>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34. kolejka Serie A [1.05-3.05.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo- Atalanta
Pow 2.5 i obie strzela
1.67 E efortuna


Trzeba to zagrac, dwie najbardziej ofensywne druzyny na ten moment, moze jeszcze obok Crotone. Nie wykartkowal sie Berardi wiec mega plus do typu. Do tego wraca Gosens z wykartkowania. Nie chce mi się lać wody, tutaj bedzie mnostwo akcji, okazji, nic tylko ten over grać. Na Mapei stadium zawsze jest wesoło, a co do tego czy Sass strzeli bramke- Bologna przez pierwsze pół godziny z Atalanta moga co najmniej 3x trafić do siatki, Sassuolo w takich sytuacjach nie spudłuje, prawda nie ma na ten moment Caputo i Raspadoriego, ale wroci na ten mecz Djuricic. Patrz na te nazwiska Berardi, Traore, Boga, Locatelli vs Muriel, Zapata, Malinovsky i naprawde tylko over wychodzi.


Za drobniaki taśma:
Sassuolo- Atalanta pow 3.5
Lazio- Genoa pow 2.5
Torino- Parma pow 2.5
Ako: 6.36 E efortuna


Pierwszy opisany wyzej.
Over w Rzymie gram praktycznie tylko dla tego, ze nie bedzie szefa obrony- Acerbiego. To od niego Inzaghi ustawia caly zespol, a przeciez graja na 3 defensorow i tutaj zapewne bedzie Marussic, Mussachio i Radu, wiec moze byc handicap dla gości. W Genoi nie bedzie Pandeva, ale akurat na Lazio potrzeba kogos szybkiego. Mam nadzieje, ze zobaczymy od poczatku Schomodurova, bo Destro to ze Spezia nie popisał się. Apropo poprzednego meczu Genoa- Spezia to tam do przerwy sprawa z overem powinna zostac rozstrzygnięta. Tutaj w kapitalnej formie jest Immobile, Carrea czy Milinkovic. Ja biore over.
Wiem nie bedzie Verdiego i Mandragory wiec 2 zawodnikow ktorzy dogrywaja pilki. Nie wykartkowal sie Belloti i Zaza wiec z przodu powinni byc ok, do tego te wrzutki Ansaldiego- mega. Defensywa Parma to jest masakra, tylko dlatego biore ten over, dla mnie Torino samo jest w stanie to ogarnac. Jedyny minus ze nie ma Mana u gosci, ktory wyroznial sie na tle zespolu. Mecz o wszystko dla Parmy, musza wygrac, wiec bedzie otwarty mecz, be kalkulacji tak sadze.

Chcialem jeszcze dorzucic over w Udinese, bo nie bedzie jednego z najlepszych bramkarzy w lidze- Musso. Do tego brak De Ligta wiec wychodza bramki, ale nie zagram tego.
 
Otrzymane punkty reputacji: +716
P 0

pavlinho

Gość
Wiem nie bedzie Verdiego i Mandragory wiec 2 zawodnikow ktorzy dogrywaja pilki. Nie wykartkowal sie Belloti i Zaza wiec z przodu powinni byc ok, do tego te wrzutki Ansaldiego- mega. Defensywa Parma to jest masakra, tylko dlatego biore ten over, dla mnie Torino samo jest w stanie to ogarnac. Jedyny minus ze nie ma Mana u gosci, ktory wyroznial sie na tle zespolu. Mecz o wszystko dla Parmy, musza wygrac, wiec bedzie otwarty mecz, be kalkulacji tak sadze.
Jaki mecz ostatniej szansy dla Parmy? xD Oni już spadli z ligi a jeżeli ktoś się łudził o jakikolwiek cud na utrzymanie w lidze to został on pogrzebany w meczu z Crotone które zapakowało im 4 bramki a mecz grali u siebie. Mają kolejno na rozkładzie jazdy Torino które gra o życie, Atalantę i Lazio o LM oraz Sassuolo które im zapakuje z 5 bramek i Sampdorie grającą o nic. Nawet matematycznie dodając im 15 punktów za 5 kolejek (przecież to nawet brzmi jak abstrakcja xD) będą ich mieli 35, a obecnie Benevento, Cagliari i Torino mają po 31 pkt i nie chce mi się wierzyć, że Torino i Cagliari nie zdobędą po 4 pkt na 5 kolejek (Torino ma jeszcze mecz zaległy). Jedyne co tutaj się stanie to wygrana Torino i nie bez powodu kurs leci w dół i przed meczem będzie wynosił z 1.35 a jak zobaczyłem kurs na otwarcie w okolicach 2.00 to przetarłem oczy ze zdumienia.
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Jaki mecz ostatniej szansy dla Parmy? xD Oni już spadli z ligi a jeżeli ktoś się łudził o jakikolwiek cud na utrzymanie w lidze to został on pogrzebany w meczu z Crotone które zapakowało im 4 bramki a mecz grali u siebie. Mają kolejno na rozkładzie jazdy Torino które gra o życie, Atalantę i Lazio o LM oraz Sassuolo które im zapakuje z 5 bramek i Sampdorie grającą o nic. Nawet matematycznie dodając im 15 punktów za 5 kolejek (przecież to nawet brzmi jak abstrakcja xD) będą ich mieli 35, a obecnie Benevento, Cagliari i Torino mają po 31 pkt i nie chce mi się wierzyć, że Torino i Cagliari nie zdobędą po 4 pkt na 5 kolejek (Torino ma jeszcze mecz zaległy). Jedyne co tutaj się stanie to wygrana Torino i nie bez powodu kurs leci w dół i przed meczem będzie wynosił z 1.35 a jak zobaczyłem kurs na otwarcie w okolicach 2.00 to przetarłem oczy ze zdumienia.
A gdzie masz napisane, że oni juz spadli? Już są oficjalnie w serie B?
Dla mnie tez są juz bez szans, ale jeszcze mają matematyczne szanse, nie mozna pisac, że spadli bo tak oficjalnie nie jest. Torino zagrało fatalnie z Napoli, ale tam juz przed meczem to przegrali, gdzie Nicola na konferencji powiedzial, ze trafili na najsilniejsze Napoli w sezonie. Apropo tego czy Parma juz spadła, słowa Hernaniego:
"Do póki matematyka nas nie przekreśla, musimy wierzyć i na każdy mecz wychodzić z zamiarem uhonorowania barw w jakich gramy."
Oni sa tragiczni w obronie, ale Torino bedzie bez dwoch najwazniejszych graczy w srodku pola...Daj znać Jak bedzie 1.35 przed meczem to wstawie Ci tu kupon z handi + 2.5 Parme za nawet 2-3k zl jak chcesz ;)
 
P 0

pavlinho

Gość
A gdzie masz napisane, że oni juz spadli? Już są oficjalnie w serie B?
Dla mnie tez są juz bez szans, ale jeszcze mają matematyczne szanse, nie mozna pisac, że spadli bo tak oficjalnie nie jest. Torino zagrało fatalnie z Napoli, ale tam juz przed meczem to przegrali, gdzie Nicola na konferencji powiedzial, ze trafili na najsilniejsze Napoli w sezonie. Apropo tego czy Parma juz spadła, słowa Hernaniego:
"Do póki matematyka nas nie przekreśla, musimy wierzyć i na każdy mecz wychodzić z zamiarem uhonorowania barw w jakich gramy."
Oni sa tragiczni w obronie, ale Torino bedzie bez dwoch najwazniejszych graczy w srodku pola...Daj znać Jak bedzie 1.35 przed meczem to wstawie Ci tu kupon z handi + 2.5 Parme za nawet 2-3k zl jak chcesz ;)
ok dam znać
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
W dziale serie b nikt kompletnie nic sie nie udziela wiec wrzucam tutaj info:

„Ciekawe doniesienia z Serie B. Piłkarze walczącej o awans Monzy udali się do kasyna w Lugano zapominając o tym, że wjeżdżających ze Szwajcarii do Włoch obowiązuje kwarantanna. W efekcie ośmiu piłkarzy nie zagra w dwóch najbliższych meczach z Salernitaną i z Lecce.”

Salernitana - Monza
Salernitana wygra - remis nie ma zakładu 1.69 E efortuna


Kursy juz niskie wszedzie, do meczu pewnie w ogole nie zagramy, co najmniej dwoch bukow w Polsce to wycofalo z oferty. Nie bede lał wody bo nie sledze serie b w ogole, ale Salernitana w tym sezonie ma tylko jedna przegrana u siebie i to pewnie dlatego, ze juz w pierwszej polowie jeden z graczy zobaczył czerwo.

Gram to za drobniaki, poniewaz nie wiadomo czy jakiegoś odwołania od tego nie będzie. Do tego Salernitana i Lazio to jest ten sam wlasciciel, ktory ma konflikt interesow majac dwa kluby w serie A, ale podobno to nie problem..

„Many Granata fans fear that Lotito is secretly plotting to keep the club forever in Serie B, thus avoiding the conflict of interest with Lazio should the Salerno side gain promotion. They needn’t worry, for Lotito can easily reconfigure ownership, given that business partner Marco Mezzaroma is his brother-in-law.”
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Sassuolo- Atalanta
Pow 2.5 i obie strzela
1.67 E efortuna


Trzeba to zagrac, dwie najbardziej ofensywne druzyny na ten moment, moze jeszcze obok Crotone. Nie wykartkowal sie Berardi wiec mega plus do typu. Do tego wraca Gosens z wykartkowania. Nie chce mi się lać wody, tutaj bedzie mnostwo akcji, okazji, nic tylko ten over grać. Na Mapei stadium zawsze jest wesoło, a co do tego czy Sass strzeli bramke- Bologna przez pierwsze pół godziny z Atalanta moga co najmniej 3x trafić do siatki, Sassuolo w takich sytuacjach nie spudłuje, prawda nie ma na ten moment Caputo i Raspadoriego, ale wroci na ten mecz Djuricic. Patrz na te nazwiska Berardi, Traore, Boga, Locatelli vs Muriel, Zapata, Malinovsky i naprawde tylko over wychodzi.


Za drobniaki taśma:
Sassuolo- Atalanta pow 3.5
Lazio- Genoa pow 2.5
Torino- Parma pow 2.5
Ako: 6.36 E efortuna


Pierwszy opisany wyzej.
Over w Rzymie gram praktycznie tylko dla tego, ze nie bedzie szefa obrony- Acerbiego. To od niego Inzaghi ustawia caly zespol, a przeciez graja na 3 defensorow i tutaj zapewne bedzie Marussic, Mussachio i Radu, wiec moze byc handicap dla gości. W Genoi nie bedzie Pandeva, ale akurat na Lazio potrzeba kogos szybkiego. Mam nadzieje, ze zobaczymy od poczatku Schomodurova, bo Destro to ze Spezia nie popisał się. Apropo poprzednego meczu Genoa- Spezia to tam do przerwy sprawa z overem powinna zostac rozstrzygnięta. Tutaj w kapitalnej formie jest Immobile, Carrea czy Milinkovic. Ja biore over.
Wiem nie bedzie Verdiego i Mandragory wiec 2 zawodnikow ktorzy dogrywaja pilki. Nie wykartkowal sie Belloti i Zaza wiec z przodu powinni byc ok, do tego te wrzutki Ansaldiego- mega. Defensywa Parma to jest masakra, tylko dlatego biore ten over, dla mnie Torino samo jest w stanie to ogarnac. Jedyny minus ze nie ma Mana u gosci, ktory wyroznial sie na tle zespolu. Mecz o wszystko dla Parmy, musza wygrac, wiec bedzie otwarty mecz, be kalkulacji tak sadze.

Chcialem jeszcze dorzucic over w Udinese, bo nie bedzie jednego z najlepszych bramkarzy w lidze- Musso. Do tego brak De Ligta wiec wychodza bramki, ale nie zagram tego.
De Ligt jednak bedzie, ja nie wiem jak te kartki policzyłem, ale zabrakło jednej.
Co do reszty informacji to Milan w nalepszym swoim skladzie jutro- ma byc gotowy Ibra.

W Genoi jakiś problem na Criscito, a to kapitan i podstawowy obronca, wiec fajnie pod ten over w Rzymie na taśmie.

W Bologny wraca Tomyashu, wiec na plus w defensywie, zle z Atalanta nie zagrali, bylo okazji w pierwszej czesci gry, kurs na Fiorentine troche za małe, napewno to 1X lepiej wyglada niz X2.

Raspadori jest dostepny dla De Zerbiego wiec fajnie pod glowny typ , bo Defrel bedzie mial zmiennika na 9, a nie musze przypominac co wychowanek zrobil na San Siro.

W Romieee po LE masakra w skladzie jak dla mnie- nie ma Spinnazoli, Veretouta, Pau Lopeza, ale Sampdoria mnie nie przekonuje.

Co do jeszcze jednego meczu, ktory mam na taśmie to mam wieksze obawy. Mihaila dolaczył do grona kontuzjowanych w Parmie, do tego nie bedzie Mana, a to wlasnie Ci dwaj Rumunii napedzali ataki gości. Ciezko, tam bedzie slaby Gervinho, Cornelius, ktoremu jak sie nie dogra piłkki to nic nie zrobi i do tego z zespol rezerw Traore... Grałbym win Torino jakby chociaz jeden z tej dwojki w srodku był - Verdi, Madragora, ale pauzuja. Tam bedzie na ten moment Lukic i Basseli, wiec nizsza klasa. Na plus jedynie, ze Conti ma kontuzje i raczej nie zagra, a to obronca, do tego ma na ławce zacząć Kucka, a to jeden z wyrozniających sie graczy Parmyy.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
B barlo123 oglądałeś ten mecz Sassuolo? strasznie dziwnie to wyglądało, Muriel karnego spartolił strasznie, potem się poślizgnął na dobitkę, a końcówka meczu po karnym wyglądała strasznie, może po majówce miałem jakieś urojenia...
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
B barlo123 oglądałeś ten mecz Sassuolo? strasznie dziwnie to wyglądało, Muriel karnego spartolił strasznie, potem się poślizgnął na dobitkę, a końcówka meczu po karnym wyglądała strasznie, może po majówce miałem jakieś urojenia...
Szkoda gadać, ja nie mam na to wpływu, ze glowny typ nie siada bo ktoś karnego nie trafił. Chyba sobie zeobie przerwe na 1-2 kolejki, bo dawno czegos takiego nie bylo...

Jutro trener Parmy ma dac wiecej minut mlodziezy, a z plusow to, że nasz typ dugoterminowy coraz blizej, tym bardziej, ze specjalnie Joao Pedro nie gral od poczatku bo jest zagrozony kartka, aby na mecz z Czarownicami byl gotowy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom