>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

34 kolejka Primera Division [02-03.05.2009r.]

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Kolejka jednego spotkania... Weekend jednego spotkania. El Clasico, Gran Derby Europa - to spotkanie odsyła w daleki kąt nawet takie szlagiery jak Villareal - Sevilla. Spotkanie dwóch zdecydowanie najlepszych drużyn Hiszpanii, spotkanie, które w dużym stopniu wyjaśni kto zdobędzie w tym sezonie mistrzostwo...
Zapraszam do analiz!
 
unique 41

unique

Użytkownik
choć jestem kibicem Barcelony, to coś czuje, że Real to wygra.. oni mieli tydzień na przygotowanie do meczu, napewno oglądali potyczkę z Chelsea i Ramos już wie co ma zrobić, żeby wyłączyć tak jak The Blues Leo. Gdybym ryzykował to grałbym na Real, do składu wraca Robben i Snejder ale czy zagrają od 1min tego niewiem, możliwe, że tak jeśli 2 dni przed meczem trenują na 90%.. Barcelona zagra bez Marqueza a tak pozatym skład bez większych zmian niż spotkanie z Chelsea.

Real gra o wszystko, Barca gdyby przegrała to do końca sezonu niemogłaby sobie pozwolić na jakąkolwiek stratę punktową. Real czeka jeszcze potyczka z Valencią i Villareal na wyjeździe! a dla Barcy zostaje mecz na SB, pozniej u siebie z Villareal, u siebie z Osasuną i wyjazdy z Mallorcą no i ten ostatni z Deportivo - wg mnie najcięższy.
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Ze składu Realu wypadł jeszcze Guti, a przy Robbenie jest nadal znak zapytania.
Real nie może czerpać wzorców z Chelsea, bo ich nie usatysfakcjonuje remis, który nic im nie da w drodze do mistrzostwa a przeciwnie nawet ich oddali. Real musi zaatakować, a wobec kłopotów kadrowych w defensywie i środku pola jestem pewien że Barca będzie przeważać w spotkaniu z Realem tak jak w spotkaniu z Chelsea albo i bardziej, pytanie tylko czy pokonają Ikera...
Jedno jest pewne mecz będzie bardzo ciekawy i otwarty, bo Real nie moze juz zaparkowac autobusu w bramce tak jak to zrobił na Camp Nou, a z kolei Barca lepiej atakuje niż się broni.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
A ja jestem zdania, że Real musi wziąc wzorce z gry Chelsea. Twarda gra przeciwko Messiemu, Xaviemu i Iniescie. To sposob na pokonanie Barcelony. Eto&#39;o sam niczego nie wykreuje. W meczu z Chelsea oddal tylko 2 strzaly na bramke rywali. W Realu zabraknie Pepe, ale ostatnio Metzelder zglosil aspiracje do gry na bardzo wysokim poziomie.

Osobiscie nie podejmuje sie typowania tego spotkania, gdyz uwazam, ze takie mecze typersko najlepiej odpuszczac. Powiem jednak tak... Barcelona zagra o zwycięstwo, zresztą sam Guardiola mowil, ze jego druzyna zawsze gra ofensywnie, jednakze warto zwrocic uwagę, ze Blaugrana i z remisu moze byc w pełni zadowolona.
 
D 5

devil13england

Użytkownik
Moim zdaniem w meczu realu z Barca napewno zobaczymy bramki stad tez przychodzi mi typ obie strzela do glowy gdyz obydwie ekipy ostatnio strzelaja troche bramek i maja w ataku znakomitych zawodnikow
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
⚽ Real Madryt - FC Barcelona
Typ: obie strzela @ 1.55
unibet
Wielkie piłkarskie świeto, na ktore kibice czekaja z niecierpliwoscia. Przed nami kolejne &quot;Derby Europy&quot;. Dla pilkarzy Realu Madryt bedzie to najwazniejsze spotkanie, odpadli juz z Ligi Mistrzów została im juz tylko liga. Do liderujacej Barcelony traca tylko 4pkt i jezeli marza o tytule mistrza Hiszpani musza ten mecz wygrac. Mozna powiedziec ze beda mieli ułatwione zadanie, poniewaz kontuzjowani sa: Rafa Marquez, Martin Caceres oraz Gabriel Milito. W pełni formy nie jest także Carles Puyol. Przy takich osabieniach Real nie powinien miec problemow ze strzeleniem gola, z kolei nie wyobrazam sobie by pilkarze Barcelony takze nie umiescili pilki w siatce Ikera. Szkoleniowiec madryckiego zespolu nie bedzie mogl skorzystac z zawieszonego za brutalny faul Pepe, pod znakiem zapytanie stoi wystep Arjena Robbena.
Real musi jutro zagrac ofensywnie zeby pokonac Barcelone i zblizyc sie na 1pkt. Goscie natomiast powinni wziasc przyklad z Getafe, ktore strzelilo &quot;Królewskim&quot; dwa gole. Mimo zapowiedzi ze dla pilkarzy Barcelony wazniejsza jest Liga Mistrzow, jestem przekonany ze zobaczymy ciekawy mecz, z duza iloscia bramek.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Real zagra na pewno w najsilniejszym składzie jaki obecnie ma, zaś z drugiej strony nie wiadomo jakim składem zagra Barcelona. Każdy wie ze w środe graja bardzo wazny mecz w LM i kto wie moze Pep bedzie chciał oszczedzic swoje gwiazdy. Z tego co wiem to trener Barcy obawia sie o zdrowie Henrego, który odczuwa ból w karku po starciu z Alexem w LM. Z obrony wypadł Rafa Marquez który nie zagra juz do konca sezonu.
Tak jak wspomniał TBM, wydaje mi sie ze jezeli Barca wywiezie remis to bedzie bardzo zadowolona.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Każdy wie ze w środe graja bardzo wazny mecz w LM i kto wie moze Pep bedzie chciał oszczedzic swoje gwiazdy.
Ty chyba żartujesz :O. To jest mecz z Realem Madryt! Najważniejszy mecz w sezonie dla jednej i drugiej drużyny. Pojedynek mający swoją historię i to nie w każdym aspekcie czysto sportową. Gdyby na łąwce trenerskiej siedział Hiddink czy ktoś inny - możliwe, że jakaś gwiazda by usiadła,a ale nie kiedy siedzi Guardiola - Katalończyk od urodzenia.
Pokonanie Realu jest cenniejsze od pokonania Chelsea. Przynajmniej dla większości. Ot co.
Aha, sam mecz dla mnie NO BET.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Mimo zapowiedzi trenera w jakimś stopniu Barca będzie musiała rozłożyć siły w ostatnim okresie mają bardzo napięty terminarz i to z nie byle kim;(Sevilla 22.04) (Valencia 25;04) (Chelsea 28.04) (Real 02.05) (Chelsea 06.05)
Pytanie jest takie czy Barcelona skupia się w 100% na pojedynku z Realem, w Barcelonie nie grają roboty i rzucenie wszystkich sił na pojedynek z Królewskimi może mieć skutek katastrofalny na rzecz rewanżu LM
Potencjalna porażka z Realem Barcelonie krzywdy nie zrobi a od następnego tygodnia Katalonczycy mogą skupic sie na lidze finał jest tylko jeden...
Osobiście za Realem nie przepadam, większa sympatia do Barcelony i zawsze im kibicuje w tych pojedynkach jednak uwazam że Real odniesie kolejne zwyciestwo potrzymując znakomita passe
TYP:REAL
 
patrolinho 143

patrolinho

Forum VIP
Ja podobnie jak poprzednicy ???? Mimo, że kibicuję Barcy to dzisiaj aż żal nie postawić na Real po fantastycznym kursie... Zapowiedzi w prasie, że Barca zagra na 100% i z pełnym zaangażowaniem trochę przesadzone... Wiem, że pojedynek ten dla jednych i dla drugich ma wręcz ogromną wagę, ale Barca na porażkę może sobie pozwolić... To Real musi strzelić i na pewno od pierwszych minut zaatakuje... Nadmienić tez trzeba, że to jednak SB i tutaj Barcelonie gra się ciężko... Z tak zwanymi powiązanymi nogami... Przykładem jest chociażby mecz na Camp Nou Barcy właśnie z Realem... Gdzie rozpędzona Barca wygrała ledwo, ledwo.... Wtedy chłopaki też grali przeciętnie i widać było ich zdenerwowanie... Poza tym tamten mecz ułożył się dosyć szczęśliwie bo z tego co pamiętam to Real miał okazję na strzelenie pierwszego gola a mianowicie był to Drenthe (chyba ???? )... Co do obrony Barcy to praktycznie prawej nie ma ???? Alves często zapędza się za bardzo do przodu i nawet przy jego wytrztmałości nie jest on wstanie biegać ciągle z jednej strony na drugą... Poza tym fatalna forma Puyola który od czasu kontuzji nie jest tym samym zawodnikiem... Pique na niego chyba można liczyć... W meczach o dużą stawkę spisuje się bardzo dobrze... Chociaż przy zwrotnym Raulu i Higuainie może miec spore kłopoty...Co do lewej obrony to jest solidna i tyle... Poza tym będzie to na pewno swoista wymiana ciosów... Także over też bardzo prawdopodobny i to może nawet z 3,5 ? Można ganić Real za styl gry, ale w meczu z Sevillą przetrzymali pierwsze ataki i w soim stylu strzelili kilka bramek w odpowiedzi... Nie wyglądało to efektownie, ale na pewno efektywnie... Na Santiago ma być dzisiaj &quot;piekielnie&quot; i na pewno będzie... I chociaz może być różnie z tym zwycięstwem Realu to mówi się trudno... Z jednej strony albo ugram trochę kaski albo Barca zachowa bezpieczny dystans i też będę zadowolony ????
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
A ja typuje X...
Real Madryt i Barcelon to dwie rozne bajki...
Lliga Mistrzow to jedno ale domowe podworko to inna sprawa... Tutaj walczy sie o wlacze w kraju i uznanie kibicow i dobre widowisko, takie kluby nie moga zagrac jak Chealse, trzeba atakowac z dwoch stron, Guardiola nie moze nie wystawic czolowych graczy, bo poprostu polegnie...
Ponadto to jest walka do konca pomiedzy, Barca to klub Baskijski i napewno nie pozwola ograc sie Realowi i vice versa...
pozdrawiam.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Kurcze aż wtrące swoje 2 grosze do tego tematu ;)
Po pierwsze od zawsze kibicuję Barcelonie, imponuje mi ich styl gry i brawurowe akcje. Real Madryt to według mnie cmentarzysko gwiazd, niby każdy piłkarz marzy żeby tam grać i jeśli któraś gwiazda tam trafi zaraz się wypala traci na skuteczności. Real ma mozna cicho powiedzieć &quot;szpital&quot; trener musi troche pokombinować żeby ten skład był w stanie zmierzyć się z Barceloną.
Każdy mówi, że Chelsea zatrzymała Barce i rzeczywiście coś w tym jest, niebiescy jak widać przyjechali tylko po remis i było to jak dla mnie aż &quot;wredne&quot; zachowanie grać tylko po to żeby nie stracić bramki, a jestem pewien że gdyby Barca strzeliła na początku to Chelsea by się &quot;rozkleiła&quot; i Messi by im napukał trochę goli.
Ten mecz to szlagier, jednak w Real nie wierzą nawet Jego kibice dlatego tym bardziej dziwią mnie słowa kibiców Barcy o wygranej Królewskich na naszym forum. Dziś Barca zapomina, że jest coś takiego jak LM i całe siły zaangażują w mecz przeciwko Realowi, nie zachowają się jak Chelsea, że przyjadą po remis a jak zawodnik stanie przed pustą bramką wybije na róg bo powie &quot;nie nie trener kazał grac na remis&quot;.
Real w swoim składzie może najabrdziej polegać na Raulu to ważny trzon zespołu, kolejnym zawodnikiem wydaje się być Iker ale jak pokazuje przeszłość i ostatnie mecze daje sobie w dość łatwy sposób wbijać gole. Barca troche dziurawi w obronie jednak wydaje mi się że mecz będzie się toczył w środku pola dlatego Puyol z kompanami da sobie spokojnie rade.
Jest jeszcze pare aspektów, które moznaby przytoczyć jednak zapraszam wszystkim do poczytania serwisów o realu i barcelonie wynik może być tylko jeden ;)
Dla mnie wygrana Barcy 9/10 po znakomitym kursie 2,70.
Miłego oglądania. Pozdrawiam ;)
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Barca to klub Baskijski
A to dobre ;).
Tak mi przyszło do głowy zagrać na under 2,5. A to głównie z tego powodu, że na te mecze wyjątkowo mobilizują się bramkarze. I Valdes i Casillas wyczyniają cuda na linii bramkowej - a i linia obrony nie wygląda źle. Wprawdzie Puyol ostatnio bez formy, ale na taki mecz to pewnie wyszedłby ze złamaną nogą i grał jak natchniony. Linia Realu też trochę osłąbiona - odczuwalny będzie zwłaszcza brak Pepe, ale myślę, że tutaj niestety z pomocą przyjdzie Hiddink (oczywiście pośrednią pomocą) i może być lipa ???? .
Moje dwa typy do zagrania za małe pieniądze:
under 2,5 - 2.30 bwin
0:0 po pierwszej połowie - 3.20 bwin
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Real Madrid - FC Barcelona
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: unibet
Godzina: 20:00
Analiza:
Dzis o godzinie 20:00 wielki mecz nazywany po hiszpansku El Clasico sytuacja miedzy obydwiema druzynami jest bardzo ciekawa bowiem dziela ich tylko 4 punkty wiec remis nikogo nie zadowoli.Real Madryt grajac u siebie przeciwko Barcelonie czesciej wygrywa niz odnosi porazki ale biorac pod uwage obecny sezon i gre Barcy stawiam iz Duma Kataloni dzis pokona Krolewskich.Wiele osob uwaza ze Barcelona moze pozwolic sobie na porazke z Realem bowiem Liga mistrzow jest wazniejsza niz zwyciestwo w lidze krajowej bo nawet jesli przegraja to zachowaja 1 pkt przewagi na 4 kolejki przed koncem ligi.Mysle ze to taka napinka przed meczem oraz wojna psychologiczna aby prasa miala co pisac ???? Mimo iz obydwie druzyny sa w bardzo dobrej formie to jednak Barcelona dzis wygra ktora duzo lepiej spisuje sie na przelomie calego Sezonu i pokazuje nam swietna gre ofensywna
Real M.: Casillas - Ramos, Metzelder, Cannavaro, Heinze - Diarra, Gago - Higuain, Van der Vaart, Marcelo (Robben) - Raul (k)
Barcelona: Valdes - Alves, Puyol (k), Pique, Abidal - Xavi, Keita, Iniesta - Messi, Eto’o, Henry
Barcelona gra praktycznie ta sama jedenastka co zawsze i brak Marqueza i Milito nie beda mialy wplywu na slabsza postawa obrony gosci.Jezeli Puyol zagra na swoim optymalnym poziomie to bedzie dobrze :niepewny:
W Realu moze zabraknac Robbena ktory jak wiadomo niezle podkreca ofensywe Krolewskich co moze byc duzym oslabieniem
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Real Madryt: Casillas - Heinze, Metzelder, Cannavaro, Ramos - Gago, Lass, Marcelo, Robben - Raúl oraz Higuaín
FC Barcelona: Valdés - Abidal, Piqué, Puyol, Alves - Touré, Xavi, Iniesta - Messi, Henry oraz Eto&#39;o.
I to tyle w temacie oszczędzania zawodników ????
 
unique 41

unique

Użytkownik
Coś niesamowitego, przepięknego. Choć stawiałem tutaj w roli faworyta - Real (a jestem kibicem Barcelony) to niespodziewałem się czegoś takiego!

Ponad 30 lat było trzeba czekać, a żeby Barca znów ośmieszyła Real jak to było za czasów Romaria ;]

Będe to pamiętał do końca życia, taki mecz nie zdarza się codziennie tym bardziej, że było to El Classico i dopóty Real nie wygra na CN różnicą 4-5 bramek będą to sobie chłopcy przypominać w najgorszych snach, historia buduje się na nowo.

Visca El Barca! Campeone 2009 !

Czas na Chelsea i rozmontowanie najlepszej obrony świata ;&gt;
 
H 9

hob

Użytkownik
Spotkanie: Deportivo - Real Valladolid
Typ: 1
Kurs: 1,75
Buk: Unibet

Analiza:
Na El Riazor tylko jedna drużyna w dzisiejszym pojedynku będzie naprawdę zmotywowana. Gospodarze są wciąż w walce o europejskie puchary i podopieczni Lotiny nie mają zamiaru z tej okazji rezygnować. Są w dobrej formie, a w ostatniej kolejce byli blisko wygranej w Maladze, gdzie ostatecznie mecz zakończył się remisem, z jednym z rywali do europejskich pucharów. Dziś mierzą z ekipą, która utrzymanie ma praktycznie zapewnione. Zostało jeszcze 5 kolejek, a przewaga wydaje się bezpieczna, a jeśli nawet nie, to w najbliższym czasie czekają ich mecze, w których ten punkt czy dwa zdobędą na pewno. Na El Riazor będzie o to trudno. Deportivo zagra najprawdopodobniej w takim samym składzie jak w poprzedniej kolejce i jeśli podtrzymają dobrą formę to nie powinni mieć problemów z odprawieniem gości. W meczach z Valladolid mają bardzo dobre staty bezpośrednich pojedynków w La Corunii, a widząc wyniki i dyspozycje rywali w poprzednich kolejkach, nie powinno tu być miejsca na niespodziankę.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom