>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

36. kolejka PKO Ekstraklasy (14.07-15.07.2020)

Status
Zamknięty.
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
under 2.5 gola
@1.80
Fortuna

Konfrontacja pomiędzy szczecińską Pogonią a gliwickim Piastem rzadko obfituje w bramki. W dziesięcioletniej historii rywalizacji pomiędzy obydwiema ekipami, podczas których rozegrali 23 spotkania, nie zdarzyło się, aby w meczu padło 5 goli bądź więcej. Trzykrotnie padały cztery bramki. Aż w dziewięciu przypadkach padła jedna bramka i taka sytuacja miała miejsce w trzech ostatnich bezpośrednich meczach. Gdy ostatnio szczecińska Pogoń była gospodarzem, mecz zakończył się wynikiem 1:0. Poprzedni - w maju ubiegłego roku - wynikiem 0:0. Dzisiejsze ewentualne szanse na under również są spore. Wystarczy spojrzeć na ostatnie wyniki Piasta - w żadnych z sześciu ostatnich indywidualnych spotkań z udziałem tego zespołu nie padły więcej niż dwa gole. W przypadku Pogoni współczynnik ten jest wyższy - w trzech meczach na pięć ostatnich kibice byli świadkami underowego pojedynku. Myślę, że na bazie tych wyników, jak również ze względu na fakt, że słabsza Pogoń podejmuje lepszego Piasta u siebie, dzisiejszy mecz nie będzie festiwalem bramek.
 
Ostatnia edycja:
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Cracovia - Lech P. - Lech wygra przynajmniej jedną połowę @1,78 fortuna

Dla Cracovii dalsze mecze w lidze zapewne będą potraktowane trochę ulgowo z możliwymi rotacjami w składzie i oszczędzaniu ważnych piłkarzy pierwszego zespołu aby uniknąć kontuzji a to dlatego, że głównym celem tego sezonu będzie dla nich zdobycie pucharu Polski. Jest to też jedyna droga aby Cracovia znalazła się w eliminacjach do europejskich pucharów bo przez miejsce w lidze już nie mają na to szans. Po przegranym ostatnim ligowym meczu z Legią w słabym stylu to nie spodziewam się poprawy gdy braknie im motywacji aby na 100% walczyć w kolejnych meczach ligowych mając również przed sobą puchar do zdobycia. Natomiast Lech trochę niespodziewanie odpadł z Lechią w pucharze Polski i dla nich zostają już tylko mecze w lidze na które mogą się skoncentrować. Obecnie walczą o 2 miejsce z Piastem, dlatego też motywacja powinna jeszcze być. W ostatnim meczu na małe pocieszenie dla nich udało im się zrewanżować w lidze Lechii za półfinał pucharu Polski. Biorąc wszystko pod uwagę to wygrana w tym meczu przez Lecha przynajmniej jednej połowy wydaje się bardzo prawdopodobna a kurs na to zdarzenie jest całkiem niezły
 
Ostatnia edycja:
cuadrado12 6K

cuadrado12

Użytkownik
Legia do Gdańska jedzie bez 11 zawodników. Łapcie soczyste 3.40 na Lechię zanim się kursy nie odwrócą, a już dobrze spadają.


Lechia wygra 3.40 b365
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +160
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 Lechia - Legia
Lechia @ 2.69
Lechia podwójna szansa @ 2.18
Lechia z remisem @ 1.55
Fortuna

Jestem podobnego zdania co kolega wyżej i czekałem w sumie na to żeby Legia zdobyła mistrzostwo w spotkaniu z Cracovią. Vuković musi dać odpocząć podstawowym zawodnikom ponieważ za trzy tygodnie rozegrają pierwsze spotkania el. do LM. Liga zaklepana, a więc czas na rotacje i przede wszystkim zmiany w treningu, które odpowiednią przygotują wszystkich graczy do nowego sezonu, a przede wszystkim pucharów. Lechia niema dobrego bilansu w spotkaniach z Legią, a teraz jest ku temu dobra okazja żeby te statystyki poprawić. Pobierajcie bo kurs do środy pewnie poleci mocno w dół i będzie oscylował w granicach @1.70
 
R 574,6K

rjastrzab

Użytkownik
ŁKS - Raków
Typ ŁKS strzeli pierwsza bramkę w przedziale 1-72 minuta
Typ: Tak Michał Trąbka 16 minuta
Kurs 1,69

ŁKS jest najgorszą drużyna w tym sezonie w Ekstraklasie. Kibice muszą czuć się mocno rozgoryczeni, bo tylko po roku gry na najwyższym szczeblu rozgrywkowym spadają do I ligi i znowu nie będzie rywalizacji z Legią, Lechem, Wisłą. Sądzę, ze pomimo strasznie słabej formy w ostatnim meczu przed własną publicznością, ile by jej nie było na trybunie będą chcieli coś ugrać. Sądzę, że stać ich na strzelenie choć jednej bramki. poprzeczka nie jest ostawiona bardzo wysoko, bo ekipa Rakowa po przerwie spowodowanej koronawirusem tylko w jednym meczy nie dała sobie strzelić gola , wygrywając 1:0 z Korona Kielce, ale Kielczanie jak widać w tabeli są jeszcze słabsi ofensywnie niż ŁKS. W pozostałych meczach choć jedną bramkę tracili. Wygrywając, remisując bądź przegrywając stracili 15 goli. ŁKS do mocarzy ofensywnych nie zalicza się, ale w meczach u siebie ostatnio udało im się coś wepchnąć. Żeby kurs był trochę lepszy niż zwykłe ŁKS strzeli za @ 1,40 wybieram zakład, że zrobią to do 72 minuty. Wierzę, że u siebie są w stanie to zrobić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Typujemy 36. kolejkę Ekstraklasy!
Magical Snap - 2020.07.13 21.48 - 001.png
Ekstraklasa już się z nami żegna. Co prawda przez obecną sytuację na kolejny sezon nie będziemy oczekiwali szczególnie długo, ale i tak możemy liczyć na skromny detoks od polskiej piłki. Dlatego doceniajmy to, co jeszcze mamy. I sprawdźmy, na jakie mecze warto zwrócić uwagę.

MECZE WE WTOREK I ŚRODĘ
Czas na przedostatnią, 36. kolejkę. Mecze grupy spadkowej odbędą się we wtorek, natomiast w środę czekają nas starcia w grupie mistrzowskiej. Ale trzeba przyznać, że w dolnych rejonach tabeli wszystko jest jasne, bo wiemy, kto spadnie, a na górze walka o europejskie puchary i mistrzostwo Polski już się zakończyła.

Wiadomo już, że w eliminacjach Ligi Mistrzów zobaczymy Legię Warszawa, a o fazę grupową Ligi Europy powalczy zdobywca Pucharu Polski, czyli Cracovia lub Lechia Gdańsk. Natomiast dwa kolejne miejsca na podium zajmą Lech Poznań i Piast Gliwice. To, co nie jest jeszcze znane, to kolejność, w jakiej się znajdą „Kolejorz” i „Piastunki”. Te ekipy mają po 60 punktów na swoim koncie i o sześć „oczek” wyprzedzają Śląska Wrocław, który finalnie tylko obejdzie się smakiem mimo niezłej formy w przeciągu całego sezonu.
Magical Snap - 2020.07.13 21.48 - 002.png
NA JAKIE MECZE WARTO JESZCZE ZWRÓCIĆ UWAGĘ?
W 36. kolejce Ekstraklasy czeka nas sporo ciekawych meczów. Wszystkie odbędą się o 20:30. We wtorek postawimy na Zagłębie Lubin – Wisła Kraków. Według nas faworytem są „Miedziowi”, którzy pokonają „Białą Gwiazdę” na 39%. Z kolei w środę prawdopodobnie większość kibiców wybierze starcie Lechii Gdańsk z Legią Warszawa. „Wojskowi” mimo tego, że wystąpią na wyjeździe, mają według naszych analityków 43% szans na zgarnięcie kompletu punktów. Po drodze oczywiście o drugą lokatę będą walczyć Piast (na wyjeździe z Pogonią Szczecin) i Lech (na wyjeździe z Cracovią).

Ostatnia kolejka Ekstraklasy odbędzie się w sobotę (grupa spadkowa) i w niedzielę (grupa mistrzowska). Na koniec 21 czeka nas jeszcze finał Pucharu Polski, który odbędzie się 24 lipca. Nowy sezon wystartuje natomiast 23 sierpnia.
Magical Snap - 2020.07.13 21.49 - 003.png

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Zagłębie - Wisła K. 3:1 (2:1)

Zagłębie, @2,25 Fortuna
Zagłębie podwójna szansa 1-1, @1,78 Fortuna (EE)


Mecz o honor i posadę trenera na kolejny sezon Martina Seveli. O o ostatnim meczu Zagłębia z Wisłą Płock lepiej w ogóle nic nie mówić, bo pozytywów nie było żadnych, osobiście liczyłem, że Miedziowi zdominują całkowicie ten mecz i zagrają dla tej garstki najwierniejszych kibiców, jednak niezrozumiałe decyzje personalne szkoleniowca zniweczyły cały plan, nie wiem jaki sens miało wpuszczenie w pierwszym składzie Sirka, fakt, że przed sezonem miałem duże oczekiwania wobec jego osoby, był przedstawiony jako super snajper, a jest chyba najgorszym niewypałem w prawie 30 letniej historii jak jeżdżę na mecze Zagłębia, jest już postanowione, że gość opuszcza Lubin i dostaje w drugim meczu szanse, już lepiej jakby dali jakiemuś 15-letniemu chłopakowi z Akademii szansę, żeby poczuł klimat Ekstraklasy, nie wiem co sobie myśli prezes po takim meczu, ale u mnie osobiście notowania Seveli po ostatnich meczach poleciały strasznie, jak byłem (mam nadzieję, że jeszcze będę) jego zwolennikiem tak szczególnie po tym ostatnim meczu mam wrażenie, że on nic więcej nie wyciśnie z tego zespołu, pewnie będą widowiskowe pojedyncze mecze jakie były w tym sezonie derby ze Śląskiem 4:4 u siebie z Lechią 4:4, pierwsza połowa w Lubinie z Lechem czy wyjazd na Bułgarską, ale całokształt zdecydowanie na minus, gdyby nie punkty zdobyte przed pandemią to Zagłębie walczyłoby ostro o utrzymanie, a przecież wizja była zdecydowanie inna, minimum górna ósemka, a może walka o puchary. Jednak kolejny sezon na straty, w nowym pewnie nie będzie lepiej, Czerwiński i Kopacz odchodzą, nie wiadomo co z Białkiem, Boharem, Hładunem i Zivcem? Obym się mylił, ale nie wygląda to za ciekawie, ogólnie wszystko napisałem na nie, a gram...w stronę Zagłębia, to co widzą wszyscy, mam nadzieję, że widzi i trener, jutro tak jak napisałem liczę, że zagra o posadę i kolejnego numeru z Sirkiem nie powtórzy, Wisła swój cel, czyli utrzymanie osiągnęła, do Lubina przyjedzie osłabiona, bez swojego lidera Kuby Błaszczykowskiego, który jest nadal kontuzjowany. Myślę, że po ostatniej kompromitacji, nie chodzi mi już o sam wynik, bo wiadomo, że mecz można przegrać, ale o styl bardziej będzie zależeć gospodarzom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +50
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Arka - Górnik
obie strzelą gola @ 1.56
Fortuna

Przed nami przedostatnia kolejka ligowej ekstraklasy. Ostatnie spotkanie mocno nieprzewidywalne dlatego też spróbuję pograć gole. Górnik po dwóch porażkach z rzędu i bez strzelonego gola w końcu pokazał swój dobry futbol i pokonał u siebie Raków 4:1. Bardzo dobrze w tamtym meczu funkcjonowała lewa strona od obrońcy Janży po Jimenez aż do Angulo. Do składu powrócił Manneh, który może nie jest zbytnio wyróżniającą się postacią ale robi kawał dobrej roboty w środku pola. Jeśli ktoś zna stronę z statystykami zawodników to moze mi śmiało podrzucić. Górnik jest liderem w grupie spadkowej i zapewne to miejsce będzie chciał utrzymać. Arka pokonuje 3:2 słaby i beznadziejny ŁKS. Do przerwy 3:0, lecz tuż po niej wdaje się lekkie rozluźnienie i w końcówce meczu robi się nerwówka. Tu trener gospodarzy na pewno musi wpoić zawodnikom, że 3:0 to nie jest bezpieczny wynik, a w pierwszej lidze takie uwagi na pewno się przydadzą. Górnik dzisiaj bez swojego filaru w defensywie Wiśniewskiego i jest to na pewno dobra okazja dla gospodarzy aby wykorzystać tą lukę. Spróbuje pograć, że obie strzelą gola, choć ostatnie pojedynki na to nie wskazują, to patrząc na formę obu klubów goli nie powinno zabraknąć.

Zagłębie - Wisła (EE)
obie strzelą gola @ 1.48
powyżej 2.5 gola @ 1.62 (EE)

Fortuna

W ostatniej kolejce Zagłębie zawiodło i to mocno przegrywając u siebie z średnią w tym sezonie Wisła Płock 0:1. Niestety gospodarze nie potrafią ustabilizować swojej formy dlatego też skończyli w grupie spadkowej. Czy to będzie mecz z dużą ilością goli?. Taką mam nadzieje. Wisła w ostatnich tygodniach w bardzo dobrej formie dzięki której zdołali się utrzymać. Gdyby nie czerwona kartka w spotkaniu z Korona to kto wie czy by nie odnieśli czwartego zwycięstwa z rzędu. Zagłębie gra kratkę i ciężko powiedzieć czego się można dzisiaj po nich spodziewać. Plusem jest to, że gospodarze stwarzają sobie mnóstwo sytuacji lecz połowę z nich trzeba zamienić na gole. Liczę na dobry mecz z dużą ilością goli. Goście dzisiaj bez Janickiego w obronie oraz na prawej stronie wypada Hołownia. Nie zobaczymy Jakuba Błaszczykowskiego czy Gieorgija Żukowa (kontuzje). Najpewniej nie zobaczymy też Michała Maka, Vukana Savicevicia, Pawła Brożka. U gospodarzy do bramki powinien wrócić Hładun.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +122
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Pogoń Szczecin-Piast Gliwice
W spotkaniu przedostatniej kolejki ekstraklasy, do Szczecina przyjeżdża Piast Gliwice. Dla drużyny gospodarzy jest to już mecz o przysłowiową "pietruszkę". Piast za to, ma o co grać. Bowiem walczą z Lechem o wicemistrzostwo Polski. Myślę, że będą przede wszystkim bardziej zmotywowani od "Portowców". Poza tym są lepszą drużyną, niż drużyna Pogoni, która w trakcie sezonu traciła po kolei swoich najlepszych graczy. Jak to głównie bywa w meczach drużyny Fornalika, nie spodziewam się wielu bramek, w drużynie Pogoni nie ma za bardzo kto strzelać, spodziewam się zwycięstwa drużyny gości, ale nie spodziewam się w tym spotkaniu wielu bramek.
Piast nie przegra a w meczu padnie mniej niż 3.5 gola 1.74 Forbet
E: Mimo wielu świetnych okazji, o rzucie karnym w doliczonym czasie nie wspominając, Piast przegrywa i tym samym praktycznie przegrywa walkę z Lechem o wicemistrzostwo,
 
Ostatnia edycja:
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
lechia-legia typ:lechia nie przegra i ponizej 4,5 gola w meczu kurs 1.54 etoto✅
witam,legia jest juz mistrzem,a lechia nie ma szans na podium ale ciagle jest w grze o europejskie puchary bo moze wygrac puchar polski.legia juz ma co miala i nie bedzie grala swoim najsilniejszym skladzie,musza oszczedzac najlepszych zawodnikow przed kwalifikacja ligi mistrzow bo czas na odpoczynek bedzie krotki.wiadomo ze w bramce nie ma mocarza,w obronie nie zagra jedza,karbownik,lewczuk-wiec prawie wszyscy,w pomocy martins i antolic.szanse do gry dostana mlodzi i ciezko spodziewac sie ze beda grac jak sklad wyjsciowy.lechia w lidze bije sie tylko o 4 pozycje co daje tylko wieksze pieniadze ale dla nich teraz najwazniejszy jest puchar.do niego jeszcze 10 dni wiec stokowiec pewnie w ostatniej kolejce bedzie oszczedzal zawodnikow,a teraz mysle ze wyjda w solidnym skladzie zeby pokonac legie i trzymac dobre morale w druzynie.stawiam z podporka bo do konca nie moge byc pewny co zrobi stokowiec ale musialem dorzucic bramki bo mysle ze wielkiej strzelaniny w tym meczu nie bedzie.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Wisła Płock - Korona Kielce typ1 kurs 2.15 Fortuna. W pięciu ostatnich kolejkach Wisła Płock zdobyła 10 punktów, co jest całkiem niezłym wynikiem. Korona Kielce w tym samym czasie zdołała zebrać zaledwie 2 oczka. Kiepska forma tej drużyny przyczyniła się do jej spadku.Płocczanie w końcówce rundy grają zaskakująco dobrze, a z kolei Korona od dłuższego czasu prezentuje się wręcz beznadziejnie. Gospodarze mogą się pokusić w tym meczu o kolejne trzy punkty, niezależnie od tego, że to spotkanie nie ma już większego znaczenia dla nikogo.Zdecydowany faworyt Wisła Płock
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +126
elalma 119,1K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Zagłębie Lubin - Wisła Kraków
Zagłębie Lubin - liczba celnych strzałów na bramkę (na podstawie www.ekstrastats.pl)
TYP: powyżej 4.5 1.70 forbet


36 seria spotkań w PKO BP Ekstraklasie, w jednym z meczów grupy spadkowej Zagłębie Lubin zagra u siebie z Wisłą Kraków.
Stawiam tutaj na powyżej 4.5 celnego strzału na bramkę dla gospodarzy. Na ten moment znane są już składy obu ekip. Gospodarze
zagrają praktycznie w najsilniejszym składzie, ze Starzyńskim i przede wszystkim 3 w klasyfikacji strzelców Boharem. Co prawda w bramce znów zagra 17-letni Bieszczad, ale nie jestem jakoś przekonany co do tego, że będzie miał dużo pracy. Wisła przyjechała do Lubina mocno osłabiona. Zagra bez Błaszczykowskiego, Savicevicia i Janickiego, choć brak tego ostatniego może być akurat wzmocnieniem. Tak czy inaczej krakowianie niezmiennie w kolejnych meczach pozwalają rywalom na wiele. Tutaj liczę na podobny scenariusz - Zagłębie po ostatniej wpadce z Płockiem nie powinno pozwolić sobie na kolejną i u siebie powalczyć o 3 punkty, co moim zdaniem będzie sprzyjać celnym uderzeniom. Defensywa Wisły jest jedną z najsłabszych w lidze i przed ekipą z Lubina duża szansa na to, aby to wykorzystać.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +109
L 1,4M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
- Lech Poznań zdobywał przynajmniej jednego gola w ostatnich 14 meczach wyjazdowych w lidze. Kurs na to, że zdobędzie gola w meczu z Cracovią - 1.30 [STS] (godz. 20:30)[/ICONPLUS]
 
Ostatnia edycja:
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Piast Gliwice
Pogon Szczecin - 3,50 - Betfan

Piast ma już zapewniony awans do LE (ma 6pkt przewagi nad Śląskiem, ale lepszy bilans spotkań bezpośrednich) więc w końcu mogą wrzucić na luz i myślę, że ważniejszy dla nich będzie mecz ostatniej kolejki u siebie, żeby wygrać dla kibiców na swoim stadionie. Dla Pogoni natomiast to ostatni mecz w Szczecinie w tym sezonie i być może będą bardziej zmotywowani, żeby wygrać chociaż jeden mecz po podziale tabeli. W rundzie zasadniczej Pogoń pokonała Piasta u siebie 1-0, będąc zespołem zdecydowanie lepszym, patrząc po statystykach z tego meczu. Mimo, że Pogoń gra mizernie w grupie mistrzowskiej, to jednak wysoki kurs na gospodarzy prowokuje, aby zagrać na nich w najbliższej kolejce.
 
Otrzymane punkty reputacji: +85
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Pogoń szczecin - Piast Gliwice Typ: Piast Gliwice lub remis oraz poniżej 3,5 bramek @ 1,71 Forbet


Końcówka sezonu, większość już wiemy. Wybieram tym z meczu o stawkę. Pogoń - PIast. Piast jeszcze walczy z Lechem o wicemistrza. Dzisiaj zagra z najsłabsza drużyna grupy mistrzowskiej. Pogoń od początku roku gra fatalnie. W głównej mierze dzięki punktom z pierwszej części sezonu. Po odejściu kluczowych piłkarzy gra im się nie układa. Niewiele pomógł powrót kapitana drużyny. Od dłuższego czasu Pogoń opiera grę na młodzieżowcach. Ostatni mecz to wygrana z Cracovia, która była wtedy w dużym kryzysie. Gol strzelił wspomniany Drygas, dla którego był to pierwszy mecz po kontuzji. Nie było to wcale okazałe zwycięstwo. Pogoń nie dominowała bardzo w tym meczu. Piasta tak jak wspomniałem walczy o wicemistrza. Wyniki notują przyzwoite. Złapali delikatny kryzys po meczu z Jaga, ale generalnie są w dobrej formie. Awans do LE maja już pewny. Po chwilowym dołku i kontuzji do dobrej dyspozycji strzeleckiej wrócił Felix. Parzyszek wciąż prezentuje dobra formę. Nie wydaje mi się ze dzisiaj przegrają. Piast, jak powszechnie wiadomo, jest bardzo silny w obronie. Pogoń bez szału w ataku. Myślę, ze goście będą zmotywowani aby walczyć o top 2. Myślę ze zakład łączony będzie tu dobra opcja. Jest opcja jeszcze poniżej 4,5 bramek co wydaje się bezpieczniejszym zakładem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Cracovia - Lech Poznań
Cracovia strzeli gola do 72 minuty
@1.50 Fortuna

Cracovia przed ostatnim spotkaniem z Legia miała matematyczne szanse na zakończenie rozgrywek w top3, teraz zagra bez presji, na luzie z dobrze dysponowanym Lechem. Goście wygrali swoje 2 ostatnie ligowe spotkania, dziś nie muszą się spinać, mimo że mają 99% pewności że w LE zagrają to Cracovia na własnym terenie może postawić twarde warunki drużynie z Poznania. Gospodarze u siebie po 17 kolejkach maja 25 strzelonych goli więc wygląda to całkiem dobrze. Lech również rozegrał 17 spotkań na wyjedzie i stracił 20 bramek. Dobrym zakladem wydaje się również 1x ale ja gram na gola Cracovii do 72 minuty na wypadek wyniku np 1:2. W H2h na ostatnie 5 spotkań jest 4:1 dla Cracovii co również zachęca do pogrania w kierunku gospodarzy.
 
Ostatnia edycja:
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Cracovia i Lechia jedynie co teraz mają w głowie to finałowe starcie w Pucharze Polskim. Krakowianie nie będą myślę robili Lechowi problemów ze zdobyciem 3pkt, kibice obu drużyn sympatyzują ze sobą, a Lech bije się z Piastem o 2 miejsce. Więc jakiekolwiek granie w kierunku gospodarzy w tym meczu wg mnie mija się z celem.
 
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Cracovia - Lech Poznań
Typ: X lub 2 i poniżej 4,5 gola
@ 1.58 ETOTO
W ciekawie zapowiadającym się spotkaniu 36. kolejki Ekstraklasy zmierzą się na stadionie przy ul. Kałuży w Krakowie tamtejsza Cracovia z Lechem Poznań. Drużyny dzieli w ligowej tabeli 8 pkt. Lech zajmuje obecnie trzecią lokatę i bije się z Piastem Gliwice o wicemistrzostwo. Cracovia natomiast zajmuje obecnie 5 lokatę i nie ma już szansy na zagwarantowanie sobię udziału w europejskich pucharach poprzez ligę. Lecz mogą to zrobić poprzez Puchar Polski i to ten mecz będzie ich najważniejszym spotkaniem w tym sezonie. Podejrzewam też, że trener Michał Probierz w takiej sytuacji da zagrać kilku zmiennikom co stawia Lecha w jeszcze bardziej korzystniejszej sytuacji. Dodatkowego smaczku dodaje fakt, że Lech przegrał ostatnie cztery spotkania z Cracovią i tym bardziej będzie chciał się zrewanżować i przerwać złą passę. Typ, że Lech nie przegra tego spotkania podbijam underem 4,5 gola w meczu aby złapać kurs powyżej 1.50😉
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom