>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

32. kolejka PKO Ekstraklasy (23.06-25.06.2020)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2020-06-21 o 16.34.58.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
09986a2fb5.jpg
 
luque 1,5K

luque

Użytkownik
Betsson wystawił mecz Arka Zagłębie.
Tylko się pomylił i podpiął Zagłębie Sosnowiec. Pytanie czy ktoś się orientuje co będzie gdy postawie tak zakład? Unieważnia ? Anulują ? IMG_20200621_203454.jpg
 
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Betsson wystawił mecz Arka Zagłębie.
Tylko się pomylił i podpiął Zagłębie Sosnowiec. Pytanie czy ktoś się orientuje co będzie gdy postawie tak zakład? Unieważnia ? Anulują ?
Na pewno mają w regulaminie zapis, że mogą anulować kupon jeśli wystąpił błąd, więc moim zdaniem jest jakieś ryzyko, zwłaszcza gdy postawisz i wygrasz większą kwotę.
 
Ostatnia edycja:
bettingekstraklasa 31,2K

bettingekstraklasa

Użytkownik
Zestawienia H2H 32. kolejki


Korona Kielce - Raków Częstochowa
KOR-RAK.jpg

Arka Gdynia - Zagłębie Lubin
ARK - ZAG.jpg

Wisła Kraków - Wisła Płock
WIS-WPŁ.jpg

ŁKS Łódź - Górnik Zabrze
ŁKS-GZA.jpg

Lechia Gdańsk - Piast Gliwice
LGD-PIA.jpg

Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa
JAG-LEG.jpg

Lech Poznań - Pogoń Szczecin
LPO-POG.jpg

Śląsk Wrocław - Cracovia
ŚLĄ-CRA.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +91
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Arka - Zagłębie
Typ: 10
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna (EE)
Na starcie przypomnę, że pisałem o tym meczu już dwukrotnie. Nie ukrywam, że podjarałem się trochę tym spotkaniem i piszę o nim już któryś raz, ale to dlatego, że widzę w nim value. Pisałem wcześniej o "czystej" Arce, ale skoro podpórka mieści się (jeszcze teraz) w przedziale 1.50 i wyżej to zagram sobie bezpieczniej do konkursu. Jeżeli chodzi o samo spotkanie to ma ono duży ciężar gatunkowy jedynie dla Arki. Zagłębie w mojej opinii w ostatniej kolejce się utrzymało co nie znaczy, że przyszło mu to z wielką łatwością. Grali w przewadze z ostatnim ŁKS-em przez większą część meczu, a mimo to pod koniec spotkania oddali im inicjatywę i mało brakowało, aby tamtego meczu nie wygrali. Dwóch zawodników się wykartkowało - Guldan i Bashkirov (szczególnie ten pierwszy niepotrzebnie - a może specjalnie akurat na ten mecz?). Za wiele już meczów Arki z Zagłębiem widziałem i wtedy kiedy słabszy brat miał kłopoty to mógł liczyć na pomoc mocniejszego. Dla Arki jest to już naprawdę ostatni dzwonek, aby poważnie włączyć się do walki o utrzymanie, a nie tylko raz na jakiś czas uciułać punkt i tracić kilka do bezpiecznego miejsca. Patrząc piłkarsko uważam, że Arkowcy są w stanie strzelić Zagłębiu 1-2 bramki i nie zejść z boiska pokonanym. Obecnie ofensywa Arki jest wyśmiewana, ale pamiętajmy, że po powrocie do gry niecały miesiąc temu piłkarz z Gdyni zdobyli 6 bramek w 3 meczach.Owszem w ostatnich dwóch ważnych meczach nie wyglądało to najlepiej i Arka nie zdobyła gola, ale przecież w końcu musi się to zmienić tym bardziej, że zagrają przecież osłabionemu Lubinowi.
 
Ostatnia edycja:
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lech Poznań
@1.65
Fortuna

Lech Poznań z Christianem Gytkjaerem na czele są jedną z najskuteczniejszych ekip po przywróceniu rozgrywek po przerwie koronawirusowej. W ostatnich czterech ligowych spotkaniach strzelili aż dwanaście bramek, w tym cztery u siebie przeciwko... Pogoni Szczecin. Tak, niespełna trzy tygodnie po tym spotkaniu obydwa zespoły ponownie podejmują rywalizację w Poznaniu i trudno oczekiwać, by nagle szczecinianie złapali formę pozwalającą urwać punkty Lechowi. Wręcz przeciwnie - porażka i remis u siebie z Lechią, czy wysoka przegrana 0:3 z Zagłębiem Lubin może świadczyć bardziej o kryzysie w zespole niż szansach na wysokie lokaty, jakie to szanse były jeszcze kilka miesięcy temu. Lech jest obecnie na 3. miejscu w lidze i z całą pewnością będą walczyć przynajmniej o czołową dwójkę. Wydaje się, że z Pogonią, a więc najsłabszą ekipą Grupy Mistrzowskiej, nie powinni mieć kłopotów z wywalczeniem trzech punktów.
 
Ostatnia edycja:
K 1,7K

kfjatek

Użytkownik
Lech po ciężkim meczu (40 minut w osłabieniu) na fatalnej murawie w Gliwicach. Trener Żuraw póki co składem nie rotuje, to może mieć jakieś negatywne znaczenie. Należy też wspomnieć, że za kartki pauzuje Moder i prawdopodobnie wróci w jego miejsce Muhar. Spodziewam się, że szanse dostanie też Kostevych który stracił miejsce na rzecz Puchacza.

Podstawowym betem na tą kolejkę jest dla mnie znów Legia. Kurs ~1.8 dla mnie do zaakceptowania. Forma zdecydowanie na korzyść gości.
 
elalma 119,5K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Wisła Kraków - Wisła Płock
Liczba goli poniżej (3.0)
Kurs: 1.63 lvbet

32 kolejka PKO BP Ekstraklasy, Wisła Kraków zagra u siebie z Wisłą Płock. Stawiam tutaj na poniżej 3 gole.
Ten mecz może być jednym z nudniejszych w tej kolejce. Gospodarze po niezłym meczu w Gdyni z Arką, który jednak zakończyli bez gola, zagrali znów poniżej oczekiwań z Rakowem, przegrywając 1:3. Biała Gwiazda w ataku wygląda bardzo słabo, trener kombinuje z ustawieniem, przez co piłkarze wyglądają na jeszcze bardziej zagubionych - to obraz krakowskiej ekipy z meczu z Bełchatowa. Kto wie, co wymyśli Artur Skowronek na mecz z imienniczką z Płocka. Goście z kolei choć swego czasu byli nawet liderem (!) obecnie grają naprawdę słabo. W ostatnich 5 meczach zdobyli 3 punkty, ale na ich grę ciężko patrzeć. Moim zdaniem w meczu krakowskiej Wisły z tą z Płocka nie zobaczymy zbyt wielu goli. Ostatnie mecze bezpośrednie tych ekip zwykle obfitowały w bramki, ale wydaje mi się, że dawno obie strony nie grały tak słabo. Być może duży wpływ na grę szczególnie gospodarzy będą miały wyniki meczów Korony i Arki, ale mimo wszystko nie chce mi się wierzyć, że zagubiony trener Skowronek będzie w stanie ustawić zespół kompletnie inaczej niż w ostatnich spotkaniach i zmienić grę swojego zespołu.
Post automatycznie złączony:

Arka - Zagłębie
Typ: 10
Kurs: 1.50
Bukmacher: Fortuna (EE)
Na starcie przypomnę, że pisałem o tym meczu już dwukrotnie. Nie ukrywam, że podjarałem się trochę tym spotkaniem i piszę o nim już któryś raz, ale to dlatego, że widzę w nim value. Pisałem wcześniej o "czystej" Arce, ale skoro podpórka mieści się (jeszcze teraz) w przedziale 1.50 i wyżej to zagram sobie bezpieczniej do konkursu. Jeżeli chodzi o samo spotkanie to ma ono duży ciężar gatunkowy jedynie dla Arki. Zagłębie w mojej opinii w ostatniej kolejce się utrzymało co nie znaczy, że przyszło mu to z wielką łatwością. Grali w przewadze z ostatnim ŁKS-em przez większą część meczu, a mimo to pod koniec spotkania oddali im inicjatywę i mało brakowało, aby tamtego meczu nie wygrali. Dwóch zawodników się wykartkowało - Guldan i Bashkirov (szczególnie ten pierwszy niepotrzebnie - a może specjalnie akurat na ten mecz?). Za wiele już meczów Arki z Zagłębiem widziałem i wtedy kiedy słabszy brat miał kłopoty to mógł liczyć na pomoc mocniejszego. Dla Arki jest to już naprawdę ostatni dzwonek, aby poważnie włączyć się do walki o utrzymanie, a nie tylko raz na jakiś czas uciułać punkt i tracić kilka do bezpiecznego miejsca. Patrząc piłkarsko uważam, że Arkowcy są w stanie strzelić Zagłębiu 1-2 bramki i nie zejść z boiska pokonanym. Obecnie ofensywa Arki jest wyśmiewana, ale pamiętajmy, że po powrocie do gry niecały miesiąc temu piłkarz z Gdyni zdobyli 6 bramek w 3 meczach.Owszem w ostatnich dwóch ważnych meczach nie wyglądało to najlepiej i Arka nie zdobyła gola, ale przecież w końcu musi się to zmienić tym bardziej, że zagrają przecież osłabionemu Lubinowi.
Przyznam szczerze, że jestem bardzo ciekawy nie tylko samego wyniku tego spotkania, ale przede wszystkim jego przebiegu. Dużo osób zwraca uwagę na to, że to "mecz zgodowy" i Zagłębie nie musi być bardzo zainteresowane zwycięstwem. Na pewno warto będzie przyjrzeć się temu spotkaniu i zobaczyć, czy faktycznie Arka w końcu pokaże wolę walki o utrzymanie czy jednak to lubinianie "przejdą obok meczu".
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +7
juve814 71,3K

juve814

Użytkownik
wisla krakow-wisla plock typ: wisla krakow nie przegra i 1,5+ gola w meczu kurs:1.64 etoto❌
bedzie to pojedynek dwoch wiselek ale nie bedzie to mecz przyjazni.stawka tego meczu jest bardzo wysoa bo oba zespoly walcza o utrzymanie,w lepszej sytuacji sa plotczanie bo maja 9punktow przewagi nad spadkiem,a krakowianie tylko 5.nafciarze jesli wygraja to powinni juz spokojnie myslec o kolejnym sezonie w ekstraklasie ale graja bardzo slabo i pikuja ostro w dol,pamietajmy ze byli liderem.patrzac na skald plocka to ja nie wiem po co nam taka druzyna w ekstraklasie-furman ciagnie zespol,dahne tez pomogl schodzac na lawe i to wszystko.dla mnie zawodnikom krakowa przynajmniej sie chce i zycze im zeby utrzymali zespol i zabaczyl co zrobi nowy sklad w zarzadzie.w krakowskiej druzynie wszyscy do gry,w plocku wypada szwoch i garcia.gospodarze beda lepsza druzyna i stawiam na nich w tym meczu,patrzac na bezposrednie pojedynki to pada w nich mnostwo bramek dlatego dorzucilem brameczki do typu.pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:
C 18,3K

cobi1989

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Lech Poznań
@1.65
Fortuna

Witam. Zapraszam na jutrzejszy mecz Lech zagra z Pogonia. Lech to zdecydowany faworyt tego meczu , kontynuuje 3 zwyciestwa z rzedu bez straty bramki . 6 czerwca Lech wygral z Pogonia zdecydowanie 4-0 po bramkach , Modera , Gytkyera , Ramireza i Kaminskiego. Jutro kiolejny mecz tych druzyn , Lech gra o puchary a pogon praktycznie nie ma szans na nic , chociaz jakby wygrali jutro to jeszcze jeszcze jakies szanse by byly ale pewne zwycietwo odniesie Lech 2-0. i umocni sie w czolowce. pogon nie wygrala w Poznaniu od 4 lat , i ta kiepska passa bedzie kontynuowana dalej. Pogon nie ma zadnych perspektyw zyby jutro wygrac , lech ma lepszych zawodnikow na kazdej pozycjii takze typuje pewne zwyciestwo Lecha
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:30 ŁKS - Górnik
ŁKS @ 3.15
Fortuna


Górnik do Łodzi jedzie mocno osłabiony bowiem zabraknie środka pola czyli dwóch podstawowych graczy jakimi są Manneh i Prochazka. Do tego nie wiadomo co z Bochniewiczem, którego występ stoi pod znakiem zapytania. Górnik wygrał kilka tygodni temu z ŁKS-em 0:1, ale to gospodarze byli wtedy zespołem dominującym, a goście mieli sporo szczęścia, że nie stracili gola. ŁKS moim zdaniem już spadł i pytanie brzmi czy przegrają kolejny mecz aby pozbyć się trenera Stawowego, czy jednak pokażą serce i charakter do walki aby ten sezon zakończyć jakoś z podniesioną głową. Górnik już raczej pewny utrzymania, a jak dobrze spotkania wyjazdowe nie są ich atutem..

Do tego dokładam:
18:00 Korona - Raków
powyżej 2.5 gola @ 1.95


oraz

18:00 Arka - Zagłębie
Arka @ 2.47
Fortuna


O spotkaniu Arki zostało dużo napisane. Jest to dla nich kolejny mecz o być albo nie być w ekstraklasie. Zagłębie wykartkowane i na dodatek nie potrafi wykorzystać swoich atutów w ataku.
W spotkaniach Korony oraz Rakowa pada bardzo dużo goli, tym razem nie może być inaczej. Korona dalej walczy o utrzymanie, natomiast goście podobnie jak Górnik już pewni utrzymania.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Arka - Zagłębie
Arka strzeli w obu połowach @3.1
lvbet


Niektórzy stwierdzą, że powyższy zakład, to jak porywać się z motyką na Słońce. W pięciu ostatnich meczach Arkowcy zdobyli łącznie 6 goli. Po ŁKSie i Koronie to najgorsza ofensywa.
W ramach 32. kolejki na własnym stadionie podejmą Zagłębie Lubin. Zagłębie z dorobkiem 41 punktów dalekie od spadku. Być może to żaden argument, ale kibice obu ekip mają zgodę, więc mam nadzieję, że Zagłębie wyciągnie pomocną dłoń w kierunku "odpływającej" Arki.
Jeśli ekipa z Gdyni chce się utrzymać, to muszą zrobić wszystko, żeby zdobyć trzy punkty.
W grudniu ubiegłego roku podejmując Zagłębie na własnym stadionie wygrali 2:1, strzelając gole w obu połowach. Mam nadzieję, że teraz będzie podobnie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +92
T 4,5K

tofik015

Użytkownik
Śląsk W. - Cracovia - Cracovia lub remis @1,60 fortuna

Wyniki Cracovii po przerwie są bardzo słabe gdzie osiągnęli tylko 1 zwycięstwo, 1 remis i aż 3 porażki. W porównaniu z wynikami, ich gra wygląda lepiej, lecz brakuje im przede wszystkim skuteczności oprócz może meczu z Lechią gdzie strzelili 3 bramki. W ostatnim meczu z Jagiellonią przeważali, mieli dużo sytuacji a skończyło się tylko jednym golem i porażką 2:1. Tutaj w meczu ze Śląskiem liczę na poprawę skuteczności i przynajmniej remis a myślę, że stać ich będzie na wygraną bo potencjał kadrowy mają większy od Śląska. Na pewno też nie będzie łatwo ponieważ Śląsk gra całkiem solidnie jak choćby ostatnio z Legią pomimo porażki, jednak wpadki też potrafią zaliczyć jak ze słabą Arką porażka. Różnice punktowe pomiędzy drużynami nie są wielkie i na pewno będzie walka z obu stron o jak najlepszy wynik aby poprawić swoją sytuację w tabeli w kontekście miejsca dającego prawo gry w europejskich pucharach
 
Ostatnia edycja:
muminiasty 35,7K

muminiasty

Znawca - Kolarstwo
Jak ja podziwiam wszystkich w ciemno grających na Arkę tylko dlatego, że przeciwnikiem jest Zagłębie :) nie mówię, że jutro nie wygrają, ale ładowanie pieniędzy na tak bezjajeczną drużynę trąci czystym hazardem :) 270 minut bez strzelonej bramki, a w tym czasie strzały celne można policzyć na palcach jednej ręki - nie wiem czy tu sama pomocna dłoń od Zagłębia wystarczy... Ostatnie 3 mecze, z czego 2 o "życie" czy tam 6 punktów, przedreptane bez większego zaangażowania - tak nie gra drużyna, która chce się utrzymać. Poza tym - Kołakowskim akurat spadek może być na rękę - rozwiązanie kontraktów z przepłaconymi "gwiazdorami", w tym z "perełką" Serrarensem bez dodatkowych konsekwencji finansowych to jak zbawienie dla nowych właścicieli, którzy chcą znacząco przebudować drużynę...
Ale przechodząc do jutrzejszego meczu - Arka bez Steinborsa, Dei i Vejinovica (Mamrot potwierdził na konferencji przedmeczowej), Młyński i Danch być może będą mogli zagrać. Arka ostatnie dwa mecze na zero z przodu i co jeszcze ciekawsze, przy tych ananasach w obronie, na zero z tyłu - jedyne co mi się nasuwa namyśl to obie strzelą (około 1,7 wszędzie). Skoro już Arka według wszystkich teorii miałaby wygrać to coś strzelić musi, Zagłębie nawet jakby miało zagrać juniorami to ci będą chcieli się pokazać. Jak wiadomo powszechnie obrona Arki to żart, a tutaj dochodzi,jeszcze brak Steinborsa, nie jest tajemnicą jaki Łotysz miał wkład w to, że Arka nie ma najsłabszej defensywy w całej eklapie. No i nawet w meczu ostatniej kolejki 3 lata temu, gdzie wszyscy wieścili, że Zagłębie się przed Arką położy, Gdynianie nie wygrali do zera, więc dlaczego jutro miałoby być inaczej...
 
Ostatnia edycja:
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Lech - Pogoń
Typ 1
Kurs 1,65
efortuna

Lech chce kontynuowac zwycięską passę. Rywal wydaje się być idealny do tego. Pogoń przegrała ze słabą Lechia u siebie, z którą tydzień wcześniej zremisowała 1:1, a jeszcze kolejkę wczesniej poniosła porazkę ze wspomnianym Lechem az 0:4. Lech w ostatnich 3 spotkaniach 3 zwycięstwa i 9:0 w bramkach. U siebie sa mocni a wygrana na wyjeździe z Piastem grając w 10 musi budzić respekt.
Dla mnie pewna jedynka i gonienie Piasta żeby chociaz wicemistrza po tak słabym sezonie miec w Poznaniu. Dystans do legii jest juz zbyt duży.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Wisła K. - Wisła P. 1:0 (1:0)

Wisła, @2,30 ETOTO
Podwójna szansa 1-1, @1,74 Fortuna (EE)


W meczu imienniczek idę w stronę tej bardziej utytułowanej, a obecnie bardziej...zagrożonej. Ogólnie obie ekipy po wznowieniu sezonu nie zachwycają, Biała Gwiazda na 5 spotkań wygrała tylko jedno, raz też zremisowała i poniosła aż 3 porażki, natomiast Nafciarze są bez wygranej, 3 razy dzielili się punktami i 2 razy schodzili pokonani. Mieli oni swoje 5 minut w sezonie, teraz już dołują, ogólnie trochę przypominają mi (oczywiście zachowując proporcje) zespół Schalke, gdyby na jesień zdobyli kilka punktów mniej to teraz by ostro walczyli o utrzymanie, oczywiście ich sytuacja nie jest jeszcze klarowna, ale w miarę opanowana. Natomiast Wisła Kraków tuż nad kreską, niby 5 punktów przewagi, ale forma nie jest taka, żeby spokojnie myśleć o utrzymaniu, podejrzewam, że tu będzie walka do końca, tym bardziej, że Korona zaczęła całkiem przyzwoicie grać, narazie średnio punktuje, ale podejrzewam, że jeszcze niejednemu napsuje krwi, liczę, że Kuba odpowiednio zmotywuje pozostałych zawodników i wyszarpią jutro 3 punkty i walka o utrzymanie nabierze jeszcze większej mocy. Potencjał kadrowy po stronie gospodarzy, determinacja ze względu na sytuację w tabeli również, wracają również kibice na Reymonta, licz, że to wszystko złoży się na wygraną Białej Gwiazdy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
D 28,9K

deenis7

Ekstraklasa Expert
Lech Poznań-Pogoń Szczecin

Już jutro rozpoczynamy 32. kolejkę Ekstraklasy, jednak ja mam zamiar opisać środowe spotkanie, między Lechem Poznań, a Pogonią Szczecin. Obie drużyny spotkały się całkiem niedawno, bo był to 9. czerwca. Tamto spotkanie Lech wygrał bardzo pewnie, bo aż 4:0 kontrolując mecz praktycznie od początku i nie pozostawiając złudzeń, która drużyna jest lepsza. Kolejorz w ostatnich spotkaniach pokazuje, że jest w wysokiej formie, nie traci bramek, do tego strzela ich bardzo dużo. Pogoń po niedzielnej porażce na własnym stadionie z Lechią Gdańsk, chyba już wypisała się z walki o puchary. Nie sądzę, aby byli na tyle zmotywowani aby jeszcze włączyć się do walki o TOP4. Z drugiej strony powinni być podrażnieni ostatnią wysoką porażką w Poznaniu, ale uważam, że nie mają tylu argumentów, żeby zagrozić tak rozpędzonemu Lechowi na własnym stadionie. W tym meczu za kartki niestety nie może zagrać jeden z najjaśniejszych punktów Kolejorza, czyli Jakub Moder, mam nadzieję, że trener Żuraw nie wprowadzi w jego miejsce Muhara, tylko spróbuje zagrać np z Julkiem Letniowskim, lub po prostu wystawi niżej Pedro Tibę. Mimo wszystko nie wierzę, że Lech w takiej formie nie pokona Pogoni, ale pamiętajmy, że w naszej lidze dzieją się często bardzo dziwne rzeczy. Jednak ja taki kurs z przyjemnością pobieram.
Lech wygra Kurs: 1.65 Fortuna
E: Cóż... skład jaki wystawił Żuraw to był istny sabotaż, Muhar w pierwszym składzie równa się grze w "10", również Kostewycz i Marchwiński w pierwszym składzie to nie był dobry wybór, ostatnie 30 minut wyglądało już lepiej, jednak nic to nie dało i mecz kończy się wynikiem 0:0, szkoda
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Lech Poznań - Pogoń Szczecin
Pogoń trafi gola
@1.63
Fortuna

Idzie masowka na Lecha co jest zrozumiałe, czy po takim kursie warto to już indywidualna sprawa każdego grającego. Ja skupiam się na gościach, na których gola bukmacherzy wystawili bardzo ciekawy kurs obok którego nie mogę przejść obojętnie. Pechowa przegrana gości w ostatnim ligowym spotkaniu przeciwko Lechii, przeważali w każdym elemencie tworząc sobie 3 razy więcej sytuacji bramkowych niż Lechia, brakło szczęścia ale wynik poszedł w świat. Seria 3 zwycięstw Lecha bez straty bramki może się podobać ale taki stan rzeczy nie będzie trwał wiecznie. Kursy podyktowane są obecną forma gospodarzy oraz ostatnim bezpośrednim spotkaniem z przed 2 tygodni gdzie Lech rozgromił Pogoń na własnym stadionie aż 4:0 i to też jest dla mnie powód żeby poszukać w tym meczu bramki gości. Nauczony doświadczeniem naszej polskiej ekstraklasy, wolę pograć w stronę drużyny teoretycznie słabszej niż grać ''pewniaczka''. Nie mówię że Lech tego nie wygra ale jestem przekonany że zmotywowana Pogoń będzie chciała wziąć rewanż za ostatnie spotkanie i pokazać się z jak najlepszej strony.
 
Ostatnia edycja:
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Kolejny krok Legii w kierunku tytułu

Mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa. W 32. kolejce Ekstraklasy Jagiellonia podejmie na swoim stadionie Legię, czyli aktualnego wicemistrza kraju, który jest na dobrej drodze do tego, by w tym sezonie zdobyć mistrzostwo Polski.

MECZ JAGIELLONIA – LEGIA. ZAKŁADY, TYPY, KURSY w Betfan


Wydaje się, że kwestia tytułu została już rozstrzygnięta. Na sześć kolejek przed końcem sezonu Legia ma aż dziesięć punktów przewagi nad drugim Piastem Gliwice. Scenariusz sprzed roku, kiedy to „Piastunki” dogoniły „Wojskowych” na ostatniej prostej właściwie nie ma prawa się powtórzyć. Nie dlatego, że nie wierzymy w zawodników Waldemara Fornalika. Po prostu stołeczny klub jest najzwyczajniej w świecie zbyt silny. Może nie porywa swoją grą, lecz w naszym kraju – przynajmniej na ten moment – nie ma konkurencji.

W ostatniej kolejce Legia pokonała na swoim stadionie Śląsk Wrocław 2:0 po dwóch golach Waleriana Gwilii. Jagiellonia z kolei wygrała 2:1 z Cracovią po trafieniach Ivana Runje oraz Bartosza Bidy. Honorową bramkę dla „Pasów” zdobył Rafael Lopes. Białostocczanie wcale nie byli drużyną szczególnie lepszą, ale dzięki temu, że zdobyli komplet punktów, awansowali na piątą lokatę w tabeli. Na pierwszą trójkę właściwie nie mają szans, tak samo wydaje się, że nie powinni doścignąć czwartego Śląska Wrocław, przez co marzenia o europejskich pucharach mogą raczej odłożyć na bok.

Zwłaszcza że w najbliższym meczu raczej nie uda im się poprawić swojego dorobku punktowego. Analitycy BETFAN – czyli legalnego polskiego bukmachera – szacują, że Legia na 53% wygra to spotkanie. Jeśli Jagiellonia wygra, będzie to naprawdę spora niespodzianka. Ten oraz wszystkie inne mecze w Ekstraklasie możecie typować TUTAJ.

JAGIELLONIA – LEGIA. TRANSMISJA W TV I ONLINE

Gdzie obejrzeć mecz Jagiellonia Białystok – Legia Warszawa? Odbędzie się on w środę, 24 czerwca o godzinie 20:30. Transmisja w TV odbędzie się na kanale Canal+ Sport. Sędzią tej potyczki Jarosław Przybył z Kluczborka. Spotkanie Jagiellonia – Legia będzie można obejrzeć także online w Internecie na stronie canalplus.com, player.pl i ncplusgo.pl, a także w aplikacjach mobilnych.

Graj z Betfan i odbierz bonus na START - Kliknij TUTAJ

Co zyskam, wpisując kod promocyjny w BETFAN w 2020? 100 PLN bez ryzyka ze zwrotem na konto główne

Bukmacher ten uruchomił nową promocję Siano wraca na konto główne“! Jest ona dedykowana nowym Graczom, którzy podczas rejestracji wpisali kod promocyjny FORUMBUK. W przypadku, gdy pierwszy kupon okaże się przegrany Gracz otrzymuje zwrot stawki na saldo główne, co jest równoznaczne z tym, że Gracz może grać dalej, ale również może wypłacić kwotę.

Maksymalna kwota zwrotu to 100 zł. Minimalna stawka za kupon, aby został zakwalifikowany do promocji to 10 zł. Zwrot na saldo główne nastąpi najpóźniej po 48 godzinach roboczych od rozliczenia kuponu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom