>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka Premier League + Zaległe (19.05 - 25.05.2023)

Status
Zamknięty.
T 715

Twaro

Użytkownik
Newcastle - Brighton over 2.5 @1.5 STS. Dla mnie panowie to jest bet tygodnia. Obie drużyny są bardzo ofensywne. Wilson , Isak czy Mitoma w Brighton to świetni gracze ofensywni. To musi być szalony mecz był de Zerbi kocha tak grać a Newcastle u siebie gra bardzo efektownie. Do combo w sam raz. Polecam i powodzenia.
 
nynek92 121,2K

nynek92

Użytkownik
Coś na dzisiaj z angielskiej.

Newcastle powyżej 1,5 goli
1.58

Isak powyżej 0,5 strzałów celnych
1.46

Joelinton powyżej 0,5 strzałów celnych
2.18

Wilson powyżej 0,5 strzałów celnych
1.58

Newcastle powyżej 4,5 rzutów rożnych
1.42

Powyżej 2,5 spalonych
1.62

Myślę, że Newcastle nie wypuści szansy na granie w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie i zepną się na te ostatnie mecze. U siebie są niesamowicie skuteczni i potrafią sobie stworzyć dużo sytuacji bramkowych. Brighton w lekkim dołku i raczej powinni stanowić dzisiaj tło dla gospodarzy.

Wszystkie kursy z Unibet.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +136
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: City- Chelsea
Typ: Halland strzeli minimum 3 bramki
Kurs: 8.50

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Mysle, że po tym co zrobiło City z Realem w LM rozgromią Chelsea w tym meczu, a Halland głodny bramek po tym dwumeczu podreperuje sobie bilans strzelonych bramek.
TO co gra City, to jest jakiś kosmos. U siebie w lidze wygrywają ostatnio wszystko jak leci strzelając przy tym naprawdę dużo bramek. W LM ostatni mecz z Realem 4:0 to prawdziwy majstersztyk.
Takie mecze jak ten ostatni podnoszą morale drużyny i nie wierzę w to, że City tego nie wygra strzelając przy tym wiele bramek. Spodziewam się że strzela minimum 4 bramki, ale do rzeczy bo nie to jest typem.
Idę w gole Hallanda, bo nie postrzelał sobie z Realem . Liczę na to, że to uderzy w jego ambicje i zadziała na niego pozytywnie, będzie głodny bramek i zmotywowany podwójnie. Ostatnie 4 spotkania to tylko jedna jego bramka, a jemu to się zdarza bardzo rzadko tak mało strzelać . Uważam, że to w tym spotkaniu sobie odbije . Jest królem strzelców i ma 36 bramek strzelonych. Myślę że dziś bardzo zbliży się do 40 bramek, albo nawet i to osiągnie. Jak City będzie prowadziło już kilkoma bramkami to myślę, że może sobie pozwolić na samolubność i w sytuacji gdy będzie mógł strzelać sam lub wybrać lepiej ustawionego kolegę to będzie strzelał sam.

Przydałoby się napisać też coś o Chelsea w tej analizie i napisze. Chelsea jest w tym sezonie w lidze słabe jak sik pająka. Może i bramek wiele nie tracą, ale City i Halland myślę że pogorszą im ta statystykę traconych bramek .


Dyscyplina: Piłka Nożna -Anglia, Premier League
Godzina: 13:30
Spotkanie: Tottenham - Brendtford
Typ: powyżej 4.5 bramki
Kurs: 5.00
Bukmacher
: Superbet
Analiza:

Ile w ostatnim czasie wtopił mi kuponów Tottenham to nie zlicze. Ewidentnie coś złego dzieje się w tej drużynie, byli w lidze znacznie wyżej, a to co ostatnio grają to jest równia pochyła.
Jednego jednak nie można im zarzucic, ofensywę nadal mają całkiem niezła i ostatnie 5 meczy to 8 strzelonych bramek , a jeśli patrzeć tylko na mecze u siebie to aż 10.

Uważam, że zobaczymy tu otwarte spotkanie od samego początku do samego końca. Takiemu rozwiązaniu sprzyja sytuacja w tabeli, bo Brentford może jeszcze dogonić Tottenham. Do końca ligi zostaje ta i następna kolejka. Gdyby dziś goście wygrali to będą tracili do Płatków ( a zarazem do pucharów) tylko punkt . Oczywiście później ich czeka jeszcze mecz z City w ostatniej kolejce, ale City może mieć już mistrza i wyjść rezerwami na ten mecz .
Tottenham w ostatniej kolejce zagra z walczącym o utrzymanie Leeds, więc też ich porażka by mnie nie zaskoczyła, patrząc na to co ostatnio grają.
Może wybiegłem za daleko i zbyt optymistycznie w przyszłość, ale w każdym razie spodziewam się, że póki Brentford ma choć matematyczne szanse na puchary to o nie powalczy. Ostatnie 5 meczy to 7 strzelonych bramek. W tym meczu przeciwko strzelającemu dużo Tottenhamowi postawią na ofensywę .
Myślę, że tutaj będzie akcja za akcja i gol za golem.
 
Ostatnia edycja:
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Haaland na rezerwie wiec kupon mozna wywalic do kosza, Guardiola wystawil rezerwy wiec widac ze ma wyje .. na ten mecz
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Julian Alvarez 3+ goli
60.00
Superbet


Obie drużyny grają o pietruszkę z tym że City gra u siebie i mają idealnie skomponowany skład podczas gdy Chelsea jest daleko w lesie.
Goście każdy mecz zaczynają innym składem, Lampard sam dobrze nie wie co robi więc myślę że ktoś taki jak Alvarez pokaże dzisiaj Guardioli co potrafi pod nieobecność Haalanda.
Argentyńczyk jest w bardzo dobrej formie w tym sezonie, nawet grając z boku lub z tyłu za Haalandem potrafi wypracować sobie lub koledze bramkę, jest wyśmienicie wyszkolony technicznie, obrona Chelsea i jej zawodnicy mają problemy z zachowywaniem czystego konta, nie mówię że Chelsea dostanie tutaj srogie baty ale Alvarez ma ogromną szansę pokazać się Guardioli jako starter.
 
Ostatnia edycja:
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Newcastle - Leicester
Typ: podwójna szansa 2-2
Kurs: 5.00
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Liga angielska coraz bliżej finiszu i najważniejsza sprawa została już wyjaśniona, czyli tytuł mistrzowski oficjalnie jest w rękach Manchesteru City, który wykorzystał potknięcia Arsenalu w kluczowych momentach sezonu. W przypadku walki o utrzymanie jeszcze nie wszystko jest przesądzone i będziemy zmuszeni poczekać do ostatniej kolejki. Na ten moment w najlepszej pozycji jest Everton, który ma na koncie 33 punkty czyli o 3 więcej od Lisów, a w ostatniej kolejce podejmuje stosunkowo łatwego rywala, Bournemouth, które jest już pewne utrzymania. Zaraz nad Leicester jest Leeds, które nie wykorzystało szansy i przegrało z West Ham United, tak więc Leeds ma na koncie 31 punktów i w ostatniej kolejce także będzie liczyć na potknięcie Evertonu. Leicester czekają do końca dwie kolejki i by marzyć o awansie muszą punktować, a jutrzejszy rywal nie będzie łatwy, bo Newcastle walczy o udział w Lidze Mistrzów, chociaż to samo Newcastle niedawno potknęło się z Leeds, czyli rywalem o porównywalnym poziomie do Lisów. Trudno zatem szukać tutaj większej logiki i myślę że jutro zadecyduje przede wszystkim dyspozycja dnia, ale też potencjalne szczęście Lisów, którzy być może zdobędą jakiegoś szybkiego gola i ostatecznie doprowadzą do niespodzianki. Do szczęscia wystarczy jakaś szczęśliwa bramka w 1. połowie i utrzymanie tego do jej końca i na taki scenariusz się nastawiam jutro.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom