>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

33. kolejka Serie A [24.04-26.04.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Moge być wkurzony sam na siebie po ostatnim typie glownym, gdzie kurs kolo 1.20 zepsuł, nauczka, że nigdy takiego czegoś się nie gra. Na plus, że siadła taśma po kursie prawie 10 i kurs 3.15 na bramki Sassuolo. Teraz podaje 2 typy, jeden za troche wiecej, druga to taśma. Odrazu mowie, ze ja osobiscie uwazam ze stawką...


Parma pow 1.5 gola✅
Atalanta- Bologna pow 2.5 gola✅
Ako: 2.52 @totalbet✅✅✅


F2051C19-01C7-41BC-AE38-895E5D7F884E.jpeg

Taki napis wywiesili kibice Parmy po porazce na Sardynii, gdzie w koncowce ich graczy dali sobie strzelic 2 bramki.
Tlumaczac to znaczy mniej wiecej cos w stylu- Prosiliście o czas i wsparcie, a zhańbiliście nasze miasto.
Wiadomo odrazu po tym meczu mieli mecz z Juventusem wiec tam bez szans na punkty, ale trzeba przyznac, ze graczy Parmy gryzli trawe, strzelili gola, mieli okazje na wiecej, nawet sam fakt, ze nabili 6 roznych na Allianz Stadium troche mowi o ich determinacji.
Ja tutaj ide w min 2 gole gospodarzy, bo obrona Rekinow to najgorsza defensywa, a fakt, ze Sampdoria strzelila im tylko 1 bramke o niczym nie swiadczy. Tam po prostu chyba chcieli wygrac minimalnym nakładem sił. Parma sporo traci bramek do tego nie bedzie Giagiolo i Contiego w defensywie wiec napewno opcja bezpieczniejsza niz sam win. Jest tych dwoch utalentowanych Rumunów Man i Mihaila, do tego Kucka, Brugman czy Pelle.

Ktoś zaraz mi napisze, ze przeciez o nic nie walcza. Ja sie z tym zgadzam bo dla mnie na 99% Parma zagra w serie b, ale zostało 6 meczy, a maja strate 11 pkt. Napisze tylko tak, wygraja z Crotone, a ostatnio mecz w sezonie maja z zaprzyjazionia Sampdorią wiec doliczamy 3 pkt. Co nam to daje? Strate 5 pkt i 4 mecze w tym bezposredni z Bykami. Wiadomo optymistyczny wariant, ale to tylko tak pisze jakby ktos sądził, że grają o nic. Dla mnie tutaj wyjdą mega nakręceni, nawet dla tych kibiców, których nie ma na stadionie, zeby cos udowodnic.
Ja kiedys zerkałem do takiej statystyki, ktora pokazywała zespoly, ktore stwarzaja swoim rywalom najwiecej okazji do strzelenia bramki, zle ustawiaja sie obroncy, indywidualne bledy w obronie, wiecie kto był w top 1 i top 2 w serie A ? Crotone i Parma. Dla mnie tutaj beda bramki.

Oglądał ktoś mecz Roma- Atalanta ? Gasperini ich zjebie za ta skutecznosc, tam powinno byc z 7 bramek dla Atalanty, a to co zrobil Muriel to pozostawie bez komentarza. Jestem pewny, ze to był top1 mecz w tym sezonie we Włoszechh pod wzgledem zmarnowanych okazji. To nawet dobrze pod over w niedziele, bo beda chcieli cos udowodnic. Bologna ma tak slaba defensywe, nie chce mi sie tego nawet komentowac. Ktos spojrzy na ostatni wynik 1:1 z Torino i pomysli, ze pisze glupoty. Tam Belloti i Zaza mieli sam na sam, Verdi 2 strzaly mogl trafić, a nawet nie chce porownywac Atalanaty z Torino. Nadal nie bedzie Japończyka w defensywie wiec spoko. Szkoda, ze Gosens dzisiaj czerwona kartka, ale bez niego tez tam over wejdzie. Pamietam jak rok temu gralem w tym meczu bramki Barrowa, bo to dla niego specjalny mecz i trafil w poprzeczke. Teraz jest w mega formie, napewno za drobniaki wezme jego bramke.


Genoa- Spezia obie strzela⛔
Parma- Crotone pow 2.5 bramki✅
Udinese lub remis✅
Sassuolo pow 1.5 gola⛔
Ako: 7.58 E efortuna⛔⛔⛔


Genoa i Spezia to dwie ofensywe druzyny, prosze sobie sprawdzic ostatnie ich mecz, praktycznie w kazdym bts mamy. Genoa ma mega zawodnikow z przodu i moga rotowac. Pandev, Scamacca, Schomurodov czy Destro. Po drugiej stronie to samo Gyasi, Farias, Nzola czy Piccoli, do tego zdolna mlodziez. Na plus do typu jak dobrze licze pauza za kartki podstawowego obroncy gospodarzy, ktory gra od dechy do dechy wszystko, wiec bedzie widac jego nieobecnosc. Kurs fajny wiec biore
Parma Crotone opisane wyzej.
Wraca De Paul i ten remis to minimum w tym meczu, juz z Cagliari pare razy tak pudłowali... Argentyczyk bedzie na swiezosci, wiec caly zespol skorzysta, do tego u gospodarzy z kontuzja Tuia, a wiec obronca.
Ja zawsze bede bral gole Sassuolo, bo to tak ofensywna druzyna. Mam nadzieje, ze nie bedzie Bereszynskiego to Boga sie pobawi po swojej flance. Do tego oby Raspadori zaczal, Traore tez na swiezosci, trzeba oczywiscie napisac ze nie bedzie Djuricica, ale go akurat jest kim zastapic. Na Mapei Stadium zawsze mocno od 1 minuty i tak powinno byc teraz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +225
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Genoa - Spezia
powyżej 2.5 gola
@2.10
efortuna


W tym spotkaniu widzę sporo bramek. Obie ekipy do tej pory uzbierały po 33 punkty, a ich utrzymanie nie jest pewne, bo tylko 5 punktów przewagi nad Cagliari.
Genoa w każdym z ostatnich pięciu spotkań strzelała przynajmniej jedną bramkę. Potrafili pokonać defensywę Juventusu oraz Milanu. Tak samo piłkarze Spezi w każdym z ostatnich pięciu spotkań pokonywali bramkarza rywali, w tym bramkarza Interu oraz Lazio. Dużo tracą - jedna z najgorzej broniących defensyw w lidze, ale potrafią strzelać. Spotkanie powinno być otwarte z golami po obu stronach.
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja tylko takie info zostawie teraz

Mecz Genoa Spezia to sa przeciez derby, tam niecale 100 km odleglosci jest. W pierwszym meczu 7 kartek, teraz sedzia Pan Manganiello ze srednia 4.71 kartek na mecz, do tego dwie druzyny walczące jeszcze o serie A. Genoa ma ciezki terminarz- Atalanta, Lazio, Sassuolo czy bezposredni mecz z Cagliari. Buki wystawily linie 4.5 kartek.

Ja za drobniaki takie coś:
Gole juz zostaly opisane, rozne to zalezy wszystko od tego kiedy padnie bramka, ale na swiezosci bedzie Gyasi bo przeciez zagral kolo 15 min z Interem, a to On napedza ataki na skrzydle druzyny Italiano. Dla mnie tutaj kurs powinnen byc cos kolo 4.

9277D09B-9B4C-4837-A60D-2824DB2D0579.jpeg
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Dzisiaj pobawię się trochę w statystyki bo widzę okazję ku zarobieniu, na tapet leci oczywiście uwielbiane przez ten dział Benevento.
Czarownice typowy beniaminek, czyli murowanko, urwać nogę i pograć z konterki, co za tym idzie oni nie prowadzą gry we właściwie żadnym spotkaniu. Wyjść na mecz i czekać na wyrok, a jak się uda to może wpadnie, co poniekąd w niektórych meczach nawet im wychodziło. Rożne we wszystkich spotkaniach 131, gdzie Udine nabiło 144. Żółte kartki na mecz to już jest przepaść bo mamy Benevento (81), a Udine (55), czyli jeden z największych wyników i jeden z najniższych. Wątpię w odstawianie nogi i mimo arbitra który pozwala na ostrzejszą grę może być pod tym względem ciekawie. Generalnie rozwiązania są dwa i ja chyba pójdę w oba bo kursy te same, a jest szansa na wejście obu. De Paul już wraca po zawieszeniu, czyli cała maszyna ruszy i będzie z pewnością inna gra niż pokazana tydzień temu bez niego.
Udinese nie przegra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Benevento otrzyma najwięcej żółtych kartek @ 4
Udinese wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych @ 4
Więcej rzutów rożnych Udinese @ 1,83
Dorzucam jeszcze typ na te rożne bo kurs szczerze mówiąc kuszący

Juventus @ 1,57
Trochę martwi brak Chiesy, ale Dybala ostatnio fajnie chodził w pierwszym meczu po powrocie, także spodziewam się że będzie ciągnął grę do przodu pod jego nieobecność. Ciasno u góry tabeli więc skończyły się żarty, a i rewanż za kompromitację w pierwszej części sezonu trzeba wziąć i uważam że odpowiednio zmotywowany Juventus powinien podołać miejscowym, tym bardziej że grają mocno w kratkę i chyba kolejny raz nie przytrafi im się akurat otrzeźwienie na Juventus

Cagliari z remisem @ 1,50
Cagliari @ 2,50
Sardyńczycy rozpędzeni w walce o utrzymanie, Roma w dołku od dawien dawna. Może nie jest to jakiś spektakularny spadek formy, ale jednak w Rzymie źle się dzieje i to widać od dłuższego czasu. Szanse na lige mistrzów żadne, a na Conference to tam nikt nie będzie się bardzo spinał, także sezon tak czy siak bez historii. Bez specjalnej motywacji, z poważnymi dziurami w defensywie to ja ich słabo widzę dzisiejszego popołudnia. Cagliari tego spotkania nie przegra, ale czy wygra to już ciężko stwierdzić, ale absolutnie tego nie wykluczam dlatego wchodzę i nalegam oglądać bo to co się odstawia ostatnio w ich meczach jest naprawdę godne uwagi.

Cagliari z remisem + Udine z remisem + Juventus @ 3,20
Cagliari + Udine + Juve @ 9,20

Tak to widzę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja się podpisuje, sam trzymam kciuki za Cagliari dzisiaj, ale odpuszczam granie w ich strone raczej. Nie bedzie za kartki Naingolana, Perreiro z pozytywnym wynikiem na wirusa, w Rzymie wraca Spinazzola i El Shaarawy, ten pierwszy to mega wzmocnienie, jak dla mnie glowny gracz Fonsceci.
Jak widac granie co 3 dni jest ciezkie do typowania, naprawde ja tylko dla lepszego oglądania takie coś:

Fiorentina- Juventus
Pow 4.5 kartek⛔
Cagliari- Roma
Pow 2.5 goli✅
Atalanta- Bologna
Pow 2.5 gola✅
Ako: 4.32 @totalbet⛔⛔⛔


Na szybko bo nie chce mi sie pisac. Odwieczna wojna na linii Fiorentina Juventus, ostatnie mecze to mega duzo kartek pomiedzy tymi zespolami. Gospodarze jeszcze nie pewni utrzymania, a Juve walczy o LM. Sedzia Pan Massa ze srednia delikatnie ponad nasze kartki dzisiaj.
Roma to jest kabaret w defensywie, niech ktos sobie wlaczy poprzedni mecz, ze Atalanta tam ich nie rozlozyla to nie mam pojecia. Dodatkowo zaraz mecz z United, za kartki pauzuje Ibanez w defensywie Romy. W koncu w kadrze jest Spinazzola, wiec mam nadzieje, ze nawet jak dostanie jedna polowe to pokaze jak sie dogrywa do Dżeko czy Mayorala. Na Sardynii u siebie zawsze mocne Cagliarii, szkoda, ze bez lidera z Belgii, ale nadal jest Joao Pedro, ktory powinnen poradzic sobie pare razy z obroná gości.
Szkoda, ze nie ma Gosena bo on po jednej stronie napedza ataki Atalanty, ale w tym meczu bedzie okazja, bo Bologna bez 3 bocznych obroncow. Bedzie De Silvestri, ktory nie ma zmiennika, a on przeciez nie ma sily na caly mecz.. Do tego wscieklosc po ostatnim frajersko zremisowanym meczem po tylu sytuacjach, Muriel czy Zapata ogarnie, ja osobiscie tez dla zabawy jak napisalem w 1 poscie gram bramke Barrowa, kurs ponad 4, a dla niego to sentymentalny mecz.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
japapej 5,3K

japapej

Użytkownik
Fiorentina - Juventus

Do pięknej Florencji przyjeźdża Pirlo, Krysia i spółka. Fioletowi grają wesoły futbol, dużo strzelają i tracą . Wyniki marne. Po serii słabych wyników wygrali ostatnio w Weronie i Bóg jeden raczy wiedzieć czy to tylko chwilowy przejaw lepszej formy czy też nie. Z tymi mocnymi u siebie w tym sezonie często dostawali w cymbał jednak trzeba oddać, że były to ciekawe widowiska. Strzelali Atalancie, Romie, Milanowi. Wciąż nie są pewni utrzymania choć są blisko. Co u przyjezdnych ? Sezon rozczarowań jednak ostatnio zwyżka formy. Wciąż szansa na 2 miejsce w lidze. Liczę na mecz walki i sporą intensywność . Mecz poprowadzi 39 letni Davide Massa. Sporo meczy Juventusu na koncie . Przypadek - tak czy nie ? Myślę,że krzywdy im nie zrobi.

Świrki ja proponuję dzisiaj następujący typ na jakąś dokładkę : Fiorentina over 1,5 kartki @ 1,40 Fortuna

Padały kartki we Fiorze w tych wspomnianych meczach z czołówką. W 8 ostatnich pojedynkach pomiędzy Violą a Juve 7 razy Fiora miała więcej niż 1,5 kartki. Wszystko w rękach Pana Massy. Jeśli będzie miał normalny dzień, nie wylecą mu kartki z kieszeni i nie będzie odczuwał bólu w ręce to powinien te kartoniki na rzecz gospodarzy wyciągać.
Życzę powodzenia, miłej niedzieli. Z fartem !
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +221
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Lazio AC Milan 1 bez remisu 1,6 ✅160
W dniu dzisiejszym odbędzie się mecz ścisłej czołówki serie A. Lazio bije się o pewny udział w przyszłorocznych rozgrywkach Ligi Europy a może i nawet Ligi Mistrzów natomiast Milan o drugie miejsce za Interem. Oglądałem ostatni mecz Lazio w którym dostali baty od Napoli 5:2 moim zdaniem wynik w żadnym wypadku nie przedstawia tego co działo się na boisku. Napoli nastukalo gole głównie z kontr a Lazio po głupich błędach traciło piłkę. Milan dziś bez Ibry co z całą pewnością jest na minus dla tej drużyny. Jestem pewien, że dziś Lazio wyjdzie zdecydowanie bardziej zmoblizowane bo też gra na swoim boisku gdzie nie maja zwyczaju schodzic pokonanym.
 
Ostatnia edycja:
dx2 210,4K

dx2

Użytkownik
Tak na marginesie...
O kolejności w tabeli na koniec sezonu jesli dwa zespoly maja taką samą liczba punktów to decydują bezpośrednie mecze pomiedzy zainteresowanymi zespoami czy stosunek bramek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom