>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

33. kolejka Premier League (4.07 - 6.07.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-30 o 14.59.57.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami

09986a2fb5.jpg
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
16:00 Manch. Utd. - Bournemouth
Manch. handicap -1 @ 1.59
Fortuna

Walczący o pierwszą czwórkę i przede wszystkim o europejskie puchary gospodarze będą chcieli podtrzymać dobrą passę. Mówimy tu o dobrej passie bo Czerwone Diabły są nie pokonane od piętnastu spotkań (we wszystkich rozgrywkach). Ich rywalem będzie zespół Bournemouth, który gra koszmarnie i nie widać u nich jakichkolwiek przebłysków poprawy w grze. Nie zapominajmy jednak, że goście są dalej w walce o utrzymanie, ale czy będą w stanie zatrzymać United?. Myślę, że nie. Gospodarze są w gazie i jest to kolejny mecz w którym mogą, a nawet muszą podtrzymać świetną passę. Na dodatek goście w drużynie Bournemouth nie będzie mógł natomiast zagrać Callum Wilson, który w niedawnym starciu z Wolverhampton obejrzał 10. żółtą kartkę w sezonie. Uraz kolana od dawna leczy Charlie Danielsa, a do składu powraca Joshua King.
Ole Gunnar Solskjaer ma w końcu do dyspozycji swoich najlepszych graczy i w ostatnich spotkaniach widać tego efekt. Bruno jest transferem w dziesiątkę, gość na dziewięć meczy osiem razy został wybrany zawodnikiem spotkania. Powrót Pogby również robi swoje, a Rashford i Martial wracają do najlepszej wersji siebie. United to dzisiaj bierze, i liczę, że będzie to kolejne przekonujące zwycięstwo.


Przewidywane składy:

Manchester United:
De Gea – Shaw, Maguire, Lindelof, Wan-Bissaka – Pogba, Matić – Rashford, Fernandes, Greenwood – Martial

Bournemouth: Ramsdale – Smith, Ake, Mepham, Stacey – Stanislas, Gosling, Lerma, Cook, Brooks – King

Do tego dorzucam zwycięstwa:
Leicester @ 1.71
Chelsea @ 1.48


Cała trójka bije się o Champions League, a więc żadna z ekip nie może sobie pozwolić na utratę punktów na tym etapie rozgrywek.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +159
C 134

cfc_mnich

Użytkownik
Moje przeczucie mówi mi żeby dziś stawiać na Wilki. Niestety nie miałem okazji oglądać ich żadnego meczu po wznowieniu rozgrywek, za to kilka razy widziałem Arsenal. Ta drużyna to wciąż zlepek przeciętnych piłkarzy z Davidem Luizem prowadzącym linie obrony. Nie chce mi się wierzyć, że tak poukładany zespół jak Wolves będzie miał z nimi problem. Jota i Jimenez powinni ze spokojem poradzić sobie z tą dziurawą jak ser szwajcarski obroną, a zgranie i co by nie mówić doświadczenie zespołu z Wolverhampton (bo grają drugi rok w podobnym zestawieniu) moim zdaniem spokojnie wystarczy na jadący od lat na marce Arsenal.

Wolves win 2,31
Wolves +1,5 gola 2,46
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Tottenham - Everton
Typ: obie strzelą
Kurs: 1.80
Bukmacher: ETOTO
Analiza: Spotkanie kończące 33. kolejkę w Premier League, do Londynu na mecz z Tottenhamem przyjeżdża Everton. Faworytem są gospodarze, którzy w potyczkach z Evertonem mają kapitalną serię 14 meczy bez porażki - 7 zwycięstw i 7 remisów, u siebie ostatni raz przegrali w...2008, jednak ten sezon jest dla Kogutów niezbyt udany, wielce możliwe, że zabraknie ich w europejskich rozgrywkach w przyszłym sezonie, niby wciąż mają szansę na Ligę Europy, pytanie czy to wykorzystają. Włodarze Totków chyba więcej spodziewali się po zatrudnieniu Mourinho, zgoła inaczej sytuacja wygląda u gości, gdzie po zatrudnieniu Ancelottiego Everton jest jedną z najlepiej punktujących drużyn w Premier League. Myślę, że nie będzie wielką niespodzianką, jeśli The Toffees przywiozą punkty z poniedziałkowego starcia, tym bardziej, że również walczą o Ligę Europy i do dzisiejszego rywala tracą tylko punkt. Po wznowieniu rozgrywek lepiej wystartowali zawodnicy włoskiego trenera dwukrotnie wygrywając i raz remisując w derbach z Liverpoolem, zaś podopieczni portugalskiego trenera zanotowali wszystkie możliwe wyniki wygraną, remis i porażkę. W tym spotkaniu najbardziej prawdopodobny wydaje mi się podział punktów, jednak zagram mniej ryzykownie, że obie ekipy zdobędą przynajmniej po bramce, w ogóle liczę na sporą ilość goli w tym meczu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom