>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Serie A [12.05 - 15.05.2023]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2023-05-7 o 09.03.44.png

Nie masz konta w BetX, nic straconego - załóż je wchodząc na ebetx.pl lub klikając w baner i odbierz bonus do 850 PLN z naszym kodem FORUMBETX
pakiet_powitalny_800zl_main_forumbetx_1000x200.jpg
 
O 322,2K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Włochy, Serie A
Godzina: 20:45
Spotkanie: Lazio- Lecce
Typ: Lecce poniżej 0.5 rzutu rożnego w 1 połowie
Kurs: 4.40

Bukmacher: Superbet
Analiza:


Miałem iść w over rogów Lazio w meczu lub 1 połowie, bo idealnie mi te ich rogi w tym meczu pasują, ale zrezygnowałem bo mało ich ostatnio biją. To też jest do rozważenia, ale decyduje się na inny zakład.
Pogram na to, że Lecce nie zdobędzie żadnego rzutu rożnego w 1 połowie. Dlaczego tak ?
Lecce jest 4 punkty nad strefą spadkowa i nie sądzę żeby grali tu z Lazio o 3 punkty. Podejrzewam, że to będzie "obrona Częstochowy" i póki będzie się utrzymywał bezbramkowy remis to rzadko kiedy będziemy oglądać zawodników Lecce w pobliżu pola karnego rywala.
Dzisiejszych gości czekają łatwiejsze spotkania do 3 punktów niż to z Lazio. Nie mogą tu pójść w ofensywna grę, bo Lazio to bezlitośnie wykorzysta. Grają ciągle o ligę mistrzów a rywale gonią. Moim zdaniem dopóki będzie remis bezbramkowy, to ataki Lecce będą rzadkością. Liczę że ten remis do połowy się utrzyma, bo tak by było najlepiej dla mojego typu.
Patrzyłem na ostatnie spotkania Lecce z ekipami z czołówki : Juventus, Milan i Napoli. We wszystkich 3 meczach Lecce do połowy miało tylko jeden róg do przerwy , więc było blisko. W każdym z tych spotkań traciło też bramkę przed przerwą i uważam, że jeśli teraz udałoby się do przerwy utrzymać remis to typ jest do wejścia a kurs naprawdę dobry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +136
T 5,3K

teza

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Spezia - AC Milan
2 @ 1.92

Milan -1.5 @ 3.30

Dla mnie najlatwiejsze spotkanie kolejki po dobrym kursie.
Milan rozbity przez Inter wczoraj - takze prosta receptura:
odbudowujemy morale przed następna rundą z Interem
a przeciwnik slabiutki
 
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Lazio - Lecce, Lazio @1.75 fortuna 2:2 (34' Immobile, 94' Milinkovic-Savic - 47' Oudin, 51' Oudin)
Gospodarze grają w kratkę, ale stoją przed szansą na wicemistrzostwo. Lecce natomiast nadal nie jest pewne utrzymania w lidze, ostatnie 10 spotkań, to 1 wygrana, 1 remis i 8 porażek. Nie wyobrażam sobie innego wyniku, niż wygrana ekipy z Rzymu.
 
Ostatnia edycja:
spiro 25,1K

spiro

Użytkownik
Spezia - Milan, Spezia +1,5hc @1.33
Wiem, że gospodarze są w kiepskiej formie, ale wraca Nzola, więc to duży plus dla Spezii. Goście są przed rewanżem w LM i tam trzeba spróbować odrobić straty z pierwszego meczu. Dodatkowo sporo absencji: Thiaw, Bennacer, Leao, czy Krunic i porządny rezerwowy Messias. Nie widzę tu wysokiej porażki gospodarzy, a nawet mogą pokusić się o jakiś punkt.

Inter - Sassuolo, Sassuolo +1,5hc @1.75
Tu analogiczna sytuacja jak wyżej, również gram pod rewanżowy mecz półfinału LM i oszczędzanie przez Inter kilku podstawowych graczy. Sasol w praktycznie kompletnym składzie, więc uważam, że nie przegrają więcej, niż jednym golem tak, jak było w ich poprzednich pojedynkach.

sas.png

Taki dubel w AKO 2.32 @ superbet według mnie do gry.

Pozwodzenia.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Juventus - Cremonese
Typ 1 @ 1.47 // STS
Typ BTTS - Nie @ 1.80 // Fortuna
Typ under 2.5 2.04 // STS
Typ under 3.5 1.42 // STS

Juve po serii spotkań bez zwycięstwa w dwóch ostatnich potyczkach pokonał Lecce i Atalantę. Dzisiaj mają idealną okazję, aby odskoczyć na trzy punkty Interowi. Warunek? Pokonanie zespołu Cremonese, kóry spisuje się bardzo słabo od początku sezonu. Jeszcze przed rozpoczęciem tej kampanii byli skazani na spadek i wszystko wskazuje, że ciężko będzie dla nich zachować byt na boiskach włoskiej Serie A.

Owszem w ostatnim starciu pokonali Spezię 2-0. Chociaż wynik w żadnym wypadku nie pokazuje tego co działo sie na boisku. Pomimo, że rywal był bardzo słaby (Spezia również znajduje się w strefie spadkowej) to podopieczni Ballardiniego mieli ogromne problemy z utrzymaniem się przy piłce. Nastawili się na kontry i z pewnością tak samo dzisiaj będzie wyglądał ich styl gry. Można być pewnym, że pole gry oddadzą ekipie Juve, a sami będą liczyli na kontry i stałe fragmenty gry.

Jednak można być pewnym, że są niewielkie szanse na to, aby ten wariant gry dał kolejne punkty. Co tutaj dużo mówić Juve jest zespołem minimum o jedną klasę lepszym. W zespole są bardzo dobrzy piłkarze, których stać na bardzo dobrą grę: Di Maria, Cuardado, I. Junior, czy też Vlahović. Trzeba również dodać, że Juve nie traci dużej ilości bramek. To sprawia, że nie chce mi sie wierzyć, aby zespół Cremonese był wstanie znacząco zagrozić bramce Starej Damy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +141
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom