>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

36. kolejka Serie A [11.05-13.05.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-9 o 09.46.30.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Tak jak pisałem, gram taśmy do końca sezonu, przy jednej jesteśmy juz na plusie, wiec wszystko co teraz bedzie grane to na ewentualny wiekszy dodatek. Kolejka jest ciezka do typowania, tym bardziej, ze roznie z tym graniem co 3 dni Serie A. Dla mnie tutaj jest loteria, rownie dobrze moze wszystko nie wejsc, jak ktos nie gra taką samą stawką to niech sobie zmniejszy. Wiem, kurs miał być za kazdym razem ponad 5, ale rezygnuje z Milan lub remis bo Ibra i Diaz( nie wiadomo czy bedzie grał) z kontuzją, a Saelemakers pauzuje za kartki.


Sassuolo- Juventus pow 2.5 ✅
Spezia lub remis✅
Bologna- Genoa pow 2.5⛔
Ako: 4.82 E efortuna⛔⛔⛔


Pamiętam jak było to całe zamieszanie z Super ligą i De Zerbi przed meczem z Milanem powiedzial, ze najlepiej to by nie wychodzil na to spotkanie. Efekt? Ogranie Milanu na San Siro. Ja jestem przekonany, ze tutaj gospodarze wyjda mega zmobilizowani na Juventus. Moga przeciez przyczynic sie do tego, ze goscie nie zagrają w Lidze Mistrzow. Caputo mozliwe, ze zacznie juz od początku, do tego jest Raspadori na 9. Fajnie, ze nie wykartkowal sie Locatelli i Berardi wiec napewno na plus. Nie wiem co jest z Bogą, niby jakis problem mięśniowy, ciekawe czy bedzie gotowy. Ja zawsze bede grał overy w spotkaniach Sassuolo, tym bardziej na Mapei bo oni nie kalkulują. Bardzo czesto jest ofensywne spotkanie z masą akcjii. Są jakieś spekulacje, ze ma zagrac Buffon, nie rozumiem tego, przeciez Szczesny dostal najwyzszy noty z calego zespolu z Milanem. To nawet lepiej dla tego typu. Ronaldo mega krytykowany, a wiemy jak on potrafi odpowiedziec na to. Ja tu biore over i nie mam co się rozpisywać.

Sampdoria to lepsza druzyna i ja o tym wiem. Mają mega mlodzież+ doświadczenie w paru starszych graczy. Spezia popełnia sporo błedow w obronie. Wiec czemu ide w strone gosci?
Spezia grała z Napoli, tam mieli swoje okazji, a goscie po prostu wykorzystali wszystkie okazje, a głównie to kontrataki. Nie bedzie tutaj Ricciego bo pauzuje za kartki, ale w srodku pola Italiano ma spory wybor. Jest przeciez Pobega, a Leo Sena juz trenuje indywidualnie- mam nadzieje, ze bedzie gotowy. Do tego wraca Nzola z zawieszenia, wiem, on nie moze po kontuzji ogarnac, ale tutaj bedzie na świeżości, moze gdzies coś wykorzysta. Dobra do rzeczy co mnie najbardziej skłania do tej Spezii?
Sampdoria gra o nic, a Spezia o utrzymaniee. Do 2009 roku była mocna zgoda pomiedzy Samodoria a Spezia, niby sie skonczyla, ale napewno jakies przyjaznie zostaly. Jakis przyklad?
W 2011 roku rozegrali pomiedzy soba towarzyski mecz z ktorego dochód zostal przeznaczony na poszkodowanych w powodu powodzi w Genui.
Ja tam wierze troche w takie układy, tym bardziej, ze mają słabe relacje z Torino czy Genoą, ktory rywalizuja ze Spezią w aspekcie walki. Gdyby nie to pewnie bym nie grał, ale x2 wygląda ok.

Nadal ma nie byc Criscito i Biraschi. Kto nie wie- to dwaj podstawowi obroncy. Prosze sobie obczaic co zrobił Massielo przy golu na 0:2 Sassuolo. Ja mam sentyment do Bologny, utrzymali się już, ale jeszcze nie oficjalnie. Ja jestem przekonany, ze Mihajlovic nie pozwoli zeby ktos sobie truchtał po boisku. Jest Barrow, Orsolinii, Palacio czy ten kapitalny ostatnio Vignato. Oni uwielbiaja grac ofensywnie, tym bardziej u siebie. Liczylem, ze chociaz jeden z defensorow gospodarzy sie wykartuje bo przeciez tam 3 jest zagrozonych, ale niestety. Goscie graja jeszcze o byc albo nie byc, z przodu moga fajnie sobie rotowac bo jest az 4 nominalnych napastnikow. Dla Destro mecz z malym sentymentem bo tutaj rozegrał około 5 sezonów. Dla mnie kurs fajny na over, do tego defensywa gosci w innym zestawieniu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy- Serie A
Godzina: 19:45
Spotkanie: Napoli - Udinese
Typ:
Over 2.5
Kurs: 1.6
Bukmacher: Unibet

Gospodarze grają dzisiaj z drużyną która już ma zapewniony ligowy byt a awans do europejskich pucharów im nie grozi. Napoli jest wyraźnym faworytem więc rzucą się na Udine już od początku i będą chcieli udokumentować przewagę bramką,myślę że strzelanie trzech bramek przez gospodarzy nikogo tutaj nie zaskoczy.
Jeśli będzie inaczej i to goście pierwsi strzelą to tym lepiej dla mojego typu,Napoli musi to wygrać.
Zwycięstwo nałoży presję na Juventus i inne drużyny walczące o top4.
Do grona kontuzjowanych w Napoli dołączył Mertens ale poza nim nie zagra Koulibaly czy Maksimovic co nie wróży dobrze defensywie Napoli ale akurat dobrze dla mojego typu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +439
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom