>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

31. kolejka Serie A [2.04 - 4.04.2022]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
2D9C0407-AB8F-419F-944F-B5DC65229CF1.jpeg

Za drobne naprawde, bo nie ma czucia ostatnio do wloskiej ligii, cholernie ciezkie te mecze. Sassuolo bez Berardiego i Lopeza, wiec w srodku Sergiej sobie ogarnie, Fratessi jest bardziej ofensywny. Dla mnie Lazio to raczej wygra, ale zagram bezpieczniej dla mnie, obie druzyny nabijaja rozne, gospodarze sami to sa w stanie ogarnac, nawet jak Pedro nie zagra. Traore bedzie a on lubi grac przy linii. Co do goli to jedna i druga defensywa jest slaba, a do tego jakis uraz Felipe zglaszal, a jak bedzie Patric to Raspadori zrobi co trzeba.
 
Otrzymane punkty reputacji: +980
Emdojot 279,7K

Emdojot

Użytkownik
Juve - Inter
Typ: X2, under 10.5 różnego, under 4.5 bramki
Kurs 2.50
20220403_122934.jpg

Daje dziś duże szanse dla Interu. Obie drużyny nie zachwycają, ale to Juve jest w gorszej dyspozycji moim zdaniem. Ostatnie mecze rozgrywali w lidze z słabszymi drużynami, Salernitana, Sampdoria czy Spezia to nie czołówką ligi, sprawdzianem był mecz LM z Villarrealem i ten właśnie oblali. Porażka z zespołem Unaia Emerego pokazała bezsilność Starej Damy. Mieli przewagę w każdym aspekcie statystyk, ale nadziali się na kontry.
Inter dwa ostatnie spotkania zremisował z Torino I Fiorą. Na ostatnie 5 spotkań w lidze wygrali tylko jedno. Przepletli to nic nie dająca wygrana z Liverpoolem w LM.
Porównując cały sezon to Inter gra lepsza pilke. Juve cały czas zmaga się z skutecznością w ataku. Sytuacja kadrową też determinuje wygrana gości. Podstawowi gracze tacy jak McKennie, Pellegrini i Chiesa to duże osłabienia. Po stronie Mediolanu bez braków kadrowych.
Jeśli chodzi o liczby goli to obie drużyny w ciężkich meczach nie są skore do kanonady. W bezpośrednich spotkaniach, tylko raz na 10 spotkań.
Różne po stronie Luve przekroczone ostatni raz 7 meczy temu, Inter zas czesciej przekracza tą linię.
Dziś liczę na mniej otwarte spotkanie i niska liczbę bramek i różnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Juventus - Inter typ Juventus kurs 2.94 Betcris

W dzisiejszym spotkaniu w drużynie gospodarzy nie wystąpią prawdopodobnie Ake, Chiesa, Kaio Jorge, McKennie oraz Pellegrini. W drużynie z Interu z tego co czytałem raczej wszyscy zawodnicy są do dyspozycji trenera. Juventus po odpanieciu z Ligi Mistrzów teraz musi skupić się na lidze, ponieważ zajmują dopiero czwartą pozycję. Drużyna gości także przegrała swój mecz w Lidze Mistrzów z Liverpoolem. Oprócz meczu w Lidze Mistrzów Juventus nie przegrał od trzynastu spotkań także forma jest wysoka. Interowi zdarzały się już wpadki w tym sezonie np. przegrana u siebie z Sassuolo i to dwoma bramkami. Juventus dzisiaj gra u siebie i do tego znakomicie spisuje się nowy napastnik Vlahovic, który ma już dwadzieścia jeden bramek w tym sezonie. Dzisiaj mimo lekkich braków kadrowych w Juventusie ja jednak typuje na zespół dzisiejszych gospodarzy. Pozdrawiam.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Juventus - Inter 0:1
Juventus lub remis i obie strzelą, @2,39 Betcris


Najciekawsze spotkanie tej serii gier we Włoszech. Obie ekipy jeszcze z szansami na mistrzostwo co jeszcze kilka miesięcy temu było nie do pomyślenia, szczególnie jeżeli chodzi o Juventus, ale Allegri poukładał w końcu ich grę i wyglądają całkiem przyzwoicie, rysą na pewno odpadniecie z Ligi Mistrzów z Villarrealem u siebie 0:3. Jednak teraz mogą skupić się tylko na Serie A, oczywiście mają jeszcze pod koniec miesiąca rewanż w Pucharze Włoch, ale do niego sporo czasu jeszcze. Inter ostatnio trochę przystopował, przegrana w derbach z Milanem, następnie kilka remisów i z lidera spadli aktualnie na 3 miejsce, jednak jak pisąłem cała czwórka ma szansę na scudetto, ponieważ różnice punktowe są niewielkie. Najbardziej skłaniałbym się w tym spotkaniu do bramkowego remisu, jednak z minimalną przewagą w stronę gospodarzy stąd mój typ na to spotkanie.
 
Ostatnia edycja:
M 146,8K

mexes200

Użytkownik
Niedziela 20:45
Juventus : Inter

Typ: Inter Mediolan Liczba żółtych kartek powyżej 2.5
Kurs: 1.91 Betcris
Dziś o godzinie 20:45 będzie miało miejsce najważniejsze wydarzenie tej kolejki mecz Juventus z Interem. Szlagier na który ostrzą sobie zęby najwięksi koneserzy piłkarscy.
Inter 3 lokata 60 pkt Juve czwarte z 59 pkt które traci do lidera 7 oczek. Do końca sezonu zostało już zaledwie kilka kilka kolejek walka o mistrza wchodzi więc na najwyższy level. Przegrana ekipa w tym pojedynku bardzo skomplikuje sobie sprawę mistrzowska. A więc pojedynek zapowiada się bardzo emocjonująco.. zarówno Juve jaki i Inter pożegnali się już z europejskimi pucharami. Jedyny typ jaki przychodzi mi do głowy w tym pojedynku są żółte kartki których dziś myślę nie zabraknie a dokładnie kieruje tu swój strzał w over 2.5 żółte kartoniki gości. Sędzią pojedynku pan Irrati ostatnio w lidze włoskiej (7,7,4,4,6) żółte kartony pokazane przez niego. Dziś będziemy świadkami bardzo interesującego i zaciętego meczu. Powodzenia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +715
M 48,2K

Masin

Użytkownik
Juventus - Inter
posiadanie piłki Juventus poniżej 50,5% @1.80
Ustawienie, taktyka i styl sprzyja posiadaniu piłki przez Inter. Przy wskazanej przez bukmacherów linii posiadania piłki uważam, że Inter jest faworytem w tej statystyce.
 
T 3,2K

TommyTom

Użytkownik
Juventus-Inter
over 8,5 rożnych kurs: 1.55
over 9,5 rożnych kurs: 1.85

Ciężko tu wskazac zwycięzce,ale chyba będzie duzo sytuacji i okazji do zrbienia tych kilku rzutów rożnych.Bramka ten mecz otworzy,ale i tak obydwa zespoły powinny grać o zwycięstwo.Dla Juventusu to walka o renomę,chociaż gdyby bianconerri wygrali to może by im jeszcze gdzieś ta niewielka myśl o wygraniu ligi zaświtała.Inter ostatnio traci punkty,ma mecz zaległy,ale nie może pozwolić Milanowi czy Napoli uciec.Typuję rzuty rożne,bo trudno jednoznacznie powiedzieć kto wygra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom