>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Ligue1 (27-29.08.2021)

Status
Zamknięty.
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Nantes - Lyon
Typ: over 9,5 RR @ 1.93 12 (10 do przerwy)
STS


Analiza:
Nie ukrywam, że czekałem z 3 kolejki na formę Lyonu pod względem rzutów rożnych. Poprzednie sezony była to maszynka do rożnych. W ten sezon wchodzą średnio, a w dodatku mało punktują. Choć średnia 6 RR/mecz nie wygląda źle. Ale warto zwrócić uwagę, że Lyon pozwolił nabić rywalom średnio 5,3 RR/mecz w pierwszych trzech kolejkach. W 3/3 meczach Lyonu pojawił się over 9,5 RR. Lyon z dwoma remisami plasuje się dopiero na 16 miejscu. Pora zacząć wygrywać spotkania jak przystało na 2/3 siłę ligi francuskiej. Lyon charakteryzował się w poprzednich sezonach, że wiele rożnych nabijał, ale tez pozwalał wiele nabić. W tym sezonie widzę, że prognoza jest podobna. 3 mecze dały mi odpowiedź, że warto kontynuować rożne w meczach Lyonu.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Marsylia - St. Etienne
Typ: Obie strzelą - Nie
Kurs: 2.15
Bukmacher: Superbet
Analiza: Lubie grać takie zdarzenie w przypadku dwóch drużyn które mają bardzo długa serię Btts gdyby wziąć pod uwagę pierwsze 3 kolejki sezonu oraz okres przygotowawczy gdzie były rozgrywane mecze towarzyskie. Jeśli popatrzymy w H2h to w ostatnim meczu padł Btts ale wczensiej aż przez 4 mecze z rzędu bttsa nie było. Liga Francuska jest stosunkowo underowa liga w której dość często obie drużyny nie cieszą się ze strzelonego gola. Marsylia po 2 meczach ma 4 pkt a goście zagrali 3 mecze i zanotowali 3 remisy. Uwazam że może to nie być specjalnie ciekwe widowisko, z nastawieniem defensywnym. Kurs jaki bukmacherzy wystawiali na no Btts jest bardzo wysoki i myślę że przyszła pora wlasnie na taki mecz.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom