>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

38. kolejka LaLiga (20.05.2022)

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 20:00
Spotkanie: Alaves - Cadiz
Typ: over 5.5 kartek
Kurs: 1.76
Bukmacher: PZBUK

Analiza:
Ten mecz to byc albo nie byc dla Cadiz. Kolejnej szansy nie bedzie. Oni jako ostatnia ekipa w strefie zagrozenia jeszcze moga sie z niej wygrzebac. Levante i Alaves juz sa pewne spadku co nie zmienia faktu, ze gospodarze zapewne postaraja sie uprzykrzyc zycie gosciom tym bardziej na wlasnym boisku. Taka sytuacje mielismy tydzien temu kiedy pewne juz spadku Levante u siebie podejmowalo walczace o utrzymanie Alaves. Bilans tamtego meczu to az 14 zoltych kartek. Sedziuje overowy José Sánchez Martínez wiec jestem dobrej mysli.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Godzina: 21:00
Spotkanie: Rayo V. - Levante
Typ: poniżej 4.5 kartek
Kurs: 1.72
Bukmacher: Betfan
Analiza:


Mecz o przysłowiową pietruszkę. Levante tydzień temu pożegnało się z LaLiga i ostatecznie zajmie ostatnie bądź przedostatnie miejsce w ligowej tabeli, to niema już większego znaczenia. Rayo kończy sezon w środku tabeli i po fajnym początku sezonu niestety to musiało się tak skończyć.
Na ten mecz proponuje, że będzie poniżej 4.5 kartek. Tak jak wspomniałem jest to mecz o nic i liczę tak naprawdę na dogranie sezonu. Na jesień co prawda tych kartek padło aż siedem, ale nie jest to dla mnie żaden wyznacznik. Dziś idę w under. Sędzią spotkania będzie Mario Melero Lopez, który w tym sezonie ma średnia 4,31 kartki na mecz. Średnia normalna, ale mam nadzieje, że piłkarze obu ekip nie dadzą mu powodów do tego aby po kartki sięgał.
Mecz za niespełna dwie godziny. Myślałem tutaj o golach obu ekip, ale do głowy wpadł nieco inny pomysł. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +410
T 513

Tejtum

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - LaLiga
Niedziela, Godzina: 20:00
Spotkanie: Alaves - Cadiz
Typ: Cadiz powyżej 5.5 rzutów rożnych (4 rzuty rożne)
Kurs: 1.89
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Cadiz gra o utrzymanie w lidze, grałem ich ostatnie dwa spotkania gdzie mogłem pierwsi 9 rzutów rożnych w meczach z Realem Madryt gdzie nabili 10 rzutów rożnych, oraz kolejke wcześniej gdzie na wyjezdzie przeciwko Realowi Sociedad nabili ich aż 12. Myślę, że nie bedzie problemów wiekszych z pokryciem tej linii.
 
Ostatnia edycja:
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Osasuna vs Mallorca
Typ 1x
San Sebastian vs Madryt
Typ 1x
AKO 2.43 fortuna

W pierwszym meczu te kursy w kierunku gości trochę życzeniowe. Majorka naprawdę gra piach w tym sezonie a na wyjazdach to już bez komentarza. Nagle buki idą w ich stronę bo potrzebują 3 oczek, żeby się utrzymać. Nie czuję tego, tym bardziej, że Osasuna walczy jeszcze o 9 miejsce i nie jest ono bez znaczenia do późniejszego podziału kasy choćby z tytułu praw telewizyjnych. Poza tym w Pampelunie gra się ciężko. Może w tym sezonie nie punktowali wybitnie na swoim terenie, ale potrafią grać. Przed sezonem zespół wzmocniono i ta 9 pozycja byłaby dobrym zwieńczeniem sezonu.

W drugim meczu ide w kierunku gospodarzy, bo mam wrażenie, że goście są juz tym sezonem zmęczeni. Ekipa Argentyńczyka ostatkiem sił obroniła LM co można spokojnie uznac jako sukces. Sporo dziwnych wydarzeń, wahań formy i mam wrażenie, że finalnie nie wykorzystany potencjał Atletico w walce o najwyższe cele w lidze. Patrząc z boku nie wygląda to wszystko najlepiej. Dzisiaj nie sądzę, żeby wygrali na trudnym terenie.
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Alaves - Cadiz 2 @1.70

Spore braki kadrowe zdegradowanego Alaves. Dużo rotacji na ich ostatni mecz, ma być też sporo kibiców Kadyksu.
Goście optymalnie, będą liczyć na wpadkę Mallorki lub Granady. Bardziej się spodziewam wpadki drużyny z Balearów, bo jednak Osasuna wystawia dość dobrą jedenastkę.
Granada nie dość, że u siebie, to jeszcze rywal rotuje. Nie powinno być inaczej niż pewne zwycięstwo gospodarzy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +210
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom