>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. kolejka Ligue1 (14.05.2022)

Status
Zamknięty.
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Rennes - Marsylia

Pozostały dwie ostatnie kolejki do końca rozgrywek. Marsylia na 2 miejscu, Rennes na 5 miejscu. Obie drużyny walczą o puchary, za plecami czają się rywale, więc stawka pojedynku niezwykle wysoka, bo goście przegrywając mecz mogą jeszcze zostać wyprzedzeni przez rozpędzone Monaco, a gospodarze wylądować poza pucharami. Nic więc dziwnego, że wyznaczono Benoita Bastiena jako arbitra tego spotkania, chyba obecnie najbardziej doświadczonego w Ligue 1. Jeśli chodzi o kartki, to średnia ponad 4.5 ŻK na mecz, pamiętajmy, że jeszcze dochodzą czerwone kartki. Liczę na walkę do ostatnich minut i dużą liczbę fauli, które skutkowały będą sporą ilością kartek. Linia bardzo przyjemna, a ostatnio we Francji naprawdę można zarobić na zakładach na kartki. Próbujemy.

Over 5.5 kartek @3.35 Unibet
 
Ostatnia edycja:
N 301,6K

niewierny-janek

Użytkownik
Bordeaux - Lorient
over 23,5 fauli @1,55
Metz - Angers
over 21,5 fauli @1,72
U
nibet
Ja spróbuję pójść w kierunku fauli. Drużyny Bordeaux i Metz grają z nożem na gardle, gdyż jedną nogą są już w Ligue 2. Kursy nieco już spadły, ale linie nie są za wysokie. Obie ekipy w ostatnich meczach pokrywały kilkukrotnie te linie. Lorient też nie jest jeszcze pewne utrzymanie, gdyż mają 3 pkt przewagi na Saint Etienne, które obecnie zajmuje miejsce barażowe. Myślę, że w obu tych spotkaniach nie zabraknie walki i dużej ilości nieprzepisowej gry, gdyż matematyczne szanse wciąż są - wprawdzie dla Bordeaux tylko na baraże. Zresztą jak się żegnać z najwyższą klasą rozgrywkową we Francji, to z charakterem. Poza tym w ostatnich kolejkach między drużynami zamieszanymi w walkę o spadek często mieliśmy spore ilości fauli.

Poniżej garść statystyk:
Bordeaux - średnio 12,17 fauli na mecz / ostatnie 5 meczów średnio 14,6 fauli na mecz
Lorient - średnio 12,39 fauli na mecz / ostatnie 5 meczów średnio 14,4 fauli na mecz


Metz - średnio 13,33 fauli na mecz / ostatnie 5 meczów średnio 16,4 fauli na mecz
Angers - średnio 12,11 fauli na mecz / ostatnie 5 meczów średnio 12,4 fauli na mecz
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Francja
Godzina: 21:00
Spotkanie: Lyon - Nantes
Typ: Poniżej 2.5 gola
Kurs: 3.30
Bukmacher: Etoto
Analiza:
Jest to dla mnie książkowy mecz żeby spróbować zagrać na under. Lyon mimo pięciu ligowych meczów z rządu zagranych na over, w tej statystyce ma blisko połowę ligowych meczów w ktorych było Max 2 gole. Nantes na 36 kolejek aż 21 underow A co ciekawe 4 ostatnie mecze to plus 2.5 gola. Uważam że trochę bukmacherzy przesadzili, sądząc że będzie tu grad goli. Ja idę odważnie i typuje maksymalnie 2 gole ale jeśli ktoś chce bezpieczniej to under 3.5 po kursie 1.95 wydaje się świetnym rozwiązaniem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom