>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

4 kolejka Ekstraklasy [29-31.08.2008r.]

Status
Zamknięty.
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Tak na początek bez głębszego zastanowienia :
Piątkowe spotkania : Bełchatów- ŁKS. Znowu niski kurs na gospodarzy, a raczej do takich pewniaków nie należą. Oglądałem skrót meczu ŁKS-Polonia i wnioskuję, że ŁKS nie gra źle, brakuje im trochę szczęścia.Trener Chojnacki to jeden z lepszych szkoleniowców w naszej Ekstraklasie i myślę, że tak ustawi drużynę, że zdobędą jakieś punkty/punkt w Bełchatowie. Także mój typ X2.
Polonia-Śląsk. DyskoPolo gra w kratkę. Mają niezłą ekipę, ale czy warto na nich stawiać? Osobiście chyba odpuszczę ten mecz.
Sobotnich meczy na razie nie komentuję, za to niedzielne owszem :] Zapowiada się bardzo ciekawa niedziela. Na początek mecz przyjaźni w Gdyni, ale czy tylko na trybunach? Lech będzie miał &quot;w nogach&quot; mecz z Grasshoppersem Zurych, tak więc nie wiadomo jak zagrają. Natomiast Arka, może powalczyć z Kolejorzem i remis jest w zasięgu podopiecznych Michniewicza.
Górnik-Legia. To taki hit kolejki. Gospodarze muszą za wszelką cenę, przerwać złą passę, ale niestety czeka ich mecz z Legią. A może i dobrze ? :] Przecie Legia tak samo jak Lech gra w czwartek w Pucharze UEFA. Under 3.5 moim zdaniem to dobry typ.
No i derby Krakowa na koniec ???? Powstrzymam się od analizy, choć jak wiadomo chciałbym żeby Cracovia wygrała ????
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Bełchatów powinien wygrac z ŁKS-em, który na wyjazdach nie gra najlepiej, ale dla mnie najlepszym rozwiązaniem w tym meczu jest mało goli. Bełchatów ostatnio stracił dwa ale grał dobrze w defensywnie. ŁKS też dwa. Ale zobaczmy Bełchatów grając u siebie z Piastem zremisował bezbramkowo, według mnie tutaj można szukac undera
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
ciężka kolejka do typowania teoretycznie w każdym spotkaniu może paść różny rezultat ..no nawet wysokie kursy mówia same za siebie.
Na niedzielne mecze pokusze sie oczywiście na Wisłe i może Legie w zależności co pokażą w Moskwie wkoncu Legia nie będzie przez cały sezon przegrywać meczy najgorsze chyba już mają za sobą ;)
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Ja na pewno nie gram Legii, Górnik gra u siebie wraca po dwóch wyjazdach, i piłkarze muszą po prostu muszą wreszcie strzelac gole i wygrywac. Legia gra w czwartek w Pucharze z którego najprawdopodobniej odpadnie ale przecież Urban nie wystawi rezerw bo to będzie w ogóle parodia. Tutaj spokojnie jak dla mnie 1x jak nie sztywna jedynka
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Hmmm no zobaczymy co pokażą w czwartek jak nic specjalnego to sam postawie na Górnik obecnie no bet zresztą jak 80% spotkan nawet ilości bramek ciężko przewidzieć może w tej kolejce zobaczymy sporo remisów tak dla ciekawostki w poprzedniej nie padł żaden ;)
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Polonia Warszawa
-
Śląsk Wrocław
Typ: Over 2,5
Kurs: 2,00
Buk: UINBET


Już w piątek dojdzie do ciekawego pojedynku.
Polonia Warszawa zmierzy się ze Śląskiem Wrocław.
Oba zespoły preferują ofensywny styl gry, dlatego jestem przekonany, że padnie tutaj wiele bramek.
W ostatniej kolejce Polonia wygrała na wyjeździe z ŁKS&#39;em Łódź 2:1 ,
a Śląsk rozbił przed własną publicznością Odrę Wodzisław 4:0.
Polonia ma teraz świetny skład wzmocniony Groclinem Grodzisk Wielkopolski.
Po fuzji obu zespołów, do drużyny doszli m.in. Sebastian Przyrowski i Radosław Majewski. Obecna Polonia jest bardzo silna i w lidze każdy na nią uważa.
Śląsk natomiast ma wielkiego sponsora, który chce inwestować w drużynę.
Do najskuteczniejszych graczy Śląska należy Janusz Gancarczyk i Vuk Sotirovic, obaj stzrelili już po dwa gole. Moim zdaniem w nadchodzącym meczu polepszą swój dorobek. Bardzo zachęcam do postawienia na Over 2,5.



Pozdrawiam!
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź
typ: poniżej 2,5 goli ✅✅????
kurs: 1.78
stawka: 8/10
Expekt
wynik: 0:2

Jutro w Bełchatowie, w pierwszym meczu 4 kolejki, miejscowy GKS będzie podejmował 14 zespół Ekstraklasy - ŁKS Łódź.
Mecz zapowiada się jako mało ciekawe widowisko... i bardzo możliwe, że padnie w nim tylko jedna bramka. Obydwa zespoły grają słabo w ataku a jutro przez kontuzje może być jeszcze gorzej.

GKS:
8 miejsce w tabeli. Po jednym zwycięstwie, remisie i porażce. Bilans bramek 4:4
Paweł Janas ma wielki kłopot - w 2 meczu przed własną publicznością bełchatowianie powinni już zdobyć komplet punktów... a tu nie ma kim grać. Trener musi pominąć Łukasza Gargułę, Grzegorza Fonfarę, Dawida Nowaka, Macieja Stolarczyka i Mariusza Ujka. Szczególnie brak tego pierwszego może mieć wpływ na wynik. To nie jest ten Garguła, który samemu potrafił rozstrzygać losy meczu ale będzie go bardzo brakowało w lini pomocy. Bełchatowianie na pewno nie stworzą porywającego widowiska a ich gra będzie raczej szarpana - nie powinno to przynieść zbyt wielu okazji do zdobycia gola.

ŁKS:
Mimo ich dobrej postawy w ostatnim meczu a właściwie tylko w 1 połowie nadal twierdzę, że jest to murowany kandydat do spadku. Tym bardziej, że ostatnio źle się dzieje w ŁKSie.
Po porażce z Polonią dużo mówiło się o odejściu trenera Chojnackiego - taka spekulacje nie służą ani jemu ani zawodnikom.
Gracze nie mają gdzie trenować - muszą jeździć do Gutowa.
Jak już wspominałem przy wcześniejszej analizie dokonali największych osłabień przed sezonem i mają najgorszą kadrę.
Nie strzelają bramek i nie będą ich strzelać - bo nie ma kim... chyba, że z karnych tak jak w ostatniej kolejce.
Sam trner przyznaje, że przede wszystkim będzie chciał uczulić swoich piłkarzy na grę defensywną aby ne popełniać błędów jak z Polonią.
W meczu na pewno nie zagrają nadal leczący kontuzje Dariusz Stachowiak i Adam Czerkas.

Spodzewam się spotkania brzydkiego, z faulami i szarpaną grą.
Dla mnie - zdecydowanie under


Polonia Warszawa - Śląsk Wrocław
typ: powyżej 2,5 goli✅✅????
kurs: 1.95
stawka: 7/10
Expekt
wynik: 3:0

Jutro w Warszawie dojdzie do drugiego spotkania 4 kolejki polskiej Ekstraklasy.Chociaż zmierzą się w nim beniaminki, będzie to spotkania na szczycie i dla obydwu klubów punkty w tym meczu mogą być szalenie ważne.

Gospodarze:
Do tej pory grali bardzo różnie. Z jednej strono świetny mecz na rozpoczęcie ale przegrana z mistrzem kraju, z drugiej zaś bardzo słaby mecz w Łodzi przeciwko ŁKS.
Jedno jest jednak pewne - to zespół, który gra ofensywny futbol i jest nastawiony przede wszystkim na strzelane goli. Największa zasługa w tym w ich linii pomocy...
Z obroną jest już trochę gorzej... tym bardziej, że czołowy obrońca Tomasz Jodłowiec zamiast grać chyba cały czas myśli o transferze... Czy przez przypadek spowodował karnego w ostatnim meczu? Pewnie tak ale rozkojarzony może być na pewno!

Goście:
Po 3 kolejkach zajmują wysokie, piąte miejsce... ale mogło być dużo lepiej gdyby Sotirović wykorzystał karnego w 1 meczu przeciwko Lechii.
Śląsk z pewnością będzie chciał wywieźć z Warszawy co najmniej jeden punkt ale sadzę, że ponownie będą nastawieni na 3 i na ofensywę od początku do końca tak jak to było w meczu z Odrą.
Ich głównym atutem może okazać się syn marnotrawny polskiej piłki :wink: - Sebastian Mila. Kreowany jest na największą gwiazdę zespołu i powoli zaczyna spełniać pokładane w nim nadzieje. Ostatnie spotkanie pokazało to dobitnie. Był widoczny, strzelał, zdobył gola i asystował... Czego chcieć więcej?

Ładne spotkanie i wynik 2-1 lub 1-2
Jakże byłoby pięknie :p
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Trudna kolejka do typowania. Ostatnio typowanie OE szło mi b.dobrze to nie chcę psuć sobie skuteczności i tylko jeden typ.
Górnik 1X
Legia gra baaaardzo słabo. Zwłaszcza w obronie jest &quot;padaka&quot;. Roger to chyba gra przeciw Legii, bo w ogóle nic nie kryje, podaje od niechcenia itd. Atak też dziurawy. Urban coś mówił, że Chinyama jest w stanie grać tylko jedną połowę. Ogólnie nawet z Jagą to nic wielkiego nie pokazali. A Górnik gra u siebie, kibice napewno będą 12 zawodnikiem. U siebie zremisowali w tym sezonie w derbach z silnym Ruchem a wyjazdy też nie były najłatwiejsze : Arka i Lech. Jak dla mnie zabrzanie tego meczu nie przegrają. Kurs na 1X nie jest najwyższy ale 1.50 do jakiegoś combo w sam raz.
Śląsk X2, Arka 1X i Piast X2 też mi się podobają ale raczej nie będę ryzykował ;-)
 
C 0

camel1971

Użytkownik
Spotkanie: GKS Bełchatów - ŁKS Łódź (29.08.2008 17:45)
Typ: GKS Bełchatów
Kurs: 1.40
Bukmacher: Sportingbet

Analiza:

Szczerze mówiąc dosyć długo zastanawiałem się nad tym meczem. Oba zespoły jak dotąd w tym sezonie nie pokazały nic szczególnego. Przypadkowe zwycięstwo Bełchatowa nad Lechem pozostawię bez komentarza. Z kolei ŁKS z dorobkiem jednego punktu po trzech meczach zajmuje 15-ste, przedostatnie miejsce w ligowej tabeli. Mając jednak na uwadze fakt, że GKS gra na swoim stadionie z drużyną generalnie słabo spisującą się na wyjazdach pokuszę się o postawienie &quot;czystej jedynki&quot;. Uważam, że w drużynie z Bełchatowa mimo wszystko drzemie pewien potencjał i stać ich na dużo efektywniejszą grę od tej, którą pokazali w pierwszych trzech kolejkach.
 
arkadius86 826

arkadius86

Użytkownik
Derby Łódzkiego: Szczęśliwy sędzia?

Piotr Pielak (okręg warszawski) został wyznaczony na arbitra głównego meczu 4. kolejki Ekstraklasy pomiędzy PGE GKS Bełchatów a ŁKS Łódź. W poprzednim sezonie Pielak prowadził trzy mecze z udziałem giekaesiaków, z których dwa wygraliśmy (Cracovia 2:0, Jagiellonia 1:0) a ostatni zakończył się podziałem punktów (&quot;Pasy&quot; 1:1). Dużo gorzej wspominają warszawianina ełkaesiacy, którzy poza jednym remisem pozostałe trzy spotkania przegrali.
To może mieć znaczenie, no i fakt, że na stronie ŁKSu wisi info, że szczytem marzeń dla Łodzian jest przywiezienie z Bełchatowa jednego punktu. Jak to mówią

&quot;Jeśli grasz o zwycięstwo, to w najgorszym razie zremisujesz, jeśli o remis to przegrasz&quot;

Wydaję mi się, że taka filozofia piłkarzom ŁKSu nic dobrego nie przyniesie i osobiście uważam, że będzie tu czysta 1.
 
pawlikn 51

pawlikn

Forum VIP
GKS Bełchatów - ŁKS Łódź under 2,5 1.80 Unibet ✅ ✅
ŁKS przystępuje do tego meczu w bardzo kiepskich nastrojach, jak do tej pory nie odnieśli zwycięstwa a w ciągu 3 kolejek udało im się wywalczyć tylko 1 punkt. Bełchatów jest w trochę lepszych nastrojach, jak do tej pory udało zdobyli 4 punkty. Obie ekipy trapią kontuzje i tutaj większe problemy mają gospodarze, gdyż siła ofensywna będzie mocno osłabiona, zabraknie Łukasza Garguły, Mariusza Ujka, Dawida Nowaka, Macieja Stolarczyka oraz Grzegorza Fonfary a więc &quot;mały szpital&quot;. Goście również mają problemy z kontuzjowanymi graczami, szczególnie może brakować gościom Gabora Vayera, który był jednym z najlepszych graczy w ofensywie, chociaż i tak ta formacja się słabo spisuje, bo jak do tej pory ŁKS strzelili 1 gola. Bełchatowianie się lepiej spisują, jednak ubytki w kadrze mogą dać się we znaki, szczególnie w ofensywie, więc na grad bramek nie mamy co liczyć. Historia spotkań również pokazuje, że w Derbach łódzkich na bramkostrzelne spotkania nie ma co liczyć, w ostatnim sezonie dwa razy padł wynik underowy i co ciekawe dwa razy piłkarze z Łodzi wygrali. Bełchatów spisuje się lepiej w ofensywie, 4 bramki jak do tej pory, jednak kontuzje tą silę ofensywną osłabiają i myślę, że gospodarzy stać na strzelenie 1, może dwóch bramek, lub będzie mała niespodzianka w postaci remisu.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zgadzam się że w Bełchatowie powinien paść under jednak osobiście pokusiłem się na czyste 1. ŁKS to zespół targany kłopotami, grają słabo i bez efektów. Gospodarze natomiast może rewelacyjni nie są ale grać potrafią, zwłaszcza u siebie. Także kursik około 1.5 wydaje mi się być proporcjonalny.

Polonia W. występuje w roli faworyta i sporo osób z tego co widzę kusi się na grę na nich... moim zdaniem całkiem niesłusznie. W meczu może paść każdy wynik. Polonia to spece od nieprzewidywalności - tak najdelikatniej potrafię określić ich grę:p Śląsk gra solidną piłkę jak na beniaminka i może sprawić sporo kłopotu zespołowi o schizofrenicznej tożsamości. Ja typuję że Śląsk strzeli gola i to po kursie 1.55! Over też bardzo prawdopodobny

Arka - Lech -&gt; w tym meczu oczywiście gram na 2. Lech jest moim typem na majstra w tym sezonie. Bo trzeba przyznać że Wisła jakby słabła a Poznaniacy walczą. Dobrze grają i kibicowsko przodują... Arka jest beniaminkiem, który zaskoczył nas pozycją w tabeli ale to raczej przypadek i układ meczy niż fenomenalna forma. Lech powinien ich rozgromić mimo wczorajszego meczu uefa [zmęczenie].

Podobnie typuję wygraną Wisły nad Cracovią... derby to derby i niby różnie bywa ale to moim zdaniem jeszcze nie czas dla Cracovi. Wisła jako obrońca tytułu powinna sobie z nimi poradzić i wygrać... jednym golem, jak to zwykle robią.

Ciekawy mecz zapowiada się w Białymstoku. Tam zagości Piast i coś czuję że wywiezie punkt lub dwa. Ich gra, jak na beniaminka jest dobra i dość skuteczna. Widać że nie chcą być kelnerami. Jaga natomiast prawdopodobnie polecie w przyszłym sezonie na zaplecze, zwłaszcza z taką grą jaką pokazali na Łazienkowskiej. Grali fatalnie i wątpię by w tym meczu pokazali coś lepszego. Kurs na Piasta jest kuszący bo aż 3.2 ja jednak skuszę się na X2.

Bełchatów - ŁKS -&gt; 1
Polonia - Śląsk -&gt; Śląsk strzeli
Arka - Lech -&gt; 2
Cracovia - Wisła -&gt; 2
Jagielonia - Piast -&gt; X2
ako: około 12
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Bo trzeba przyznać że Wisła jakby słabła a Poznaniacy walczą. Dobrze grają i kibicowsko przodują...
Komplet punktów w lidze i jakby nie patrzeć wins z Barceloną nie świadczy o słabości tego zespołu tymbardziej nie grali z typowymi leszczami być może nie pokazują jeszcze apogeum swoich możliwości tak jak Poznanski Lech ale sezon dopiero na starcie wiec pomalutku.Można powiedzieć że Wisła do pierwszych meczy nie podchodziła na 100% mimo tego zdobyła komplet punktów co jest bdb znakiem zobaczymy jak potoczą się losy w pucharze UeFa bo jak zostanie walka na PL podwórku to Wisła szybko odpłynie od reszty rywali

Lech też nie będzie śmigał cały czas na wysokich obrotach zresztą jak każda drużyna w każdej lidze ;)
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jagiellonia przed sezonem wymieniła niemal całą drużynę i choć patrząc po nazwiskach wyglądało to solidnie to przełożenia na zdobywanie punktów narazie nie ma. Teraz jednak nadarza się bardzo dobra okazja do przełamania czarnej serii spotkań bez zwycięstwa na poziomie Ekstraklasy. Podobnie jak przed tygodniem w Gdańsku teraz w Białystoku jest olbrzymia mobilizacja na odniesienie zwyciestwa w meczu z Piastem. Beniaminek z Gliwic zagrał solidne spotkanie na otwarcie z Cracovią, ale juz tydzien temu w meczu z Arką moim zdaniem zagrał słabiej i w meczu z Jagiellonią według mnie pozostanie bez punktów. Krótko podsumowując licze na to, że kibice Jagi wreszczie będą mogli wracać do swoich domów zadowoleni ze zwycięstwa swoich ulubieńców.
Na dokładkę do typu na wygraną Jagi dorzucam under 2,5 w meczu Polonii Bytom z Lechią Gdańsk. Polonia przed tygodniem w derbach z Ruchem stworzyła sobie wiele okazji strzeleckich, a jako iż nie jest to drużyna, która takie sytuacje stwarza sobie co mecz to tym razem zbyt wielu ich mieć nie będzie. Lechia jako beniaminek zagra &quot;kontrolowaną ofensywę&quot; co będzie się wiązało z przede wszystkim bezpieczną grą w defensywie :wink: Podsumowując więcej niż dwóch goli w tym meczu nie widzę.

Moje typy:
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice | 1 - 2,00
Polonia Bytom - Lechia Gdańsk | under 2,5 - 1,55
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
typ: poniżej 2,5 goli
kurs: 1.65
stawka: 8/10
Expekt

3 raz z rzędu decyduje się na zagranie spotkania z polskiej Ekstraklasy.
Do Białegostoku przyjeżdża dziś beniaminek - gliwicki Piast. Kolejne spotkanie tej kolejki, które zapowiada się dla mnie jako walka zespołów słabych w ataku...Jaga:
Zespół, który przed sezonem sprowadził aż 16 nowych graczy. Tacy zawodnicy jak Hermes czy Everton oraz Arifović w formacji ataku mieli stanowić o sile zespołu... póki co jednak skończyło się tylko na zapowiedziach. 3 rozegrane mecze, 1 zdobyty punkt i jeden strzelony gol. Niby trudni przeciwnicy ale nawet z nimi gra powinna być lepsza. Dziś z pewnością liczą na pierwsze zwycięstwo.
Jednak, żeby wygrywać trzeba strzelać gole. Ensar tego w tym seoznie nie robi i dziś ma go wyręczyć młody Łukasz Tumicz... Pewnie znów nic z tego nie wyniknie i zdobywanie goli po raz kolejy spadnie na barki Evertona - i to on jest jak dla mnie głównym kandydatem do strzelenia bramki dla Jagi.
Osłabienia to ciągły brak Andriusa Skerli, którego jednak w ostatnim meczu dobrze zastąpił Marcin Pacan oraz kontuzje Jacka Falkowskiego oraz Dariusza Jareckiego.

Piast:
Beniaminek, który mimo nie największego budżetu i grania wszystkich meczy na wyjeździe, w mojej ocenie powinien się bez problemu utrzymać.
Do tej pory udało mu się wywalczyć 4 punkty. Piast to drużyna, która od zawsze miała wielkie kłopoty z napastnikami - dlatego przed tym sezonem sprowadzono gwiazdę starej II ligi - Daniela Koczona, Folca, który strzelał już bramki dla Sosnowca w Ekstraklasie czy mogącego zagrac bardoz ofensywnie Bojarskiego.
Wymienie zawodnicy jednak, jak do tej pory, zawodzą. Bramki padają po strzałach starszych zawodników - Kukulskiego, Wróbla czy Gamli (k). Dziś na pewno nie przełamie się Koczon i Bojarski więc po raz kolejny Gliwiczanie muszą liczyć na 30 latków z przodu.
Moim zdaniem Piast zacznie ustawiony podobnie do meczu z Arką z tą tylko różnicą, że w ofensywie zamiast Koczona wybiegnie Stanley (S.Wróbel), który w meczu z Arką potrzobwał tylko kilku minut na strzelenie gola.
Zespól do tej pory 8 raz spotykał się z Jagą. Mają na koncie 4 porażki i 4 remisy - dziś na pewno nie zdobędą pierwszy raz 3 oczek ale przegrać też nie powinni jeśli nie stracą głowy w obronie.

Sadzę, że będzie 1-1
 
Z 0

zork123

Użytkownik
Ja pomimo tego, że kolejka jest trudna do typowania znalazłem 2 typy.

Pierwszy z nich Legia - Górnik

W ostatnich tygodniach drużyny Legi i Górnika spisują się fatalnie. Legia odpadła z europejskich pucharów i w lidze ma zaledwie 4 punkty. Górnik w lidze spisuje się jeszcze gorzej. Po trzech kolejkach ma zaledwie 1 punkt. Obie drużyny mają problem ze zdobywaniem goli Górnik do tej pory nie zdobył w lidze żadnego gola tracąc cztery bramki. Wyniki strzeleckie Legi prezentują się trochę bardziej okazale, ale patrząc na nieporadność Legionistów pod bramką rywala można złapać się za głowę. Obrona w obu zespołach prezentuje się jeszcze gorzej. Nie będzie miało to jednak znaczenia w tym meczu, ponieważ piłkarze Górnika wraz z trenerem zostali postawieni pod ścianą. Kiepskie wyniki powodują zniechęcenie kibiców do klubu, który miał walczyć o podium. Uważam, że w tym meczu Górnik będzie ostro atakować by pokazać się jak najlepiej. Dojdzie do tego determinacja i chęć pokazania swojej wartości. Czy starczy to na Legię ? Drużyna Urbana jest źle przygotowana fizycznie a na dodatek wróciła dopiero z Moskwy, więc na pewno będą zmęczeni. Do tego szum medialny wokół zespołu, który mu nie służy. Jeżeli piłkarze Legi nie poprawią swojej gry choćby o 50% może to nie starczyć na zdeterminowanego Górnika, który będzie gryzł trawę żeby zdobyć punkty.

Uważam, że typ 1X jest tu jak najbardziej na miejscu. Można także zaryzykować typ powyżej 2,5 ponieważ Górnik musi się w końcu przełamać strzelecko.

Kolejny mecz, w którym postawię to

Arka - Lech

Drużyna Czesława Michniewicza spisuje się nadzwyczaj dobrze. Zdobyła już 7 punktów. Uważam jednak, że jej pozycja w tabeli zostanie szybko skorygowana. Mam nadzieję, że nastąpi to już w Niedziele. Do tej pory Arka nie grała z drużynami, których powinna się obawiać. Pomimo tego uważam, że w nich nie zachwyciła. Nie odniosła jeszcze porażki, ale 2 zwycięstwa, które wywalczyła nie były przekonujące. Dochodzi do tego remis ze słabiutką, Jagielonią. Lech jak to Lech powoli zaczyna grać swoje. Ktoś na pewno napiszę, że zmęczenie, itd. itp. Mecz ze Szwajcarami był rozgrywany w ślimaczym tempie. Warto przypomnieć, że to dopiero początek rozgrywek, więc dyspozycja fizyczna powinna być dobra. Dochodzi do tego trener, który słynie z dobrego przygotowania fizycznego. Wystawiając w Szwajcarii podstawową jedenastkę wiedział, co robił. Oszczędził jedynie Lewandowskiego. Jeżeli Lech pokaże chociażby taką piłkę jak z Górnikiem powinien sobie poradzić z Arką. Kurs zachęca do grania.

Typ 2

Dodam do tego Cracovia - Wisła 2

Podsumowując:

Górnik - Legia 1X
Arka - Lech 2
Cracovia - Wisła 2

AKO 5.07 grane za średnią stawkę wydaje się rozsądne :spokodfhgfh:
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Arka - Lech
Co prawda o jakimś wielkim zmęczeniu faktycznie mowy nie ma o tyle zespół Arki jest troszeczke niedoceniony. Kadre ma bardzo mocną a Zakrzewski w ataku to naprawde znacząca jednostka. Czy zwycięstwa były nie przekonujące? Z Piastem widziałem tylko skrót meczu natomiast zapraszam do obejrzenia meczów Arka - Jagiellonia i Arka - Górnik. Gdyby nie brak skuteczności to zarówno Jaga i jak i szanowny KSG wróciliby z bagażem goli. Inna sprawa to trener Arki Czesław Michniewicz. Pamiętamy jak 2 lata temu chcąc przypomnieć się na Bułgarskiej ograł z Zagłębiem Lecha 2 : 0. Owszem Lech przybrał na sile ale Czesiek będzie podwójnie zmotywowany na mecz z Poznaniakami. atut własnego boiska i wspaniałej publiczności plus kunszt Michniewicza powinien dać efekt w postaci wygranej bądź remisu.
Kurs: 1,67
Buk:sts
Typ: oczywiście 1x

PS: ostatni mecz Arka - Lech zakończył się wynikiem 3 : 1 (u siebie Lech też nie dał rady Arce) i wtedy też Lech był na fali.
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice
typ:1
kurs:2,1
expekt
Analiza:Nasza ukochana polska liga :mrgreen: a dokladniej 4 kolejka polskiej ektraklasy.W jednym ze spotkan Jagiellonia Bialystok podejmuje na wlasnym obiekcie druzyne Piasta Gliwice.Przed sezonem w Jagielloni doszlo do prawdziwej rewolucji, posada trenera objal Michal Probierz ktory wymienil 3/4 skladu.Wydaje sie ze zrobil bardzo dobry krok sciagajac takich pilkarzy jak Szczot, Stano czy Hermes ktorzy prezentowali sie w zeszlym sezonie bardzo przyzwoicie.Co prawda start Jagielloni trzeba uznac jako nieudany ale latwo znalesc wytlumaczenie takiego stanu rzeczy,potyczki z takimi zespolami jak rozpedzony Lech dla ktorego prozno szukac pogromcy czy Legia (slaba czy nie ale zawsze czolowka krajowa) Jagiellonia nie miala po prostu szans.Teraz jednak szansa jest przednia bowiem przyjezdza do Bialegostoku zespol Piasta ktory mimo iz zanotowal calkiem niezly start na wyjazdach nastawia sie glownie na gre z kontry.To jaga bedzie dyktowac warunki gry w tym spotkaniu i mam nadzieje ze jaga ten mecz wygra.Licze przedewszystkim na zmysl mlodego ale bardzo zdolnego trenera jakim niewatpliwie jest Probierz.Stawiam na dwubramkowe zwyciestwo Bialostoczcan.
 
R 0

rambo_20

Użytkownik
Górnik Zabrze - Legia Warszawa
Typ: 1X
Kurs: 1,43
Buk: efortuna
Jutro o godzinie 17:00 w Zabrzu dojdzie do spotkania pomiędzy miejscowym Górnikiem, a warszawską Legią. Obie drużyny początek sezonu mają tragiczny. Górnik zajmuje 15 miejsce w tabeli z 1 pkt i bilansem bramkowym 0:4. Legia natomiast jest 13 z 4 pkt i bilansem bramkowym 4:4.
Górnik w tym sezonie ligowym nie zdobył jeszcze bramki. Główną tego przyczyną jest słaba forma Zachorskiego oraz nieskuteczność Pitrego. Forma Zachorskiego była tak słaba, że Leo Benhakker nie powołał go na mecze el. MŚ. Myślę, że &quot;Zachor&quot; będzie chciał coś udowodnić i w końcu się obudzi. Nareszcie trener Wieczorek będzie miał do dyspozycji kupionych latem Markovsky&#39;ego oraz Rivasa. Markovsky powinien być wzmocnieniem ataku Górnika i być może zagra z Legią chociaż 45 minut. W Górniku kontuzjowany jest Smirnovs, ale spokojnie powinien zastąpić go Rivas.
W Legii smutek po odpadnięciu w tragicznym stylu z Pucharu UEFA. Mecz w Moskwie pokazał w jak fatalnej formie jest stołeczny klub. W jutrzejszym meczu na pewno nie zagrają Grzelak i Choto. Na jutrzejszy mecz najgorzej przedstawia się linia obrony, która powinna być taka sama jak w meczu z FK Moskwa, gdyż Kumbev u którego po kontuzji nie ma śladu jest bez formy, a Astiz ma ponad 10 kg nadwagi, więc w tym meczu raczej nie wystąpi. Do składu po kontuzji wraca Iwański, lecz to marne pocieszenie, gdyż prawdopodobnie Szałachowski nie zagra w tym meczu, co na pewno osłabi atak Legii. Skoro już mowa o ataku to bez formy są Giza i Chinyama, a Rocki który w meczu w Moskwie nic ciekawego nie pokazał jest za słaby, aby pociągnąć atak Legii.
Górnik nie wygrał na swoim stadionie od 08.03.08, głównie remisując oraz przegrywając z Zagłebiem Lubin oraz Koroną Kielce. Legia w meczach z Zabrzem na wyjeździe głównie remisowała, czasami wygrywając.
Dzisiaj w prasie pojawiły się informacje jakoby po tym meczu trener drużyny, która przegra miałby zostać zwolniony z klubu. Jednak bardziej zagrożona jest posada Wieczorka, gdyż Górnik nie wygrał od 9 spotkań i jeśli Górnik jutro nie zdobędzie punktów to od poniedziałku zacznie się szukanie nowego trenera. Trener Urban jest bardziej bezpieczny, gdyż to co zrobił w zeszłym sezonie oraz na początku tego (2 miejsce w lidze, zdobycie Pucharu Polski oraz Superpucharu) daje mu duży kredyt zaufania.
Myślę, że Górnik jutro zdobędzie punkty, gdyż jeśli ich nie zdobędzie to poleci Wieczorek, a z tak słabo grającą oraz zdziesiątkowaną kontuzjami Legią jest w stanie tego dokonać.
Kadry meczowe obu zespołów:
Górnik:
Nowak, Vaclavik - Pavlenda, Rivas, Hajto, Pazdan, Danch, Magiera, Papeckys - Bajić, Bonin, Brzęczek, Madejski, Kołodziej - Pitry, Zachorski, Wodecki, Markovsky.
Legia
Mucha, Skaba - Rzeźniczak, Szala, Kumbev, Astiz, Wawrzyniak, Kiełbowicz - Radović, Szałachowski, Iwański, Giza, Tito, Borysiuk, Rybus, Roger - Rocki, Chinyama.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom