>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

36. kolejka La Liga [11.05-13.05.2021r.]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-05-9 o 09.46.00.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
K 1,2K

Kartezjusz

Użytkownik
Elche CF - Deportivo Alaves
over 5.0 żółtych kartek 1.75
over 5.5 żółtych kartek 2.05
LV Bet

W La Liga coraz bliżej ostatecznych rozstrzygnięć. Obie drużyny zaangażowane w walkę o spadek z czego Elche na ten moment leci do La Liga 2, natomiast Alaves ma tylko 2 pkt przewagi nad będącą na 18 miejscu Huescą. Rzut oka na tabelę wystarczy aby dojść do wniosku, że będzie to spotkanie kluczowe dla obu drużyn, typowy mecz o 6pkt. Sędziował będzie Pan Fuertes, który jest raczej overowym arbitrem. Zauważyłem, również że Elche w kilku ostatnich meczach wraz z utrzymywaniem się nieciekawej sytuacji w tabeli zaczęło łapać coraz więcej kartonów i ostatnio poniżej 3 nie schodzili. Alaves też powinno dorzucić coś od siebie i powyższe linie są jak najbardziej możliwe do pokrycia.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
22:00 Levante - Barcelona
Barcelona powyżej 64.5% posiadania piłki @ 1.85
powyżej 22.5 fauli @ 1.90
Etoto


Myślę, że obie opcje są naprawdę fajne. Barcelona to spotkanie będzie chciała mieć mocno pod kontrolą. Goście muszą szybko strzelić gola/dwa aby spokojnie dokończyć mecz. Nie będzie to łatwe spotkanie bo Levante dwa sezony wstecz wygrało z Barceloną 3:1. Trener gospodarzy zapowiada, że powalczą dzisiaj o zwycięstwo. Barcelona w spotkaniach przeciwko Levante posiadanie piłki miała w okolicach 62%. Dzisiaj może być podobnie, ale goście muszą wyjść mocno skupieni na ten mecz i uważać na kontrataki gospodarzy.
Drugą propozycją są faule. Tych myślę, że dzisiaj nie zabraknie. Będzie to mecz nerwów, bowiem Barcelona musi wygrać, a Levante zrobi wszystko aby zatrzymać Messiego i spółkę. Linia nie za wysoka i moim zdaniem warta gry.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +25
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Osasuna vs Cadiz
Typ 1
Kurs 2.03

Typ Osasuna Over 1.5 gola
Kurs 2.05 fortuna .

Mecz opisałem w typach dnia.

Levante vs Barca
Typ Barca - 1.5
Kurs 1.56 fortuna

Ibis już opisał ten mecz więc nie będą bardzo się rozpisywał bo zgadzam się z powyższym. Ja jednak idę w zwykły handicap bo te zapowiedzi miejscowych że będę chciał wygrać to z obecną forma można w bajki wsadzić. Dzisiaj nie widzę innego scenariusza jak wysoki win. Barca wygląda fajnie i widać że nie są bardzo zmęczeni sezonem przynajmniej na Typ etapie. Wiemy o co toczy się gra.
 
Ostatnia edycja:
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Levante - Barcelona
Typ:
Levante (+2,5) handicap
@1.73 FORTUNA

Levante wygrało na własnym stadionie 3 z 4 ostatnich meczów z Barceloną! Dziś nie stawiałby na tak optymistyczny scenariusz na gospodarzy, ale kurs 1.73 na to, że mogą przegrać 2 bramkami jest bardzo atrakcyjny. Szkoleniowiec Levante przed starciem z Barceloną powiedział: "Wszystkie mecze muszą być motywujące, gra z Barca także. Niezależnie od tego, z kim się mierzymy, musimy rozegrać dobre spotkanie i rywalizować z zespołem, który walczy z Realem, Atletico i Sevillą o mistrzostwo". Levante ma 9 pkt przewagi nad strefą spadkową na 3 kolejki do końca. Jeśli chodzi o Barcelonę, to jeśli w dwóch kolejnych meczach na Camp Nou nie potrafili wygrać w decydujących momentach sezonu to tak naprawdę mogą już więcej takich okazji nie otrzymać. Dodatkowo w ostatnich sezonach Levante jest mocno niewdzięcznym rywalem dla Barcelony. Ponadto Levante to zdecydowanie trudny do pokonania zespół dla najmocniejszych klubów w Hiszpanii. Na stadionie Estadi Ciutat de València Atletico zremisowało 1:1, Sevilla wygrała tylko jedną bramką (0:1) a Realowi udało się odnieść zwycięstwo (0:2). Dziś stawiam, że Levante po raz kolejny postawi trudne warunki rywalowi z najwyższej półki i nie przegra więcej jak dwoma bramkami a może będziemy świadkami niespodzianki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +317
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Hiszpania - La Liga
Godzina: 22:00
Spotkanie: Granada - Real Madryt
Typ: Real Madryt wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3,10
Bukmacher: STS
Analiza:

Real Madryt wciąż walczy o mistrzostwo. Atletico Madryt wczoraj wygrało swoje spotkanie z Realem Sociedad, więc Real Madryt musi teraz koniecznie wygrać z Granadą, żeby mieć jeszcze cień szansy na tytuł. Każdy inny wynik niż zwycięstwo właściwie całkowicie przekreśla ich szanse. Według mnie Real wygra, ale Granada powalczy i na strzelenie gola ich stać. Od jakiegoś czasu Granada wygląda całkiem przyzwoicie jeśli chodzi o zdobywanie bramek. Na sześć ostatnich spotkań ligowych Granada strzeliła przynajmniej jednego gola w pięciu z nich. Trzeba tu wspomnieć o gigantycznej niespodziance jaką sprawili oni wygrywając 2:1 na wyjeździe z Barceloną przez co mocno zmniejszyli szanse Barcelony na mistrzostwo. Na Real z pewnością się zmobilizują i postawią trudne warunki. Według mnie Real Madryt zdoła wygrać to spotkanie, ale Granada strzeli gola.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom