>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

37. kolejka Serie A [3.06.2023]

Status
Zamknięty.
typerskoki 409,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Sassuolo - Fiorentina 2 @ 2,71 @ STS

W nadchodzącym meczu między Sassuolo a Fiorentiną spodziewam się, że zwycięstwo przypadnie drużynie Fiorentiny, co może być atrakcyjne z punktu widzenia kursów. Sassuolo ma ostatnio słabą passę, a ich miejsce w tabeli nie pozwala im już na walkę o coś większego. Z drugiej strony, Fiorentina, która przygotowuje się do finału Ligi Konferencji, będzie dążyć do jak najlepszej formy i morale w tym finale. Zwycięstwo w tym meczu może przyczynić się do osiągnięcia tego celu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Sassuolo - Fiorentina, powyżej 2,5 gola, powyżej 8,5 rożnych, powyżej 8,5 celnych strzałów @2.50 superbet (1:3, 6 rożnych, 9 celnych)

Ja na dzisiejszy mecz gram takiego składaka. Wydaje mi się, że będzie to otwarty mecz z obu stron. W ostatnich bezpośrednich spotkaniach spokojnie pokrywały wszystkie zakłady, liczę, że i dziś będziemy świadkami takiego meczu.

Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 409,7K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Torino - Inter 2 @ 3,10 @ STS
Szokujący ten kurs na Inter. Wiadomo, będą oszczędzać nogi, żeby nie było kontuzji na finał LM. Ale granie rezerwami lub na pół gwizdka jak mecz jest za tydzień i będzie czas odpocząć nie jest do końca dobrym pomysłem, bo się obniża ogranie i nie ma kontynuacji dobrej formy i pewności siebie. Wielu trenerów w takich sytuacjach wpusci z dwóch młodych, ale nie robi przedwczesnych wakacji całemu pierwszemu składowi, bo trzeba zachować koncentracje. Zatem liczę tutaj że Inter zagra w większości pierwszym składem, a jak nie to zmiennicy się pokażą, że może warto ich wpuścić z ławki w wielkim finale LM. Kurs super, może się uda.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +325
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Torino - Inter 2 @ 3,10 @ STS
Szokujący ten kurs na Inter. Wiadomo, będą oszczędzać nogi, żeby nie było kontuzji na finał LM. Ale granie rezerwami lub na pół gwizdka jak mecz jest za tydzień i będzie czas odpocząć nie jest do końca dobrym pomysłem, bo się obniża ogranie i nie ma kontynuacji dobrej formy i pewności siebie. Wielu trenerów w takich sytuacjach wpusci z dwóch młodych, ale nie robi przedwczesnych wakacji całemu pierwszemu składowi, bo trzeba zachować koncentracje. Zatem liczę tutaj że Inter zagra w większości pierwszym składem, a jak nie to zmiennicy się pokażą, że może warto ich wpuścić z ławki w wielkim finale LM. Kurs super, może się uda.
Kurs nie jest szokujący bo tak jak zauważyłeś Inter ma w perspektywie mecz sezonu przed sobą a z kolei Torino walczy o 8 miejsce, które może dać im przepustkę do Europy jeżeli Juve zostanie zdyskwalifikowane a chodzą takie teorie, że może tak się stać. Na Eleven co rusz o tym mówili.
 
ziroxxx 779,6K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Sassuolo - Fiorentina, Fiorentina over 4,5 RR @ 1.75 22bet
Sassuolo - Fiorentina, Fiorentina więcej RR @ 1.90 forbet


Analiza:
Fiorentina jest ekipą, która najczęściej wykonuje rzuty rożne w Serie A. Średnio na mecz 6,22 RR/mecz, a na wyjazdach 5,67 RR/mecz. W 12/18 meczach na wyjazdach pokrywali linię 4,5 RR. W dodatku 12/18 meczach na wyjazdach zdobywali więcej RR i na końcu Fiorentina spośród wszystkich drużyn pozwala nabić przeciwnikom najmniej rożnych bo średnio 3,11 RR/mecz. Niby mecz o pietruszkę, ale gdzieś wyczytałem, że 8 miejsce w Serie A moze pozwolić zagrać w lidze konferencji. Dlatego, że Juve może zrezygnować z gry w pucharach a mieliby grać w lidze konferencji co dla nich nie jest czymś wielkim. Nie znam do końca tej hitorii jak to miałoby wyglądać, ale ostatnio w eleven o tym gadali. Wracając do typu.. Fiorentina tworzy wiele sytuacji bocznymi sektorami boiska, wiele pojedynków 1vs1 oraz sporo dośrodkowań, co w konsekwencji pozwala nabijać sporo rożnych. Fiorentina gra w finale z West Hamem. Jak przegrają mogą nie zagrać w pucharach, a tak przez zajęcie 8 miejsca jest szansa. To jest takie wróżenie w fusów, ale jak jest cień nadzieji to uważam, że Fiorentina podejdzie do tego spotkania poważnie i będzie chciało odnieść zwycięstwo. Gospodarze pewni utrzymania, grają jedynie o jak najwyższe miejsce w tabeli.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Napoli-Sampdoria TYP -2,5 handi Napoli kurs 1,83 5/10 g.18.30 2:0 BOX

PS: Tu powinna być rzeź jeżeli tylko gospodarzom będzie się chciało pięknie zakończyć sezon dla swoich kibiców. Przyjeżdża ostatni zespół z tabeli i wiem że to mecz o żadną stawkę ale i bez tej Napoli ograło np: u siebie Inter 3:1 więc wierzę mój typ wejdzie bez problemu.
A potem tylko feta i świętowanie 🥇🏆🥇.

Pzdr/Psycho
 
Ostatnia edycja:
B 1,5K

bolo73

Użytkownik
Napoli-Sampdoria TYP -2,5 handi Napoli kurs 1,83 5/10 g.18.30

PS: Tu powinna być rzeź jeżeli tylko gospodarzom będzie się chciało pięknie zakończyć sezon dla swoich kibiców. Przyjeżdża ostatni zespół z tabeli i wiem że to mecz o żadną stawkę ale i bez tej Napoli ograło np: u siebie Inter 3:1 więc wierzę mój typ wejdzie bez problemu.
A potem tylko feta i świętowanie 🥇🏆🥇.

Pzdr/Psycho
Ja ze swej strony dodam tylko, że warto zastanowić się nad overem grubaskiem np. 5,5. Neapol jest ekipą ofensywną, jest to ostatni mecz tak sezonu jak i Spalletiego w Neapolu. Sampdoria także potrafi ukłuć co pokazała choćby w meczach z Juve czy Milanem. Taki wynik 5:1; 5:2; 4:2 jest wg mnie realny. Ale wiadomo, że to jest taka analiza życzeniowo-logiczna a to nie zawsze idzie w parze z realiami więc lepiej zobaczyć początek meczu i obczaić jak Neapol zacznie a wówczas można działać. Opcja celnych strzałów na bramkę jest warta rozważenia i prawdopodobnie rożnych także. Pozostałe mecze wg mnie wyłącznie do grania live. Karteczki pod uwagę bo pewnie będzie gorąco na murawach. Jedna uwaga dla tych, którzy może nie wiedzą: w przypadku Spezii i Verony przy takiej samej ilości punktów nie bierzemy pod uwagę ani bezpośrednich meczów ani stosunku bramek tylko będzie rozegrany mecz dodatkowy o utrzymanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +298
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Spezia - Hellas Verona

Over 6.5 kartek @2.05 Unibet



Nie ma odpowiedniego tematu, dlatego wklejam tutaj. Dodatkowy mecz o utrzymanie w Serie A - nie wiem, czy kiedyś się to zdarzyło, ale bynajmniej raz na kilkanaście lat. Nie będę pisał o stawce tego meczu , każdy o tym wie o co grają drużyny. Niespodziewanie wyznaczono Daniele Orsato jako arbitra na jutrzejsze starcie - sędziował w tym sezonie bardzo rzadko we Włoszech, a więcej w europejskich pucharach. Średnia bardzo mizerna w tym roku jak na jego możliwości, ale często podejmuje kontrowersyjne decyzje i potrafi szastać kartkami na prawo i lewo, więc o to się nie obawiam. Nie będzie to mecz do jednej bramki, nie będzie to spektakularne widowisko , a pewnie dużo brzydkiej gry i liczę na kartoniki - nie ma dogrywki, mecz rozstrzygną rzuty karne po regulaminowych 90 min.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1029
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom