>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Premier League (27.08 - 28.08.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Southampton - Man. United
Typ: X/2 i obie strzelą gola
Kurs: 1.97
Bukmacher: Fuksiarz
Analiza:

Southampon dość nieźle weszli w nowy sezon zdobywając cztery punkt w trzech spotkaniach oraz wygrali w EFL Cup. Teraz przyjdzie im się zmierzyć z Manchesterem United, któremu nie mają problemu strzelać gola od kilku spotkań. Gospodarze regularnie od kilku spotkań przeciwko United strzelają im gola. Taka sytuacja nie miała miejsca tylko w spotkaniu gdzie ulegli aż 9:0. Gospodarze w ataku to przede wszystkim Adams, który strzelił już dwa gole w lidze oraz dwa w EFL Cup. Obok niego są jeszcze Armstrong czy Ward-Prowse. Tu nikt nie uklęknie przed United tylko gospodarze powalczą o swoje, a ja potrzebuje od nich tylko jednego gola.
United wygrali ostatnie ważne dla nich spotkanie z Liverpoolem 2:1. Wyglądali zdecydowanie lepiej niż w dwóch pierwszych spotkaniach gdzie doznali porażek. Trener posadził kilka gwiazd na ławce i coś w końcu drgnęło. Czy drgnęło pokaże się w tym spotkaniu czy jednak może był to jednorazowy wybryk. Podobnie jak u gospodarzy liczę, ze ten mecz zakończy się minimum remisem, a obie ekipy strzelą po jednym golu. Goście w składzie zapewne podobnym co ostatnio, bo dało to oczekiwany efekt.
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
Spotkanie: Brentford - Everton
Typ: Strzeli gola: Toney
Kurs: 2.4
Bukmacher: Fortuna


Początkowo na to spotkanie planowałem grać Brentford. Z jednej strony byłby to typ na gospodarzy z atutem własnego boiska, którzy w dotychczasowych meczach prezentowali bardzo poukładany i sensowny futbol. Momentami zapomina się o stracie Eriksena. Niemniej jednak głównym motywem takiej zagrywki byłoby granie przeciw Evertonowi, który wejście w sezon ma fatalny. Ok, przegrana z Chelsea na Stamford na pewno była kalkulowana. Potem jednak mordęgi z AV, która wejście w sezon ma równie mizerne (na szczególną uwagę zasługuje Cou przechodzący obok spotkań) a na sam koniec uratowany remis z Nottingham, beniaminkiem, u siebie. Frank Lampard ma powody do zmartwień i są one znacznie szersze niż kontuzja Calverta Lewina.

Tak czy inaczej kursy na gospodarzy ciut za małe, prawdopodobnie dlatego, że wszyscy widzą co się dzieje. Dlatego postanowiłem inaczej ugrać to spotkanie. Toney - gość, który na odejściu z championship przebił barierę 30 bramek. W zeszlym sezonie, gdzie zbierał szlify - 13 brameczek. W tym sezonie strzelił zarówno z Lester jak i Fulham(przypominam o mikroskopijnym spalonym). Gość jest w gazie a biorąc pod uwagę wszystko co napisałem powyżej szanse na strzelenie przez niego bramki moim zdaniem wzrastają.
 
lukas88 299K

lukas88

Forum VIP
Witam, wracam po urlopie, pora coś na weekend wrzucić od siebie, chociaż nie wiem jeszcze jak długo bo forum powoli umiera.... przynajmniej takie odnoszę wrażenie po ilości postów i aktywności w najciekawszych tematach, a takim niewątpliwie jest temat poświęcony Premier League.

Zacznę od spotkania "Świętych" z "Czerwonymi Diabłami", zespół z Old Trafford ostatnio pokonał Liverpool, który mocno ospale wszedł w sezon ligowy, mimo że bęcki wrzucone City w meczu o Tarczę Wspólnoty napawały mocnym optymizmem na starcie sezonu. United mimo wygranej z LFC zdecydowanie mnie nie przekonuje, i nie zamierzam w najbliższym czasie inwestować w nich chociażby złotówki. Święci jak to Święci, ligowy średniak z charakterem, potrafiący napsuć krwi ligowym faworytom. Historia pokazuje że Czerwone Diabły maja problemy w meczach z dzisiejszym rywalem, na ostatnie 6 spotkań wygrali tylko dwa, pozostałe 4 remisując.
Moje propozycje na to spotkanie:
Remis do przerwy lub w całym meczu @ 1,85 Fortuna 6/10
Southampton lub remis @2,10 Fortuna 5/10
under 3 @ 1,86 Fortuna 5/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drugi mecz który pobieram to spotkanie Brentford z Evertonem, o problemach gości pisałem już wcześniej nadal grają bez Calverta, Towstenda, Miny, Gomesa, Godfreya, i Doucure. Gospodarze ciekawy ofensywny zespół, potrafiący atakować i strzelać bramki (po 3 kolejkach tylko City i Arsenal mają więcej strzelonych). Uważa że gospodarze na chwilę obecną są lepszy zespołem, bez problemów kadrowych o powinni zwyciężyć ze słabo dysponowanym Evertonem.
Brentford over 1,5 @ 2,11 Fortuna 6/10
Brentford wygra @ 2,10 Fortuna 6/10
over 2,5 @ 2,06 Fortuna 6/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Kolejne spotkanie to pojedynek na Stamford Bridge, Chelsea podejmuje Leicester. The Blues słaby początek sezonu, po wygranej z Evertonem, remis z Tottenhamem gdzie byli zespołem dominującym i stracili prowadzenie w końcówce, natomiast ostatnia kolejka to blamaż i bęcki 0-3 od nie oszukujmy się przeciętnego Leeds. Dziś zespół gospodarzy misi radzić sobie bez Kante, Alonso zawieszonego Kalidu, oraz bez Tuchela na ławce, który dostał zawieszenie za awanturę z Conte w meczu z Tottkami. Po drugiej stronie piłkarskiego ringu mamy obarczone wieloma problemami Lisy, które z sezonu na sezon "toną w długach" cały czas na finiszu okienka ważą się losy dwóch kluczowych pomocników Maddisona i Tielemansa. Uważam że gospodarze podrażnieni ostatnim łomotem wyjdą dziś mocno zmotywowani na to spotkanie, i jako główny typ proponuję rzuty rożne gospodarzy:
Chelsea over 7,5 RR @ 1,93 Fortuna 6/10
Chelsea -1,5 @ 2,18 Fortuan5/10
BTS@ 1,80 Fortuna 6/10
Chelsea wygra, over 2,5, over 9,5 RR @ 3,00 Fortuna 4/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Pojedynek The Reds z Bornemouth, to kolejne spotkanie, które próbuję ugryźć, zespół Klopa jak już wyżej pisałem słabe wejście w ligę, dziś mają idealnego rywala na zmianę kursu w ligowej tabeli. Goście to beniaminek, który mocno będzie odstawał od czołówki ligi, pokazały to mecze z City i Arsenalem, zakończone 4-0 i 3-0. Podejmuje grę na gospodarzy mimo że mają swoje nie małe problemy kadrowe przed tym spotkaniem, wykluczeni z gry są:
Obrońcy: Konate, Matip
Pomocnicy: Thiago, Oxlade
Napastnicy: Jota, Nunez
W ostatnich 3 sezonach kiedy oba zespoły spotykały się na szczeblu Premier League, na 6 meczy wszystkie 6 wygrał Liverpool z bilansem bramek 19-1, zatem poje poniższe typy wyglądają następująco:
over 10,5 RR @ 1,79 Fortuna 6/10
Liverpool wygra obie połowy @ 1,81 Fortuna 5/10
Liverpool -1 AH HT@ 1,86 Pinnacle 5/10

under 3,5 @ 1,96 Fortuna 4/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Manchester City w kolejnym spotkaniu podejmuje Crystal Palace, składu "Obywateli" przedstawiać nie trzeba, zespół kompletny, podrażniony remisem z Newcastle w poprzedniej kolejce. Orły jak dla mnie jeden z kandydatów do spadku. Jak do tej pory 0-2 z Arsenalem, remis 1-1 z Liverpoolem, tylko i wyłącznie dzięki nieudolności i braku skuteczności zespołu The Reds (Liverpool miał 73 % posiadania piłki i stworzyli 24 sytuacje bramkowe), ostatnia kolejka to nieco zaskakująca wygrana 3-1 z AV. City to maszyna do strzelania bramek, po 3 meczach 9 bramek, i dziś uważam że ten wynik mogą mocno poprawić, grając u siebie z dużo niżej notowanym rywalem, tym bardziej że goście zagrają bez swojego najlepszego zawodnika i strzelca Zahy.
City strzeli w obu połowach @ 1,70 Fortuna 8/10
City -1 AH HT @ 2,16 UNIBET 7/10
City -2 AH @ 1,88 UNIBET 6/10
City wygra obie połowy 2,18 Fortuna 5/10
City over 7,5 RR @ 1,84 Fortuna 5/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Ostatnie sobotnie spotkanie na angielskich boiskach to pojedynek Arseanlu z Fulham czyli derby Londynu. Kanonierzy jak do tej pory zaskakujące wejście w sezon, 3 mecze, 3 zwycięstwa, bilans bramek 9-2. Fulham beniaminek, który jak dotąd nie przegrał remisy z Wolves i LFC oraz wygrana z Brentfordem. Dziś delikatnie próbuję potknięcia Arsenalu i bramek w tym spotkaniu bo oba zespoły mają ciekawych napastników i pasjonująco zapowiada się pojedynek Jesus- Mitrovic. Poza tym oglądałem po dwa mecze tych zespołów tym sezonie i ich gra w ofensywie może się podobać, zatem idę tutaj w kierunku bramek z obu stron a także wyrównanego spotkania.
Fulham strzeli do 72 minuty @ 2,00 Fortuna 6/10
BTS@ 1,75 Fortuna 6/10
Fulham +1,5 EH@ 1,81 Fortuna 5/10
Fulham lub remis @ 3,50 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2058
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Ja konsekwentnie jak przed tygodniem próbuję czegoś w stronę Arsenalu z buildera.

To co pisałem ostatnio w meczu z Bournemouth chyba trzeba podtrzymać bo zagrali koncert. Totalna dominacja Bournemouth więc nie za bardzo jest co dodać. Ciekawy aspekt jest taki, że Arsenal jest dużo lepszy w pierwszych połowach, w drugiej momentami oddaje inicjatywę rywalom. Póki co niezbyt miał kto ich pokarać, ale lepsza drużyna to zrobi. Fulham niekoniecznie musi to zrobić, jednak z pewnością lepiej weszli w sezon niż poprzedni przeciwnicy Kanonierów. Scott Parker preferuje ofensywny styl gry, więc tu podobnie jak kolega wyżej, spodziewam się otwartej gry aniżeli murowania się. Wydaje mi się, że jeśli Arsenal ma się potknąć to prędzej za tydzień a nie teraz. Grają przed własną publiką, są niesieni dopingiem oraz wyniki dopisują, cały skład (poza Nelsonem) dostępny. Poza tym no chcąc wrócić do Ligi Mistrzów nie można tracić punktów w takich meczach, kropka.
Na moje Arsenal weźmie dziś ponownie pełną pulę jednak nie będzie to takie proste jak ostatnio. Mogą coś stracić, jednak zamiast pchać się w wysoką linię rogów Arsenalu spróbuję inaczej, w niską linię obu ekip - a wręcz bardzo niską bo tylko 1.5. Rywale Arsenalu w każdym meczu tego sezonu pokrywali tę linię, a samo Fulham zawsze robiło co najmniej 3 rożne. O Arsenal w tej kwestii absolutnie się nie obawiam, zamkną to pewnie w pierwszych 45 minutach. Do tego klasycznie - over bramkowy. Ostatnio weszło gładko, oby i teraz było podobnie.

Arsenal + over 1.5 gola + każda drużyna przynajmniej 2 rożne @1.90 (BetArchitekt) forbet trochę szczęście pomogło
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +648
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
AV vs West Ham
Typ goście strzela gola
Nottingham vs Totenham
Typ 2
Ako 2.11 fortuna

Ekipa z Londynu zanotowała prawdopodobniej jeden z najgorszych startów w lidze. Okupują ostatnie miejsce beż punktu i bez strzelonej bramki. Dzisiaj myślę że przynajmniej w tej drugiej kategorii zero zniknie z ich licznika. Młoty maja kim straszyć i ubiegły sezon to pokazał. Potencjał co najmniej na pierwszą 10 i tutaj od tamtego sezonu nic nie uległo zmianie. Duża siła gości jest to że atak rozklada się na kilku graczy. Antonio, Bowen , Fornals czy Benrahma każdy z nich może pociągnąć wynik. Z kolei AV również ma swoje problemy i gra poniżej oczekiwać. Ogólnie mam mieszane odczucia co do pracy Gerrarda ale czas go zweryfikuje. W letnim oknie transferowym AV kupiła Diego Carlosa, świetnego stopera. Niestety już na samym początku sezonu Brazylijczyk doznał kontuzji ścięgna Achillesa co niestety nie pomogło ułożyć gry w tyłach która już w poprzednim sezonie była przeciętna. Dzisiaj myślę że gospodarzom będzie bardzo trudno zachować czyste konto bo przyjedzie niezwykle zdeterminowany zespół...

W drugim meczu konsekwetnie idę w kierunku ekipy Conte. Koguty są dobrze dysponowane na początku sezonu. W ostatnim meczu przeciwko Wilkom małe problemy w pierwszej połowie...grali jakoś na zaciągniętym recznym, ale już wrzucili wyższy bieg to były tego efekty. Sporo się mówiło o przygotowaniach jakie Włoch zafundował swoim podopiecznym. Były ciężkie i myślę że z każdym kolejnym tygodniem będą tego efekty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +258
lukas88 299K

lukas88

Forum VIP
Podobnie jak kolega powyżej liczę dziś na przełamanie młotów, których gra nie jest tak słaba jak wyniki. Potencja w składzie jest na walkę o puchary, natomiast zespół zaliczył ewidentny falstart. Aston Villa tak naprawdę wygrała tylko ze słaby Evertonem i dostała bęcki od Palace i słabiutkiego Bournemouth. Historia spotkań również przemawia za Młotami, które wygrały 4 ostatnie bezpośrednie pojedynki.
Ja z kolei proponuję takie typy:
West Ham wygra przynajmniej jedną połowę @ 2,12 Fortuna 5/10
West Ham over 1,5 gola @ 2,86 Fortuna 4/10
West Ham win @ 3,45 Fortuna 3/10


------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nottingham- Tottenham
Typ: Tottenham over 6,5 RR
Kurs: 1,96
Fortuna
6/10


Goście są tutaj zdecydowanym faworytem, zespół Conte dobre wejście w sezon, wygrane z Southampton i Wolves oraz remis na Stamford Bridge. Beniaminek z bilansem 1-1-1. Jednak zamiast brać wygraną Tottenhamu po marnym kursie biorę rzuty rożne kogutów, dlaczego? Otóż Nottingham pozwala nabijać sporo rzutów rożnych swoim rywalom, Newcastle nabiło 11, słaby Everton 6, West Ham 7. Totki też całkiem pozytywnie w tym elemencie 10 z Southampton, 5 na Stamford Bridge, 8 z Wolves.
Beniaminek u siebie też kilka korków powinien dołożyć zatem do gry równiez globalny over RR:
over 10,5 RR @ 1,89 Fortuna 5/10
 
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Bardzo późno już ale uważam podobnie jak koledzy wyżej.

Aston Villa - West Ham / X2 + over 1.5 @2.17

Młoty muszą w końcu zacząć punktować, AV niby też i potencjał równie duży ale na ten moment ekipa Moyesa sprawa wrażenie tej lepszej. Obie ekipy w tygodniu wygrały swoje spotkania, AV z Boltonem a WHU z Viborgiem na wyjeździe 3-0. Szanse od pierwszych minut dostaje Gianluca Scamacca, który poki co strzelał tylko w LKE. Wiadomo, że będzie chciał do siebie przekonać trenera więc licze, że pokaże się z dobrej strony. Jak wspomniane zostało powyżej ostantie H2H na korzyść West Hamu, ale Aston Villa zawsze jest groźna na własnym obiekcie, dlatego ja próbuję w stronę West Hamu ale z podpórką.

Nottingham Forest - Tottenham / 2 + Tott. over 4.5 RR @1.88

Tottenham to zdecydowanie lepsza ekipa od beniaminka, który mimo wszystko robi pozytywne wrażenie. Sprowadził kilku ciekawych zawodników i jakoś ta gra wygląda, jednak na tak doświadczony zespół jak Spurs musieliby się wznieść na wyżyny umiejętności a i to mogłoby się okazać za mało. Spurs ostatni mecz co tu dużo mówić, wymęczyli z Wolves, gdzie to Wilki grały lepiej, no ale taka jest piłka. Wygrało doświadczenie. Tottenham powinien napierać od pierwszych minut na bramkę rywali a często grają przez skrzydła, które nabijają sporo rożnych. Póki co mieli ich 10 ze Świętymi, 5 z Chelsea i 8 z Wilkami, więc w każdym meczu linia pokryta. Nottingham zapewne będzie się broniło grając z kontry a ewentualna ich bramka działa tylko na korzyść w tym aspekcie, a Spurs takie mecze po prostu musi wygrywać.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom