. Czy Dinamo odrobi straty ciężko przewidzieć, ale myślę, że 1:0, 2:1 jest bardzo możliwym wynikiem i minimum siedem rzutów rożnych drużyny, która musi gonić od pierwszego gwizdka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
PSV vs Benfica: powyżej 1.5 gola + powyżej 3.5 żółtych kartek + powyżej 8.5 rzutów rożnych @2.50 BETFAN ❌

Ja szczerze mówiąc wiele oczekuje od tego spotkania. Wynik niekorzystny dla PSV powoduje, że mniej więcej możemy przewidzieć scenariusz rewanżu, jakim niewątpliwie są ataki gospodarzy. U siebie czują się o wiele lepiej niż na wyjazdach i to pozwala myśleć, że czeka nas bardzo interesujący pojedynek. Jestem zdania, że Benfica na swojej połowie się nie zamknie. Jeżeli tak się stanie, to kreatywność Mario Götze i skuteczność Erana Zahaviego pozwoli wywalczyć holenderskiej ekipie awans w 90 minutach. Stawiam na gole, rogi i kartki. Prawie wszystko było pokryte w Lizbonie, czemu nie w Eindhoven, gdzie to PSV musi gonić. Slavko Vincić to arbiter, który te cztery kartoniki będzie w stanie pokazać przy ostrej grze. Bramki i kornery liczę bardziej na gospodarzy, ale i goście coś dołożą.
 
Ostatnia edycja:
S 3,8K

siasia12

Użytkownik
el. do Ligi Mistrzów - łączna liczba żółtych kartek w regulaminowym czasie gry w meczach rozgrywanych w dniu 24.08.2021
TYP Powyżej 14,5 zółtych kartek - kurs 1,85 ✅✅
Ewinner
Myślę, że dzisiaj nikt nie będzie się oszczędzał i kalkulował, po pierwszej kolejce nikt jeszcze nie ma wystarczającej przewagi (no może Malmo ma dwubramkową zaliczkę ale mistrzowie Bułgarii raczej tanio skóry nie sprzedadzą u siebie), a jak wiadomo chodzi o awans do bram piłkarskiego raju, co za tym idzie - również dużych pieniędzy. Rozjemcami dzisiejszych spotkań nie będą mega overowi sędziowie ale mam nadzieje, że piłkarze dadzą im wystarczająco dużo powodów na to by sięgnąć po kilkanaście kartek w trzech spotkaniach - w razie niekorzystnego wyniku zawodnicy mogą gonić rezultat przez co będą ostre faule, faule taktyczne czy też w razie korzystnego wyniku opóźnianie gry. Dodam tylko, że w tym samym zestawieniu ekip tydzień temu padło 16 żółtych kartek, mam nadzieję że i tym razem dostaną minimum 15 żółtek.
Typ znajdziemy w zakładce Ewinner costum bet -> #postawnaswoim -> costumbet
Powodzienia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +101
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ferencvaros - Young Boys / Ferencvaros awans @ 4.60 Fortuna

Ferencvaros - Young Boys 1 @ 3.25 Fortuna



Nie bardzo rozumiem z jakiego powodu na awans Węgrów wywalono aż taki kurs ale zamierzam z tego skorzystać. Być może wynika to z tego że przed pierwszym spotkaniem ogólnym faworytem byli Szwajcarzy , wygrali jedną bramką domowe spotkanie i fakt że od 25 min. meczu grali jednego mniej a mimo tego zdołali strzelić dwa gole. Ale spotkanie wcale nie musiało się tak skończyć gdyby nie cofnięty gol dla Ferencvarosu na 1:2 po analizie VAR ( faul). Tak czy inaczej wynik 3:2 dla Young Boys wcale nie przesądza sprawę awansu na ich stronę i każde jednobramkowe zwycięstwo miejscowych dzisiaj da im dogrywkę , a potem to już różnie może być.


Ferencvaros jak wiemy zdołał w poprzedniej rundzie wyeliminować Slavię Praga wygrywając rewanżowe spotkanie w domu 2:0 , nie widzę więc powodu dla którego nie mogą gospodarze powtórzyć tego wyniku lub choćby wygrać w skromniejszym rozmiarze doprowadzając jak wspomniałem do dogrywki lub karnych. Owszem wynik pierwszego meczu na chwilę obecną predysponuje Young Boys do przyznania im większych szans na awans ale to dopiero pierwsza połowa tego starcia a świadkiem drugiej w której mogą się role odwrócić będziemy dzisiaj.

Reasumując uważam że kurs proponowany na awans Węgrów jest smakowity i warto zaryzykować.

Post automatycznie złączony:

Szachtiar D. - Monaco / Szachtiar / BTTS/ @ 5.15 StS

Szachtiar D. - Monaco 1 @ 2.80 StS



Przyznam szczerze że trochę zaskoczyło mnie zwycięstwo Ukraińców w Monaco , ale nie zaskoczy mnie ich wygrana u siebie w domu. Wynik pierwszego spotkania (0:1) sprawia że goście nie mają niczego do stracenia i muszą szukać wygranej a więc muszą zagrać otwarty mecz i zaatakować . To może być korzystne dla miejscowych którym powinno grać się dobrze z kontry.
W wypadku gdyby Szachtiar pierwszy zdobył gola ataki gości powinny przybrać na sile i wówczas liczę i na bramki z obu stron i na wygraną miejscowych. Co by nie mówić gospodarze to klasowy zespół który ustawił sobie sprawę awansu już w pierwszym spotkaniu a teraz jedynie musi dopełnić formalności. Owszem remis w tym meczu także daję przepustkę do gier w grupie Ukraińcom , ale nie sądzę by spotkanie zakończyło się takim rozstrzygnięciem gdyż Monaco na tym nic nie zyskuje i dla nich zremisować czy przegrać to ten sam efekt więc na pewno zagrają z dużym ryzykiem gdyż nie pozostaje im nic innego.
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Ferencvaros - Young Boys
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.52
Bukmacher: Fortuna
Analiza: W pierwszym spotkaniu padło aż 5 bramek, stąd dziś mizerne kursy na to że zobaczymy overa. Young Boys w dobrej sytuacji bo mają przewagę 1 gola przed rewanżem ale zagrają na trudnym terenie na Węgrzech. Pierwszy mecz był dziwny, nie trafiony karny, czerwona kartka i wygrana YB mimo bardzo wyrównanego meczu. Dzis gospodarze powalcza o awans ale mają świadomość że grają z mocna ekipa i gol gości na początku spotkania mógł by pogrzebać szanse na zagranie w fazie grupowej LM. Trzeba zagrać mądrze w defensywie i szukać swoich szans w ataku. Wątpię żeby goście się jakoś specjalnie spinali w ofensywie skoro mają korzystny wynik z pierwszego spotkania. Uwazam że nie wpadnie więcej niż 3 gole i że będzie to zupełnie inny mecz niż ten rozegrany w Szwajcarii.
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Ferencvaros jak wiemy zdołał w poprzedniej rundzie wyeliminować Slavię Praga wygrywając rewanżowe spotkanie w domu 2:0 , nie widzę więc powodu dla którego nie mogą gospodarze powtórzyć tego wyniku lub choćby wygrać w skromniejszym rozmiarze doprowadzając jak wspomniałem do dogrywki lub karnych.
Ferencvarosz wygrał owszem 2-0 ale to było u siebie w pierwszym spotkaniu, później był rewanż w Czechach gdzie tylko przez brak skuteczności Slavii nie doszło wówczas do dogrywki a zakładając czerwoną kartkę mogli już spokojnie odpaść z eLM. Ogólnie te 2-0 to było śmiechu warte co wyprawiała defensywa Slavii a zwłaszcza jeden ze stoperów, który położył im cały mecz, niejaki Kacharaba. Nie wiem jak ty analizujesz wyniki żeby pomylić ich kolejność, ale zrobić w pierwszym meczu 2-0 a odrobić w rewanżu to są dwie diametralnie różne sprawy przed dzisiejszym meczem. YBB ze swoimi szybkimi czarnoskórymi atakującymi ma ogromny potencjał w kontrach i nie musi się wcale odkrywać co będzie kluczowe jak sobie będą radzić Fradi w grze pozycyjnej.
 
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Ludogorets vs Malmo
Typ 1
Kurs 2.26 fortuna
Mistrz Bułgarii ma spokojnie tyle jakości że ogarnąć Malmo u siebie. O awans będzie ciężko ale zwycięstwo u siebie myślę że odniosą. Rozkręcali się
Powoli, ale wyeliminowanie olimpiakosu pokazało ze na najważniejsze mecze są gotowi. Ze Szwecji mogli przywieść lepszy wynik, ale wyszło jak wyszło. Moim zdaniem pokażą dzisiaj pazur. Co do Malmo to dwumecz z rengers był po prostu dziwny... Sporo szczęścia i tak naprawdę nie do końca wiem jak to Szkoci przegrali. Malmo dzisiaj będzie bronić i myślę że w ataku będą bardzo asekuracyjnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +43
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Ferencvarosz wygrał owszem 2-0 ale to było u siebie w pierwszym spotkaniu, później był rewanż w Czechach gdzie tylko przez brak skuteczności Slavii nie doszło wówczas do dogrywki a zakładając czerwoną kartkę mogli już spokojnie odpaść z eLM. Ogólnie te 2-0 to było śmiechu warte co wyprawiała defensywa Slavii a zwłaszcza jeden ze stoperów, który położył im cały mecz, niejaki Kacharaba. Nie wiem jak ty analizujesz wyniki żeby pomylić ich kolejność, ale zrobić w pierwszym meczu 2-0 a odrobić w rewanżu to są dwie diametralnie różne sprawy przed dzisiejszym meczem. YBB ze swoimi szybkimi czarnoskórymi atakującymi ma ogromny potencjał w kontrach i nie musi się wcale odkrywać co będzie kluczowe jak sobie będą radzić Fradi w grze pozycyjnej.

Ok...tak czy siak 4.60 na awans w meczu u siebie gdzie wystarczy wygrać jednym golem żeby doprowadzic do dogrywki to promocja....To nie są drużyny z dwóch różnych światów piłkarskich czego dowodem był pierwszy mecz....zgodziłbym się z tym kursem gdyby Ferencvaros przegrał 3:2 u siebie i jechał na wyjazd ....a tak to wszystko w grze...
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Promocja?
Do dzisiaj się zastanawiam jakim cudem Slavia dała się ograć mistrzom Węgier.
Nie będę się powtarzać, ale gdyby Kacharaba zagrał chociaż na poziomie juniora to teraz nie oglądalibyśmy Ferencvarosu w eLM.
 
kamasutra10 531,9K

kamasutra10

Typer
Promocja?
Do dzisiaj się zastanawiam jakim cudem Slavia dała się ograć mistrzom Węgier.
Nie będę się powtarzać, ale gdyby Kacharaba zagrał chociaż na poziomie juniora to teraz nie oglądalibyśmy Ferencvarosu w eLM.

No zawsze jest to gdyby...., Ale stało się tak jak widzieliśmy i grając w domu są w stanie wygrać Węgrzy ten mecz...za @ 4.60 ich awans to promocja
 
J 4,8K

jasiu771

Użytkownik
Promocja?
Do dzisiaj się zastanawiam jakim cudem Slavia dała się ograć mistrzom Węgier.
Nie będę się powtarzać, ale gdyby Kacharaba zagrał chociaż na poziomie juniora to teraz nie oglądalibyśmy Ferencvarosu w eLM.
Oglądałem pierwszy mecz w Budapeszcie i poza optyczną przewagą z gry Slavii nic nie wynikało. Natomiast Ferencvaros bardzo fajnie. Składne i szybkie ataki. Madziarzy są niedoceniani. Ja też aż tak dużego faworyzowania Szwajcarów nie rozumiem. Ferencvaros juz w poprzednim sezonie sprawił kilka niespodzianek w LM. Szanse na awans są zbliżone. Ciekaw jestem kursów na awans Ferencvarosu przed pierwszym meczem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom