>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

34. Kolejka Bundesligi 18.05.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
34. Kolejka Bundesligi


Finito, koniec na naszych telewizorach zobaczymy ostatnią kolejkę Bundesligi. Z racji tego, że sezon ułożył się tak, a nie inaczej ta ostatnie runda nudna się wydaje. Zwykle obejrzałbym mecz, czekał na dekoracje, ale już była. No ale nic, pozostała mecz SC Freiburg - FC Schalke 04, afera straszna królewsko-niebiscy klepnęli kontrakt trenerowi, ten nieoczekiwanie może stracić miejsce w eliminacjach Ligi Mistrzów w ostatniej kolejce. Szczerze, może ja obiektywizmem nie grzeszę, ale wolałbym żeby Freiburg przegrał, zapewne odpadliby w el., tak przynajmniej pierwszy raz od kiedy BL ścignęła Włochów zagrają w LM cztery drużyny. Choć pewne to nie jest, aczkolwiek gwarantowane jest rozstawienie S04, które rzecz jasna bardzo pomaga. Drugie pytanie przed tą kolejką to: Augsburg, czy Fortuna? Hoffenheim skreślam bo dwa punkty nie są do odrobienia. Zwłaszcza, że FCA trzy punkty pewnie dopisze, Düsseldorf też bardzo możliwe, tylko chyba w przypadku łaski H96, albo raczej braku mobilizacji i myśli o wakacjach wśród zawodników Hanoweru, chyba żeby Sobiech miał ochotę pomóc Borysiukowi i skasuje Fortunę, co możliwe. W innych meczach to co: Bayern się oszczędza, Dortmund się oszczędza, Leverkusne chce dać Kiesslingowi koronę, statuetkę króla strzelców, nawiasem mówiąc bardzo fajną do postawienia na półce: https://encrypted-tbn1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQCf501iG7kAZVWfbacJ_gc5ou34HNRWmU98VnIv4fyhE9sQhT8. Jeszcze zwróciłem uwagę, Eintracht z Wolfsburgiem ciekawe może być widowisko, pierwsi będą próbować utrzymać pozycję, która gwarantuje im LE (eliminacje bodaj), drudzy fajną piłkę dziś grają, można popatrzeć i weryfikować pracę Dietera Heckinga. Za rok, może będzie dobry zespół, czarny koń rozgrywek, choć z Wilkami podobnie ma się co sezon.
Zapraszam do dyskusji.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Ja bym tak Hoffenheim nie skreślał ;) Jak BVB wystawi rezerwę, a podejrzewam, że tak będzie to ich zwycięstwo jest całkiem możliwe. Przy porażce Fortuny mają baraż.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja bym tak Hoffenheim nie skreślał Jak BVB wystawi rezerwę, a podejrzewam, że tak będzie to ich zwycięstwo jest całkiem możliwe. Przy porażce Fortuny mają baraż.
Si, masz rację, źle zinterpretowałem tabelę. Założyłem, że Augsburg ma baraże jak wyga, ten może wyskoczyć jak wygra na miejsce dające utrzymanie. Mój błąd, pomyłka za szybko chciałem napisać zapowiedź i nie zwróciłem uwagi na szczegóły. Fortuna rzeczywiście może podmienić miejsce Hoffenheim.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Jak dla mnie główny typ kolejki to wygrana Augsburga. Na pewno będą bardzo zdeterminowani ku temu by zgarnąć 3 pkt. W tej chwili sytuacja wygląda tak , że aby być na bezpiecznej pozycji to muszą wygrać i liczyć na potknięcie Fortuny lub wygrać bardzo wysoko ze wzgledu na fakt , że o pozycji danej drużyny z tą samą ilościa punktów decyduje bilans bramkowy. Fortuna ma - 15 , Augsburg - 20. Ciężko do odrobienia taka strate w jednym meczu nawet z tak słabą drużyną jak Gruther. Jednak ta wygrana dla Augsburga będzie o tyle cenna , że baraże nie oznaczają spadku. Teoretycznie więc wystarcza im remis do zachowania tej pozycji ponieważ Hoffenhaim ma -26 bramek. Jednak ostatnio Augsburg prezentuje się przyzwoicie i na własnym stadionie powinni stuknąć Gruther. Ostatnie dwa meczu u siebie na własnym boisku kończyły się zwycięstwami 2-0 z Eintrachtem oraz 3-0 z Stuttgartem. Dobry mecz mimo przegranej rozegrali również z Freiburgiem gdzie mieli kilka dogodnych sytuacji do strzelenia bramki. Meczu z Bayernem za bardzo bym nie analizował bo od Bayernu kazdy dostaje po dupie. Jest o co grać bo utrzymanie bez baraży jest realne. W dużym stopniu zadecyduje o tym drużyna Hannoveru , a konkretnie ich podejscie do tego meczu.✅
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Czy ja wiem. To jest piłka i wszystko sie może zdarzyć , a przekonujemy sie o tym co weekend ;-)
Ostatni przykład baraży w Anglii gdzie wiekoszosc faworyzowała Leicester a skonczyło się tak , że nie zagrają nawet w finale tych baraży.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Dyskutowałbym, ale przyjdzie na to czas. Hertha w ubiegłym roku też wyglądała na faworyta i spadła. Ja chciałby zobaczyć Kaiserslautern, bo to kolejny Polak w BL. Ale będzie ciężko moim zdaniem nawet z Fortuną. Baraże to dwumecz i tam już się nie liczy forma z sezonu, tylko mobilizacja, determinacja i dyspozycja dnia. Kaiserslautern będzie faworytem na papierze tylko z Fortuną.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Nie rozumiem czemu BVB miało by wyjść rezerwami ? Będą tydzień po meczu z Wolfsburgiem, więc nie ma mowy o przemęczeniu i tydzień przed finałem, więc nie ma też mowy o oszczędzaniu sił. Owszem, jest ryzyko kontuzji, ale jeżeli zagrają oszczędnie, to ryzyko kontuzji nie będzie większe niż np na treningu. Poza tym dwa tygodnie bez grania w piłkę to dużo ryzyko mimo wszystko przed takim ważnym meczem jakim jest finał LM. Jeżeli jednak się mylę i BVB mimo wszystko wyjdzie rezerwami ( choć w to nie wierzę ) to i tak nadal będą faworytami i powinni wygrać.
A i pamiętajcie, chcieć to nie zawsze móc. Argumenty że Augsburg musi i będzie chciał wygrać bo o coś walczy są śmieszne, jak by tak chcieli to by nie byly w strefie spadkowej tylko na 1 miejscu, to że są w strefie spadkowej oznacza że są słabi, a to że są słabi to chyba najleszy argument ? Co z tego że muszą wygrać, to nie oznacza od razu że wygrają, pierw muszą to pokazać na boisku a z tym trzeba poczekać, rywal nie stanie na boisku jak słup, Augsburg będzie musiał strzelić bramkę a z tym może być problem, poza tym rywale zawsze mogą skontrować.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Poza tym dwa tygodnie bez grania w piłkę to dużo ryzyko mimo wszystko przed takim ważnym meczem jakim jest finał LM.
Jakie 2 tygodnie? 18 maja mecz z Hoffenheim, 25 maja finał LM. Lewandowski wydaje mi się, że wyjdzie w pierwszym składzie tak czy inaczej bo jednak walczy o tego króla strzelców.
 
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Skoro napisałeś że BVB wyjdzie rezerwami, czyli pierwszy skład ostatni mecz zagrał by 11 maja, więc 14 dni przed finałem, a jak wiesz ( albo nie wiesz.. ) 14 dni to 2 tygodnie.
Chyba że wpadłeś jeszcze na lepszą myśl i uważasz że Borussia zagra w finale rezerwami, czyli masz rację, ostatni mecz zagrają tydzień przed finałem ;)
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Widzę ktoś ma okres ????

Przecież logiczne jest że rezerwami oznacza, że z pierwszego składu może nie zagrać ze 4-5 max. Bo oni ławki nie mają. Piszczek może nie zagrać bo narzeka non stop na zdrowie i w wakacje ma operację bodajże zaplanowaną. Nieważne, dowiemy się w czwartek/piątek
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
A i pamiętajcie, chcieć to nie zawsze móc. Argumenty że Augsburg musi i będzie chciał wygrać bo o coś walczy są śmieszne, jak by tak chcieli to by nie byly w strefie spadkowej tylko na 1 miejscu, to że są w strefie spadkowej oznacza że są słabi, a to że są słabi to chyba najleszy argument ? Co z tego że muszą wygrać, to nie oznacza od razu że wygrają, pierw muszą to pokazać na boisku a z tym trzeba poczekać, rywal nie stanie na boisku jak słup, Augsburg będzie musiał strzelić bramkę a z tym może być problem, poza tym rywale zawsze mogą skontrować. Mobilny jest online Raportuj zły post
Kolego oglądałeś ostatnimi czasy jak gra Augsburg i Gruther ? Czy swoje przypuszczenia opierasz na tabeli ?
Czy wyobrażasz sobie , że spadkowicz urwie jakieś punkty ? Bo ja szczerze uważam , że nie. Obrona sito i ofensywa też najsłabasza w lidze. Widziałem ostatni mecz z Freiburgiem a dokładnie pierwszą połowe od około 10 minuty i tam była całkowita dominacja gości , a niby Gruther takie zmotywowane było na godne pożegnanie własnej publicznosci i pierwsza wygraną. Nie wiem jak zdobyli bramke z Freiburgiem , ale chyba ze stałego fragmentu gry więc z gry to oni za bardzo nie stwarzają sobie okazji. Augsburg mecz u siebie i wszystko w dużej mierze zależy od nich. Fortuna ma wyjazd więc im o 3 punkty bedzie trudniej. Własny stadion to jednak własny stadion.
Gruther raczej nie pociągnie Augsburga za soba do 2 ligi. To jest jeden mecz , kluczowy i zespół będzie zmotywowany jak nigdy w tym sezonie , a motywacja jedną z kluczowy cech do odniesienia zwyciestwa.
Wole pograć Augsburg gdzie zespół o coś walczy niż grać bezmyślnie na Borussie z Hoffe. Nie mówie , że drużyna Borussi nie wygra , ale jednak motywacji do walki Hoffe nie zabraknie.
 
americano96 209

americano96

Użytkownik
Czy ktoś zauważył gdzieś może zakłady na to że Lewandowski strzeli dwie bramki lub więcej? Zwykle nie gram takich zakładów, nawet nie orientuję się jakie buki coś takiego mają...
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Na pewno w miare zbliżającego się czasu pojawią sie w ofercie u wiekoszości buków takie zakłady. Na pewno Unibet ma coś takie w ofercie. Nie wiem czy juz jest dostępne , ale mysle , że jesli nie ma to na dniach będzie.
Ale jeśli mam ci coś doradzać to bym poczekał no to jakim składem wyjdzie BVB bo może być tak , że Lewy zacznie na ławce i bedzie bieda. Kilku kluczowych graczy usiądzie na pewno. Dobro drużyny jest ważniejsze niż dobro Roberta.
BVB
Mocno rezerwowy skład. Gwiazdy będą odpoczywać lub zagrają 20-30 minut
Odstawianie nogi w sytuacjach stykowych z uwgi na kontuzje.
Jedynie gdybym grał coś w tym meczu w kierunku BVB to coś z dorobkiem bramkowym Roberta , ale wszystko zależy od trenera jaką jedenastkę wystawi. Gdy gonił Mullera w ilości bramek strzelonych pod rząd to Klopp jasno wyraził , że ważniejsza jest drużyna.
Hoffenhaim
Tutaj Walka , walka , walka
Będą jeździć na dupach po całym boisku.

Jeśli już bym coś miał grać po za wyżej w innych postach opisanym Augsburgiem to myśle , że Bayern zagra dla Heynckesa na pożegnanie z BL , ale jednak chyba zostane tylko przy Augsburgu na tą ostatnią kolejke.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Zwróćcie uwagę, że Augsburg gra definitywnie o wszystko, o utrzymanie się w barażu, albo co też bardzo możliwe przeskoczenie na pozycję , która da utrzymanie. Co ważne są gospodarzami tego spotkanie. Takie spotkania chyba się wygrywa. Zwłaszcza, że grają nieźle, dobrze radzą sobie dwaj Azjaci, nieźle Mölders, a w ostatnim spotkaniu z Bayernem dobre noty zebrał bramkarz Manninger – prawda puścił 3 bramki, ale nie były on winny, a i wiele wyciągnął. SpVgg Greuther Fürth nie wygrało żadnego spotkania w BL, spadają całkiem zasłużenie, nawet nie mają argumentów na FCA.
FC Augsburg - SpVgg Greuther Fürth Typ:1 Kurs:1,40 Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
raiders 164

raiders

Użytkownik
To ja wrzucę swoje marne 2 gr

Augsburg -GFurth
Pojedynek 2 ligi na boiskach 1 ligi tak można określić to spotkanie nie będę tu pisał o potecjale drużyn bo to sensu nie ma bedzie to bet &quot;czysto&quot; statystyczny + moje obserwacje
Obie drużyny nieco do góry z formą ,Augsburg ma się o co bić ,grejpfruty z dużą ambicją w każdym meczu i za to ich podziwiam bo walczą do 90&#39; minuty i nie raz przegrywali mecze w koncówce np ost. kolejka .
SpVgg Greuther Fürth nie wygrało żadnego spotkania w BL, spadają całkiem zasłużenie, nawet nie mają argumentów na FCA.
Panie kolego:zoltakartka: ,a kto pokonał Vfb Stuttgart 0-2 , Nurnberg 0-1 , Schalke 1-2 ,Mainz 0-1 !??? SpVgg Greuther Fürth (drobne przeoczenie z twej strony ) ????
No właśnie Furth gra dużo lepiej na wyjazdach niż u siebie a H2H z Augsburgiem pokazuje :
2W Augsburga
3 Remisy
1Przegraną Augsburga
W bramkach 6:4 Augsburg średnia 1,67 na mecz (Augsburg gosp. )
Nie widzę opcji oddania meczu przez gości chyba ze jest jakaś nie pisana sympatia między klubami kusi bardzo remis i tak też zagram
GFurtch X @4.75
Unders 2,5 @2.30
GFurth +1,[email protected]

BvB -Hoffenhaim
Dortmund zapewne 2 składem jeśli tam można powiedzieć ,goście mecz o życie a wiemy jak takie spotkania wychodzą tym bardziej ze drużyna w formie ... kelnerskiej przykład Hoffe dało w poprzednim tyg .
Spodziewam się raczej strzeleckiego spotkania pod publiczkę
BvB -1.-1,5 @1.85

Pozostałe :
M&#39;gladbach-Bayern 1X @2.40
HSV-Lever over 3,5@1,80
Schalke x2 @1,45
bet365.
Tak to widzę na dzien dzisiejszy ... kontry na live w 2 połowie wtedy zacznie się prawdziwy bój o byt i nie byt ligowy /pucharowy​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Panie kolego ,a kto pokonał Vfb Stuttgart 0-2 , Nurnberg 0-1 , Schalke 1-2 ,Mainz 0-1 !??? SpVgg Greuther Fürth (drobne przeoczenie z twej strony )
Ok, mój błąd, ale wiedziałem co jest na rzeczy. Nie wygrali żadnego spotkania na własnym stadionie oczywiście. To może nie ma bezpośredniego przełożenia na ten mecz bo to wyjazd, ale oni generalnie nie wygrywają.
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Polać temu panu. Kurs z dupy wzięty kosmicznie. Mecze potencjalnych spadkowiczów tylko do grania live chociaż kusi mnie Hannover. Kursy się odwróciły, teraz na ich win można dostać już nawet @2.73. A to Fortuna musi atakować, przecież Sobiechy ich zniszczą kontrami. To jak Fortuna gra pod presją pokazała z Norymbergą.
No i oczywiście bramki Kiesslinga.
 
1 1

19holek86

Użytkownik
Mega ciekawe spotkanie pomiędzy Freiburgiem i Schalke ???? walka pomiędzy tymi zespołami o LM . myśle że Schalke wyjdzie z tej walki zwyciesko jednak podparłbym sie tutaj remisem ewentualnym ale jestem pewny że Schalke tego meczu nie przegra.
Freiburg - Schalke x2 1.45
bet365
typ miodzio do dubla z jakimś jeszcze meczem ????
 
hansa 5,2K

hansa

Użytkownik
Kolega widział jakiś mecz Freiburgu i Schalke ostatnio że taki pewny x2? O ile można było mieć obawy czy Freiburgowi Liga Europy jest potrzebna do szczęścia to już Liga Mistrzów to inne hocki klocki. Dwa, trzy wzmocnienia i faza grupowa jak najbardziej do ogarnięcia a tam hajs, hajs, hajs. Kibicuję Freiburgowi, zobaczyć zbolałe miny bufonów z 04 - bezcenne ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom