>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36. kolejka Premier League + Zaległe (11.05-17.05.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-9 o 09.45.34.png +

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 19:00
Spotkanie: Manchester United - Leicester
Typ: United i obie strzelą gola
Kurs: 4.60
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Terminarz dla United jest naprawdę nieubłagany. W niedzielę wygrali z Aston 1:3. Dzisiaj podejmują Lisy, a w czwartek czeka ich zaległe spotkanie z Liverpoolem. Trener Czerwonych Diabłów zapowiada rotacje i tak tez to wygląda gdy spojrzymy na składy poniżej. Od pierwszych minut raczej na pewno nie zagrają Rashford, Fernandes, Pogba, czyli trójka czołowych graczy, którzy mocno wystrzelili z swoją forma. Do tego po raz kolejny mecz na ławce rocznie Cavani, choć tutaj poczekałbym do oficjalnych składów. Gospodarze raczej pewni wicemistrzostwa bo musiało by dojść do tragedii żeby City przegrało mistrza, a Chelsea dogoniła United. Kurs na zwycięstwo gospodarzy wysoki, ale jest to spowodowane jak wspomniałem rotacjami w składzie. Do tego zabraknie Harry Maguire, który na Villa Park doznał kontuzji stawu skokowego. Listę nieobecnych uzupełniają Anthony Martial, Phil Jones i Daniel James.
United w tym tygodniu nie trenowali żeby koncentrując się na maksymalnej regeneracji sił. Mimo wszystko gospodarze są w gazie i zapewne będą chcieli podtrzymać passę bez porażki w lidze. Bolączką gospodarzy jest obrona, bowiem United dość regularnie traci gole w ostatnim czasie. Lisy mają odpowiednich graczy w ofensywie aby mogli ukąsić tutaj rywala przynajmniej jeden raz.
Na dodatek goście muszą bronić czwartego miejsca w ligowej tabeli bo tuż za ich plecami są West Ham oraz Liverpool, którzy również mają smaka na Ligę Mistrzów. Najtrudniejszych terminarz z tej trójki ma oczywiście Leicester, który oprócz United zagra jeszcze z Chelsea oraz Tottenhamem. Co jeszcze przemawia za Lisami, że nie powinni tego meczu przegrać?. Leicester City na wyjazdach nie przegrał w 11 z ostatnich 12 meczów Premier League. Każda passa się kiedyś kończy i liczę, że to właśnie dzisiaj United odniosą kolejne zwycięstwo.

Przewidywane składy:

Manchester United:
De Gea – Telles, Bailly, Tuanzebe, Wan-Bissaka – McTominay, Matić – Diallo, Van de Beek, Mata – Greenwood

Leicester City: Schmeichel – Soyuncu, Fofana, Amartey – Thomas, Tielemans, Praet, Pereira – Maddison, Perez – Iheanacho
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Tym składem to nawet nie wiem czy remis wyciągną, lisy z nożem na gardle grają najmocniejszym składem, sam nam pograny zakład united lub remis na grubym kuponie, ale jak zobaczyłem składy to mam spore obawy że Leicester może stąd wywieźć komplet, brakuje 7 podstawowych graczy diabłów, jak dobrze licze a więc będzie ciężko

edit: już 0-1 w plecy, obawiam się że może być pogrom

edit: już 1-1 szykuje się spory over
 
Ostatnia edycja:
psychol32 420,5K

psychol32

Użytkownik
Tym składem to nawet nie wiem czy remis wyciągną, lisy z nożem na gardle grają najmocniejszym składem, sam nam pograny zakład united lub remis na grubym kuponie, ale jak zobaczyłem składy to mam spore obawy że Leicester może stąd wywieźć komplet, brakuje 7 podstawowych graczy diabłów, jak dobrze licze a więc będzie ciężko
Z pierwszego składu to tam nikogo nie ma. No może Greenwood który więcej grywa pod nieobecność Martiala. Ja bym ich nie przekreślał bo zmiennicy też zechcą się pokazać, a jeżeli mecz się nie rozstrzygnie w pierwszej połowie to w drugiej zapewne wejdą najlepsi. W końcu nie po to są na ławce by przesiedzieć na niej 90 minut.
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Akurat moim zdaniem, Ci najlepsi są wpisani do składu tylko tak dla picu, Solskjear dał do zrozumienia, że teraz już mają inne priorytety - Liga Europejska i ewentualnie mecz z Liverpoolem no ale z drugiej strony jakoś to za dobrze wygląda żeby Leicester miało łatwo wygrać. Zobaczymy co tam wyczarowali :)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
25 United - pozioma.jpg

Już w czwartek zobaczymy Bitwę o Anglię, w której zmierzą się Manchester United oraz Liverpool! Jeśli jesteś nowym klientem, założyłeś konto pomiędzy 12.05, godziną 16:00 a 13.05, godziną 21:15, to możesz postawić na zwycięstwo gospodarzy po wysoookim kursie 25.0! Oferta ważna tylko dla nowych graczy!

1. Załóż konto

  • Załóż konto pomiędzy 12.05, godziną 16:00 a 13.05, godziną 21:15
  • Dokonaj depozytu minimum 50 zł
  • Promocja przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy
2. Postaw kupon

3. Czas trwania

  • Od 12.05, godziny 16:00 do 13.05, godziny 21:15
  • Każdemu Graczowi przysługuje jeden kupon w promocji
  • W przypadku zagrania więcej niż jednego kuponu, do promocji kwalifikuje się pierwszy zagrany i rozliczony
  • W promocji nie biorą udziału kupony zawarte za środki bonusowe

Nie masz konta w Betfan, nic straconego - załóż je wchodząc na betfan.pl lub klikając w baner i graj bez ryzyka
batfan.PNG
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia,Premier League
Godzina: 21:15
Spotkanie: Chelsea - Arsenal
Typ: Chelsea
Kurs: 1.86
Bukmacher:
Fortuna


Nawet jeśli Tuchel wystawi w tym meczu Ziyecha na skrzydle zamiast Wernera albo Gilmoura w środku zamiast Jorginho? Może Kepa w bramce? Nieważne kto wychodzi ostatnio w wyjściowej jedenastce Chelsea czy wchodzi później z ławki daje drużynie dusze i serce na boisku,tymbardziej że dzisiaj grają derby. Arsenal nawet zawodników z pierwszego składu ma za słabych żeby odprawić Villarreal. Prawda jest taka że Chelsea jest w mega formie w końcówce sezonu. Pokonali City które już chciało świętować i to na Etihad,bez Mounta i Chillwella w kadrze meczowej i z 19letnim Billy Gilmourem w środku. Jeśli oni 3 dni po odprawieniu Realu pokonują City na Etihad to ja biorę dzisiaj ich wygraną. Arsenal nie jest zawodnikiem na poziomie Chelsea,Tuchel odprawia Zidane,Guardiole czy Simeone od tak,Arteta i jego piłkarze nie są dla niego i the blues równorzednym przeciwnikiem
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Anglia
Godzina: 21:15
Spotkanie: Manchester United - Liverpool
Typ: Liverpool i obie strzelą gola
Kurs: 3.65
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


W ostatniej kolejce Manchester, który wyszedł mocno rezerwowym składem przegrał u siebie z Leicester 1:2. Nic dziwnego, że trener Czerwonych Diabłów rotuje składem bo ostatnio terminarz jest mocno napięty. Jest to końcówka sezonu, pewne drugie miejsce, a klub czeka jeszcze bardzo ważne spotkanie - finał Ligi Europy. Dzisiaj już od pierwszych minut zobaczymy graczy, którzy ostatnio odpoczywali. Czyli do składu powracają min. Fernandes, Pogba, Rashford czy Cavani. Siła ofensywna United jest piekielna, a tym bardziej, że cała czwórka jest w gazie. Spróbuje jednak pograć zwycięstwo The Reds oraz, że obie strzelą gola. Liverpool stoi pod ścianą i musi wygrać każde z zbliżających się spotkań, oraz liczyć na mały cud jeśli w przyszłym sezonie chce zagrać w Lidze Mistrzów.
Liverpool w tym sezonie to wielka nie wiadoma. Przez cały sezon było szukanie tej najlepszej i optymalnej formy, lecz nie wychodziło to najlepiej. Dzisiaj mecz, który elektryzuje mocno kibiców, a więc piłkarze obu ekip dadzą z siebie 200%. Goście na to spotkanie wychodzą w najlepszym możliwym ustawieniu jak i składzie. Ten skład jest w stanie ugrać trzy punkty na Old Trafford, tylko trzeba wyjsć mocno skoncentrowanym jak i nastawionym bojowo na zwycięstwo.

Przewidywane składy:

Manchester United:
Henderson – Shaw, Lindelof, Bailly, Wan-Bissaka – McTominay, Fred – Pogba, Fernandes, Rashford – Cavani

Liverpool FC: Alisson – Robertson, Fabinho, Phillips, Alexander-Arnold – Milner, Wijnaldum, Thiago – Mane, Firmino, Salah
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2
robek13 67,8K

robek13

Użytkownik
Ja jestem odmiennego zdania. Co prawda kursy na Liverpol lecą na dół, ale według mnie jest to związane z tym, że każdy myśli - Liverpool musi wygrać. Może i musi, ale czy są ku temu jakieś przesłanki? Sądzę, że nie. Ostatni mecz MU przegrał z Lisami w trochę rezerwowym składzie, ponieważ szykują się na dzisiejszy mecz. Pewnie to jedna z niewielu porażek która ucieszyła kibiców Czerwonych Diabłów, bo robi mocno pod górkę podopiecznym Kloppa, jeśli chodzi o załapanie się do LM. MU jest w tym sezonie zespołem lepszym od piłkarzy z Liverpoolu, co dość dokładnie pokazuje tabela. Kibice Liverpoolu ostatni raz cieszyli się ze zwycięstwa na Old Trafford w 2014 roku więc to dość odległe czasy. Liverpool będąc w najlepszej formie kiedy niedawno w cuglach zdobywał mistrzostwo Anglii i tak nie potrafił wywieźć z Old Trafford 3 punktów. Klopp rozegrał już na Old Trafford 6 meczy, 4 skończyły się remisami a 2 porażkami. Statystycznie na 175 meczy rozegranych w Manchesterze najczęściej padał remis. Też statystycznie najczęstszym wynikiem było 0-0.
Wynik ten padł 20 razy.W związku z tym moja propozycja na dzisiaj to
MU kurs 2,95
Remis kurs 3.75
Dokładna ilość goli w meczu 0 kurs 17
MU lub X kurs 1,6
Wszystkie kursy z Totalbet.
Powodzenia
 
Thalion 10,3K

Thalion

Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcą, 3/4 sezonu Lierpool gra poprostu słabo albo raczej jak ligowy średniak i wątpię żeby teraz nagle się to miało zmienić. Atak tak naprawdę to jest dno, cała trójka Salah, Mane i Firmino grają bardzo słabo. Salah ma co prawda sporo goli ale sporo z nich to rzutów karnych. Zaczynam się również zastanawiać czy tam przypadkiem nie ma jakiegoś konfliktu wewnątrz drużyny i dlatego też ta gra wygląda jak wygląda. Manu dzisiaj nie da się ograć moim zdaniem.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Pilka nozna Anglia, Premiership
Godzina: 21:00
Spotkanie: Newcastle - Manchester City
Typ: poniżej 18.5 fauli
Kurs: 2.05
Bukmacher: Etoto
Analiza:


Mecz o przysłowiową pietruszkę. City po ostatnich dwóch porażkach Manchesteru United zapewniło sobie tytuł mistrza Anglii. Dzisiaj nie spodziewam się z ich strony, że będą forsować tempo aby wygrać to spotkanie. W składzie zapewne dojdzie do kilku zmian, bowiem Pep musi teraz mocno rotować składem aby utrzymać rytm u piłkarzy jak i dać odpoczynek ważnym graczom przed finałem LM. Newcastle z pewnym utrzymaniem i tyle. Dzisiaj zapewne będą chcieli zaskoczyć i urwać punkty rywalom, ale nie będzie to takie proste. Spróbuję zatem pograć faule bo tych powinno paść mało. Linia jest niska ale do zrobienia. W ostatnich bezpośrednich starciach fauli padało niewiele, spójrzcie sami: 17,20,21,10,16.
Moim zdaniem nikt dzisiaj tutaj nie będzie się zabijał i dokładał wszelkich starań żeby urwać rywalowi nogę. Spodziewam się spokojnego, a zarazem nudnego meczu bez przykrych incydentów.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom