>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka Premier League (18.05-19.05.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-17 o 13.54.49.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: piłka nożna - Turcja puchar
Godzina: 20:00
Spotkanie: Brighton - Manchester City
Typ: Brighton podwójna szansa 1-1
Kurs: 4.25
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Dla obu ekip dwie ostatnie kolejki to porostu dogranie sezonu do końca. City jest już pewne mistrzostwa i tak naprawdę przy rotacjach czeka na finałowe starcie w Lidze Mistrzów przeciwko Chelsea. Gospodarze natomiast pewni utrzymania. Spróbuje zatem pograć niespodziankę i zwycięstwo gospodarzy przy podwójnej szansie.
Goście pewni mistrzostwa zatem powinniśmy spodziewać się w wyjściowej jedenastce kolejnych rotacji. Pep musi rotować aby najlepsze ekipa była gotowana na finał oraz żeby piłkarze utrzymali rytm meczowy. W ostatnim spotkaniu City straciło na wyjeździe aż trzy gole z Newcastle. Widać, że u ekipy gości wdało się lekkie rozluźnienie, ale nic w tym dziwnego bowiem w jest w końcu co świętować:

Manchester City - PeP

Brighton niestety dalej bez dwóch podstawowych ogniw - Dunk i Maupay. W ostatniej kolejce udało im się zatrzymać West Ham, które to walczy o europejskie puchary. Liczę, że dzisiaj również postawią się The Citizines i przynajmniej do przerwy uda im się objąć prowadzenie bo przecież w składzie powinni od pierwszych minut zagrać Welbeck czy Trossard. Gospodarze nie mają nic do stracenia, w pokonanie obecnego mistrza była by dla wielu kibiców wielką radością.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Burnley - Liverpool
Typ: Poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.95
Bukmacher: fortuna
Goście grają o udział w Lidze Mistrzów stąd Kurs na nich bardzo mizerny. Niestety dla Liverpoolu przystąpią do tego meczu mocno osłabieni bez kilku podstawowych zawodników. Burnley mimo że zajmuje odległe 17 miejsce tuż nad strefa spadkową to mają 11 pkt przewagi na Fullhamem i są pewnie pozostania w Premier League. Tak się składa że gospodarze to mocno underowa drużyna która na 36 spotkań miała tylko 9 meczów w których padło minimum 4 gole. Burnley doskonale zdaje sobie sprawę jak zmotywowani do tego spotkania wyjdą goście ale w pamięci mają ostatni ligowy mecz w którym przegrali u siebie z Leeds aż 0:4. Wchodzę dziś w scenariusz w którym nie padnie więcej niż 3 gole, duże prawdopodobieństwo zwycięstwa gości ale przecież nie muszą znokautować rywali jakimś hokejowym wynikiem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +302
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: West Brom - West Ham
Typ:
Over 3.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Mecz o nic ale jednak z kibicami,West Brom mimo że spadł a West Ham też już ligi mistrzów nie wywalczy więc obie drużyny grają dzisiaj o pietruszkę.
Myślę że po ponad roku bez kibiców gospodarze dzisiaj godnie się z nimi przywitają zostawiając serce na boisku,West Ham z koleji nie pozwoli sobie na jakieś srogie lanie od spadkowicza,myślę że żadna drużyna się tutal remisem nie zadowoli i możemy być świadkami kilku bramek.
Jesse Lingard walczy o powołanie na Euro ale też o transfer do lepszego klubu po sezonie. Gracze gospodarzy też kuszą inne kluby premier league i mogą sobie zapracować na transfer.
Diangana czy Pereira prawdopodobnie odejdą bo pomimo że klub spadł obaj wypadli dobrze i błyszczą na tle swoich kolegów z drużyny.
Zapomniałem dodać że gospodarze aż do końca walczyli z Liverpoolem w niedzielę przegrywając dopiero po golu w 95 minucie.
Żadna z drużyn nie chcę żeby ten mecz skończył się bez bramek,dlatego idę w conajmniej cztery.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +405
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: West Brom - West Ham
Typ:
Over 3.5
Kurs: 2.5
Bukmacher: Unibet
Analiza:


Mecz o nic ale jednak z kibicami,West Brom mimo że spadł a West Ham też już ligi mistrzów nie wywalczy więc obie drużyny grają dzisiaj o pietruszkę.
Myślę że po ponad roku bez kibiców gospodarze dzisiaj godnie się z nimi przywitają zostawiając serce na boisku,West Ham z koleji nie pozwoli sobie na jakieś srogie lanie od spadkowicza,myślę że żadna drużyna się tutal remisem nie zadowoli i możemy być świadkami kilku bramek.
Jesse Lingard walczy o powołanie na Euro ale też o transfer do lepszego klubu po sezonie. Gracze gospodarzy też kuszą inne kluby premier league i mogą sobie zapracować na transfer.
Diangana czy Pereira prawdopodobnie odejdą bo pomimo że klub spadł obaj wypadli dobrze i błyszczą na tle swoich kolegów z drużyny.
Zapomniałem dodać że gospodarze aż do końca walczyli z Liverpoolem w niedzielę przegrywając dopiero po golu w 95 minucie.
Żadna z drużyn nie chcę żeby ten mecz skończył się bez bramek,dlatego idę w conajmniej cztery.

Kolego jak mecz o nic jak West Ham walczy o LE wiec troche pisanie ze mecz o pietruszkę jest nie na miejscu. Jestem przekonany ze nie po to cały sezon ekipa Młotów grała o puchary by teraz sobie je odpuscic, zerknij jeszcze raz na tabele i może podejdziesz do swojego postu troche inaczej i nie bedziesz wprowadzał ludzi w błąd. Oczywiscie co do typu to uwazam że West Ham tego meczu nie przegra a nawet wygra dość wyraznie. Pozdro i z fartem
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Kolego jak mecz o nic jak West Ham walczy o LE wiec troche pisanie ze mecz o pietruszkę jest nie na miejscu. Jestem przekonany ze nie po to cały sezon ekipa Młotów grała o puchary by teraz sobie je odpuscic, zerknij jeszcze raz na tabele i może podejdziesz do swojego postu troche inaczej i nie bedziesz wprowadzał ludzi w błąd. Oczywiscie co do typu to uwazam że West Ham tego meczu nie przegra a nawet wygra dość wyraznie. Pozdro i z fartem
Widziałeś statystyki po meczu? 52% posiadania West Brom,14-21 w sytuacjach bramkowych na korzyść West Hamu. Walczyli do końca mimo że przegrali 1:3,drużyna która spadła nie położyła się. Ty myślisz że West Ham się cieszy z ligi Europy? Odpadali w sezonach 15/16 i 16/17 z Rumunami. W Anglii nawet jakby się Fulham dostało do ligi Europy to by im się nie opłacało. W Anglii kasa jest tak dobra z praw tv że kluby preferują ligę mistrzów. West Ham grał dzisiaj tak słabo i ja napisałem że o pietruszkę bo oni liczyli że będzie liga mistrzów więc nie są specjalnie zadowoleni z ligi Europy. Ale oczywiście,to ja wprowadzam ludzi w błąd moją wiedzą o angielskiej piłce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +87
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Widziałeś statystyki po meczu? 52% posiadania West Brom,14-21 w sytuacjach bramkowych na korzyść West Hamu. Walczyli do końca mimo że przegrali 1:3,drużyna która spadła nie położyła się. Ty myślisz że West Ham się cieszy z ligi Europy? Odpadali w sezonach 15/16 i 16/17 z Rumunami. W Anglii nawet jakby się Fulham dostało do ligi Europy to by im się nie opłacało. W Anglii kasa jest tak dobra z praw tv że kluby preferują ligę mistrzów. West Ham grał dzisiaj tak słabo i ja napisałem że o pietruszkę bo oni liczyli że będzie liga mistrzów więc nie są specjalnie zadowoleni z ligi Europy. Ale oczywiście,to ja wprowadzam ludzi w błąd moją wiedzą o angielskiej piłce.

To odpowiedz teraz sobie na jedno pytanie po jaki chu.. Manu mając w lidze zapewniony awans do LM spina dupe i walczy o finał LE i zapewne go wygra. Więc takie pisanie że opłaca sie czy nie mija sie z celem. Piszesz o statystykach heheh mam Ci przytoczyć jakieś statystyki gdzie one nie grają i nie raz mecze to pokazują. Jak tak obojętna jest Młotom LE to po co dzisiaj grali o 3pkt i je zdobyli, zamiast pozwolić pożegnać się z PL gospodarzom i dać im wygrać. West Brom fakt walczy i miło sie ich ogląda od kilku meczu ale niestety od czasu kiedy zeszło ciśnienie utrzymania i świadomość że i tak spadają więc i grają bez wiekszej presji bo i tak nic już sie nie zmieni w ich sytuacji oprócz kilku piłkarzy którzy chcą sie pokazać i być może mieć okazje na transfer i pozostać w PL.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
To odpowiedz teraz sobie na jedno pytanie po jaki chu.. Manu mając w lidze zapewniony awans do LM spina dupe i walczy o finał LE i zapewne go wygra. Więc takie pisanie że opłaca sie czy nie mija sie z celem. Piszesz o statystykach heheh mam Ci przytoczyć jakieś statystyki gdzie one nie grają i nie raz mecze to pokazują. Jak tak obojętna jest Młotom LE to po co dzisiaj grali o 3pkt i je zdobyli, zamiast pozwolić pożegnać się z PL gospodarzom i dać im wygrać. West Brom fakt walczy i miło sie ich ogląda od kilku meczu ale niestety od czasu kiedy zeszło ciśnienie utrzymania i świadomość że i tak spadają więc i grają bez wiekszej presji bo i tak nic już sie nie zmieni w ich sytuacji oprócz kilku piłkarzy którzy chcą sie pokazać i być może mieć okazje na transfer i pozostać w PL.
Przecież Man u odpadł z ligi mistrzów? A za wygranie ligi Europy masz 15 mln i jakieś trofeum? Co ty porównujesz ligę Europy faze grupową z Man U i ich finałem? A Śledziłeś Leicester albo Tottenham w tym sezonie? Jedni odpadli z Czechami a drudzy z Chorwatami w 1/
To odpowiedz teraz sobie na jedno pytanie po jaki chu.. Manu mając w lidze zapewniony awans do LM spina dupe i walczy o finał LE i zapewne go wygra. Więc takie pisanie że opłaca sie czy nie mija sie z celem. Piszesz o statystykach heheh mam Ci przytoczyć jakieś statystyki gdzie one nie grają i nie raz mecze to pokazują. Jak tak obojętna jest Młotom LE to po co dzisiaj grali o 3pkt i je zdobyli, zamiast pozwolić pożegnać się z PL gospodarzom i dać im wygrać. West Brom fakt walczy i miło sie ich ogląda od kilku meczu ale niestety od czasu kiedy zeszło ciśnienie utrzymania i świadomość że i tak spadają więc i grają bez wiekszej presji bo i tak nic już sie nie zmieni w ich sytuacji oprócz kilku piłkarzy którzy chcą sie pokazać i być może mieć okazje na transfer i pozostać w PL.
Czy ty jesteś normalny? Co ma finał ligi Europy do kwalifikowania się do fazy grupowej zajmując miejsce 5-6 w lidze? Manchester odpadł z ligi mistrzów dlatego tam grał? Przecież Tottenham,Leicester i Arsenal w tym sezonie w fazie grupowej i w meczach 1/16 czy 1/8 grali drugim składem? Czy ty myślisz że za kilka miesięcy jak West Ham będzie grał w lidze Europy to wystawi pierwszy skład przeciwko Hapoelowi Jeruzalem w fazie grupowej a potem zagra tym samym składem 3 dni później w lidze w derbach Londynu? Skąd ty się urwałeś człowieku?
 
bundesmajster 6,4K

bundesmajster

Użytkownik
Czy ty jesteś normalny? Co ma finał ligi Europy do kwalifikowania się do fazy grupowej zajmując miejsce 5-6 w lidze? Manchester odpadł z ligi mistrzów dlatego tam grał? Przecież Tottenham,Leicester i Arsenal w tym sezonie w fazie grupowej i w meczach 1/16 czy 1/8 grali drugim składem? Czy ty myślisz że za kilka miesięcy jak West Ham będzie grał w lidze Europy to wystawi pierwszy skład przeciwko Hapoelowi Jeruzalem w fazie grupowej a potem zagra tym samym składem 3 dni później w lidze w derbach Londynu? Skąd ty się urwałeś człowieku?
A co to ma do rzeczy? Będą rotować składem, a może nie będą. Nie wiem co to ma wspólnego z tym, jak grają teraz. Jakby Twój wywód miał sens, to z WBA powinni byli przegrać, a nie przegrali, więc skończ brnąć w swoje dyrdymały o odpuszczaniu meczów, bo takiego naginania argumentów do tezy to tu jest już pełno - gdy pasuje do typu to trzeba grać bo "drużyna walczy o puchary", a gdy nie pasuje do typu to "drużyna sobie odpuści bo po co im puchary".
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Przecież Man u odpadł z ligi mistrzów? A za wygranie ligi Europy masz 15 mln i jakieś trofeum? Co ty porównujesz ligę Europy faze grupową z Man U i ich finałem? A Śledziłeś Leicester albo Tottenham w tym sezonie? Jedni odpadli z Czechami a drudzy z Chorwatami w 1/


Czy ty jesteś normalny? Co ma finał ligi Europy do kwalifikowania się do fazy grupowej zajmując miejsce 5-6 w lidze? Manchester odpadł z ligi mistrzów dlatego tam grał? Przecież Tottenham,Leicester i Arsenal w tym sezonie w fazie grupowej i w meczach 1/16 czy 1/8 grali drugim składem? Czy ty myślisz że za kilka miesięcy jak West Ham będzie grał w lidze Europy to wystawi pierwszy skład przeciwko Hapoelowi Jeruzalem w fazie grupowej a potem zagra tym samym składem 3 dni później w lidze w derbach Londynu? Skąd ty się urwałeś człowieku?

Stary to nie chodzi skad ja sie urwałem czy Ty, myślę że ze sportem mam wiecej wspólnego niż Ty z pisaniem autentycznych postów nie pod siebie. Poczytaj troche wiadomości z West Hamu i gdyby nie mieli odpuscic puchary to by przegrali juz wczesniej je a im po prostu zalezy na nich wiadomo to nie LM ale lepiej grac w LE niz w Conference. Udało sie w Londynie zbudować niezłą ekipe jeszcze za dwa trzy transfery i w nastepnym sezonie na poważnie będą walczyć o LM. Wracajac do tematu tak jak kolega wyżej napisał że miejsce w PL tez ma znaczenie i sa wyższe zarobki. Pozdro i bez spiny, kazdy ma prawo wyrazac swoje zdanie i poglądy by wymieniac sie nimi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom