>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

37. i 38. kolejka Premier League + Zaległe (17.05 - 22.05.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie:
Southampton - Liverpool
Typ: Liverpool @ 2.00 Matchday Boost
Typ: poniżej 3.5 gola @ 1.75

Typ: poniżej 2.5 gola @ @ 2.82
Bukmacher: Betfan
Analiza:

Po ostatnim remisie zespołu Manchesteru City, Liverpool dalej z szansami na mistrzostwo kraju. Dzisiaj jednak potrzebuje wygranej żeby dalej te szanse zachować. Ja spróbuje pograć zwycięstwo Liverpoolu u bukmachera Betfan - matchday boost. Święci z pewnym utrzymaniem i nie wydaje mi się żeby dzisiaj mocno forsowali tempo gry. Na dodatek nie zagrają Fraser Forster i Stuart Armstrong, a więc miedzy słupkami gospodarzy zobaczymy rezerwowego bramkarza Alex McCarthy, który leczył przez prawie cały sezon kontuzje. Z pewnością jest to doskonała okazja dla piłkarzy gości, którzy raczej nie marnują takich prezentów. Potwierdziło się, że dziś na pewno nie zagrają Van Dijk, Fabinho oraz Salah. Z składu gości wypada trzech podstawowych graczy i to ważnych graczy. Nie zapominajmy jednak, ze Klopp w ataku ma takich kozaków jak Mane, Diaz , który odrazu się wkomponował w zespół czy Jota. To ta trójka dzisiaj min. ma zapewnić trzy punkty ekipie gości. Do tego w środku pola dochodzi magiczny Thiago, Keita czy Henderson.
W obronie mimo braku Holendra, Klopp zapewne już coś wymyślił. Nie zapominajmy również, że Liverpool ma w nogach 30. minut więcej gry od gospodarzy, lecz to nie powinien być żaden argument, nie na tym poziomie gry.
Mam nadzieję, że Liverpool to wygra, a w ostatniej kolejce będziemy się emocjonować do ostatniej minuty kto zgarnie mistrzostwo.
 
Ostatnia edycja:
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 20:45
Spotkanie: Southampton - Liverpool
Typ: Southampton nie strzeli gola
Kurs: 2.46
Bukmacher: Betclic


Wydaje mi się, że kursy na ten zakład zostały mocno przeszacowane. Może o tym świadczyć też ich spora rozbieżność, bo niektórzy bukmacherzy nie płacą za takie rozstrzygnięcie nawet 2,30.

Liverpool traci w tym sezonie 0.67 gola na mecz, a przecież gro z tych bramek dotyczy starć z angielską wielką szóstką. Żeby przytoczyć choćby remisy 2:2 z Chelsea i Manchesterem City, uzyskane już w 2022 roku. Ogółem licząc wyjazdowe mecze z ekipami spoza Big Six, mamy w tym sezonie 13 spotkań, w których "The Reds" zachowali 7 czystych kont. Bilans może nie powala, ale to wciąż ponad 50%, przy kursie znacznie przekraczającym 2.00.

Nie zapominajmy jednak, że Liverpool imponuje grą w defensywie zwłaszcza w 2022 roku, bo od stycznia wygrał do zera aż 11 ligowych spotkań! I co prawda do pojedynku z Southampton podejdzie bez Virgila van Dijka i Fabinho, czyli graczy, trzymających w ryzach całą defensywę, ale ja nie przywiązywałbym do tego aż tak dużej wagi. Dla mnie piłka nożna to sport zespołowy i to, jak drużyna funkcjonuje jako całość, jest moim zdaniem ważniejsze, niż dyspozycja poszczególnych ogniw. Jurgen Klopp wciąż ma kim zastąpić swoje największe gwiazdy i spodziewam się, że nie będzie wielkiego ubytku w sportowej jakości.

Oczywiście - "The Reds" mają w nogach trudy finału FA Cup. To jednak wcale nie musi zmniejszać szans na zachowanie czystego konta, a wręcz może je zwiększyć. Dlaczego? Liverpool może dziś zagrać wybitnie ekonomicznie i starać się wygrać bez forsowania tempa. Kluczowa w tym elemencie będzie kontrola piłki, a na przykład wysoka forma Thiago Alcantary może to bardzo ułatwić.

Tak czy inaczej - moim zdaniem kurs na ten zakład jest mocno przeszacowany i tylko na tym tutaj bazuję. Nie daję gwarancji, że zakończy się on powodzeniem, ale jestem pewien, że warto go zagrać. Southampton nie gra już o nic, jest też bez zwycięstwa w 4 ostatnich spotkaniach, zatem nie spodziewam się, żeby piłkarze z St. Mary's Stadium gryźli dzisiaj trawę. O stawkę grają tylko goście i to oni będą dyktować warunki tego spotkania. A, że ostatnio grają niezwykle skutecznie w defensywie, to wybór wydaje się być jasny.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Liverpool zdobędzie mistrzostwo @ 5.50
Wynik: City
Betfan


Aston Villa powyżej 8.5 fauli @ 1.75
Wynik: 11
Betfan

City powyżej 70.5% posiadania piłki @ 1.85
Wynik: 71

Betfan


W weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka Premier League. Walka o mistrzostwo toczy się dalej, ale nic w tym dziwnego skoro Liverpool wygrał wczoraj swoje spotkanie. The Reds tracą do City zaledwie jeden punkt. Liverpool żeby sięgnąć po mistrzostwo najpierw musi wygrać swoje ligowe starcie z Wolverhampton, a później muszą patrzeć na wynik w Manchesterze, gdzie City podejmować będzie Aston Ville. City nie może przegrać ani zremisować jeśli The Reds by wygrali swoje spotkanie.
Kurs jest naprawdę fajny i chyba wart ryzyka. City zmierzy się z Aston Villa, a tam obecnie trenerem jest Steven Gerrard, który nigdy nie zdobył mistrzostwa z Liverpoolem, a teraz
może im pomóc w zdobyciu tak ważnego trofeum. Do tego jest Coutinho były gracz Liverpoolu, który zapewne zrobi wszystko aby dołożyć swoją cegiełkę w tak ważnym spotkaniu.
City zapewne
będzie atakować od pierwszych minut żeby szybko ustawić mecz pod siebie, bo innej opcji nie widzę.
Liverpool zapewne dalej bez Van Dijka oraz Salaha, którzy oszczędzani na finał LM, o ile zdarza się wykurować. Jednak mimo braku tych dwóch osób powinni sobie poradzić z Wilkami.
Jeśli Klopp wygra Premier League to już
zdobędzie w tym sezonie potrójną koronę, a do wygrania zostanie mu jeszcze Liga Mistrzów. Nikt w historii chyba jeszcze nie wygrał dwóch pucharów w Anglii, Ligi Mistrzów oraz mistrzostwa. Klopp może być na ustach całego świata i zapisać się w historii.

Mecz na wagę mistrzostwa. City musi to spotkanie wygrać aby spokojnie sięgnąć po kolejny mistrzowski tytuł. Guardiola zapewne na to spotkanie ma plan, a jednym z nich moim zdaniem jest to, żeby nie oddać piłkę rywalowi. City w tym sezonie już nie raz miała posiadanie piłki powyżej 70%, a były to spotkania przeciwko West Ham, Newcastle czy Watford.
Tu nikt nie będzie patrzał na to co się dzieje w Liverpoolu. Jeśli to Aston Villa strzeliła by pierwsza gola, to wtedy zrobi się bardzo ciekawie, bo wydaje mi się, że goście w tym momencie zamknęli by się na własnej połowie i czekali na kontry oddając piłkę rywalowi. No nic spróbujmy..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Aston Villa - Burnley
Typ: obie strzela gola
Kurs: 1.75
Bukmacher: Fuksiarz

Analiza:

Na temat tego spotkania zostało już napisane naprawdę bardzo sporo, a więc nie będę powielał tego ile potrzebują goście do utrzymania itd.
Ja na ten mecz proponuje, że oba zespoły strzelą przynajmniej po jednym golu. Burnley pod ściana i tutaj nie może sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktów. Z minuty na minutę muszą się otworzyć i atakować aby zachować jakiekolwiek szanse na utrzymanie.
Gospodarze pewni utrzymania, ale zapewne będą chcieli pozostawić po sobie dobry ślad na koniec sezonu przed własna publicznością. Jednak jestem zdania, że Aston nie zagra dzisiaj na 100% swoich możliwości bowiem wszyscy czekają, a szczególnie fani Liverpoolu na ich niedzielny pojedynek przeciwko City. Czy Gerrard dzisiaj będzie oszczędzał swoich graczy?, ciężko powiedzieć, ale mam wrażenie, że zobaczymy trochę inna jedenastkę niż w niedzielnym pojedynku.
Obie ekipy regularnie tracą gole, a to zwiastuje, że tych nie powinno dzisiaj zabraknąć. Obie drużyny tych goli straciły aż 50, ale nie jest to jeden z najgorszych wyników w PL. Co do strzelców to po jednej stronie jest Watkins, Ings czy Coutinho, a po drugiej min. najlepszy strzelec drużyny Cornet. Jest to spotkanie zaległe, a obie ekipy miały okazje się spotkać nie tak dawno bo 5 maja. W tamtym spotkaniu lepsi okazali się gracze Aston wygrywając 1:3. Czy dzisiaj będzie podobnie?, liczę tutaj na gole!
 
Ostatnia edycja:
chosen70 135K

chosen70

Użytkownik
Everton - Crystal Palace
Vitaliy Mykolenko over 0.5 celnych strzałów @5.00 Etoto

Proponowałem ten typ na niedzielny mecz, lecz w 18. minucie środkowy obrońca Evertonu Jarrad Branthwaite został ukarany czerwoną kartką, przez co zmieniło się ustawienie drużyny na boisku. Mykolenko po zmianie formacji parę kolejek temu przez Franka Lamparda, przekształcił się z lewego obrońcy w wahadłowego. Skutkiem tego był efektowny gol przeciwko Leicester, gdzie mierzonym strzałem zaskoczył bramkarza. W meczu z Watford oddał 3 strzały, w tym dwa z pola karnego i jeden celny. Mykolenko na boisku ustawiony jest bardzo wysoko, praktycznie na tym samym poziomie co Richarlison, najlepszy strzelec drużyny. Everton znajduje się zaledwie dwa punkty nad strefą spadkową na dwie kolejki przed końcem sezonu.
 
I 66K

isaacofuluru

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Burnley - Newcastle
Typ: Newcastle
Kurs: 3.25
Bukmacher: Fortuna


Świetny kurs na Newcastle, w który mam zamiar uderzyć. I nie zraża mnie w żaden sposób fakt, że Burnley gra o życie, a Newcastle już o nic. Identyczna sytuacja miała miejsce w starciu z Arsenalem, a mimo to "Sroki" zagrały rewelacyjny mecz, pewnie pokonując rywali i praktycznie odbierając im szanse na grę w Lidze Mistrzów.

Ogólnie rzecz ujmując - Newcastle to czwarta drużyna Premier League w 2022 roku i nie ma raczej większych wątpliwości, że sportowo jest wyraźnie silniejsza od Burnley. Kwestią dyskusyjną pozostaje to, czy potraktuje ten mecz poważnie, ale ja spekuluję, że właśnie tak będzie. W końcu mówimy o klubie piłkarskim, który ma najbogatszych właścicieli na świecie, a ich aspiracje w wieloletniej perspektywie sięgają triumfu w Lidze Mistrzów UEFA. Do tego jeszcze daleka droga, ale już teraz zaczyna się budowanie dobrego PR-u wokół klubu, a walka fair-play na finiszu rozgrywek Premier League na pewno odbiłaby się w świecie pozytywnym echem.

Swoje do ugrania ma także szkoleniowiec "Srok" Eddie Howe, który początkowo wydawał się za małym nazwiskiem jak na taką ekipę. Został jednak pozytywnie zweryfikowany, ale cały czas musi pracować na swoją renomę i myślę, że przejście obok meczu z Burnley mogłoby zaszkodzić jego dalszej karierze na St. James' Park.

Ostatecznie nie możemy zignorować faktu, że ewentualna wygrana Newcastle mogłaby się przysłużyć ekipie Leeds United. Ja oczywiście nie wiem, jakie są relacje pomiędzy właścicielami zainteresowanych klubów, ale nie można całkowicie wykluczyć, że w grę wejdzie jakaś dodatkowa finansowa motywacja (która być może zadziałała już w potyczce z Arsenalem) i założenie, że Newcastle odpuści ten mecz, a grające o życie Burnley wyszarpie 3 punkty, może być całkowicie błędne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +187
mmatips 2,6K

mmatips

Użytkownik
Dobry PR w okół klubu = finansowa motywacja dla najbogatszych właścicieli Newcastle z Leeds ? Wtf ? 😂😂
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Liverpool zdobędzie mistrzostwo @ 5.50
Wynik: City
Betfan


Aston Villa powyżej 8.5 fauli @ 1.75
Wynik: 11
Betfan

City powyżej 70.5% posiadania piłki @ 1.85
Wynik: 71

Betfan


W weekend rozegrana zostanie ostatnia kolejka Premier League. Walka o mistrzostwo toczy się dalej, ale nic w tym dziwnego skoro Liverpool wygrał wczoraj swoje spotkanie. The Reds tracą do City zaledwie jeden punkt. Liverpool żeby sięgnąć po mistrzostwo najpierw musi wygrać swoje ligowe starcie z Wolverhampton, a później muszą patrzeć na wynik w Manchesterze, gdzie City podejmować będzie Aston Ville. City nie może przegrać ani zremisować jeśli The Reds by wygrali swoje spotkanie.
Kurs jest naprawdę fajny i chyba wart ryzyka. City zmierzy się z Aston Villa, a tam obecnie trenerem jest Steven Gerrard, który nigdy nie zdobył mistrzostwa z Liverpoolem, a teraz
może im pomóc w zdobyciu tak ważnego trofeum. Do tego jest Coutinho były gracz Liverpoolu, który zapewne zrobi wszystko aby dołożyć swoją cegiełkę w tak ważnym spotkaniu.
City zapewne
będzie atakować od pierwszych minut żeby szybko ustawić mecz pod siebie, bo innej opcji nie widzę.
Liverpool zapewne dalej bez Van Dijka oraz Salaha, którzy oszczędzani na finał LM, o ile zdarza się wykurować. Jednak mimo braku tych dwóch osób powinni sobie poradzić z Wilkami.
Jeśli Klopp wygra Premier League to już
zdobędzie w tym sezonie potrójną koronę, a do wygrania zostanie mu jeszcze Liga Mistrzów. Nikt w historii chyba jeszcze nie wygrał dwóch pucharów w Anglii, Ligi Mistrzów oraz mistrzostwa. Klopp może być na ustach całego świata i zapisać się w historii.

Mecz na wagę mistrzostwa. City musi to spotkanie wygrać aby spokojnie sięgnąć po kolejny mistrzowski tytuł. Guardiola zapewne na to spotkanie ma plan, a jednym z nich moim zdaniem jest to, żeby nie oddać piłkę rywalowi. City w tym sezonie już nie raz miała posiadanie piłki powyżej 70%, a były to spotkania przeciwko West Ham, Newcastle czy Watford.
Tu nikt nie będzie patrzał na to co się dzieje w Liverpoolu. Jeśli to Aston Villa strzeliła by pierwsza gola, to wtedy zrobi się bardzo ciekawie, bo wydaje mi się, że goście w tym momencie zamknęli by się na własnej połowie i czekali na kontry oddając piłkę rywalowi. No nic spróbujmy..

Do tego posta dorzucam:

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Brighton - West Ham
Typ: West Ham podwójna szansa 2-2
Kurs: 2.20

Bukmacher: Betfan

Czas na ostatnią kolejkę w PL, która przyniesie nam wszystkiego rozstrzygnięcia w tym sezonie. Pod lupę biorę spotkanie Młotów, którzy mają jeszcze szanse zagrać w przyszłym sezonie w Lidze Europy. Co musi się stać?. Otóż najpierw muszą pokonać dzisiejszego rywala Brighton. Gospodarze to nie wygodny rywal w tym sezonie dla wszystkich. Brighton złapał ostatnio wiatru w żagle bowiem jest niepokonany od trzech meczów, a ostatnio rozbił u siebie 4:0 M. United. Zespół ten mimo wszystko nie gra już o nic i powinien zakończyć sezon tuż za strefą pucharową. Tak jak wspomniałem powyżej Młoty muszą wygrać żeby zachować szanse na grę w LE. Jednak to nie wszystko, punkty musi do tego zgubić Manchester United, który musi przegrać albo zremisować z Crystal Palace.
Młoty w składzie z Antonio, Bowen, Fornals czy Soucek są w stanie dzisiaj wygrać i zdobyć trzy ważne punkty. Jednak czy te trzy punkty dadzą im gwarancję gry w LE?, to okaże się wieczorem.

Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 17:00
Spotkanie: Norwich - Tottenham
Typ: Tottenham i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 1.70

Bukmacher: Betfan

Tottenham jest kolejną drużyną, która nie może sobie pozwolić na stratę punktów. Jednak rywal na dzisiejsze popołudnie wydaje się być idealny. Kanarki już spadły z ligi. W ostatnich sześciu spotkaniach zdobyli zaledwie punkt, tracą przy tym aż szesnaście goli. Jest to dobra okazja dla Kogutów, którzy muszą wygrać aby zająć ostatecznie czwarte miejsce. Totki w gazie, na ostatnie dziesięć spotkań przegrali zaledwie raz. Pokonali pewnie Arsenal, Aston Ville, West Ham czy Newcastle. Teraz czas rozbić Norwich. Przy obecnej dyspozycji wygrana musi być, ale liczę też na koncertową grę z przodu...

I bez analizy:
17:00 Crystal Palace - Manchester United powyżej 2.5 gola @ 1.67
17:00 Brentford - Leeds - powyżej 2.5 gola @ 1.55
17:00 Leicester - Southampton | Leicester @ 1.80

Betfan
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +664
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom