>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33 Kolejka Premier League 5-7.04.2014

Status
Zamknięty.
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Newcastle - Manchester United
Typ 2
Kurs 1.98
Bukmacher: Pinnacle
Krótko i zwięźle to co pokazało United w meczu z Bayernem nikt się nie spodziewał. Wszyscy obstawiali, że Bayern rozjedzie United tak się nie stało. Fakt, że posiadanie piłki było na korzyść Bayernu, ale nie przekładało się to na skuteczność w postaci zdobywanych bramek. Jeśli z tą sama motywacją United zagra z Newcastle to o wynik jestem spokojny. Zważywszy na to, że Newcastle dobrej piłki nie pokazuje. Dwie sromotne porażki wpierw z Evertonem u siebie 3:0, a później na wyjeździe Southampton 4:0.
 
elvis_wz 48

elvis_wz

Użytkownik
Newcastle - Machester United W sobotę o 16:00 w meczu 33. kolejki Premier League, Newcastle United zmierzy się na St. James’ Park z Manchesterem United.

Faworyt tego spotkania jest tylko jeden i jest nim oczywiście Manchester United. Uważam, iż perspektywa rewanżu w LM nie będzie miała znacznego wpływu na przebieg spotkania głównie ze względu na prezentujące się żenująco Newcastle. Gracze Czerwonych Diabłów podbudowani remisem z Bayernem powinni gładko rozprawić się z piłkarzami Newcastle United, którzy w ostatnich dwóch spotkaniach stracili aż 7 bramek nie strzelając żadnej. Jak można zauważyć oglądając ostatnie mecze Srok piłkarze prezentują totalny brak jakiekolwiek zaangażowania, ambicji nie wspominając już o myśli taktycznej. Grają, tak jakby wyczekiwali tylko końca sezonu
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w:BrowserLevel&gt;MicrosoftInternetExplorer4&lt;/w:BrowserLevel&gt; &lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
Ostatnie 4 mecze tych drużyn:

07.12.13 PRE Manchester Utd Newcastle 0 : 1
26.12.12 PRE Manchester Utd Newcastle 4 : 3
07.10.12 PRE Newcastle Manchester Utd 0 : 3
26.09.12 CAP Manchester Utd Newcastle 2 : 1
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
&lt;table class=&quot;MsoNormalTable&quot; style=&quot;mso-cellspacing:1.5pt&quot; cellpadding=&quot;0&quot; border=&quot;0&quot;&gt;&lt;/table&gt; Newcastle dalej będzie radziło sobie bez Debuchiego, Tima Krula, Moussy Sissoko, najlepszego strzelca – Loica Remiego, a także Alana Pardew, który obejrzy mecz z trybun..

Sadze, ze bet na United z kursem 1.98 ma w sobie ogromne value.


Newcastle - Manchester United
Typ 2
Kurs 1.98
Buk: Betsson


Ciekawym typem dotyczącym tego meczu jest też zwycięstwo United z czystym kontem. Newcastle bez Loica jest strasznie nieskuteczne co widać w tej statystyce:
Mecze bez Remiego w składzie: porażki – 9 remisy – 1 zwycięstwo – 1,
bilans bramkowy: 1-22

Newcastle - Manchester United : Drużyna gości wygrywa i utrzymuje czyste konto
Typ Tak
Kurs 3.35
Buk: Betsson


&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if !mso]&gt;&lt;object classid=&quot;clsid:38481807-CA0E-42D2-BF39-B33AF135CC4D&quot; id=ieooui&gt;&lt;/object&gt; &lt;style&gt; st1\:*{behavior:url(#ieooui) } &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kusiu_gunner 11

kusiu_gunner

Użytkownik
Everton - Arsenal
W następną niedziele odbędzie się mecz, który śmiało można określić jako mecz o 4 miejsce. Everton traci do Arsenalu 4 punkty mając jeden mecz mniej (do nadrobienia pojedynek z Crystal Palace w którym The Tofees będą zdecydowanymi faworytami) i w przypadku wygranej miejsce w top 4 zależałoby tylko od nich. Zakład który przykuł moją uwagę, to zwycięstwo Arsenalu na które kurs na Betssonie wynosi aż 2,85 (ja stawiałem po kursie 2,7).
Everton wygląda bardzo silnie w tym sezonie, szczególnie u siebie wygrywając 11 z 15 spotkań i przegrywając jedno. Z drugiej strony, Arsenal w tym sezonie bardzo dobrze spisuje się w roli gości, są pod tym względem drugim najlepszym zespołem Premiership. Patrząc na historie meczów między tymi zespołami, Arsenal wygrał 94 na 189 oficjalnych meczów (49,7%) co według mnie pokazuje, że Kanonierom dobrze się gra przeciwko Evertonowi. Warto też zauważyć, że 3 ostatnie mecze w ramach ligi zakończyły się remisami, ostatnie spotkanie gdy któraś z drużyn zebrała 3 oczka odbyło się w marcu 2012 roku na Goodison Park, gdzie 1:0 wygrał Arsenal.
Mimo, że obie drużyny wydają się równe, stawiam na Arsenal ponieważ jest on zdecydowanie bardziej doświadczony w walce o Top 4 co udowadniał w ostatnich sezonach zapewniając sobie to miejsce własnie pod koniec sezonu. Nie chcę umniejszać formie Evertonu, ale wydaję mi się, że mogą nie wytrzymać presji, tak samo jak w 1/4 tegorocznego Pucharu Anglii gdy przegrali 4:1 z podopiecznymi Wengera. Oczywiście, Everton ma aktualnie serię 5 zwycięstw w lidze, ale Arsenal w ostatnim meczy z City pokazał swoją moc, przeważając przez całą drugą połowę. Do tego w Evertonie może zabraknąć dwóch podstawowych piłkarzy (Jagielki i Barkleya) i mogą mieć oni większy problem z zastąpieniem swoich gwiazd niż Kanonierzy (gdzie liczba kontuzjowanych piłkarzy jest zatrważająca biorąc pod uwagę wielkość klubu).
Nie przedłużając, mam wrażenie, że ten zakład jest bardzo zachęcający biorąc pod uwagę tak duży kurs na drużynę Arsenalu.
Everton - Arsenal
Typ: 2
Kurs: 2,85
Buk: Betsson

P.S. Nie kierujcie się faktem, że jestem kibicem Arsenalu. Zakład ten postawiłem tylko i wyłącznie dlatego, że według mnie kurs na The Gunners jest zawyżony. Mam nadzieje też, że wystarczająco poparłem swój wybór powyższą analizą.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
Manchester City - Southampton
Typ BTS
Kurs 1.72
Bukmacher: Bet365
Faworytem buków w tym meczu jest City i faktycznie zgadzam się z nimi. Ja jednak spróbuję zagrać w to, że obie drużyny strzelą bramki. Bilans bramek jaki uzyskał City jest godny podziwu 80-28 tylko Liverpool zbliżył się do osiągnięcia 88-39. Nie trzeba nikomu opisywać ilu zawodników City potrafi zdobyć bramki po obrońców po środek pomocy kończąc na napastnikach. Z kolei w Southampton również znajdziemy kilku zawodników, nie w takiej ilości jak w City, mam tu na myśli Lallana, Lambert czy Rodriguez. Śledząc historię spotkań tych dwóch drużyn można zauważyć, że żaden z meczy nie zakończył się bezbramkowym remisem bądź zwycięstwem jednej drużyny z czystym kontem.
7.12.13 Southampton - Manchester City 1:1
9.02.13 Southampton - Manchester City 3:1
Podsumowując ostatnie wyniki obydwu drużyn dla mnie są sygnałem, że ten mecz nie skończy się bezbramkowym wynikiem !!!
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Manchester City - Southampton BTS 1,8 bet365 (aktualnie tyle w bet at home)
Goście mają w formie graczy ofensywnych, poza domem strzelali
prawie każdej ekipie z górnej połówki tabeli poza Arsenalem.
Gospodarze u siebie nie licząc rozrywek w Europie, tylko nie pokonali obrony Chelsea.
Rok temu było 3-2, obie drużyny powinny tu strzelić gola.
West Ham +1,5 - Liverpool 1,89 pinnacle
Widziałem prawie kazde z ostatnich spotkań gości i nie gram na typowe przerwanie passy,
tylko taki handicap na gospodarzy dla mnie jest pomyłką.
Patrząc na niedzielne mecze w europie to idealny mecz na ako, ze straty punktów
przez Liverpool nie tylko Chelsea i Manchester City będą się cieszyć, ale i bukmacherzy.
West Ham niestety z każdym z czołówki dostawał u siebie więcej niż jednym golem,
ale dla mnie linia +1,5 jest warta gry.
 
_m_i_k_e_ 75

_m_i_k_e_

Użytkownik
Man City - Southampton
Typ - Goście strzelą bramkę
✅ 37&#39; Rickie Lambert ????
Kurs - 1.60
Czas na 33 kolejkę angielskiej ekstraklasy. Meczem otwierającym serię sobotnich spotkań będzie spotkanie na Etihad Stadium, gdzie Manchester City podejmie Southampton.
Faworytem spotkania są jak wiedzą wszyscy gospodarze (chociaż z graniem w ich kierunku radziłbym w tej kolejce uważać), ale zwycięzcy meczu typować nie mam zamiaru. Interesuje mnie ekipa Świętych, a dokładnie ich ofensywa, chociaż ostatnio cała drużyna spisuje się nie najgorzej, regularnie punktują i znajdują się na 8. miejscu w Premier League. Na sobotę &quot;uderzam&quot; w brameczkę dla tej drużyny, a powodem jest znakomita forma strzelecka ekipy z St. Mary&#39;s Stadium. Ostatnie wyniki :
- Southampton 4-0 Newcastle
- Tottenham 3-2 Southampton
- Southampton 4-2 Norwich
.. co w przeliczeniu daje średnią 3.3 bramki na mecz :!:
Jak widzimy w tych potyczkach piłkarze Mauricio Pochettino nie mieli problemu z wbijaniem piłki do siatki rywali. Oglądałem ich mecze, naprawdę gra się im klei i w formie są ich czołowi piłkarze, co dobrze obrazują statystyki z ostatnich 3 meczy :
- Jay Rodriguez - 4 bramki
- Rickie Lambert - 2 bramki + 3 asysty
- Adam Lallana - 2 bramki + asysta
W sobotę przeciwko City zagra najprawdopodobniej cała trójka, a i cała kadra Southamptonu nie jest w żaden sposób osłabiona. Jeśli chodzi o absencje Citizens to chyba nie zagra obrońca Matija Nastasic. Myślałem, jeszcze żeby zagrać tutaj over 2.5 ale kurs niestety marny.
E : Dokładne info o absencjach:
Manchester City: Nastasic (13/1 d), Agüero (17/15 f) - nie zagrają na pewno.
Southampton: Wanyama (18/0 m) - występ pod znakiem zapytania, Clyne (20/0 d), K. Davis (2/0 g), Yoshida (8/1 d) - nie zagrają na pewno.

Bez analizy :
Chelsea FC - Stoke
Typ - under 3.5 żółtych kartek
✅ 0 żółtych kartek ????
Kurs - 1.60

Wchodzi AKO 2.56
__________________________
Everton vs Arsenal
Typ - over 2.5
✅ 3-0 ????
Kurs - 1.82
_______
Tottenham vs Sunderland +1.5
Typ - 1
✅ No i tak jak zakładałem Koguty się rozstrzelały ???? 5-1 ????
Kurs - 2.10
W poniedziałek na White Hart Lane zakończy się 33. kolejka piłkarskiej ekstraklasy angielskiej. Na tym stadionie 7. obecnie ekipa - Tottenham Hotspur, podejmie ostatni w tabeli Sunderland.
Obie drużyny nie znajdują się obecnie u szczytu swojej formy. Dzisiejsi gospodarze w ostatnich pięciu meczach zdobyli 6 pkt, co pewnie byłoby postrzegane jako niezwykle słaby wynik jak na tą ekipę gdyby nie patrzeć na ich ostatnich przeciwników. Koguty mieli bardzo trudny kalendarz, bowiem w ciągu tych meczy przyszło im się merzyć m.in z Liverpoolem, Southamptonem, Arsenalem i Chelsea. Drugi z tych meczów udało im się wygrać mimo, że przegrywali już 0-2. Wtedy coś jakby ruszyło, momentalnie przejęli inicjatywę i doprowadzili do wyniku 3-2. Tydzień temu przegrali wysoko z obecnym liderem - Liverpoolem i ja liczę na to, że w tym meczu zadziała ten sam efekt jak w opisywanym powyżej meczu ze Świętymi. A przeciwnik do przełamania idealny. Sunderland to raczej już &quot;pewniak do spadku&quot;, nie tylko pozycja w tabeli na to wskazuje. Czarne koty są w beznadziejnej formie. Licząc same rozgrywki ligowe nie wygrali od 5 meczów, a po drodze zdobyli zaledwie jeden punkt w domowym meczu z cienkim, zwłaszcza na wyjazdach Crystal Palace (dodając do tego puchary podopieczni Gustavo Poyeta nie zaznali smaku zwycięstwa od 7 spotkań). Patrząc na mecze dzisiejszych bezpośrednich rywali (H2H) również dochodzimy do ciekawego odkrycia, bo Sunderland nie zwyciężył Tottenhamu od 7 spotkań. Ba ! W tym czasie zanotowali tylko 2 remisy, a reszta jak łatwo się domyślić w plecy. Warto też wspomnieć, że dzisiejsi goście na White Hart Lane w ostatnich 4 meczach strzelili tylko jednego gola. Żeby się nie rozpisywać przedstawię wyniki 3 ostatnich spotkań:
- Sunderland 1-2 Tottenham
- Tottenham 1-0 Sunderland
- Sunderland 1-2 Tottenham

Faworyt w tym spotkania jest tylko jeden i jest to zespół Tima Sherwooda, nie widzę żadnych argumentów po stronie Sunderlandu. Powodzenia.
Wkrótce dodam info o absencjach. ????

e : Absencje na mecz :
Tottenham: Roberto Soldado (26/6 nap), Jan Vertonghen
(23/0 ob), Kyle Walker (26/1 ob), Erik
Lamela (9/0 nap), Etienne Capoue (12/1
pom)
Sunderland: Steven Fletcher (20/3 nap),
Keiren Westwood (10/0 bram)
Przewidywane składy:
Tottenham: Lloris - Naughton, Dawson, Chirches, Rose - Dembele, Paulinho - Lennon, Chadli, Eriksen - Adebayor
Sunderland: Mannone - Brown, O&#39;Shea, Vergini - Bardsley, Cattermole, Ki, Alonso - Johnson, Wickham, Borini
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
lukkaz 577

lukkaz

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka NożnaPremier League 2013/2014
Spotkanie: Manchester City - Southampton AHC (0:1)
Typ: 1
Kurs: 1,51
✅ ✅ ✅
Bukmacher: Pinnacle
Data i godzina: 05.04.14 13:45
Stawka: 7/10


W sobotę o godz. 13:45 na Etihad Stadium zostanie rozegrany mecz 33. kolejki Premier League pomiędzy Manchesterem City a Southamptonem. Gospodarze są obecnie na trzecim miejscu, mają cztery punkty straty do lidera i 2 mecze zaległe. Goście to ósma ekipa ligi, która ma osiem punktów starty do miejsc premiowanych grą w europucharach.

Manchester City po długim okresie gry co 3 dni na kilku frontach w końcu może spokojnie szykować się do spotkań grając co weekend. Po zdobyciu Pucharu Ligi Angielskiej, grze w ¼ FA Cup oraz 1/8 LM Obywatele mogą skupić się już tylko i wyłącznie na lidze. 8 kluczowych spotkań dla losów tytułu mistrzowskiego bez gry na innych frontach to atut tylko Obywateli i The Reds. Jak widać weekendowa gra bez obciążeń bardzo odpowiada piłkarzom Pellegriniego, którzy wygrali trzy spotkania (wyjazdowe zwycięstwo 2:0 z Hull mimo gry przez ponad 80 minut w „10”, pogrom Fulham 5:0 oraz triumf w Derbach Manchesteru na Old Trafford 3:0) oraz zremisowali arcytrudne wyjazdowe spotkanie z Arsenalem.

Na Etihad Stadium Manchester City rozegrał 14 ligowych spotkań – 13 z nich wygrał i jedno przegrał. Na City of Manchester Stadium gospodarze zdobyli aż 48 bramek trącać ledwie 9. Jest to najlepszy bramkowy bilans w meczach domowych jaki notują ekipy z Premier League.

Southampton po porażce na White Hart Line pewnie zwyciężył na St. Mary Stadium pokiereszowane Newcastle 4:0, tym samym wyprzedzając Sroki w ligowej hierarchii. Święci rozegrali w tym sezonie ligowym 16 spotkań wyjazdowych. 6 z nich wygrali: z WBA (17.) i LFC (1.) na początku sezonu, z Cardiff (18.) w Boxing Day, z Fulham (20.) i Hull (14.) w lutym oraz z Crystal Palace (16.), czterokrotnie dzielili się punktami z gospodarzami (MU, Stoke, NUFC, Sunderland) oraz sześciokrotnie przegrywali.

W ekipie gospodarzy nie zobaczymy na pewno Matiji Nastasicia (obrońca, 13/0). Istnieje jednak szansa, iż do gry wróci Sergio Aguero (napastnik, 17/15) i Micah Richards (obrońca, 2/0) który wznowił niedawno treningi z pierwszą drużyną.

W ekipie gości zabraknie Nathaniela Clyne’a (obrońca, 20/0), Mayi Yoshidy (obrońca, 8/1) oraz Kelvina Davisa (bramkarz, 2/0). Pod znakiem zapytania stoi występ Victora Wanyamy (pomocnik, 18/0).

Mecz poprowadzi sędzia Chirs Foy, który gwizdał w trzech meczach MCFC (wygrane 1:0 ze Stoke, 3:0 z WHU oraz 3:2 z WBA) i trzech Saints (remisy ze Stoke i Sunderlandem, porażka ze Spurs).

Czy Król Artur powstrzyma City? Szczerze w to wątpię. Przy w miarę optymalnym składzie gospodarzy i ich wysokiej formie strzeleckiej spodziewałbym się wysokiego zwycięstwa Obywateli. Boruc może wybronić kilka „setek” ale sam w pojedynkę nie zdoła uchronić zespołu przed porażką. Gram płaską stawką na Manchester City będąc przekonanym o ich zwycięstwie i jednocześnie licząc na pokrycie jednobramkowego handicapu.

&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
barc_a 219

barc_a

Użytkownik
Newcastle vs Manchester United

Typ: Manchester (-1)
Kurs : 3.25✅✅✅

Buk :WilliamHill
Manchester zdaje sobie sprawę w jakiej jest sytuacji, Ligia Mistrzów jest już po za zasięgiem bo 10 pkt straty jest nie do odrobienia tym bardziej że do końca sezonu już tylko 6 kolejek, ale Liga Europejska jak najbardziej jest w ich zasięgu, tracą 2 oczka do 6tego Tottenhamu. United z Bayernem zagrali swój najlepszy mecz w tym sezonie, jadą do Newcastle tylko i wyłącznie po 3 punkty, inny scenariusz nie wchodzi w grę. United na obcym podwórku zgromadził 30 punktów!, to najwięcej ze wszystkich ekip, ostatni raz na wyjeździe przegrali 2 lutego ze Stoke 2:1. Czerwone Diabły nadal muszą sobie radzić bez Robina van Persiego, Jonny’ego Evansa i Chrisa Smallinga.
Newcastle w ostatnich 5 meczach przed własną publicznością zaledwie 6 oczek, i to zwycięstwa z Crystal Palace 1:0 i Aston Villą. Newcastle na pewno bez, Tima Krula, Moussy Sissoko, Loica Remy&#39;ego oraz Mathieu Debuchy’ego, więc duze braki kadrowe. Ja nie wyobrażam sobie aby Diabły nie wykorzystały takiej szansy i nie wrócili na Oldd Trafford bez 3 punktów.
to 6 miejsce jest jak najbardziej do osiągnięcia tym bardziej iż Tottenham ostatnio nie jest w najwyższej formie i prędzej czy później się potknął. Manchester wygrywa spokojnie 0:3 jak dla mnie. (-1) po takim kursie jak najbardziej można brać,
powodzenia!
Przewidywane składy:
Newcastle: Elliot - Yanga-Mbiwa, Coloccini, Williamson, Santon - Anita, Tiote - Arfa, Jong, Gouffran - Cisse
Manchester: De Gea - Rafael, Jones, Vidić, Evra - Fletcher, Carrick - Young, Mata, Januzaj - Hernandez​
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Co do tego Man Utd to wam powiem, że ta LM wcale nie jest tak bardzo przesądzona. Przesądzona by była jak by było 3:0 dla Bayernu. Man Utd strzela jedną bramkę i ma Bayern ciepło. Nie będę na nich grał w LM, ale myślę, że mogą teraz trochę odpuścić bo naprawdę mają szansę sprawić wielką niespodziankę. Grają na wyjeździe (co prawda to o niczym nie świadczy bo mają niezły bilans wyjazdowy), ale jednak i mecz z LM niedługo, a liga - ten jeden mecz i tak specjalnie dużo nie zmieni. Takie jest moje zdanie.⛔⛔⛔ (no i masówka na Man Utd, a nawet handi ładnie weszło, chyba Man Utd zaczął grać)
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Kolejna kolejka kolejna porcja kartek:
Manchester City powyżej 1.5 kartki
2.62
Bet365

Sędzią Cris Foy, przeciwnikiem Southampton,które na pewno nie położy się i nie będzie prosić o najniższy wymiar kary. City w lidze w meczach u siebie linię 1.5 kartki pokrywała na 14 spotkań, 7 razy, więc w połowie spotkań. Biorąc pod uwagę,że przeważnie to oni dyktowali warunki gry to uważam ten kurs za value, gdyż wiadomo,że sezon wkracza w decydującą faze a w kolejnej kolejce czeka na nich Liverpool. City musi wygrać, ja liczę,że Zabaleta, Fernandinho czy Kompany nie zawiodą i wylądują w notesie arbitra. W tamtej kolejce nie zawiódł mnie w tej kwestii Manchester United, liczę,że Obywatele nie będą gorsi ;)
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Wg mnie gra na MU jest niewarta swieczki. Nie ma co sie oszukiwac : MU nie zagra w przyszlej edycji LM. Chyba, ze... ja wygra. 10P straty do Arsenalu na kilka kolejek do koncs nie do odrobiena wg mnie.
Z Bayernem zagrali nadspodziewanie dobrze i niewiele braklo by wygrali. Gra w LE ktora ewentualnie czeka MU to zadna gra, trzeba cisnac w LM. Moyes bylby glupcem jakby poszedl pelnymi silami na Newcastle przy szansie przejscia Bayernu. Trzeba poczekac na sklady bo raczej MU zagra drugim garniakiem.

Do tego jedna i druga druzyna od dawna nie zremisowala...

Newcsstle - MU X to moj typ na ten mecz.
 
cristeros 17

cristeros

Użytkownik
Newcastle United - Manchester United
Typ: Manchester United✅
Kurs: 1,95

Bukmacher: bet365

W tej kolejce pod lupę wziąłem spotkanie popularnych &quot;Srok&quot;, które u siebie podejmą &quot;Czerwone Diabły&quot;. Co prawda ostatnimi czasy ekipa z Manchesteru bardziej przypomina chochlika, ale potencjał ludzki jakim dysponuje trener Moyes nadal jest nieprzeciętny. Co więcej, dryżyna Szkota ostatnio dość dobrze radzi sobie w lidze z drużynami teoretycznie słabszymi (wygrane z Aston Villą, West Ham, West Brom i Crystal Palace).

W ostatnim czasie Newcastle, delikatnie mówiąc, nie jest w najwyższej formie. Niestety dla fanów &quot;Srok&quot; wygrana z Hull i co by nie mówić dość szczęśliwe zwycięstwa z Aston Villą i Crystal Palace to maksimum czego mogą oczekiwać od swojej drużyny. Gołym okiem widać, że drużynie bardzo brakuje rozgrywającego z prawdziwego zdarzenia jakim był Cabaye, który oprócz tego potrafił również wrzucić dobrą piłkę w pole karne czy huknąć z dystansu. Nie bez znaczenia będzie też brak najlepszego napastnika &quot;Srok&quot; Loica Remy, bez którego Newcastle ma widoczne problemy ze zdobywaniem goli. Przełamał się ostatnio Cisse, ale zobaczymy na ile go stać przeciwko znacznie bardziej wymagającym defensorom.

Jeszcze słówko o absencjach: w Newcastle nie zagrają Krul, Sissoko i Debuchy podczas gdy w ekipie Moyes&#39;a zabraknie jedynie Van Persi&#39;ego - do czego można było się już przyzwyczaić.

W mojej opinii zawodnicy z Manchesteru mają w rękach wszystkie atuty, a jedyne na czym swój optymizm mogą opierać fani Newcastle to gra przed swoją publicznością gdzie Newcastle radzi sobie zdecydowanie lepiej niż na wyjazdach. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Manchester walczy o puchary, a Newcastle sprawia wrażenie drużyny szczęśliwej, że nie musi się martwić o utrzymanie. To wszystko skłania mnie do grania w stronę gości.

POWODZENIA!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
gorszcz 141

gorszcz

Użytkownik
&quot;
Szokującą informację dla kibiców Manchesteru United podała dziś późnym wieczorem angielska prasa. Największe dzienniki sportowe na Wyspach informują - Wayne Rooney nie zagra w rewanżowym starciu 1/4 finału Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Doniesienia o urazie potwierdziła także oficjalna strona klubu.
Absencja Anglika ma być spowodowana urazem palca, który wykluczy Rooneya z gry w jutrzejszym ligowym meczu z Newcastle. Występ w rewanżowym starciu z Bayernem także stoi pod sporym znakiem zapytania.&quot;
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Nie wierzę w uraz Roo. Wczoraj na konferencji Moyes nic nie mówił, poza tym,że zdolny do gry ma być Evans. Uraz palca he he... dobre sobie nawalą go sterydami i środkami przeciwbólowi i będzie grał. Moim zdaniem Roo jest oszczędzany na Bayern i tyle, co do typów to polecam:
MU powyżej 1.5 kartki
1.72
Bet365
Sędzią Friend, który rozdaje kartki na prawo i lewo. Do tego agresywnie grające Sroki. Kurs adekwatny do ryzyka i osobiście połączę go z trochę mniej pewnym betem...

Chelsea powyżej 0.5 kartki
1.66
bet365
Typ ten jest o tyle ryzykowny,że sędziuje Probert, który gwizdał w 25 meczach pokazał 43 żółte i 5 czerwonych kartek. Jego średnia kartek na mecz jest niska bo w granicach 2 kartek. Na te 25 mecz aż w 7 meczach nie pokazał ani jednej kartki. Oczywiście brane są pod uwagę wszystkie mecze prowadzone przez Lee i te z pucharów krajowych jak z niższych lig. Typ uważam jednak za dobry bo Chelsea wygrać musi i powrócić na zwycięski szlak po wpadce z Palace i porażce w Paryżu. Stoke nie jest wygodny przeciwnikiem i zapewne któryś z zawodników Mou wyląduje u arbitra w notesie.
Osobiście połączyłem oba zdarzenia kartki United z kartką Chelsea i dało to przyjemne ako 2.87 ;)
Dodatkowo pobieram:
Ivanovic kartka TAK
4.25
Unibet
Serb ostatnio coś nie łapie kartek, moim zdaniem w najbliższych 3 meczach już ujrzy. Nie złapie dziś to będę progresją atakował w kolejnej potyczce w ramach LM. Skoro Serb złapał żółtko u siebie przeciwko Steaua czy Palace to myśle,że przy agresywnie grającym Stoke też może mieć to szanse powodzenia

 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Newcastle - Manchester United
Jestem zdumiony, że idzie taka masówka na Manchester. Widać, że dwa ostatnie mecze zrobiły na wielu wrażenie, ale nie na mnie. Mecz z Aston Villą wygrany 4:1, ale ten wynik jest nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Przede wszystkim Man United wyszedł na ten mecz cofnięty i tylko czekał co zrobi rywal. Widać było, że nie mają zamiaru forsować tempa przed meczem z Bayernem. Tak samo pewnie zagrają z Newcastle, czyli również nie będą forsować tempa. Diabły miały nieco szczęścia w spotkaniu z The Villans, zarówno w ataku jak i w obronie. W ataku wykorzystali po prostu prezenty jakie robiła fatalnie spisująca się obrona przeciwnika. Obrońcy United także się nie popisali, bo Benteke miał aż 3 stuprocentowe okazje do strzelenia bramki. Gdyby je wykorzystał, to ten mecz miałby zupełnie inny przebieg. Nie wiem co też widział w tym meczu Moyes, który po meczu powiedział, że to był bardzo dobry mecz w ich wykonaniu. Wynik może i dobry, ale sama gra już nie. Później nadszedł mecz z Bayernem. Remis może budzić podziw, ale znów z gry nie można być zadowolonym. Bayern wręcz stłamsił Manchester. Piłkarze United nie mogli wymienić często 2-3 podań, bo taki pressing ustawiali rywale. Jedyne sytuacje jaki sobie stwarzali to te z kontr i stałych fragmentów gry. I znów gadka Moyesa, że zagrali mecz sezonu. Od takiej drużyny jak United oczekuje się, że będzie grać jak równy z równym z takimi rywalami jak Bayern, a nie &quot;liczyć na to, że się uda&quot;. Ten mecz też kosztował dużo sił piłkarzy United, którzy przez dobre 70% czasu musieli uganiać się za piłką i piłkarzami Bayernu.

Manchester osiągnął bardzo dobry wynik z Bayernem, więc nie jest bez szans w rewanżu. W lidze już wszystko jest pozamiatane. Nie ma TOP4 i nie sądzę, żeby United spinało się po to, aby awansować do Ligi Europy. Te rozgrywki to jedynie kula u nogi. Dobrym przykładem jest tutaj Liverpool, który przez ostatnie kilka lat pogrążony był w kryzysie, a gra w Lidze Europy tylko niepotrzebnie hamowała zespół. Tak samo może być z Manchesterem. Jedyną drogą do tego, aby za rok zagrać w Champions League jest wygranie tych rozgrywek w tym roku. Mecz z Bayernem to mecz sezonu. Wygrana z Newcastle i tak nic konkretnego nie przyniesie. Myślę, że Moyes postara się zaoszczędzić siły swoich piłkarzy. Możliwe są roszady w składzie. Ważną informacją jest brak Rooney&#39;a w składzie. Anglik jest kontuzjowany. Ogólnie z Manchesterem jest tak, że jak nie gra właśnie Rooney, to niezależnie z kim by nie grali, to większości tego typu spotkań stawiam przeciwko Manchesterowi. Bez Rooney&#39;a to po prostu już nie jest ta sama drużyna. Przed meczem z Bayernem w NC+ pokazywano statystykę, wg której Rooney miał udział w 46% bramek w tym sezonie. Widać więc ile znaczy dla drużyny. Nie zagra także van Persie. Obaj są najlepszymi strzelcami i asystentami swojej drużyny (Rooney - 15 bramek, 10 asyst; van Persie - 11 bramek, 3 asysty). W składzie Newcastle także nie ma ich największej gwiazdy, czyli Remy&#39;ego i właśnie w ten sposób szanse obu zespołów się wyrównały. Owszem, bez Francuza Sroki grają katastrofalnie, ale z drugiej strony ile można przegrywać. Myślę, że Sroki stać na remis. Szkoda, że nie gra Remy, bo wtedy próbowałbym grać 1DNB po kursie ok. 3,00.

Obie drużyny dosyć dawno nie zremisowały. Newcastle czeka już od 9 spotkań ogółem i od 8 spotkań na własnym stadionie. Man United ma serię 6 spotkań bez remisu. Diabły wygrały także 3 ostatnie mecze wyjazdowe i jest to ich najdłuższa seria w tym sezonie. Gdyby ta seria się utrzymała, to nie powinni wygrać z Newcastle.

Newcastle - Manchester United ⛔ 0:4
Typ: Newcastle +0,5
Kurs: 1,901
Buk: Pinnacle
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
⚽Man City vs Southampton-Powyżej 3,5 kurs:2,20✅
Kolejkę rozpoczynamy od mocnego uderzenia na Etihad Stadium.Manchester walczący o mistrzowski tytuł zmierzy się z dobrze spisującą się w ostatnim czasie ekipą &quot;świętych&quot;.Ja liczę tutaj na sporo goli.City w mojej opinii zgarnie trzy oczka ale kurs 1,30 jest śmieszny tym bardziej,że na Etihad przyjeżdża nie byle jaka ekipa.MC ostatnio traci mało goli ale i tak ta gra w defensywie mogła by wyglądać dużo dużo lepiej.Etihad to twierdza,ale Southampton już raz pokazał,że może grać jak równy z równym z The Citizens właśnie na tym obiekcie.Pamiętne otwarcie sezonu 2012/2013.Wydawało się,że po wygranym mistrzostwie w sezonie 2011/2012 Obywatele i w kolejnym sezonie zgarną mistrza.Pierwsza kolejka,wydawałoby się łatwy mecz z beniaminkiem.Nic bardziej mylnego.To było w prawdzie inne City niż obecnie ale już wtedy Southampton pokazał swoje najlepsze oblicze.Ładna piłka prowadzenie 1:2 do 70 minuty i napędzone sporo strachu potentatowi.MC jest piekielnie mocne z przodu.Silva jest w szczytowej formie i biorąc pod uwagę to,że goście ostatnimi czasy obniżyli loty w grze defensywnej uważam,że City jest w stanie strzelić te 3 gole,a przy dobrych lotach może więcej.Southampton też swoje dołoży.To jak wypromowali się w tym klubie i w jakiej są formie zawodnicy pokroju Lallany,Lamberta,Rodrigueza można tylko podziwiać.Southampton ma swój styl i takie drużyny jak najbardziej są w stanie powalczyć na Etihad,a przede wszystkim coś ustrzelić.
⚽Aston Villa vs Fulham-Powyżej 2,5 kurs:1,909✅
Prawdziwa bomba na tą kolejkę.Obie zespoły grają tak słabo w tyłach,że aż czasami żal na to patrzeć.Fulham z przodu z Evertonem w ostatnim meczu pokazało jednak sporą jakość.Brakło skuteczności,bo spokojnie mogli strzelić 3-4 gole a skończyło się na jednym.Villa się ośmieszyła tracąc cztery gole na Old Trafford.Błędy jakie popełniali to nawet u juniorów rzadko są widywane.Jednak okazje też swoje mieli.Benteke zanotował hat-trick pudeł i skończyło się na 1-4.AV to najbardziej nie przewidywalny zespół w PL.Mogą zagrać kapitalnie z każdym albo całkiem przejść obok spotkania i położyć się przed przeciwnikiem.Jak będzie dziś nie wiem.Wiem,że over tutaj powinien paść,bo defensywy w tych zespołach są mega słabe,a do przodu te zespoły grać potrafią.AV u siebie jak wyjdzie mecz to sama może pokryć over.Jeśli jednak Fulham powalczy tak jak z Evertonem to będzie ciekawie i wtedy obie powinny strzelić swoje gole.Magath wystawia młodych i nie jest to wcale złe.Może dla wyników Fulham tak ale dla takich typów typu over nie.Dembele,Woodrow mogą nieźle namieszać i dziś ten zespół stać na bramkę,dwie w spotkaniu na Villa Park.AV powinna grać tak jak gra czyli piłka na Benteke i niech on coś wykombinuje.W ostatnich meczach robił sporo i dziś spodziewam się,że też zrobi spory popłoch w obronie gości.Typowanie meczy AV to jak rzut monetą ale ten over wydaje się być na prawdę dobrą opcją i szczególnie po takim kursie warto spróbować.
Typy poboczne:
⚽Newcastle vs Man Utd-Powyżej 2,5 kurs:1,80✅
Też moim zdaniem ciekawa opcja do rozważenia.Newcastle gra słabo ostatnimi czasy i słabo wygląda w obronie.United dalej uważam,że ich obrona to porażka w tym sezonie i nie wiem jak udało im się stracić tylko jedną bramkę z Bayernem.Według mnie również można spodziewać się meczu z kilkoma golami.Obie ekipy nie mają nic do stracenia.United nie ma szans na LM ale z Newcastle mogą strzelić 1-2 gole,bo to obecnie przeciwnik nie najwyższych lotów.Ale czy są w stanie zachować czyste konto?Raczej nie.Newcastle w wielu meczach tej kampanii pokazało,że lubią się męczyć w grze do przodu,szczególnie po odejściu Cabaye&#39;a do PSG.Jednak dziś nie powinni mieć problemów ze stworzeniem kilku dogodnych sytuacji,bo z United większość zespołów je tworzy,ostatni mecz MU-AV najlepszym przykładem.
⚽Everton vs Arsenal-Remis kurs:3,40⛔
Nie wydaje mi się abyśmy zobaczyli w tym meczu zwycięzce.Everton gra dobrze ale nie umie grać z Arsenalem.Arsenal natomiast ostatnio trochę słabiej ale to ważny mecz o LM i myślę,że remis na Goodison ich zadowoli.Mają patent na Everton ale w tej chwili na zwycięstwo ich nie stać.Dlatego myślę,że podział punktów w tym meczu jak najbardziej realny.
⚽Stoke(+2) kurs:1,85⛔
⚽Remis/Chelsea kurs:3,80⛔

Na SB przyjeżdża kolejny niewygodny przeciwnik.Chelsea ostatnio dwie porażki.Stoke na fali wznoszącej.Myślę,że mogą stawić spory opór The Blues.Chelsea ten mecz wygra ale według mnie max jednym golem.Można spróbować też za mniejszą stawkę takiego łamańca:remis do połowy/zwycięstwo Chelsea.Myślę,że Stoke jeśli straci gola to dopiero w drugiej części meczu.Spoktanie z WHU pokazało,że takie ekipy jak Stoke są w stanie osiągnąć podobny wynik i na to też liczę i dziś.
Typy na gole zawodników:
⚽Suarez strzeli jako pierwszy kurs:3,60⛔
West Ham widziałem ostatnio dwa razy z United i Sunderlandem i powiem szczerze,że tak słabego WHU nie widziałem już dawno.Nie wiem jak udało im się zachować tyle czystych kont ale w ten weekend to im się kolejny raz nie uda.Sunderland wystarczyło,że wprowadził w 2 połowie na boisko AJ i obrona młotów kilka razy się gubiła.Tym razem na Upton Park przyjeżdża dużo bardziej wymagający rywal z najlepszym atakiem w lidze.Taki kocur jak Suarez musi strzelić z tak przeciętnie grającą drużyną.Idzie po rekord goli,a jeżeli strzeli to zrobi to jako pierwszy.
⚽Adam Johnson strzeli kurs:5,00⛔
Po takim kursie nic tylko brać.Poyet chyba po meczu z WHU zorientuje się,że ta jego shit taktyka z wahadłowymi skrzydłowymi jest beznadziejna i wróci do tego co było wcześniej.Nie wiem jak można sadzać takiego zawodnika jak AJ,który w większości spotkań czarnych kotów robił różnicę na ławce i grać jakimiś przeciętniakami,którzy zabierają mu dzięki tej pseudo formacji miejsce w składzie.Obrona Tottenhamu?Takie pojęcie nie istnieje odkąd stery objął Sherwood.Sunderland musi to wykorzystać,a kto inny ma to zrobić niż AJ?
Bukmacher:Sportingbet
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
R 50

radeknic

Użytkownik
Ja mam dość ciekawy, przynajmniej tak mi się wydaje, typ. Mianowicie pod lupę wziąłem spotkanie Hull z Swansea. Każdy chyba wie jak Hull gra dobrze na własnym terenie. Pokonali wiele drużyn. Grają dobrą a zarazem skuteczną piłkę, szybkie kontrataki i dobra obrona- to cechuje Hull na swoim terenie. Co do Swansea: na ostatnie 20 spotkań na wyjeździe w każdym tracili bramkę! a w ostatnich 10 spotkaniach tylko 3 razy stracili 1 bramkę, tak to 2 lub więcej!
Kurs na to, że Hull strzeli to kurs 1,35✅✅✅
Kurs na to, że Hull strzeli powyżej 1,5 bramki to kurs 2,8!⛔⛔⛔ trudno nie udało się, nie wiele brakowało ;)
Ja zaryzykuję osobiście 2 wersję. ????
//dzięki bułeczka za zwrócenie uwagi ;)
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
AV powinna grać tak jak gra czyli piłka na Benteke i niech on coś wykombinuje.W ostatnich meczach robił sporo i dziś spodziewam się,że też zrobi spory popłoch w obronie gości.
Benteke nie zagra przez najbliższe 6 miesięcy, także działa to na niekorzyść Twojego typu. Benteke zdobył 10 z 34 bramek strzelonych przez AV. Bezpieczniej byłoby już zagrać BTS po kursie 1,75. To może być overowy mecz, ale niekoniecznie. AV potrafi często rozczarować, a właśnie to po nich spodziewa się, że będą strzelać bramki w tym meczu. Jeśli popatrzymy na H2H, to widać, że znacznie częściej w tej rywalizacji padają undery.
Każdy chyba wie jak &quot;święci&quot; grają dobrze na własnym terenie. Pokonali wiele drużyn. Grają dobrą a zarazem skuteczną piłkę, szybkie kontrataki i dobra obrona- to cechuje Hull na swoim terenie.
Pomyliło Ci się z Southampton.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom