>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka LaLiga (4.06.2023)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Zrzut ekranu 2023-05-29 o 12.21.15.png

Nie masz konta w Fortunie, nic straconego - załóż je wchodząc na efortuna.pl lub klikając w baner i odbierz bonus
1000x200(1).jpg
 
typerskoki 398,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Real Madryt - Ath. Bilbao 1 @ 1,95 @ STS
Super kurs jak na "Królewskich" u siebie. Fajnie by było skończyć sezon na 2 miejscu, zamiast na 3, spadając za odwiecznego rywala Atletico. Aby to wykonać trzeba ten ostatni mecz wygrać. Drużyna po blamażu z City się odbudowała i wygrywa ostatnie mecze, dzięki czemu wyprzedziło Atletico w tabeli. Myślę, że to dowiozą wygrywając ostatnie spotkanie.
 
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Do tego Balboa gra o puchary i nigdy nie była wygodnym rywalem dla Realu. Benzema chyba nie gra, Vini też nie wiadomo. Fakt, że Balboa gra ostatnio piach ale niewidzę póki co sensu wchodzić w ten mecz - lepiej na live. Ogólnie kolejka pod grę live bo praktycznie każdy o coś walczy. No Majorka jedynie nie jest zainteresowana, ale dość mocna u siebie. Do tego Sevilla po tryumfie w LE zapewne na spokojnie podejdzie i rezerwą zagra.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Valladolid - Getafe
Typ: over 6.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Superbet

Analiza:
Ten mecz jest o przyslowiowe zycie dla obu druzyn. Getafe wystarczy remis zeby sie utrzymac bez ogladania sie na to co zrobia inne druzyny. Valladolid w strefie spadkowej i oni musza isc po pelna pule bo remis nic im za bardzo nie daje. Jest to idealna sytuacja pod brudna gre Bordalása w ktorej bedzie duzo przerywanej gry, szarpanej ze spora liczba fauli. Sedzia bedzie José Luis Munuera Montero, ktory jest cos pomiedzy sredniakiem a overowcem. Stawka meczu ogromna wiec trzeba isc w kartki, ktorych linia jest tylko o jeden podwyzszona wzgledem standardowej linii jak na warunki hiszpanskie.
 
Ostatnia edycja:
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Ja mam pytanko jak teraz będzie wyglądać sytuacja dla drużyn które walczą o puchary skoro sevilla wygrała już puchar Europy ? Jedna drużyna nie zagra w konferencji czy jak to wyglada ?
 
ziroxxx 759,9K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Valladolid - Getafe
Getafe liczba kartek - 3,5 @ 1.78 Unibet
Getafe liczba kartek - 4,5 @ 2.55 Unibet
Getafe over 16,5 fauli @ 1.90 Unibet
Getafe więcej kartek @ 1.94 Unibet


Analiza:
Pozostało jedno miejsce do spadku. 6 drużyn w dalszym ciągu może spaść. Gdyby Valencia w poprzedniej kolejce nie strzeliła bramki pod koniec meczu z Espanyolem to walka o utrzymywanie byłaby jeszcze ciekawsza. A tak to najbardziej ciekawe spotkanie zobaczymy pomiędzy Valladolid z Getafe. Obie ekipy mogą spaść, choć żeby Getafe znalazło się w strefie spadkowej to inne ekipy też muszą wygrać swoje spotkania. Getafe gra najgorszy dla oka futbol w La Liga. Wiele fauli, gra na czas, sporo kartek itd. W meczu z Valladolid będą chcieli od samego początku grać na czas, byleby tylko ukraść jakieś minuty. Gram ostro kartki gości bo co mecz ich nabijają sporo. Statystyki już przedstawiałem w poprzednich analizach. Przyjście trenera, który słynie z ostrej gry tylko zwiększa szanse na nabijanie fauli i kartek przez ekipę Getafe. Sędzią spotkania Munuera Montero średnio 5,12 żk/mecz, a fauli 27,12 fauli/mecz.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Nie jestem pewny ale jesli jakims cudem Sevilla skonczy na 7 miejscu to slot na lige konferencji zostanie zwolniony i przeniesiony na druzyne ktora zakonczy sezon na 8 miejscu. Chyba tak to wyglada?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom