>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

4. kolejka Bundesligi (11.09 - 12.09.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-08-30 o 10.22.34.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1630267736768.png
 
ziroxxx 778,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
RB Lipsk - Bayern Monachium
Typ:
Bayern over 50,5 posiadanie piłki @ 1.85 Unibet
over 10,5 RR @ 2.45 Unibet


Analiza:
Bardzo ciekawe starcie w Niemczech zobaczymy w sobotni wieczór. Gospodarze po 3 meczach uzbierali tylko 3 punkty, przegrywając z Wolfsburgiem i Mainz. Bayern za to dwie wygrane i remis. Lipsk nie zaczął sezonu dobrze, a w 4 kolejce już trafia na mistrza kraju. Podwójna mobilizacja na Bayern towarzyszy każdej drużynie, ale nie wiadomo czy to wystarczy. Bayern wyróżnia się pod względem rożnych w lidze i co roku jest najlepiej punktująca ekipą w lidze. W ostatnich meczach pomiędzy tymi ekipami często padał over 10,5 RR. Ostatnie wyniki pod względem rożnych tych ekip: 12,12,14,9,9. Dochodzi kolejny czynnik to transfer Nagelsmanna z Lipska do Bayernu. Trener dokładnie zna drużynę i jej słabe punkty. Bayern regularnie nabija wiele rożnych, jak gospodarze zrobią kilka to myśle, że z nabiciem 11 rożnych nie powinno być problemów. Kolejny bet, który proponuje to większe posiadanie piłki przez Bayern. Goście są lepszą ekipą i mimo objęcia prowadzenia będą starali się utrzymywać przy piłce. W ostatnich 7 meczach kiedy Bayern przyjeżdzał do Lipska aż w 6 miał większe posiadanie piłki. Wyjątek ostatni mecz 03.04.2021 52/48% dla Lipska. Jak dla mnie to fajna okazja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
1024x570_Misja.png

Po emocjach związanych z meczami eliminacyjnymi do Mistrzostw Świata, wracają rozgrywki ligowe w najlepszym wydaniu! W ten weekend zobaczymy między innymi zmagania Leicester z Manchesterem City, Sevilli z Barceloną i RB Lipsk z Bayernem Monachium. Z kolei na fanów Ekstraklasy czekają interesujące spotkania Legii ze Śląskiem Wrocław oraz Rakowa z Lechem Poznań.


Traf jedno AKO w Betclic i zgarnij 40 zł bonusu w Misji Kupon: https://www.betclic.pl/promocja/multimisja-ch8032! Weź udział w akcji, klikając „DOŁĄCZ” znajdujące się pod grafiką na stronie promocji i stawiaj kupony AKO na piłkę nożną z min. 3 zdarzeniami i kursem całkowitym 3.00 lub wyższym, za conajmniej 20 zł. Jeśli jeden kupon wejdzie, zgarniesz 40 zł bonusu!


Nie masz konta w Betclic, załóż je klikając w baner i zagraj swój pierwszy kupon całkowicie bez ryzyka z naszym kodem: FORUMVIP
980x100.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Basic Odds Boost 676x290.jpg
Przerwa reprezentacyjna już za nami. Zawodnicy wrócili do klubów. Przyszła pora na starcia na szczycie w najlepszych europejskich ligach. W związku z tym Totolotek przygotował specjalnie podwyższone kursy!

  • Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund - Typ 1/Powyżej 3,5 bramki/obie strzelą - kurs 8.50
  • RB Leipzig vs FC Bayern - Typ 2/Powyżej 2,5 bramki 1. połowa - 10.50
Więcej szczegółów:

https://www.totolotek.pl/pl/odds-boost


Nie masz konta w Totolotku, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty powitalnej Hello
Hello – 1000x100.jpg
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/ 1. Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Bayer Leverkusen vs Borussia Dortmund
Typ: Bayer Leverkusen zwycięstwo
Kurs: 3.05
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Szczerze mówiąc nie wiem dlaczego kursy faworyzują Borussię Dortmund, gdzie moim zdaniem powinny być one wyrównane, co już na starcie daje nam value. Jest kilka argumentów, które pozwalają mi myśleć, że to właśnie Bayer Leverkusen sięgnie dzisiaj po zwycięstwo:

-Lepszy początek sezonu zdecydowanie jest po stronie gospodarzy. Dwa zwycięstwa, jeden remis wyjazdowy na trudnym terenie w Berlinie pokazuje, że Bayer jest dobrze przygotowany do tej kampanii. Borussia wręcz przeciwnie wykorzystała słaby Eintracht Frankfurt, gdzie i tak straciła u siebie 2 gole, przegrana z Freiburgiem i bardzo szczęśliwe zwycięstwo z Hoffenheim

-Borussia nie umie grać na wyjazdach. Taką teorię mam od wielu miesięcy i pomimo pojedynczych wygranych na terenach przeciwników w większości nie były przekonujące. U siebie wygląda to zdecydowanie inaczej. Bayer na BayArena czuje się jak ryba w wodzie. Jest w stanie walczyć z najlepszymi, jak z Bayernem Monachium, czy RB Lipsk. Będzie to spory atut dla gospodarzy w dzisiejszym starciu

-Kontuzje i braki. Nieporównywalnie większe są one po stronie przyjezdnych. Ilość jest przerażająca, ale jakość też. Marco Reus zapewne zagra, ale nie będzie w pełni sprawny, co już na starcie powoduje problemy z ofensywą. Motor napędowy Giovanni Reyna z kontuzją. Jest Erling Haaland, który potrafi coś wyczarować z niczego, ale też musi mieć swój dzień, aby tak się stało. Lepsza sytuacja kadrowa jest u gospodarzy, ponieważ wszyscy kluczowi piłkarze będą obecni

-H2h jest w ostatnim czasie bardziej korzystne dla gospodarzy, gdy mecz rozgrywany jest w Leverkusen. Dwa ostatnie spotkania na BayArena kończyły się zwycięstwami Bayeru

-Po obu stronach barykady mamy nowych trenerów, ale wydaje się, że to Gerardo Seoane szybciej dotarł do swoich podopiecznych. Piłka oparta na zdrowym balansie pomiędzy atakiem pozycyjnym, a kontratakami przynosi gole. Poza tym w swojej składzie nie musi używać półśrodków i praktycznie każdy zawodnik gra na swojej pozycji. W Borussii taki Axel Witsel występuje jako stoper i defensywa nie jest do końca solidna. Przyszedł Marin Pongracic, ale on jest jeszcze kontuzjowany
 
kamasutra10 560,9K

kamasutra10

Typer
Leverkusen - Borussia D.
Remis @ 3.75



Podobnie jak przedmówca nie do końca rozumiem kursów wystawionych w tym meczu i stawianie w roli faworyta gości, ale myślę że jest to celowe zagranie bukmachera i podpucha dla mniej doświadczonych graczy i gawiedzi. Tak czy inaczej zabierałem się do zagrania opcji BTTS / +2.5 ale gdy zobaczyłem kurs na poziomie @ 1.54 dla dwóch zdarzeń łączonych w jedno to ręce mi opadły i postanowiłem poszukać czegoś odpowiedniejszego . Jak wspomniałem nie do końca widzę w Borussi zwycięzcę w tym spotkaniu więc wybieram wariant pośredni który myślę że zadowoli obydwie ekipy. Leverkusen w imponującym stylu weszło w sezon . W dwóch ostatnich spotkaniach zaaplikowało rywalom 8 goli , Dortmund dużo słabiej dwoma porażkami w tym w ost. kolejce w Augsburgu 2:1. Mają Dortmundczycy swoje problemy w defensywie , w przodzie za to niezastąpiony Halaand . Na dodatek nadal długa lista kontuzjowanych. To wszystko sprawia że dzisiaj zdobycie choćby punktu na trudnym terenie powinno być maksimum na co stać Borussię. W ostatnich 7 potyczkach bezpośrednich h2h nie było remisu. Liczę że dzisiaj właśnie takim wynikiem zakończy się ten mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom