>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

36. kolejka Primera Division [29.04-02.05.16]

Status
Zamknięty.
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial

1) Granada - Las Palmas 1 @1.55 otobet ✅✅

Sobotni wieczór będzie gorący w Andaluzji. Do Granady przyleci zespół z Las Palmas. Warto dorzucić ten typ do swoich kuponów, bowiem to ostatni z łatwiejszych spotkań Granady i jeśli tego nie wygrają będą w koszmarnie ciężkiej sytuacji, oznaczającą prawdopodobnie degradację. Zagrają na pełnej, kibice jak zawsze dorzucą swoje 3 grosze, bowiem tam zazwyczaj jest pełny stadion. Goście już o nic nie grają, swój cel osiągnęli, więc nie będzie już takiej spiny. Pokazali w tym sezonie, że potrafią grać w piłkę. Po słabym początku, później zaczęli regularnie czy u siebie, czy na delegacji regularnie zdobywać punkty. Niemniej tutaj idę w Granadę. Później mają Sevillę na wyjeździe i u siebie z Barceloną. Ten ostatni mecz może być o tyle ciężki, że Katalończycy prawdopodobnie do końca będą walczyć o mistrzostwo kraju.
Także Granado, walcz!

2) Sporting Gijon - Eibar 1 @1.55 otobet ✅✅

To też warto dorzucić do kuponów na weekendowe granie. Sporting podobna sytuacja do Granady, ale mecze trochę lżejsze, jednak punkt mniej niż Andaluzyjczycy. Eibar tak samo jak Las Palmas się utrzymali, więc nie powtórzyli błędów sprzed roku, w którym cały sezon grali kapitalnie, ale jak przegrywali to niemal do końca i piłkarsko odpadli z ligi. Są w słabszej formie, ale uzbierali wystarczającą ilość punktów do utrzymania. Sporting o życie. Później mecz o 6 punktów z Getafe na wyjeździe i u siebie z nie grającym o nic i skupiającym się na LE - Villarreal.

Uważałbym na spotkanie Real Sociedad - Real Madryt. Gospodarze są jak Robin Hood. Zabierają punkty bogatym, oddają biednym. Tym razem trafią na Królewskich, którzy też myślami są w meczu rewanżowym z ManCity. Ostatnio wiedzieliśmy jak zagrali słabo z Rayo i o mały włos nie straciliby punktów. Anoeta to cięższy teren, a kurs nie jest aż tak obiecujący.

Myślę, że nadal warto zagrać Atletico. Mają dość fajny terminarz do końca i będą sobie pluć w brodę jeśli Barcelona straci punkty, choćby w ciężkim meczu z Granadą na koniec sezonu. Atletico co prawda jeszcze na wyjeździe z Levante, którzy mają patent na Rojiblancos na swoim obiekcie, ale sytuacja w lidze dla popularnych Żab będzie o tyle ciężka, że mogą do tej kolejki spaść z ligi. Sporo będzie wiadomo po tym weekendzie i spotkaniu Malagi z Levante w poniedziałek. Na sam koniec Atleti zagra z Celtą na VC.
@1.30 to dobry kurs, mimo gry w LM. Nie powinni odpuścić.

Na Valencię warto. Marcelino zapewne zrotuje składem w lidze, by skupić się w pełni na dwumeczu LE z Liverpoolem.
Niebawem napiszę więcej.
Co sądzicie o tej kolejce? Co jest warte gry Waszym zdaniem? Czekam na opinie, podyskutujmy i wygrywajmy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +46
W 9

w00ja

Użytkownik
Real Sociedad
Baskowie w ostatniej kolejce grali na wyjeździe z zajmującym czwarte miejsce Villarreal. Goście mają w tym tygodniu na głowie także rywalizację w półfinale Lidze Europejskiej więc nie zaprezentowali się dobrze, a przewagę w posiadaniu piłki mieli goście.
W składzie drużyny z Baskonii nadal brakuje ich najlepszego strzelca z obecnego sezonu Imanola Agirretxe. Bask w szesnastu meczach strzelił trzynaście bramek, ale przez cały sezon zmaga się z urazem kolana. W dziewięciu poprzednich meczach przeciwko Realowi nie strzelał goli.
Drużyna Eusebio w ostatnim czasie znów zaczęła grać słabo, po niespodziewanych wygranych z Sevillą i z Barceloną Real w następnych trzech spotkaniach zdobył tylko punkt potwierdzając opinię zespołu o sporych możliwościach, ale również bardzo nierównego.
Jeszcze dwa lata temu Estadio Anoeta było jednym z najtrudniejszych miejsc do zdobycia gdzie przegrywały bardzo solidne drużyny i choć Baskowie ostatnio zdołali ograć tu Barcelonę to jednak w tabeli spotkań na swoim obiekcie z zaledwie sześcioma zwycięstwami zajmują dopiero 15 miejsce, a prowadzi w nich właśnie Real.

Real Madryt
Królewscy w ostatnim spotkaniu mierzyli się na wyjeździe z Rayo Vallecano, które ze względu na duże problemy w defensywie zwykle było dla nich łatwym rywalem. O dziwo jednak drużyna Paco Jemeza już po 14 minutach prowadziła 2:0 i dopiero zryw Realu w kolejnych minutach pozwolił im zdobyć trzy punkty.
W spotkaniu na Campo de Vallecas nie zagrał Cristiano Ronaldo, który w końcówce spotkania z Villarreal zszedł z bólem uda. Na domiar złego już w trakcie spotkania z boiska musiał zejść także Karim Benzema, który został zmieniony przez jednego ze strzelców gola Lucasa Vazqueza.
Z bardzo dobrej strony pokazał się za to trzeci najlepszy gracz Realu Gareth Bale, który strzelił w tym spotkaniu dwie bramki i przesądził o zwycięstwie. Mający również w tym sezonie duże problemy z urazami Walijczyk w 21 meczach zaliczył już osiemnaście goli i jedenaście asyst.
Real nie ma na Anoeta takich problemów jak Barcelona, która od kilku lat nie może tu wygrać jednak Królewscy w poprzednim sezonie mimo prowadzenia 2:0 już od 11 minuty przegrali 2:4. Drużyna z Madrytu wygrała jednak aż pięć z wcześniejszych sześciu spotkań i ani razu w nich nie przegrywała strzelając rywalowi w ostatnich pięciu starciach aż dwanaście goli.

Real Sociedad - Real Madryt 2 1.61 B365 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
ms15 87

ms15

Użytkownik
⚽ Sporting Gijon - Eibar

Zacznijmy od spotkania, które zostanie rozegrane najwcześniej, bo już w piątkowy wieczór. Walczący o życie Sporting Gijon podejmie Eibar. Biorąc pod uwagę tabelę &#39;u siebie&#39; Sporting zajmuje ostatnia pozycję. Jednak nie sugerowałbym się tym faktem ponieważ gospodarze w kilku ostatnich meczach na własnych stadionie potwierdzili swoją determinację pokonując takie kluby jak Atletico czy Sevilla. Eibar nie walczy już o nic- mają pewne utrzymanie i żadnych szans na puchary. Biorąc pod uwagę jak ciasno jest w dole tabeli jestem pewien, że piłkarze Sportingu wiedzą, że pod żadnym pozorem nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z takim rywalem.

wygrana Gijon @1.57 całoroczny ✅

⚽ Granada - Las Palmas

Sytuacja bardzo podobna do meczu opisanego powyżej. Bardzo ważny argument podał już Vidal- patrząc na terminarz Granada musi się liczyć z tym, że o kolejne punkty w tym sezonie będzie juz bardzo ciężko po tej kolejce. Dlatego aby pozostać w walce o utrzymanie pokonanie Las Palmas wydaje się niezbędne. Oglądałem fragmenty ich meczu z Levante- jednego z najważniejszych w końcówce sezonu i bardzo zaimponowali mi determinacją od pierwszej minuty. Myślę, że dokładnie tak samo będzie w sobotnim meczu. Z drugiej jednak strony Las Palmas zaskakuje, zwłaszcza na wyjazdach. Co więcej, są beniaminkiem i wydaje mi się, że będą walczyć nawet o wydawałoby się nic nie znaczące już dla nich punkty. Mają realne szanse na zakończenie w górnej połówce tabeli, co z pewnością będzie uznawane za sensację. Z całą pewnością chcą &#39;namieszać&#39; w tym sezonie ile się da. Co więcej, Granada jest pod ścianą, i mimo wielkiego zaangażowania czasem po prostu takim drużynom brakuje w decydującym momencie argumentów na boisku.
Z powodu tych wątpliwości i moim zdaniem niskiego kursu nie gram czysto na Granadę a jedynie dubelka &#39;z zabezpieczeniem&#39; za niską stawkę:

Granada -0,25 + Gijon -0,25 [email protected] całoroczny. ✅

⚽ Real Sociedad - Real Madryt

Jest to typ co do którego chciałbym się mylić, niestety uważam że w ten weekend mogą skończyć się marzenia piłkarzy Realu o zdobyciu mistrzostwa. Na pierwszy rzut oka Real wydaje się murowanym faworytem- odzyskali szansę na mistrzostwo, mają w lidze serię 9 zwycięstw (absolutnie wyjątkową dla nich w tym sezonie ligowym). Dodatkowo Sociedad ewidentnie zawodzi. Zajmują dopiero 12 miejsce w tabeli, w niewielu aspektach przypominają drużynę, która niedawno regularnie biła się o puchary. Jednakże jest to typ meczu, który rządzi się swoimi prawami. Kiedy przyjeżdża Real każdy przeciwnik osiąga motywację porównywalną do tej kiedy bije się o utrzymanie bądź o mistrzostwo/puchary. A już zwłaszcza kiedy wspomniany Real przyjeżdża do kraju Basków. Dodatkowo Real na 99% będzie piekielnie osłabiony brakiem Ronaldo i Benzemy. Owszem, Bale wraz z Vazquezem w meczu z Vallecano udowodnili swoją siłę, jednakże mam wątpliwości czy i tym razem to się uda. Do tego chcąc nie chcąc na pewno z tyłu głowy tli się już myśl o rewanżowym spotkaniu w LM. I na sam koniec pozostaje jeszcze zmęczenie po podróży i trudnej walce z City.

Liczyłem na wyższe kursy, jednakże 1X po @2.30 w całorocznym również delikatnie pobieram. (e. Madryt nie odpuszcza mistrza :browar565: ) ⛔

Pozostałe mecze póki co odpuszczam. ;) Pozdrawiam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik

Co sądzicie o tej kolejce? Co jest warte gry Waszym zdaniem? Czekam na opinie, podyskutujmy i wygrywajmy.
nie sprawdzam statystyki ale zazwyczaj Ci którzy potrzebowali punktów,
byli faworytami po kursach w ostatnich kolejkach La Liga je wygrywali.

Nie zagram jednak ani Gijon ani Granady, bo kurs są złe,
dlaczego na Valencię było więcej z Eibar niż dziś na Gijon ? :grin::grin::grin:

Rayo Vallecano under 0,5 1,961 2/10 ✅
Real Betis over 0,5 1,917 2/10 ⛔
Real Sociedad over 1 2,05 2/10 ⛔

wszystko pinnacle

Rayo jest overowe, jednak po tym kursie uderzam w ich under, to dobry sprawdzian dla obrony Atletico.

Sociedad u siebie gra tak [URL='http://www.flashscore.pl/mecz/n3mscAOO/#h2h;home']http://www.flashscore.pl/mecz/n3mscAOO/#h2h;home[/URL]
Getafe i Rayo strzeliły u siebie Królewskim to i Sociedad powinien to zrobić.

Dwa ostatnie mecze Barcelony to 14-0 w golach, h2h jest takie
http://www.flashscore.pl/mecz/WQLaFivg/#h2h;home
a Betis od meczu z Sevillą strzela u siebie co mecz
 
G 370

golkiper

Użytkownik
Bo taka jest tendencja na koniec sezonu i to typowa zagrywka buków, było to już szerzej opisywane. Wynika to z przekonania graczy, że dany zespół musi wygrać, a drugi walczy o nic, bo już się utrzymał. Tak to nie wygląda, fakt, motywacja u zespołów walczących o utrzymanie może być większa, ale to nie zwiększa matematycznie ich szansy na wygraną, szczególnie w tak przypadkowym sporcie jak piłka nożna gdzie czasami jeden centymetr potrafi zadecydować o wyniku. Kursy na Gijon i na Granade zdecydowanie za niskie i według mnie absolutnie nie do gry. Gracze zapominają, że jednak ktoś z tej ligi spaść musi i to że zespoły &quot;muszą wygrać&quot; to nie znaczy, że wygrają wszystko do końca. Mogą też przegrać wszystko do końca i zostanie status quo, a gracze przegrają kasę ???? ) powodzenia !
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
K 12

kosowada

Użytkownik
Nie jestem do końca pewien ale czy w przypadku zwycięstwa Sevilli w LE (miejsce w LM) Eibar nei walczy o puchary? Bo zwycięstwo w CdR to LE, czy to miejsce przepada czy dostaje je drużyna z 8 miejsca? Jeśli jest tak jak piszę to bardzo chętnie zagram na Eibar x2 tym bardziej, że nie mają wymagającego terminarzu. Proszę o sprostowanie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie jestem do końca pewien ale czy w przypadku zwycięstwa Sevilli w LE (miejsce w LM) Eibar nei walczy o puchary? Bo zwycięstwo w CdR to LE, czy to miejsce przepada czy dostaje je drużyna z 8 miejsca? Jeśli jest tak jak piszę to bardzo chętnie zagram na Eibar x2 tym bardziej, że nie mają wymagającego terminarzu. Proszę o sprostowanie ????
kolego, wystarczylo spojrzec table w PD sprzed roku i bys wiedzial. Nic sie nie zmienia w przypadku zwyciestwa Sevilli w LE, w Europie z Hiszpanii nadal gra 7 zespolow.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Życzę abyście się nie przejechali dzisiaj na tym Sportingu Gijon. Bo Gijon musi bo to bo tamto...
W zespole Gijon za czerwoną kartkę w ostatnim meczu nie zagra Ognjen Vranjes. Po batach 6:0 z Barcelona nastroje w zespole też nie najwyższych lotów. W ramach przypomnienia powiem tylko, że w rundzie jesiennej tego sezonu Eibar wygrał u siebie pewnie 2:0, przy czym Gijon nie oddał nawet 1 strzału na bramkę Eibaru! Zajrzyjcie sobie w statystyki z tego meczu...
Eibar jest obecnie na dwunastej pozycji i ma 42 punkty, o dziesięć więcej niż Sporting. Nie panikujmy do końca sezonu ligi hiszpańskiej pozostały jeszcze 3 kolejki.
W tabeli formy z ostatnich kilku spotkań obydwa zespoły kiepsko wyglądają, dlatego i dzisiaj spodziewać możemy się padliny z małą ilością bramek i zadecydować może jeden strzelony farfocel przez którąś z drużyn.
Daję szanse 50/50 obydwu zespołom. Primera Division to nie jest 4 liga Polska gdzie mecze, dla któregoś zespołu są &quot;o nic&quot;. Każda ekipa o coś gra i gromadzi punkty na swoim koncie do końca sezonu, bez względu na to czy ma szanse na awans czy utrzymanie. W związku na duże rozbieżności kursów na obydwa zespoły stawiam na ekipę mimo wszystko mocniejszą, a nie na najgorzej grającą u siebie drużynę z całej Primera Division po kursie 1,50 ????
Sporting Gijon - Sd Eibar
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.11

 
typerzpolski 12

typerzpolski

Użytkownik
Życzę abyście się nie przejechali dzisiaj na tym Sportingu Gijon. Bo Gijon musi bo to bo tamto...
W zespole Gijon za czerwoną kartkę w ostatnim meczu nie zagra Ognjen Vranjes. Po batach 6:0 z Barcelona nastroje w zespole też nie najwyższych lotów. W ramach przypomnienia powiem tylko, że w rundzie jesiennej tego sezonu Eibar wygrał u siebie pewnie 2:0, przy czym Gijon nie oddał nawet 1 strzału na bramkę Eibaru! Zajrzyjcie sobie w statystyki z tego meczu...
Eibar jest obecnie na dwunastej pozycji i ma 42 punkty, o dziesięć więcej niż Sporting. Nie panikujmy do końca sezonu ligi hiszpańskiej pozostały jeszcze 3 kolejki.
W tabeli formy z ostatnich kilku spotkań obydwa zespoły kiepsko wyglądają, dlatego i dzisiaj spodziewać możemy się padliny z małą ilością bramek i zadecydować może jeden strzelony farfocel przez którąś z drużyn.
Daję szanse 50/50 obydwu zespołom. Primera Division to nie jest 4 liga Polska gdzie mecze, dla któregoś zespołu są &quot;o nic&quot;. Każda ekipa o coś gra i gromadzi punkty na swoim koncie do końca sezonu, bez względu na to czy ma szanse na awans czy utrzymanie. W związku na duże rozbieżności kursów na obydwa zespoły stawiam na ekipę mimo wszystko mocniejszą, a nie na najgorzej grającą u siebie drużynę z całej Primera Division po kursie 1,50 ????
Sporting Gijon - Sd Eibar
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.11
Nie chcę tutaj jakoś zbyt agresywny, ale ok... ja się pytam jak człowiek piszący takie banialuki może mieć tutaj VIPa (cokolwiek to znaczy)?? Twój post oznacza tylko tyle, że w ogóle nie znasz ligi hiszpańskiej. Mecze u siebie w lidze hiszpańskiej to całkiem inna bajka niż wyjazd. Przypomnienie - gijon u siebie zatrzymał Real, sprawił problemy do ostatniej minuty Barcelonie, zdobył komplet z Sevillą, rozbił bodajże 5:1 Real Sociedad. Jest to drużyna swojego stadionu. Do tego kibice gijon zrobią taki kocioł, że piłkarzom z górzystych terenów zmiękną nogi, a właśnie w tej lidze spadkowicze w takich meczach uciekają spod toporu. No i to porównanie do meczu z jesieni, gdy Eibar było na pozycji dającej grę w pucharach no to naprawdę argument... Nawet piłkarze w wywiadach potwierdzali, że dla nich liczy się przede wszystkim utrzymanie, co już sobie zapewnili właściwie po jesieni. Jeśli twój typ wejdzie to szczerzę Cię tutaj przeproszę, ale nie wydaje mi się. Dla mnie Twój post to AMATORKA i mam nadzieję, że nikt czytając go nie będzie tak grał i topił pieniędzy.

Ja od siebie daje: Real Sociedad - Real Madryt 1x, a dla odważniejszych to czysta 1
Nie oszukujmy się, liga już właściwie rozstrzygnięta, Real ma jeszcze po drodze nieobliczalną Valencię i myślę, że rzucą wszystko na LM. RSSS to drużyna natomiast, która uwielbia grać z czołówką, z najlepszych hiszpańskich drużyn punkty na ich stadionie wyciągnęło właściwie tylko Atletico. Do tego drużyny grające ofensywnie mają tam ciężko. Jedyny minus to brak typowej 9, ponieważ Jonathas jak i Imanol nie będą grali, ale na Barcelonę to nie było potrzebne, natomiast po stronie Realu brak Benzemy, CR to bardzo wiele.
Kolejny to Atletico - Rayo 2x
Z tych meczy, które oglądałem to Atletico gra się niewygodnie z Rayo, a więc czemu nie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
K 12

kosowada

Użytkownik
kolego, wystarczylo spojrzec table w PD sprzed roku i bys wiedzial. Nic sie nie zmienia w przypadku zwyciestwa Sevilli w LE, w Europie z Hiszpanii nadal gra 7 zespolow.
Wydawało mi się, że od tego sezonu miejsce w LE przechodzi na następną drużynę z ligi co w tym przypadku byłoby dla 8 drużyny La Ligi. Za mało postów mam by wkleić stosowny artykuł o tym. Ale nie jestem na 100% pewien, proszęjeszcze kogoś o weryfikację informacji.
Standardowo w pucharach gra 6 najlepszych zespołów + zwycięzca CdR, lub finalisty w przypadku gdy zwycięzca jest w pierwszej &quot;6&quot;. Od tego sezonu miała wejść zmiana gdzie grałaby następna drużyna z ligi. w przypadku zwycięstwa w LE Sevilli byłoby to chyba 8 miejsce, o które walczyć może Eibar. Ale możliwe, że to moja nadinterpretacja.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Życzę abyście się nie przejechali dzisiaj na tym Sportingu Gijon. Bo Gijon musi bo to bo tamto...

W zespole Gijon za czerwoną kartkę w ostatnim meczu nie zagra Ognjen Vranjes. Po batach 6:0 z Barcelona nastroje w zespole też nie najwyższych lotów. W ramach przypomnienia powiem tylko, że w rundzie jesiennej tego sezonu Eibar wygrał u siebie pewnie 2:0, przy czym Gijon nie oddał nawet 1 strzału na bramkę Eibaru! Zajrzyjcie sobie w statystyki z tego meczu...
Eibar jest obecnie na dwunastej pozycji i ma 42 punkty, o dziesięć więcej niż Sporting. Nie panikujmy do końca sezonu ligi hiszpańskiej pozostały jeszcze 3 kolejki.

W tabeli formy z ostatnich kilku spotkań obydwa zespoły kiepsko wyglądają, dlatego i dzisiaj spodziewać możemy się padliny z małą ilością bramek i zadecydować może jeden strzelony farfocel przez którąś z drużyn.

Daję szanse 50/50 obydwu zespołom. Primera Division to nie jest 4 liga Polska gdzie mecze, dla któregoś zespołu są &quot;o nic&quot;. Każda ekipa o coś gra i gromadzi punkty na swoim koncie do końca sezonu, bez względu na to czy ma szanse na awans czy utrzymanie. W związku na duże rozbieżności kursów na obydwa zespoły stawiam na ekipę mimo wszystko mocniejszą, a nie na najgorzej grającą u siebie drużynę z całej Primera Division po kursie 1,50 ????

Sporting Gijon - Sd Eibar
Typ: 2 DNB
Kurs: 5.11

No tak, nastroje zapewne tragiczne, Gijon liczyl tu na 3 punkty i pogrom Barcy conajmniej 10-0 a tu taki blamanz! Przegrac z Barca?! Prawdopodobnie ten klub juz sie nigdy nie otrząśnie po tej komprpomitujacej porazce. Przyklad mamy na wlasnym podworku, Wisla Krakow, po odpadnieciu z Barcelona w eliminacjach do LM w sezonie 08/09 nie ogarnela sie do dzisiaj, choc mija juz 8 lat!
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Panowie możecie się śmiać, ale Groven ma trochę racji w tym co napisał. Gijon owszem musi wygrać, ale to nie jest klasowa ekipa i może być różnie. W Eibar zagra pewnie kilku rezerwowych i to jest problem tego typu bo takie chłopaki często nadrabiają ambicją i mocno się starają. Kurs na poziomie 1,6 jest mega nieadekwatny do ryzyka... Może nawet przed meczem wynik jest już ustalony na zwycięstwo gospodarzy, ale to i tak nadal nieopłacalne ryzyko. Nie potrafię przytoczyć teraz z pamięci, ale sezon czy 2 sezony temu była podobna sytuacja z Saragossą... Pamiętam, że grali z kimś ze środka tabeli jak w tym meczu i kurs też coś w okolicach 1,7 - 1,5. Spotkanie mieli mega ważne a bodajże przegrali je albo zremisowali. Pamiętam bo sam miałem to pograne i umoczyło mi cały kupon. Także tamten mecz skutecznie wyleczył mnie z takich wynalazków...
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Wydawało mi się, że od tego sezonu miejsce w LE przechodzi na następną drużynę z ligi co w tym przypadku byłoby dla 8 drużyny La Ligi. Za mało postów mam by wkleić stosowny artykuł o tym. Ale nie jestem na 100% pewien, proszęjeszcze kogoś o weryfikację informacji.
Rok temu też nie wiedziałem jak potoczy się sytuacja, bo była to nowość, że zwycięzca LE gra w LM. Zatem w tym sezonie mieliśmy aż 5 hiszpańskich drużyn w LM i tylko 2 w LE (Athletic i Villarreal). Valencia i Sevilla jako, że zajęli 3 miejsce w fazie grupowej LM to zagrali w 1/16 LE.
Zatem nie będzie więcej zespołów w europejskich pucharach. Ta liczba się nie zmienia.
Nie zmienia się również to, że Groven po raz kolejny pisze głupoty. Nie chcę się chwalić moim postem, ale generalnie jest czym, bo dokładnie tak jak oczekiwałem - wszystko siadło tak jak powinno. Przypadek?
http://forum.bukmacherskie.com/f26/38-kolejka-primera-division-23-maj-2015-a-121672.html#post5379004
Zachęcam nowych do przeczytania tego tematu i paru kolejek wstecz, bo też były takie kursy i chyba wszystko powchodziło.
http://forum.bukmacherskie.com/f26/36-kolejka-primera-division-8-11-05-2015-a-121362.html#post5345756

Nie ma 100% pewności, że typy wejdą, ale kursy są adekwatne do ryzyka.

Rayo Vallecano under 0,5 1,961 2/10
Bez sensu. Chyba, że sądzisz, że skończy się na 0-0. Jak nie to lepiej zagrać Atletico do zera i masz lepszy kurs. Jesteśmy w takiej fazie sezonu, że Atletico jeśli ma szanse na mistrza to będzie do końca wygrywać, szczególnie mając takich rywali. Nawet pomimo dwumeczu z Bayernem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Gijon - Eibar
Powyżej 2,5 bramek (1,94) Unibet
⛔ 2-0
Dobra dzisiaj widzę kursy spadły na Gijon, dosyć mocno więc i ja też nie mam zamiaru pograć ich winu, mimo że pewnie Eibar będzie się podkładać na tyle, aby 3 punkty po meczu mieli właśnie gospodarze. Ja idę tutaj w stronę bramek, mimo że Gijon ma tych bramek zdobytych na prawdę mało. Eibar, też ostatnio nie zachwala, ale i dzisiaj może zaskoczyć jakąś bramką, czy nawet Baston coś tam wturla, bo dawno bramek z jego udziału nie widziałem i nie pamiętam. Lecz, uważam że to Gijon będzie w tym meczu rozdawać karty, a nawet taki Paragwajczyk Sababria, z dorobkiem 11 bramek na koncie dzisiaj też będzie najbardziej widoczny, w obozie Gijon. Kto wie, może i on postawi kropkę nad i. Gijon, musi w tym meczu wygrać aby liczyć się w lidze, ale żeby tak właśnie na prawdę było to nie wolno dzisiaj się czuć zapewnię, bo każdy wie jak to bywa z pewnością. Goście początek sezonu mieli w miare udany, dopiero potem zaczęły się mecze gdzie ledwo co strzelali i zdobywali gole. Ekipa z Gijon nie ma defensywy z żelaza więc goście coś tam będą chcieli strzelić, dlatego też widzę 3 gole minimum i całkiem ciekawe starcie.
 
S 0

sabziro

Użytkownik
Gijon w ostatnim meczu z Barcelona nieco oszczędzał skład i nawet punktu nie kalkulowali w tamtym meczu więc trudno mówić tutaj o jakiejś złej atmosferze po tamtej porażce. Eibar dodatkowo dzisiaj bez najlepszego strzelca. Sporting Gijon - Eibar 1
 
adam92 266

adam92

Użytkownik
Gijon - Eibar

powyzej 5,5 kartki 1,98 Unibet

Jak dla mnie bardzo niska jak na to spotkanie gospodarze dzis dadza z siebie wszystko aby to spotkanie zwyciezyc i napewno nie obejdzie sie bez ostrej gry . natomiast Eibar nie odpusci meczy z ambcji pilkarskiej , wyjda i bede napewno chcieli sie postawic zawodnikom . Sedzia spotania jest bardzo sprzyjajacy do kartek takze dzisiejszy typ dnia jak dla mnie .
 
magik90 3K

magik90

Użytkownik
Rayo Vallecano under 0,5 1,961 2/10
Absurd. Tylko tak można nazwać ten typ. Jeśli już grasz, że Rayo nie strzeli bramki to zdecydowanie lepiej i po lepszym kursie oczywiście zagrać wygraną Atletico do zera, gdzie nie ma mowy o żadnym odpuszczaniu bo walka o mistrza trwa a jeśli ktoś ogląda od paru dobrych lat BBVA to wie, że Rayo ma obronę jedną z najgorszych w lidze i Atletico strzeli w 100% bramkę na Calderon i to pewnie nie jedną. I znów jak tu grać ten typ skoro Rayo po pierwsze jeszcze walczy o utrzymanie a po drugie jest to ekipa która wręcz uwielbia grać gdy to przeciwnik jest faworytem i to nie ważne czy jest to Barca, Real czy Atletico. Stawia się każdemu i zwykle to wychodzi. Grają wysokim pressingiem i z tego pada sporo bramek dla nich ale też dużo tracą. Osobiście nie sądzę, że typ nie wejdzie, ale jest bardzo bardzo ryzykowny. Osobiście polecam tutaj pójście w stronę rożnych.
Goście nabiją kilka i co do tego jestem przekonany i wynika to oczywiście z ich stylu gry a Atletico będzie przeważało i na pewno coś dorzucą, jak dla mnie najpewniejszy typ na to spotkanie.

Powyżej 11 RR |2,50| bet365
Powyżej 12 RR |3,25| bet365
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Panowie możecie się śmiać, ale Groven ma trochę racji w tym co napisał. Gijon owszem musi wygrać, ale to nie jest klasowa ekipa i może być różnie. W Eibar zagra pewnie kilku rezerwowych i to jest problem tego typu bo takie chłopaki często nadrabiają ambicją i mocno się starają. Kurs na poziomie 1,6 jest mega nieadekwatny do ryzyka... Może nawet przed meczem wynik jest już ustalony na zwycięstwo gospodarzy, ale to i tak nadal nieopłacalne ryzyko. Nie potrafię przytoczyć teraz z pamięci, ale sezon czy 2 sezony temu była podobna sytuacja z Saragossą... Pamiętam, że grali z kimś ze środka tabeli jak w tym meczu i kurs też coś w okolicach 1,7 - 1,5. Spotkanie mieli mega ważne a bodajże przegrali je albo zremisowali. Pamiętam bo sam miałem to pograne i umoczyło mi cały kupon. Także tamten mecz skutecznie wyleczył mnie z takich wynalazków...
Wybacz, ale znowu kolejny argument ktory musze wysmiac.. Jest koniec sezony, raczej nikt sie nie bedzie zabijal zeby zagrac 2 kolejki na koniec, a w sierpniu przy ustalaniu skladu trener nie bedzie patrzyl kto jak zagral w kwietniu w meczu o pietruszke.
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
Popieram wszelkie typy na Sociedad.Real pogodzi się już z przegranym sezonem w La Lidze i skupi się maxymalnie na LM i rewanżowym spotkaniu z City.Trudy sezonu dotykają największych.. CR i Benzema będą oszczędzani na LM.Sociedad potrafiło wygrać z Barceloną, Sevillą, Bilbao czy Valencią więc czemu nie urwać punktu Realowi? Nawet jeśli &#39;&#39;Królewscy&#39;&#39; zdołają wygrać to minimalnie.

Sociedad/x +1 @1.4 STS ✅✅✅
Sociedad/x @2.05 ⛔⛔⛔

Atletico wygra/poniżej 2.5 gola @3.4 bet perełka!!! STS ✅✅✅:cool:
Atletico dw 2:0 @7
⛔⛔⛔

Ja rozumiem gra Rayo to over goli można brać w ciemno ale jeśli rywalem jest Atletico z najlepszą defensywą świata? To już nie bardzo, Atletico będzie chciało wygrać ten mecz najmniejszym nakładem sił bo już za parę dni czeka ich ciężki wyjazd do Monachium i rewanż z Bayernem więc plan Simeone to pewnie szybko strzelony gol i kontrolowanie do 90min korzystnego dla nich wyniku.Atletico to wygra 1:0 bądź 2:0 jak to zresztą zwykle czynią.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom