>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

31bet

qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Nowy bukmacher obsługujący Polaków - 31bet
Niestety bez waluty PLN.
Bukmacher założony na Malcie i tam też ciągle działa. Posiada licencje MGA. W teorii nie powinno być problemów z wypłatami.
Co ważne: obsługują skrilla (wyplaty codziennie z rana natychmiastowe bodajze w godzinach 7-9).
Również: paysafecard, mifinity, neteller.
 
Ostatnio zmieniony przez PiotrekKg1:
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
mystake.bet goldenbet.com https://rolletto.com/- tego klon a przynajmniej ten sam soft (i właściciel taki sam tylko jeden na Curacao a drugi na Maltę chociaż widzę, że na askgamblers nieaktualne info i nazwa właściciela się zmieniła). Nie grałem, nie mają handicapów azjatyckich na większość spotkań, dlatego nie grałem.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Przetestowalem tego buka. Stawki po 200 czy 400 euro przyjmowali bez wiekszych problemow. Weryfikacja dowod osobisty obie strony i potwierdzenie adresu. Na wyplate trzeba bylo czekac kilkanascie godzin. Grane tylko za swoja kase bez zadnych bonusow. Wszystko jak najbardziej ok i ja polecam.
 
Otrzymane punkty reputacji: +90
qarny 2,1K

qarny

Użytkownik
Ja grałem 3 pierwsze kupony na koncie jak do tej pory. Dwa pierwsze wygrane stawka po 250e, trzeci 300e przegrany. Żadnych limitów jak do tej pory nie mam, a grałem choćby kwalifikacje do czelkow w tenisie, gdzie normalnie w innych bukach po czym takim dostaje się limit. Także jak najbardziej na plus ten buk. Boli tylko, że mają walutę euro ale da się to przebolec no i wyplaty skrill też pozytywne.
 
ranczo0123 448,7K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja grałem 3 pierwsze kupony na koncie jak do tej pory. Dwa pierwsze wygrane stawka po 250e, trzeci 300e przegrany. Żadnych limitów jak do tej pory nie mam, a grałem choćby kwalifikacje do czelkow w tenisie, gdzie normalnie w innych bukach po czym takim dostaje się limit. Także jak najbardziej na plus ten buk. Boli tylko, że mają walutę euro ale da się to przebolec no i wyplaty skrill też pozytywne.
To sobie zaloz mifinity. Minimalna prowizja jest za depozyt na portfel ale przewalutowanie w obrebie portfela jest darmowe i nic sie nie traci. Jak juz sobie cos pozarabiasz u buka to sobie wyplacisz na mifinity i juz wiecej wplat nie bedziesz potrzebowal robic.
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Jedyny buk w którym obecnie gram. Napisałem do nich meila z prośbą o dodanie do oferty ( choćby live) mistrzostw europy 18 i u18b w kosza. Odpowiedź jaką dostałem to skoro nie ma toi nie będzie. Kiedyś nawet unibet dodał jakiś niszowy turniej na moją prośbę a to już któryś kolejny buk gdy o to pytam to dostaję odpowiedź w tym stylu.
 
slomiany400 32,3K

slomiany400

Użytkownik
Ma ktoś jakiś pomysł jak obejść w Niemczech, żeby tam odpalić? Czy ten bukmacher wyraża zgodę na grę przez VPN?
 
K 9,9K

kokofb

Użytkownik
Jedyny buk w którym obecnie gram. Napisałem do nich meila z prośbą o dodanie do oferty ( choćby live) mistrzostw europy 18 i u18b w kosza. Odpowiedź jaką dostałem to skoro nie ma toi nie będzie. Kiedyś nawet unibet dodał jakiś niszowy turniej na moją prośbę a to już któryś kolejny buk gdy o to pytam to dostaję odpowiedź w tym stylu.
To da się tam postawić powiedzmy zakłady po 200 euro na niszowki bez limitów i dłużej pograć?
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
To da się tam postawić powiedzmy zakłady po 200 euro na niszowki bez limitów i dłużej pograć?
W piłkę ręczną na tych latynoamerykanskich mistrzostwach stawiałem kilka setek i póki co da się grać.

Edit. Chyba lecą zakłady do ręcznego zatwierdzenia bo na live nawet ok pół minuty miele zanim przyjmą.
 
Ostatnia edycja:
H 73,3K

hagi84

Użytkownik
Nie mam pojecia jak tam gracie
Pograne 2 zaklady po 100 e, oczywiscie tasmy , dosc popularne zdarzenia, z racji tego by nie spalic konta od razu na poczatku
Trzeci zaklad chce pograc po 100 e cokolwiek, mieli 2 minuty i odrzuca
Badziew totalny
 
psychol32 411,7K

psychol32

Użytkownik
Nie mam pojecia jak tam gracie
Pograne 2 zaklady po 100 e, oczywiscie tasmy , dosc popularne zdarzenia, z racji tego by nie spalic konta od razu na poczatku
Trzeci zaklad chce pograc po 100 e cokolwiek, mieli 2 minuty i odrzuca
Badziew totalny
U mnie też długo mieli ale przyjmuje niszówki po kilka setek usd. Zaznaczasz za każdym razem akceptuj zmianę kursu? Bo jak mi się zapomni to też odrzuca.
 
Do góry Bottom