>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4 kolejka Ligue 1

Status
Zamknięty.
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Na pierwszy rzut oka fajnie wyglaad pojedynek miedzy Saint Etienne a Lyonem . Zieloni mieli walczyc o najwyzsze cele a narazie jest srednio , choc Lyon jakos forma nie zachwyca ostatnich dwoch przeciwnikow jakos nie bardzo wymagajacych , ja w tej kolejece smialo bedze stawial na Marsylie i remis do polowy PSG [ nie pierwszy raz] Dodatkowo bede szukal Monaco z Grenoble ktore nie jest w najwyzszej formie . Mysle ze pilkarze z ksiestwa Monako powinni pokonac beniaminka Ligue 1 , choc z nimi nigdy nic nie wiadomo . Reszta juz niedlugo .
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Dwa fajne mecze, pierwszy to Saint-Etienne - Lyon a drugi mecz Caen z PSG. PSG ostatnio zagrało dobry mecz i tylko zremisowało, Caen wywiozło ceny punkt w Księstwa Monako. Caen dla mnie to może byc czarny koń rozgrywek a kilku dobrym zespołom urwią punkty. W PSG bardzo dobra jest linia pomocy, obrona mi się nie podoba ale pomoc naprawdę wygląda imponująco, na skrzydłach Giuly i Rothen pamięta ktoś tą dwójkę co robili w Monaco kilka lat temu ? ???? W środku Makalele i Sessegnon. Ciekawe widowisko przed nami. &quot;Zieloni&quot; wiadomo u siebie zawsze groźni, Lyon także przyjedzie po komplet punktów, będzie ciekawy mecz, obie drużyny będą atakowac
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Kanarki po powrocie do Ligue 1 jeszcze nie zabłysły i mimo iż momentami ich gra na prawdę może się podobać to 1 punkt na nikim wrażenia nie zrobi, a w końcu to właśnie ilość punktów jest najważniejsza. Teraz chyba czas najwyższy aby drużyna prezesa Waldemara Kity sięgnęła po trzy punkty. Liczę na dobrą dyspozycję Ivana Klasnicia oraz Rumuna Keseru, ktorzy mają wysokie umiejętnosci ale jak dotychczas jeszcze nie wpelni je wykorzystali. Czas aby magia Stade Le Boujouire powrocila i Nantes sięgnęło po pierwsze trzy punkty.
Marsylia wreszcie dobrze wystartowala w ligowych rozgrywkach i co jak co ale moze tym razem stoczy bój o mistrzowską koronę z Lyonem. Wygląda na to iż Eric Gerets dobrze przepracował z drużyną okres przygotowawczy i nie zaliczając super meczu dla oka kibica, w ktorym OM zremisowało 4:4 z Rennes jego podopieczni radzą sobie bardzo dobrze i pewnie pokonują swoich rywali. Sochaux w tym roku raczej będzie się tułało w dolnych rejonach tabeli, a więc dla Marsylii zwycięstwo w tym meczu będzie obowiązkiem.
Moje typy:
Nantes - Le Mans 1 - 2,10 w bah
Olympique Marsylia - Sochaux 1 - 1,45 w bah
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Szkoleniowiec OM, Eric Gerets podał nazwiska 18 zawodników, których będzie miał do dyspozycji na sobotni mecz z drużyną FC Sochaux (godz.21:00).
W spotkaniu tym nie zagrają Hatem Ben Arfa (skarży się na ból mięsni przywodzicieli) oraz Ronald Zubar (pauzuje za kartki). Do kadry po długiej nieobecności powraca Mathieu Valbuena a na debiut w barwach OM ma szanse Mamadou Samassa.
Bramkarze: Mandanda, Riou
Obrońcy: Taiwo, Bonnart, Erbate, Hilton, Civelli
Pomocnicy: Cana, Cheyrou, Kaboré, M&#39;Bami, Zenden, Ziani, Valbuena
Napastnicy: Niang, Koné, Grandin, Samassa
Nieobecni: Zubar, Ben Arfa, Rodriguez, Givet, Krstic, Cesar, Dennoun, M&#39;Bow, L. N&#39;Diaye, Arrache
Ciekaw jestem jak sobie OM poradzi bez tylu zawodników to raz. A dwa, oni często zawodzą z przeciętniakami ... No ale w tym roku maja iść na mistrza. Zobaczymy. Ja zrezygnowałem ostatecznie ale życzę powodzenia.
 
bania 0

bania

Użytkownik
Marsylia - Sochaux Typ: 1 @ 1.44 ✅

Marsylia, zagrają bez Hatem Ben Arfa i Zubar który pauzuje za kartki. Sochaux sprawiało w tamtym sezonie duże trudności OM, 2 porażki. Marsylia musi wygrać i liczyć na porażke Lyonu z SE. Może nareszcie zabłyśnie Ziani pod nieobecność Hatema ? Trochę obawiam się tego meczu, ale mają bardzo dobry start, są w stanie walczyć o najwyższe cele. Lepiej żeby zaczęli teraz wygrywać bo trafili na bardzo trudną grupę w LM, mecze grupowe na pewno będą kosztować ich dużo sił. Trzeba liczyć na lepszą dyspozycje OM i gorszą Sochaux, potrzeba trochę szczęścia. W końcu występują przed własną publicznością
edit: Ziani zabłysnął :-D.
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Nantes - Le Mans typ: 2, kurs 3.6 ✅✅✅ 1:4
Czemu tak? Mam wrazenie, ze to prezent od buka, niedopatrzenie tego co sie dzieje w Nantes. Druzyna stracila trenera, polski wlasciciel jest mocno zdenerwowany, gracze sa pod wielka presja. Jedyne co przemawia za nimi to bilans 4-3-0, a passa sie czasem konczy w najmniej odpowiednim momencie. LeMans przyjezdza w bardzo silnym skladzie. A w Nantes rozgoryczenie slaba gra przejawia sie chocby tym, ze zawodnicy bija sie w szatni, czego skutkiem jest zlamana szczeka Abdouna i pewnie Babovic zostanie zawieszony za ten incydent. Nie napawa to optymizmem w druzynie, posypia sie glowy za takie wybryki.

Tak jak myślałem, 100% pewniak, błąd bukmachera - nie wiem, może znizyli kurs przed samym meczem, ale siedzacy w Ligue1 zlapali to juz rano i bylo za pozno ????
 
S 0

saviola07

Użytkownik
Co sądzicie o spotkaniu FC Lorient - AJ Auxerre ? Zamierzam postawić na gospodarzy, ponieważ AJA nie zachwyca na wyjeździe, w tym sezonie jak narazie jeden mecz na wyjeździe i porażka 0:4 z OM.
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP
Co sądzicie o spotkaniu FC Lorient - AJ Auxerre ? Zamierzam postawić na gospodarzy, ponieważ AJA nie zachwyca na wyjeździe, w tym sezonie jak narazie jeden mecz na wyjeździe i porażka 0:4 z OM.
Ja wlasnie na odwrot tydzien temu sie nie udalo , mysle ze AJA musi wreszcie zaczac wygrywac , bo czytalem to pozycja trenera ne jest najlepsza , dla mnie jak njabardziej x2 , w meczu z Nicea mieli karnego nie wykorzystali , mieli jedna sytyuacje sam na sam nie wykorzystali , limit pecha jzu przekroczyyli wiec mysle ze dzis na pewno nie przegraja ;)
 
drabcio 0

drabcio

Użytkownik
Nicea v Valenciennes Typ:1 @1.8



Od sezonu 2006/2007 kiedy to Nice ostatnio zagościło w Ligue1 nie dali pokonać się drużynie Valenciennes, nie pozwolili im nawet na urwanie punktu. W najbliższym spotkaniu wystąpią niemal w optymalnym składzie. Zabraknie jedynie Cyrila Rool, wracają natomiast Ben Saasa, Hognon, Apam i Mouloungui. Po raz kolejny zanosi się więc na zwycięstwo podopiecznych Frédérica Antonetti. Goście bowiem z reguły na wyjazdach grają fatalnie. Dodając do tego wysoką formę gospodarzy atut własnego boiska oraz korzystne statystyki faworyt jest tylko jeden.

Wynik: 2-0 ✅✅✅
 
easy 3,1K

easy

Forum VIP


Spotkanie : FC Lorient vs. AJ Auxerre
Typ : remis do polowy⛔
Kurs: 2.10


Analiza: Zdecydownaie nie tak mial wygladac start pilkarzy AJA , mowilo sie o iwelkich aspiracjach o Europejskich Pucahrach , a obecvnie nie jest najlepiej prezez Auxerre juz nie wytrzymuje cisnienia i chodza sluchy ze Jean Fernandez moze stracic prace jezeli nie wygra tego meczu . ALe wiadomo jak to jest prasa wyszukuje newsow a to czasami wplywa bardzo motywujaco na zespol , moim zdaniem Auxerre nie ebdzie mialo problemow aby nie przegrac tego meczu , martwi mnie troche mala ilosc goli strzelonych przez AJA bo tylko 2 .a Stracone az 5 a cztery w przegranym meczu z Marsylia . Slabo graja dwaj polacy Darek Dudak ktory traci czesto glupie pilki i Irek Jelen choc jemu to sie nie dziwie , praktycznie zero wsparcia . Lorient niespodziewanie dobrze zaczelo sezon wygrywajac na wyjezdzie 1:0 z Le Mans i remisujac z mistrzem Francji Olympique Lyonem 0:0 ! Lecz jzu w meczu z Valencianes nie mieli nic do powiedzenia i przegrali 1:3 . POdczas tego spotkania lekkiej kontuzji nabawil sie Francuz Kevin Gameiro i jego wystep jest pod zsnakiem zapytania , co moze tylko ulatwic prace defensorom Auxerro . Mysle ze typ do polowy to jedne z lepszych roziwazan poniewaz patrzac na sile razenia nLorient jakos mnie nie przekonuja .jedynie klopotem w druzynie Auxerre moze byc brak dwoch pilakrzy ofensywnych Juliena Quarcii oraz Thomasa Kahlenberga.
.
Dodatkowo polecam zagrac cos takiego :


Marsylia - Sochaux 1 1,57✅
Grenbole - Monako 2 3,25⛔
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Marseille - Sochaux
Typ: 1 (-1,0)
Kurs: 2,35
Buk: Expekt


Dzisiaj o godzinie 21:00 dojdzie do pojedynku aktualnego lidera Ligue 1 z zajmującym obecnie 18. miejsce Sochaux.
Wielkim faworytem tego meczu są gospodarze.
Marsylia jest w wielkiej formie i bardzo ciężko ich zatrzymać,
tym bardziej gdy grają przy własnej publiczności.
Pokonali oni bowiem Auxerre 4:0 i La Havre 1:0.
Sochaux natomiast sezon zaczęli fatalnie. W trzech meczach wywalczyli zaledwie jeden punkt po remisie z PSG.
W ubiegłym sezonie, w pojedynku Marsylii z Sochaux dwukrotnie górą byli ci drudzy.
Moim zdaniem dzisiaj będzie zupełnie inaczej.
Myślę, że gospodarze wygrają bardzo wysoko i umocnią się na pozycji lidera. :tak:
Polecam! :tak:



Pozdrawiam!
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Saint Etienne - Lyon
typ:2
kurs:2,35
expekt
Analiza:Mecz zamykajacy czwarta kolejke francuzkiej ligi a dokladniej starcie druzyn Saint Etienne z mistrzem kraju Lyonem.Trzeba powiedziec ze ten sezon nie bedzie juz tak latwy dla aktualnych mistrzow kraju bowiem wyrastaja im grozni konkurenci w walce o tytul ,mowa tutaj o ekipach Bordo ,Marsylii i PSG, szczegolnie mocna wydaje sie byc druzyna marsyli ktora w 4 pierwszych kolejkach wygrala az 3 razy.Lyon w dotychczasowych 3 rozegranych spotkaniach nie stracil jeszcze gola a ich sila ofensywna wyglada bardzo solidnie.Sprowadzenie Makuna okazalo sie bardzo dobrym posunienciem i transfer tego zawodnika zaczol sie bardzo szybko splacac.Lyon zdaje sobie z tego sprawe ze nie moze odpuscic tego spotkania bowiem jesli to zrobi Marsylia odskoczy na 3 punkty.Co prawda Sain Etiennie jest bardzo nie wygodna druzyna ktora u siebie latwo punktow nie oddaje ale jednak Lyon to Lyon i to wlasnie mistrz kraju ma stawiac warunki w tym spotkaniu.Spodziewam sie ciezkiego boju druzyny Olympique ale jednak zwyciestwa gosci.Mimo wszystko jest to druzyna bardzo silna a Gomis i Feinduno po stronie gospodarzy to zdecydowanie za malo na mistrzow kraju.Stawiam 2 po okazyjnym kursie
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Marsylia wygrywając wczoraj z Sochaux pokazała, że na prawdę myśli w tym roku o mistrzostwie Francji. Przed rokiem chocby z Sochaux OM zdarzały się głupie wpadki, a tym razem choć nie bez problemów to podopieczni Geretsa dopisali do swojego konta kolejne trzy punkty.

W dniu dzisiejszym osobiscie uwazalbym na mecz St.Etienne - Lyon. Zieloni mimo iz przed tygodniem zagrali słabo to na taki mecz jak z wielokrotnym mistrzem Francji będzie u nich maksymalna mobilizacja, a na dodatek na wlasnym stadionie mogą pokonac kazdego w Ligue 1. Dla mnie no bet.
 
drabcio 0

drabcio

Użytkownik
AS Saint-Etienne v Olympique Lyonnais Typ: 2 @2.3 Interwetten

Będzie to spotkanie derbowe, ponieważ obie jedenastki pochodzą z rejonu Rodan-Alpy. Mimo ewidentnie korzystnych statystyk podopieczni Laurenta Roussey nie wygrali z Lyonem od 14 lat ( 06/04/1994). Nie zanosi się na zwycięstwo i tym razem, gdyż „Święci” nie w optymalnej formie, a takim atutem trzeba dysponować by powalczyć z Lyonem.

Goście tylko raz do tej pory pozwolili sobie urwać punkty. Drużyna coraz lepiej gra pod kierownictwem nowego szkoleniowca Claude Puela. Warty podkreślenia jest fakt że nie stracili jeszcze żadnej bramki w tegorocznych rozgrywkach. W ostatniej kolejce ligowej bez najmniejszych problemów odprawili beniaminka z Grenoble nawet przez chwile nie pozostawiając wątpliwości kto rządzi na boisku. Niesamowity Benzema jak w poprzednim sezonie regularnie zalicza kolejne trafienia. Z pewnością to goście są faworytem tego spotkania, nawet atut własnego boiska nie będzie miał znaczenia gdyż na mecz wybiera się poważna grupa kibiców Lyonu. W dalszej części sezonu tak dobrego kursu na Lyon możemy już nie znaleźć.

Wynik: 0-1 ✅✅✅
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: OSC Lille - Girondins Bordeaux ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.55
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 17.00 na Stadium Lille-Metropole rozpocznie się spotkanie 4. kolejki francuskiej Ligue 1, w którym miejscowe OSC podejmować będzie drużynę Girondins Bordeaux.
Lille, 7. drużyna poprzedniego sezonu, w obecnych rozgrywkach jeszcze nie wygrało - 0:0 z Nancy (wyjazd), kompromitujące 1:3 z Le Mans (dom) i 1:2 z Rennes (wyjazd).
W ekipie Lauenta Blanca nastroje są dużo lepsze. Jak na Wicemistrza przystało, w nowym sezonie prezentują się równie dobrze - kolejno: wygrana 2:1 z Caen (dom), porażka z dobrze grającym PSG 0:1 (wyjazd) i zwycięstwo z Nantes 2:0 (dom).
Ciężko wskazać w dzisiejszym meczu jednoznacznego faworyta. Moim zdaniem zwycięsko z tego pojedynku wyjdą jednak Żyrondyści, którzy w obecnych rozgrywkach Ligue 1 prezentują się o niebo lepiej od ich przeciwnika, a nie wydaje mi się, by w pojedynku z tak silnym rywalem, gospodarze byli dziś w stanie się przełamać i odnieść pierwsze zwycięstwo. Mój typ: 2:1 dla Bordeaux.
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Krótkie podsumowanie. Jedyną niespodzianką była porażka Bordeaux i przebudzenie Auxerre. Reszta spokojnie do wytypowania po głębszej analizie (choć nie znaczy, że weszły pewnie te mecze - walka OL czy OM o wygraną nie były latwe).
Do zobaczenia za tydzien ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom