>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

4. kolejka PKO Ekstraklasy (13.08 - 16.08.2021)

Status
Zamknięty.
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
Lech bez remisu @ 1,51 Superbet (EE)


Termalica wraca do siebie, gdzie czuje się lepiej i coś tam może strzelić. Jednak różnica potencjałów obu drużyn na korzyść gości jest bezsprzecznie widoczna. Lech ma kim grać, jest w stanie szybko wprowadzić piłkę w pole karne rywala i wyjść na czystą pozycję. Jagiellonia pokazała, że wystarczą dwa podania i już mamy 100% szansę przeciw zespołowi z Niecieczy. Wyżej wspomniane to przysłowiowe jedno trafienie gospodarzy nie daje gwarancji zdobyczy punktowej. Zatem dla Kolejorza to kolejna szansa do sięgnięcia po komplet punktów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
filipcz 15,9K

filipcz

Użytkownik
Stal Mielec - Wisła Kraków
Stal Mielec poniżej 1.5 gola w meczu - @1.52 BETFAN jestem w szoku [/ICONMINUS]

Pobieram dobry kurs na poniżej 1.5 gola Stali. Biorę go póki jest dość wysoki, bo pewnie przed spotkaniem spadnie poniżej 1.50. Mogę założyć, że Stal póki co nikogo nie zachwyciła. Po 3 meczach mają 1 pkt wywalczony z Termalica, a to max na jaki zasłużyli. Ostatni Górnik Łęczna ma gorszy bilans bramkowy, ale nie oszukujmy się, ich styl gry jest ciekawszy dla oka i mieli oni więcej sytuacji bramkowych niż drużyna z Mielca. Stal do tej pory strzeliła tylko jednego gola i szczerze wątpię, aby byli w stanie zdobyć kolejne dwa w najbliższej kolejce. Do tej pory grali z Termalica, Piastem i Górnikiem Zabrze, więc powinni mieć na koncie przynajmniej 3-4 pkt. Ostatnio przegrali z Górnikiem, który ma naprawdę słaby start sezonu i patrząc na wszystkie drużyny jest jednym z najsłabiej grających zespołów.
Do Mielca przyjeżdża Wisła Kraków, która będzie faworytem tego spotkania. Wisła gra widowiskowy, otwarty futbol, ale przez to grają w kratkę, co również wiąże się z wpadkami, jakiej doświadczyli w ostatniej kolejce. Liczę, że w tym meczu bardziej się zmobilizują i nie pozwala sobie na proste błędy. Czy wygrają? Nie wiem, ale mają ku temu potencjał, choć różnie to bywa. Sądzę, że nie stracą dwóch goli, jeden to max, a sami są w stanie dołożyć 2 lub 3.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1024x570_PJ (2).png

Przed nami zmagania w ramach 4. kolejki Ekstraklasy! Pula Piłkarskiego Jackpota wzrosła już do 40.000 zł (https://www.betclic.pl/promocja/jackpot-ch8001)! Weź udział w walce o nagrodę główną, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji i wytypuj dokładnie 9 poniższych meczów czwartej kolejki Ekstraklasy:

Termalica - Lech
Stal - Wisła Kraków
Piast - Wisła Płock
Lechia - Cracovia
Warta - Legia
Raków - Radomiak
Śląsk - Górnik Łeczna
Zagłębie - Pogoń
Jagiellonia - Górnik Zabrze

W promocji biorą udział kupony z typami tylko przedmeczowymi 1 X 2 na powyższe mecze (bez podwójnej szansy), postawione za minimalną stawkę 10 zł, w okresie od 11.08. do 13.08 do godz. 18:00. Gracze, którzy poprawnie wytypują wszystkie spotkania, podzielą między siebie pulę 40.000 zł! Jeśli trafisz jako jedyny, to rozbijesz bank i zgarniesz całą wygraną! Pamiętaj, że jeśli poprawnie wytypujesz wszystkie spotkania, to oprócz puli jackpota i swojej wygranej, zgarniesz dodatkowe 25% dzięki Multi+! Możesz obstawić aż 5 kuponów kwalifikujących się do promocji!

Ponadto, jeśli uda Ci się poprawnie wytypować więcej zdarzeń na jednym kuponie niż Footrollowi to otrzymasz dodatkowe 10 zł bonusu od Betclic!

Kupon Footrolla:
Kupon Footroll (3).png

Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
946x196.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
15:00 Piast Gliwice - Wisła Płock (konkurs ekstraklasy)
Piast @ 1.95
Wynik: 4:3
Fortuna


Czas na 4. kolejkę w polskiej ekstraklasie. Tym razem pod lupę spróbuję wziąć spotkanie Piasta z Wisła Płock. Goście moim zdaniem to zespół, który w tym sezonie będzie bił się o utrzymanie. Wisła po dwóch porażkach z rzędu i spotkań na wyjeździe, w końcu zrobiła swoje i zgarnęła trzy punkty w spotkaniu z Radomiakiem. Gola na wagę trzech punktów zdobył Marko Kolar, który jako nowy nabytek ma być odpowiedzialny za strzelanie goli. Wisła mimo wszystko nie zachwyciła swoją grą i teraz po kolejny jedzie na bardzo trudny teren.
Piast nie może zaliczyć początku sezonu do udanego. Jedna wygrana i dwie porażki to naprawdę słaby bilans. Jednak trzeba mieć na uwadze to, że Piast przegrał z zespołami, które w tym sezonie będą się bić obok Legii i Lecha o mistrzostwo Polski. Teraz będą gościć zespół z Płocka i moim zdaniem gościnni raczej nie będą. Piast i Fornalik mają aspiracje żeby powalczyć o coś więcej niż tylko środek tabeli. Co prawda skład się mocno zmienił co do poprzedniego sezonu, ale Fornalik potrafi to poukładać. Na dodatek Piast gra u siebie, gdzie w poprzednim sezonie zdobył tu naprawdę sporo punktów. Myślę, że w sobotę będzie podobnie i Piast zgarnie kolejne trzy oczka.

18:00 Jagiellonia - Górnik Zabrze
Jagiellonia @ 2.35
Wynik:
Fortuna

Jagiellonia sezon zaczęła od mocnego uderzenia. Pokonali oni u siebie Raków 3:0 oraz Niecieczę 1:0. W pierwszej kolejce zremisowali z Lechią 1:1, choć przegrywali. Niewiem kto układał terminarz, ale Jagiellonia zagra u siebie czwarty mecz z rzędu!. Na ławkę wrócił Mamrot, który to już prowadził zespół z Białegostoku i wydaje się, ze teraz mogą być czarnym koniem tych rozgrywek, lecz z takimi opiniami jeszcze się wstrzymajmy. Mamrot ma w składzie Imaza, Romanchuka, a do tego dochodzą jeszcze Prikryl czy też Pazdan. Do Białegostoku przyjeżdża Górnik, który nie wygrał tam od 3 lat. Zabrzanie wygrali ostatni mecz, ale musi się sporo natrudzić żeby wbić piłkę do siatki. Na pewno nawiększy,m zagrożeniem są Jimenez i Podolski, ale tu zapewne będzie ostre krycie. Manneh w końcu zagrał na swoim poziomie, ale nie potrafi utrzymać takiej formy z meczu na mecz. Moim zdaniem z Górnika zeszło ciśnienie bo są zdobyte w końcu trzy punkty. Do klubu ma dołączyć napastnik Sanogo oraz skrzydłowy i pomocnik, lecz jak na razie w klubie cisza.
Górnik potrzebuje wzmocnień jeśli chce rywalizować z takimi zespołami jak Jaga, Lech, Raków, Piast czy Śląsk. Na dzień dzisiejszy to Jagiellonia jest faworytem aby wygrać i będę mocno zdziwiony jak Górnik wywiezie choć jeden punkt z Białegostoku.

Jak na razie nasza liga jest mocno przewidywalna i faworyci nie zawodzą.

Co do pozostałych spotkań, to zapraszam do mojego tematu, bo to tam raczej znajdą się suche typy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +334
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Dość fajna kolejka, kilka fajnych typów. Najciekawiej jednak wygląda mecz
Zagłębie Lubin - Pogoń 2 @ 2,34 Betfan
Pogoń jak dla mnie z roku na rok gra coraz lepiej. Świetne 3 miejsce w zeszłym sezonie jest spokojnie z taką grą do powtórzenia. Bardzo podoba mi się gra Pogoni. Fajny skład, z Kozłowskim, który w tej ekipie może sobie fajnie pograć w piłkę. 7 punktów w 3 meczach, a duzo nie brakło by był komplet, gdyż w meczu z Wartą byli bez porównania lepsi. Ponadto Pogoń często dobrze wygląda na wyjeździe. Nawet lepiej niż u siebie. Konsekwentna obrona i składne kontraataki, grane nie "na pałę" tylko piłką zdają się być dobrą metodą w naszej Ekstraklasie.
Z drugiej strony Zagłębie Lubin notujące regres co sezon. Nikt ciekawy nie przyszedł, odszedł za to trener i kilku wyróżniającyh się zawodników i efekty było widać choćby w meczu z Wisłą. Stawiają na młodych, ale Ci póki co nie prezentują odpowiedniego poziomu i trzeba czekać. Starzyński, choć potrafi błysnąć to już nie ta dynamika. Z Łęczną wygrali, ale to inny poziom co pokazała kolejka później Warta gromiąc na wyjeździe Łęczne 0-4.
Także moim zdaniem różnica klas tu jest ewidentna, a fakt że mecz jest w Lubinie wcale nie działa mocno na niekorzyść Pogoni. Kurs na taki meczyk jak dla mnie wręcz fantastyczny.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +40
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Cracovia
Over 10.5 rzutów rożnych @ 1.87 (Unibet)
Over 13.5 rzutów rożnych @ 4.60 (Unibet)


Uwielbiam typować rzuty rożne w naszej Polskiej piłce. Lechia pokazuje mocno ofensywne zapędy w tych pierwszych meczach, mają silne szybkie skrzydła - na jednej stronie Conrado z Durmusem, na drugiej Ceesay i wszyscy trzej piłkarze pokazują wysokie umiejętności zarówno techniczne jak i szybkościowe przy skrzydłach. Gra skrzydłami z miejsca kojarzy się z dużą ilością okazji do zdobywania rzutów rożnych tym bardziej, że w ataku Zwoliński, który czeka na dośrodkowania. Skuteczność zawodników z Gdańska nie jest wyborowa dlatego mecz powinien być wyrównany a wyrównany mecz = rzuty rożne od początku do końca meczu bez nudnego turlania piłki w obronie. Po drugiej stronie Cracovia, która jak na razie zawodzi swoich kibiców jak i swoje oczekiwania na początku tego sezonu co pozwala mi wierzyć, że podejdą do tego meczu z agresywnym nastawieniem na ataki od samego początku spotkania a pokazali chociażby w meczu ze Śląskiem, że ich ofensywne natarcia potrafią się kończyć dużą ilością rzutów rożnych bo w tamtym meczu mieli ich aż 12! A więc w meczu spotykają się dwie drużyny, które naprawdę potrafią nabijać rzuty rożne i wierzę że w tym meczu pokryje się linia 10.5 a przy dobrych wiatrach nawet i 13.5
 
Ostatnia edycja:
paozo 3,6K

paozo

Użytkownik
Warta-Legia
typ: Warta 1X @1,53 (EE)
typ: Warta DNB @2


Kolejny raz zagram przeciwko pucharowiczom.
Legia po ciężkim meczu z Dinamem, a już za kilka dni jeszcze trudniejszy mecz ze Slavią. Stawką awans do Ligi Europy gdzie pieniądze mimo wszystko większe niż w Lidze Konferecji więc z pewnością cała koncentracja będzie na meczu pucharowym. Tym razem nie ma mowy o przełożeniu meczu w lidze i trzeba grać. Spodziewam się zatem, że Legia podejdzie do tego meczu tak samo jak do meczu z Radomiakiem, jak to się skończyło wszyscy pamiętają.
Tym bardziej, że teraz mecz z przecwinikiem, który moim zdaniem jest lepszy od Radomiaka czyli Wartą. Zieloni utrzymują dobrą dyspozycję z wiosny poprzedniego sezonu. Dobry początek -2 remisy z silnymi rywalami (Śląsk i Pogoń) i demolka Łęcznej w ostatniej kolejce. Z motywacją w Warcie też nie będzie problemu -Jakóbowski, Lis, Trałka, Ławniczak to albo Poznaniacy albo związani z Poznaniem od bardzo dawna. A wiadomo jak w Poznaniu podchodzi się do meczów z Legią.

Podsumowując -spotkanie Legii grającej prawdopodobnie mocno zmienionym składem przeciwko będącej w dobrej formie Warcie. Jeśli Zielonym nie przydarzy się jakaś wpadka typu karny na początku to spokojnie stać ich na remis, a może nawet na wygraną.


Powodzenia!

kursy z bet365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Stal Mielec - Wisła Kraków
Typ: Stal Mielec poniżej 1.5 bramki
Kurs 1.50 Betfan

A więc tak już jutro 4 kolejka ekstraklasy, będzie to czwarty mecz obu drużyn. Aktualnie lepszym dorobkiem punktowym może się pochwalić Wisła która po trzech meczach zgromadziła 4pkt, natomiast Stal zdołała zdobyć zaledwie jeden punkt po remisie i to z beniaminkiem. W trzech swoich meczach Stal zdołała strzelić zaledwie jedną bramkę dlatego też myślę że nadal tego worka z bramkami nie rozwiążą i strzelą wiśle maksymalnie jedną bramkę. Skład drużyny z Krakowa wygląda niezle i według mnie ma potencjał na powalczenie o TOP 6. Więc mam nadzieję że jutro zdołają spokojnie pokonać drużynę z Podkarpacia.
 
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Dyscyplina: Piłka Nożna - Polska - Ekstraklasa
Godzina: 20:30
Spotkanie: Stal Mielec - Wisła Kraków
Typ: Pierwszy gol: Wisła
Kurs: 1.94
Bukmacher: fortuna
Analiza:
Stal jest słabiutka i gdyby nie fakt, że w poprzednim sezonie spadała tylko 1 ekipa, to Stal byłaby drugim zasłużonym spadkowiczem. Wisła pod wodzą nowego trenera wygląda naprawdę obiecująco. Co prawda nie każdy mecz idzie po jej myśli, jednak przeprowadzone transfery czy sam styl moze się podobać. Myślę, że w tym meczu to Biała Gwiazda będzie stroną dominującą i na papierze nie powinna mieć problemu ze zdobyciem kompletu punktów. Sam typ to jednak pierwszy gol po stronie gości. Sytuacja kadrowa po obu stronach nie jest zła.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Termalica - Lech 1:3 (7-8 RR)
Lech powyżej 5,5 RR, @1,70 Betfan (EE)
Lech, @2,10 Superbet


Spotkanie otwierające 4. kolejką Ekstraklasy do Niecieczy przyjeżdża Lech, faworytem są goście i raczej trudno się z tym nie zgodzić, Kolejorz po remisie na inaugurację z Radomiakiem wygrał kolejne 2 spotkania z Górnikiem w Zabrzu i Cracovią przy Bułgarskiej, natomiast beniaminek po dwóch remisach u siebie ze Stalą oraz Wisłą Kraków musiał uznać wyższość Jagiellonii w delegacji. Uważam, że Lech wygra to spotkanie, jednak Słoniki na swoim terenie liczę, że się postawią, więc oprócz wygranej gości gram konsekwentnie w stronę ich rzutów rożnych, wiem, że ostatnio się przejechałem dość mocno tym bardziej, ze pograłem kilka linii, a mecz ułożył się tak, że Kolejorz nie musiał cisnąć Cracovii i stąd mimo wygranej niska liczba nabitych cornerów w tamtym spotkaniu, ale w ogólnym rozrachunku Lech to taka polska maszynka do nabijania rożnych, szczególnie gdy długo nie mogą objąć prowadzenia lub muszą gonić wynik.

Stal - Wisła K. 2:1
Wisła K., @2,55 Fortuna


Drugie dzisiejsze spotkanie, na początku sezonu Stal udowadnia, że będzie walczyła jedynie o utrzymanie, natomiast Biała Gwiazda wygląda całkiem przyzwoicie, w pierwszym spotkaniu bezdyskusyjnie wygrała z Zagłębiem, chociaż nie wiadomo jakby mecz się ułożył, gdyby Filip Starzyński wykorzystał karnego na początku spotkania, ale tego nie zrobił, Wisła wygrała i nie ma co tu więcej dyskutować, w drugim meczu zremisowali w Niecieczy z Termalica dwa razy odrabiając straty, w ostatniej kolejce coś pękło, mimo prowadzenia do przerwy oraz czerwonej kartce dla Rakowa na początku drugiej połowy zamiast przysłowiowo dobić rywala to stracili dwa gole i w rezultacie przegrali spotkanie, Stal natomiast po remisie na inaugurację z drugim beniaminkiem Bruk-Bet doznała kolejnych dwóch porażek z Piastem u siebie i w Zabrzu z Górnikiem, dzisiaj liczę, że Wisła będzie chciała się zrehabilitować za ostatnią porażkę, natomiast Stal wydaje mi się, że w tym sezonie będzie raczej dostarczycielem punktów przynajmniej w początkowej fazie sezonu.
 
Ostatnia edycja:
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
Typ: Bruk-Bet poniżej 4,5 rzutu rożnego
Kurs 1,52
Betfan


Ekstraklasa to już zupełnie inny poziom niż I liga i Bruk-Bet zderza się z problemem beniaminka - nowe drużyny, nowe stadiony, no i wspomniany wyższy poziom. To znajduje odzwierciedlenie w wynikach. Dwa punkty w 3 meczach szału nie robi, choć są od nich gorsi. Lech jest zdecydowanym faworytem w tym meczu, ale Poznaniacy już wielokrotnie pokazali, że potrafianegatywnie zaskoczyć więc tym razem wybieram typ na rzuty różne. Patrząc na statystyki Niecieczy wc3 pierwszych meczach widać, że nie zdobywają żyt wiele rogów. 4 z Wisła, 4 jagiellonia i 1 z Mielcem. Jak do tego dodamy zakładana przewagę w meczu Lecha to wynik z niska liczba rogów gospodarzy powinien się potwierdzić.
 
Ostatnia edycja:
ryan grant 27,6K

ryan grant

Użytkownik
Stal Mielec - Wisła Kraków 2:1

Murowany moim zdaniem kandydat do spadku podejmuje u siebie krakowską Wisłę. W obydwu drużynach mamy po jednej kontuzji (Domański w Stali i Uryga w Wiśle) nie mającej wpływu na wynik, ponieważ w tym sezonie jeszcze nie grali. Po stronie Stali nie widzę żadnych atutów w tym meczu. Wisła poza pierwszą kolejką również nie zachwyca, ale według mnie ma zdecydowanie lepszy skład, oraz bardziej doświadczonego trenera, co prędzej czy później musi przynieść efekt w postaci punktów, bo na ilość bramek w meczach Krakowian nie możemy narzekać.

Podwójna szansa 2-2 @1.96 fortuna
 
Ostatnia edycja:
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań
Typ: over 10,5 RR @ 2.12 Unibet 15
Typ: over 5,5 RR @ 1.85 Betclic (EE) 8
Typ: Lech wygra i wykona najwięcej RR @ 2.75 Betfan

Mój tradycyjny bet w kierunku roznych w meczu Lecha Poznań. Konsekwentnie bez zmian over 10,5 RR. Trzymam się tego i uważam, że regularne granie tego betu może dać zyski. Wszystko spowodowane dyspozycją i aktualną formą Lecha, który dobrze rozpoczął sezon. W dwóch pierwszych meczach musieli się bardziej namęczyć aby zdobyc punkty a to skutkowało pokaźna liczbą rożnych. W ostatniej kolejce Lech wygrał u siebie z Cracovią 2:0 i już ta liczna cornerów nie była wielka i niestety minus. Dziś wyjazdowe spotkanie z Termalicą, która mimo słabego początku może postawić ciężkie warunki Lechowi. Na papierze wygląda, że goście powinni bez problemu wygrać, a niestety takie spotkania nie należą do łatwych z beniaminkami. Uważam, że Lech wezmie dziś swoje, ale trochę się namęczy a to spowoduje, że liczba rożnych pokryje moje przestawione linie. Do konkursu i typu dnia wybieram ciutkę pewniejszy bet czyli over 5,5 RR. Jeszcze skorzystam ze statystyk, Lech po 3 kolejkach robi średnio 8,33 RR/mecz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
kacper091097 192,7K

kacper091097

Użytkownik
Lechia - Cracovia
Lechia wygra przynajmniej jedną połowę El farfocel
@1.56
betfan
Drużyna trenera Probierza jest na starcie sezonu naprawdę beznadziejna. Mecz z Lechem w ich wykonaniu oglądało się bardzo ciężko. Zero strzałów celnych i mnóstwo niedokładnych zagrań. Czy gra trzech Polaków czy tylko jeden i to jako młodzieżowiec nie ma zbytnio różnicy. Lechia również nie zachwyca, ale punktuje. We Wrocławiu zawodził Zwoliński, ale pomogli rezerwowi Musolitin, który zaliczył asystę oraz Paixao, który zaabsorbował obrońcę i Makowski miał wolną pozycję. Myślę, że czas żeby Flavio zagrał od pierwszej minuty i swoim doświadczeniem pomógł w odniesieniu wygranej. Lechia w ostatnim sezonie połowę z Cracovią zawsze wygrała w lidze i dwa razy była drużyną brylującą nad rywalem. Sądzę, że bramkę czy dwie spokojnie są w stanie jutro strzelić, a przy tym co w ofensywie prezentuje Cracovia to jedna bramka nawet może wystarczyć do wygrania połowy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
xbrajanx 10,8K

xbrajanx

Użytkownik
Stal Mielec - Wisła Kraków | over 2,5 goli @1,93 fortuna

Zdecydowanie Wisła tutaj faworytem, ale mam pewne wątpliwości. Ofensywa tak jak przypuszczałem od pierwszego meczu wygląda solidnie i myślę że potencjał jest spory tak defensywa pozostawia wiele do życzenia. Przede wszystkim dużo prostych błędów, być może to jeszcze zbyt mało zgrania, ale według mnie na ten moment wygląda to mizernie. Zagłębie miało kilka sytuacji, ale brakło skuteczności i dlatego Wisła zachowała czyste konto w pierwszym meczu. Kolejne mecze dobitnie pokazały jak słabo wygląda formacja obronna Wisły. Stracone 2 z Bruk-betem i przede wszystkim stracone 2 z Rakowem grając w przewadze, z Rakowem który od początku sezonu wyglądał słabo w ofensywie, a mimo to odwrócili losy spotkania w 10. Dzisiaj Stal i czego się spodziewać ? Tak jak wcześniej pisałem goście w ofensywie wyglądają zdecydowanie lepiej i mają spory potencjał. Kliment "coś" umie i jeśli będzie skuteczny to kilka goli strzeli w sezonie na pewno, do tego Yeboah w formie jest na naszą Ekstraklasę bardzo dobrym grajkiem, ale też środek w Wiśle ma potencjał. Graja dzisiaj z mizernie grającą Stalą Mielec i na pewno coś strzelą, a Stal ma kilku doświadczonych graczy którzy mogą z kolei wykorzystać błędy Wisły w obronie, a jest na to spora szansa. Dlatego dzisiaj celuję tutaj w over myślę że dzisiaj będzie strzelanie w piątkowy wieczór i opcję over 3 (3=zwrot) też można wziąć pod uwagę kurs, ok 2,6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +332
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Stal Mielec - Wisła Kraków
Wisła Kraków suma celnych strzałów w meczu powyżej 4,5
betclic 1.78

4 kolejka PKO BP Ekstraklasy, w Mielcu Stal zagra z Wisłą Kraków. Stawiam tutaj na powyżej 4.5 celnego strzału ze strony gości. Wisła to zespół w przebudowie, ale wiele osób typowało Białą Gwiazdę jako kandydata do zajęcia miejsca w czołówce na koniec sezonu. Po pierwszym przekonującym 3:0 z Zagłębiem Lubin, kolejne mecze nie były już jednak tak obiecujące. Najpierw uratowany w doliczonym czasie gry remis w Niecieczy, następnie porażka z grającym w "10" Rakowem u siebie. Wisła to na pewno nie jest zespół, na który śmiało można stawiać poważne kwoty pieniędzy. Dziś jednak krakowska ekipa zagra z zespołem, który jest jednym z głównych faworytów
do spadku z Ekstraklasy. Stal póki co bez zwycięstwa, zaliczyła dobry start w Niecieczy (bo za taki trzeba uznać wyjazdowy remis 1:1), ale kolejne spotkania to już porażki 0:2 z Piastem i 0:1 z Górnikiem. Obecne 17 miejsce na koniec sezonu na pewno nie byłoby zaskoczeniem dla nikogo. Stal pozwala rywalom na sporo i pytanie na dziś brzmi - jak skuteczna będzie Wisła. Krakowianie strzelali bramki kolejno Zagłębiu, Bruk Betowi, Napoli i w meczu z Rakowem. Jeśli chodzi o ilość celnych uderzeń to mamy kolejno 5, 4 i 5 jeśli chodzi o mecze ligowe. Linia być może na granicy, kto wie czy nie zabraknie właśnie tego 1 strzału w światło bramki, ale liczę tutaj też na cheć rehabilitacji graczy z Krakowa po szczególnie kiepskiej II połowie meczu z Rakowem. Potencjał na pewno u gości jest, więc pozostaje czekać na pierwszy gwizdek arbitra.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Bruk Bet Termalica Nieciecza - Lech Poznań 1:3

Wiele osób zadaje sobie pytanie czy Lech w końcu zacznie grać na miarę swoich możliwości? 2 ostatnie spotkania zagrali naprawdę dobrze i w konsekwencji 6 punktów i 5:1 w bramkach. Czy dziś potwierdzą swoją dobrą dyspozycję z 2óch ostatnich meczy?
Przeciwnik nie jest z najwyższej półki więc szansa na to jest spora.
Bruk Bet jeszcze w tym sezonie nie wygrał 2 remisy i porażka 0:1 z Jagiellonią, 1:1 ze Stalą i 2:2 z Wisłą.
Myślę, że w tym spotkaniu to Lech jest zdecydowanym faworytem, bardzo dobrze funkcjonuje pomoc w postaci Amarala, Kamińskiego i Skórasia a na ławce jest jeszcze choćby D. Ramirez.
Kurs jest naprawdę zachęcający do zagrania czystego winu gości.

Lech Poznań 2,02
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Mecz: Piast Gliwice - Wisła Płock
Typ: 1
Kurs: 1,96
Buk: Fortuna

Na 4 kolejkę Ekstraklasy wybieram spotkanie między zespołami, z których żaden nie był uwikłany w mijającym tygodniu w puchary i w którym każda z drużyn ma coś do udowodnienia.

Piast na inaugurację zagrał dobre zawody z Rakowem, ale niestety zabrakło przysłowiowego szczęścia, po czym bez większych kłopotów ograł mielczan na wyjeździe i na końcu, po dobrym i wyrównanym spotkaniu, musiał uznać wyższość Pogoni. Wydaje się jednak, że wszystkie tryby grają w drużynie Waldemara Fornalika jak należy i zawodnicy nie będą chcieli dopuścić do takiego samego falstartu, jaki miał miejsce w minionym sezonie. Z Pogonią tak naprawdę mecz mógł skończyć się wynikiem 0:1 dla Piasta i nikt nie miałby z tym większych problemów, a bramka dla szczecinian po rykoszecie nie obciąża konta ani obrońców, ani Frantiska Placha.

Wisła Płock wciąż dla mnie wygląda, jakby była jeszcze w fazie budowy - trener Maciej Bartoszek dwoi się i troi, ale na zbudowanie solidnego zespołu i wdrożenie swojej strategii potrzebuje bez wątpienia czasu. Podczas wywiadu, jakiego udzielił po meczu z Radomiakiem, widać było ewidentnie, że spadł mu ogromny kamień z serca i liczy na odblokowanie zespołu. Wydaje się jednak, że będzie musiał jeszcze na to poczekać, bo spotkanie z Piastem na jego terenie to dla płocczan na dzień dzisiejszy jeszcze nieco za wysokie progi.

Dla Piasta nadarza się znakomita okazja na to, żeby ponownie zapunktować, a Wisła Płock może tylko psioczyć na dość srogi jak na początek rozgrywek terminarz i trzeci mecz na wyjeździe z solidnym rywalem w czterech pierwszych kolejkach. Z drugiej jednak strony, skoro Radomiak potrafił ograć Legię grającą mieszanką pierwszego i drugiego składu w stosunku 3:1, a płocczanie nie sprostali drugiemu garniturowi tego samego zespołu, coś jednak musi być na rzeczy.

I na koniec garść statystyki - z rozegranych pomiędzy tymi zespołami 9 potyczek na stadionie w Gliwicach Piast wygrał 6 razy i padły 3 remisy, co swiadczy zarówno o solidności Piasta na własnym boisku (o czym wszyscy wiemy), jak również o tym, że Wiśle z Płocka gra się tam bardzo ciężko i jak dotychczas nie udało się im zwyciężyć.

Gra Wisły jak dotychczas mnie nie zachwyca i wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zwycięsko z sobotniej rywalizacji wyjdzie Piast.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +349
misiek_84 50,5K

misiek_84

Użytkownik
Piast - Wisła P.
Wisła P. Powyżej 4,5 RR @ 2,05 Betfan


Zgadzam się z wcześniejszymi wpisami że Wisła nie zachwyca że faworytem w tym meczu jest Piast ale mój typ na 4 kolejkę to powyżej 4,5 RR właśnie Wisły a dlaczego?? Bo Wisła tak przegrywa 0-1 wygrała z Radomiakiem 1-0 żadne porywające wyniki ale moim zdaniem trochę mogą fałszować rzeczywistość. Wisła tworzy sytuacje oddaje sporo strzałów z dystansu tylko że na razie raczej niecelnych. Jak wizja trenera Bartoszka zazębi się z trio Furman - Szwoch- Wolski to może być dużo ciekawiej w meczach z udziałem Wisły P.. Na dzisiaj wydaje mi się da się zauważyć postęp liczę na dalszy progres sporo sytuacji i strzałów na bramkę co może skutkować RR. Wisła w dotychczasowych meczach tego sezonu z Radomiakiem 8 RR, z Lechią 9 RR, z Legią 6 RR natomiast przeciwko Piastowi - Pogoń 4 RR, Stal 9 RR i Raków 6 RR. Wydaje się to pewniejszy typ niż czysta wygrana Piasta w podobnym kursie bo historycznie Wisła to nie wygodny rywal dla Piasta na 5 ostatnich spotkań 3 razy 1-0 wygrywał Piast do tego remis 2-2 i wygrana Wisły 2-1 czyli nie są to jakieś przekonywujące wygrane.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom