>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Serie A [18.07 - 20.07.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-07-17 o 12.25.08.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Verona- Atalanta
Powyżej 2.5 i obie strzela 1.75 E efortuna⛔⛔⛔



Jakoś nie chce mi się wierzyć, że tak grające Hellas nie jest w stanie strzelić gola Atalancie, która wychodzi co mecz wysoko, dodatkowo gra na 3 obrońców. U gospodarzy kontuzjowany Kumbulla, a więc podstawowy defensor. O gole Atalanty jestem spokojny, w ostatnim meczu odpoczywał Gomes, Hatebor, Zapata rozegrał tylko 45 minut, dodatkowo na ten mecz jest już dostępu Muriel, który miał problemy zdrowotne i
oglądał mecz z trybun. Większość piłkarzy Gasperiniego odpoczywało, więc tutaj od początku wyjdą z mocą. Verona u siebie bardzo groźna, mocno gra presingiem, w tym sezonie tutaj juz po 2 gole traciło Juve czy Inter. Dodatkowy smaczek tego spotkania dodaje fakt, że Juric to były asystent Gasperiniego i Panowie wypowiadają się o sobie w samych superlatywach.


Milan- Bologna
Powyżej 2.5 + obie strzelą 1.95 E etoto✅✅✅



Ja wiem ostatnio też taki zakład grałem w meczu Bologny i skończyło się na 1:1, ale tam 2x po varze cofneli gola dla Bologny, a w doliczonym czasie Danilo strzelił w słupek.. Swoją drogą bardzo głośno było o tych 2 varach we włoskich gazetach, tam naprawdę było na styku, równie dobrze sędzia mógł uznać gola i nikt by nic nie mówił. Tutaj niezwykle ofensywnie i dobrze grający Milan, kapitalny Rebic, który tutaj powinnien wyjść od pierwszej minuty. Wiadomo mecz specjalny dla Sinisy bo przecież tutaj spędził troche czasu o mobilizacje gości jestem spokojny. Kapitalnie gra Barrow, potrafi sam przejść z piłką i strzelić, do tego Sansone, Soriano, Orsolini czy Palacio, ja tu widze gole. Pierwszy mecz to 2:3 dla Milanu, tutaj powinno być podobnie.


Genoa- Lecce
Powyżej 2.5 goli 1.65 E efortuna✅✅✅



Do jakiegoś dubelka idealnie, ja sam gdzieś pograłem over 3.5. Mecz drużyn walczących o pozostanie w Serie A. Lecce mega ofensywne, a co najważniejsze bardzo się otwierają, Genoa zresztą podobnie. W meczach tych zespołow pada sporo goli, nie bede pisał o statystkach, każdy może sobie wejsc na flashscora i sprawdzić. Pinamonti, Falque, wiecznie młody Pandev czy potrafiący uderzyć z wolnego Schone, Babacar czy Farias, ja biore gole.


Co jeszcze pograłem?

-Napewno linia na rożne w meczu Verona- Atalanta bardzo fajna, obie drużyny grają skrzydłami, do tego na świeżości będzie Gomes czy Hatebor- over 10.5 rożnych 2.30 E efortuna .✅✅✅

-Rzut karny w meczu Genoa- Lecce na jakimś wariacie trzeba zagrać, przecież jak dobrze pamiętam to na 7 spotkań po powrocie w meczach Lecce zobaczyliśmy, aż 9 rzutów karnych ! Sama Genoa po przerwie dostała 5 rzutów karnych, bardzo dużo. Pamiętam jak chyba Paz, defensor Lecce sprowokował 3 karnee podrząd :) Kurs nie za duży, ale gram. Będzie rzut karny - Tak 2.50 E sts✅✅✅

-Biore też over 1.5 gola w drugiej połowie w tym meczu, obie drużyny interesują tylko komplet punktów, a Lecce bardzo się otwiera. Over 1.5 gola w II połowie 1.79 E efortuna✅✅✅

- Meczu Sassuolo raczej nie ruszam, gole pograłbym, ale 3 zawodników gości pauzuje za kartki w tym Berardi, a więc kapitan. Do tego u gospodarzy kontuzja Naingolana.

- Biore też bramki w meczu Fiorentina- Torino, obie drużyny stwarzają sobie sporo sytuacji co mecz, mam nadzieje, że w końcu Kouame odpale u gospodarzy. Ważna informacja to taka, że Drągowski na ten moment jest kontuzjowany, a co mecz wyciągał coś Fiorentiniee. Belotti zrobi też swoje.
Fiorentina- Torino Powyżej 2.5 bramek 1.84 E efortuna⛔⛔⛔
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +85
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Czy ktoś przegoni Juventus?
Magical Snap - 2020.07.17 21.42 - 009.png
Wydawało się, że w Serie A wszystko jest już jasne. Fatalna forma Juventusu sprawiła jednak, że walka o mistrzostwo kraju właściwie nadal nie jest rozstrzygnięta. „Stara Dama” rozczarowuje i nie może wrócić do swojej optymalnej formy.

JUŻ NIE NAJLEPSZA DEFENSYWA LIGI
Dwa punkty w ostatnich trzech meczach – to dorobek Juventusu na początku finiszu ligi. Przegrana 2:4 z Milanem, remis 2:2 z Atalantą i 3:3 z Sassuolo. To, z czego „Stara Dama” słynie od zawsze, to żelazna defensywa. Tymczasem w ostatnich trzech meczach stracili aż dziesięć bramek, przez co status najlepszej obrony w Serie A stracili na rzecz Interu.

Ale nie to jest największym zmartwieniem Juventusu, a fakt, że mistrzostwo, które było już niemal pewne, wcale już takie nie jest. Jasne, drużyna Maurizio Sarriego nadal ma w miarę bezpieczną przewagę nad resztą stawki, ale jeśli do końca sezonu nie zacznie grać na swoim poziomie, to rywale mogą ją dogonić. Mowa o drugim Interze (6 pkt straty), trzeciej Atalancie (7 pkt straty) i czwartym Lazio (8 pkt straty). Te ekipy mają już pewne miejsce w TOP 4 i tym samym zagrają w przyszłorocznej edycji Ligi Mistrzów. Nie wiadomo jednak nadal, kto ostatecznie znajdzie się na podium i jak będzie ono wyglądało.
Magical Snap - 2020.07.17 21.43 - 010.png
KTOŚ JESZCZE ZAGROZI JUVENTUSOWI?
Z tego powodu niezwykle ciekawie zapowiada się mecz Juventus – Lazio. Zespół z Rzymu jest w jeszcze gorszej formie, bo w ostatnich czterech spotkaniach zdobył tylko jeden punkt – po bezbramkowym remisie z Udinese. Nasi analitycy – czyli legalnego polskiego bukmachera – sądzą, że nie padnie w tym meczu remis i ekipą, która się przełamie, będzie „Stara Dama”, która ma 56% szans na zwycięstwo.

Jeśli chodzi o pozostałą wielką czwórkę, to Atalanta zagra na wyjeździe z Hellasem Verona, a Inter zmierzy się z Romą na ich terenie. Wydaje nam się, że jeśli ktoś ma jeszcze szansę zagrozić Juventusowi w walce o tytuł, to jest to ekipa prowadzona przez Gian Piero Gasperiniego.
Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.


betfan728x90.jpg
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
- Atalanta wygrała 10 z 11 ostatnich meczów w lidze. Kurs na to, że wygra w meczu z Hellasem - 1.42 (godz. 17:15) [STS]

- Bologna straciła minimum 3 bramki tylko w 1 z 18 ostatnich meczów w lidze. Kurs na to, że ich rywal (AC Milan) zdobędzie mniej niż 3 gole (Milan -2.5 goli) - 1.53 (godz. 21:45) [FORTUNA]
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
17:15 Verona - Atalanta
Atalanta + powyżej 2.5 gola @ 1.78
Atalanta + powyżej 3.5 gola @ 2.56

Fortuna

W tym sezonie Atalanta jest rewelacją rozgrywek Serie A jak i Lidze Mistrzów. Czas na kolejne ich zwycięstwo tylko w jakim stylu?. Mam nadzieje, że będzie to po raz kolejny festiwal goli w wykonaniu ekipy gości, którzy wyglądają mega w ofensywie. Goście w tym spotkaniu są wyraźnym faworytem na papierze, ale dodajmy, że Verona w tym sezonie u siebie zatrzymała min. Inter czy Juventus. Gospodarze nie są zespołem do bicia i potrafią się postawić. Mimo tego idę w stronę gości, którzy mam nadzieje po ostatniej wygranej wrócili do swojego strzelania.
Trzy ostatnie ligowe mecze między tymi zespołami zakończyły się wygranymi Atalanty. W poprzednim sezonie drużyna z Bergamo u siebie wygrała 3:0, natomiast w Weronie rozbiła swojego rywala aż 5:0.

Hellas Werona - Atalanta Bergamo, przewidywane składy


Hellas: Silvestri - Rrahmani, Gunter, Dimarco - Faraoni, Amrabat, Veloso, Lazović - Pessina, Verre - Di Carmine

Atalanta: Gollini - Toloi, Palomino, Djimsiti - Castagne, De Roon, Freuler, Gosens - Malinowski, Gomez - Zapata

21:45 Milan - Bologna
Milan @ 1.52
Fortuna

Milan po wznowieniu rozgrywek wygląda zdecydowanie lepiej niż miało to miejsce na przełomie lutego/marca. Gospodarze muszą dzisiaj wygrać aby nie stracić punktów i przede wszystkim dystansu do wyżej zajmującego miejsca Napoli. Milan udowodnił, że potrafi wygrywać z czołówką tabeli bowiem wygrał po przerwie z Lazio, Roma, Juventusem czy zremisował z Napoli. Bologna to akurat ligowy średniak i wypadało by odnieść kolejne zwycięstwo.

AC Milan - Bologna FC, przewidywane składy


Milan: G. Donnarumma – Conti, Kjaer, Romagnoli, Theo Hernandez, Kessie, Bennacer, Saelemaekers, Calhanoglu, Rebic, Ibrahimovic

Bologna: Skorupski – Mbaye, Tomiyasu, Danilo Lar., Dijks, Nico Domínguez, Medel, Orsolini, Soriano, Sansone, Barrow.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Genoa- Lecce
Powyżej 5.5 kartek 2.05 E efortuna


Trzeba za drobne spróbować takiego zakładu, mecz drużyn walczących o bezpośrednie pozostanie w Serie A. W pierwszym meczu tych drużyn zobaczyliśmy aż 11 kartek w tym 2 czerwone, tutaj tym bardziej nikt nie będzie odstawiał nogi, tym bardziej, że porażka bardzo utrudni utrzymanie się w lidze. Sędzia to Pan Doveri ze średnią niecałych 5 kartek na mecz, mecz bez kobiców dlatego bez szaleństw ze stawką.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
- Inter przegrał tylko 2 z 16 meczów wyjazdowych w lidze. Kurs na to, że nie przegrają w meczu z AS Romą (X2) - 1.38 [STS] (godz. 21:45)
 
Ostatnia edycja:
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
-Lazio przegrało tylko 1 z 33 meczów w lidze różnicą przynajmniej dwóch goli. Kurs na to, że przegrają z Juventusem w najgorszym przypadku różnicą dwóch bramek - handicap (0-3) - 1.20 [ETOTO] (21.45)
 
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
-Lazio przegrało tylko 1 z 33 meczów w lidze różnicą przynajmniej dwóch goli. Kurs na to, że przegrają z Juventusem w najgorszym przypadku różnicą dwóch bramek - handicap (0-3) - 1.20 [ETOTO] (21.45)
Serio grasz takie kursy u legalnych? Przeciez po odjeciu podatku z tego kursu 1.20 zostaje 1.05
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna, Włochy Serie A
Godzina: 21:45
Spotkanie: Juventus - Lazio
Typ: Lazio
Kurs: 6.90
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

1.45?! na Juventus przy obecnej formie?. Nigdy w życiu bym nie brał. Spróbuję zatem pograć niespodziankę i może niektórzy z was również spróbują pograć razem ze mną. Obie ekipy po przerwie prezentują się nadzwyczaj bardzo słabo dlatego jestem zdziwiony, że kurs na gości jest aż tak wysoki. Rozumiem, że goście odnieśli zaledwie dwa zwycięstwa po przerwie, ale jest to dalej ekipa, która bije się o europejskie puchary i ma swoim składzie takich zawodników jak Caicedo, Immobile czy Milinković-Savić, którzy są lideram w zespole z Rzymu. Juventus również nie potrafi odnieść zwycięstwa od trzech spotkań ale ich terminarz był zdecydowanie trudniejszy. Moim zdaniem Lazio jest w stanie pokusić się o niespodziankę, bo z kim jak nie z liderem Serie A?. Jedyna rzecz jaka przemawia za gospodarzami to, że u gości wypadło kilku ważnych graczy. W defensywie nie zagra Radu, w drugiej linii zabraknie Leivy, Jony’ego i Luisa Alberto, a w ataku – Correi. U gospodarzy na pewno nie zobaczymy Bernardeschi
Na dodatek gdy spojrzymy na H2H to goście w ostatnich dwóch spotkaniach przeciwko Juve wygrywali 3:1. Oba mecze odbyły się w grudniu 2019 – najpierw było to spotkanie ligowe na Stadio Olimpico w Turynie, a następnie starcie o Superpuchar Włoch rozgrywane w Rijadzie.

Przewidywane składy
Juventus (4-3-3): Szczęsny – Cuadrado, de Ligt, Bonucci, Alex Sandro – Bentancur, Pjanić, Rabiot/Matuidi – Costa, Dybala, Ronaldo
Lazio (3-5-2): Strakosha – Felipe, Acerbi, Bastos – Lazzari, Milinković-Savić, Parolo, Cataldi, D. Anderson – Immobile, Caicedo
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom