>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka Serie A + Zaległe [7.04-12.04.2021]

Status
Zamknięty.
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Spezia- Crotone
Pow 2.5 bramek 1.70 @totalbet✅✅✅


Kto gra ze mną, pograł już po 1.90, ale nadal kurs ok. Nie bede po raz kolejny opisywał trenera gosci, ktory uwielbia wesoły futbol, nie mam zamiaru nikogo przekonywac do tego, wystarczy spojrzec na ich najwieksza srednia bramek w calej lidze. Rekiny jak dla mnie juz sa w serie B, wiele pilkarzy chce sie pokazac. Przyklad? Messias w 11 kolejki, tak dobrze czytacie, pilkarz ostatniego klubu znalazł sie w takim gronie. Mało? Simy- najlepszy napastnik od poczatku marca w calej Europie- tak dobrze tez czytacie, ma lepszy liczby niz Lewandowski. Tutaj ma wrocic od 1 minuty kapitalny Ounas, ktory na tych 3, a w zasadzie 2 obroncow Spezii bedzie wrzucał pilki, ze nie raz sie pogubią. Do tego ma byc juz dostepny Arek Reca. Tak jak to z przodu dobrze wyglada, tak defensywa to najgorsza w lidze- Luperto, Golemic czy Cuomo takie bledy popelniaja, ze to w naszej lidze z calym szacunkiem lepiej sie chlopaki prezentuja..

Spezia gra fajna, ofensywna pilke, dla mnie sami tutaj pokrywaja ten over. Przy takiej defensywie w koncu Nzola sobie pogra, a Farias czy Gyasi beda robili na skrzydłach co tylko beda chcieli. Od 1 minuty ma dostac Piccoli, w koncu zlapal wiatr w zagle ten wychowanek jak sie myle Atalanty, zreszta strzelajac gola nie celebrował go przecieko bylemu klubowi. Srodek pola to Ricci, Magiore czy Pobega, a wiec mega zdolna mlodzież. Tak jak pisalem Spezia u siebie gra mega otwarty futbol, środkowi obroncy czesto sa na nawet na polowie przeciwnika, tutaj Crotone z kontry tez sobie pogra, a ma do tego graczy i wcale nie chodzi o Simiego.

Dzisiejsze spotkanie mam juz tez pograne, ale co mi chodzi jeszcze po głowie?
Over 3.5 kartek po 1.70 w meczu Inter- Sassuolo. Sedzia overowy, a Conte zaczyna kartkowac swoich zadownikow. Przyklad? Wiedzial, ze teraz bedzie gral z oslabionym Sassuolo i Bastoni oraz Brozovic kartki w 88 minucie z Bologna. Teraz wie, ze w weekend zagra z Cagliari, w ktorym jest koronawirus, a zagrozony jest Lukaku i Barella, a biorac pod uwage, ze pozniej sa mecze czesto co 3-4 dni to chyba warto ich miec na te lepsze mecze? Sassuolo gra wysoko i szybko, ofensywnie, popelnia wiele fauli taktycznych za ktore sa kartki, nawet bez tego kartkowania Interu jest w stanie taka linia dzisiaj ogarnac sie. Ja tego nie gram, tak tylko napisalem.

Jezeli kolejna kolejke bede pisal tutaj sam do siebie, ogranicze sie tylko do swojej grupy z paroma uzytkownikami tego forum. Jaki jest sens dyskutowania samym ze soba tutaj?
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
P 0

pavlinho

Gość
Spezia- Crotone
Pow 2.5 bramek 1.70 @totalbet


Kto gra ze mną, pograł już po 1.90, ale nadal kurs ok. Nie bede po raz kolejny opisywał trenera gosci, ktory uwielbia wesoły futbol, nie mam zamiaru nikogo przekonywac do tego, wystarczy spojrzec na ich najwieksza srednia bramek w calej lidze. Rekiny jak dla mnie juz sa w serie B, wiele pilkarzy chce sie pokazac. Przyklad? Messias w 11 kolejki, tak dobrze czytacie, pilkarz ostatniego klubu znalazł sie w takim gronie. Mało? Simy- najlepszy napastnik od poczatku marca w calej Europie- tak dobrze tez czytacie, ma lepszy liczby niz Lewandowski. Tutaj ma wrocic od 1 minuty kapitalny Ounas, ktory na tych 3, a w zasadzie 2 obroncow Spezii bedzie wrzucał pilki, ze nie raz sie pogubią. Do tego ma byc juz dostepny Arek Reca. Tak jak to z przodu dobrze wyglada, tak defensywa to najgorsza w lidze- Luperto, Golemic czy Cuomo takie bledy popelniaja, ze to w naszej lidze z calym szacunkiem lepiej sie chlopaki prezentuja..

Spezia gra fajna, ofensywna pilke, dla mnie sami tutaj pokrywaja ten over. Przy takiej defensywie w koncu Nzola sobie pogra, a Farias czy Gyasi beda robili na skrzydłach co tylko beda chcieli. Od 1 minuty ma dostac Piccoli, w koncu zlapal wiatr w zagle ten wychowanek jak sie myle Atalanty, zreszta strzelajac gola nie celebrował go przecieko bylemu klubowi. Srodek pola to Ricci, Magiore czy Pobega, a wiec mega zdolna mlodzież. Tak jak pisalem Spezia u siebie gra mega otwarty futbol, środkowi obroncy czesto sa na nawet na polowie przeciwnika, tutaj Crotone z kontry tez sobie pogra, a ma do tego graczy i wcale nie chodzi o Simiego.

Dzisiejsze spotkanie mam juz tez pograne, ale co mi chodzi jeszcze po głowie?
Over 3.5 kartek po 1.70 w meczu Inter- Sassuolo. Sedzia overowy, a Conte zaczyna kartkowac swoich zadownikow. Przyklad? Wiedzial, ze teraz bedzie gral z oslabionym Sassuolo i Bastoni oraz Brozovic kartki w 88 minucie z Bologna. Teraz wie, ze w weekend zagra z Cagliari, w ktorym jest koronawirus, a zagrozony jest Lukaku i Barella, a biorac pod uwage, ze pozniej sa mecze czesto co 3-4 dni to chyba warto ich miec na te lepsze mecze? Sassuolo gra wysoko i szybko, ofensywnie, popelnia wiele fauli taktycznych za ktore sa kartki, nawet bez tego kartkowania Interu jest w stanie taka linia dzisiaj ogarnac sie. Ja tego nie gram, tak tylko napisalem.

Jezeli kolejna kolejke bede pisal tutaj sam do siebie, ogranicze sie tylko do swojej grupy z paroma uzytkownikami tego forum. Jaki jest sens dyskutowania samym ze soba tutaj?
Widzę, że zaliczyłeś cykl typera któremu odbija sodówka. Pierwszy etap to w miarę trafne i fajnie opisane typy chociaż chciałbym zobaczyć Twój yield. Niestety pewnie nadal Cię frustruje brak rangi na forum (która i tak nie jest żadnym wyznacznikiem). Ja natomiast wiem jedno - co bym nie wszedł w dział to mogę spodziewać się od Ciebie typu na over bramek Sassuolo lub Bologni a Twoje analizy są przyklepywane praktycznie słowo w słowo co tydzień, teraz może się ograniczyłeś. Kolejne etapy pominę ale skoro wspomniałeś o własnej grupie to został Ci ostatni etap - płatne typy we własnej grupie xD
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Widzę, że zaliczyłeś cykl typera któremu odbija sodówka. Pierwszy etap to w miarę trafne i fajnie opisane typy chociaż chciałbym zobaczyć Twój yield. Niestety pewnie nadal Cię frustruje brak rangi na forum (która i tak nie jest żadnym wyznacznikiem). Ja natomiast wiem jedno - co bym nie wszedł w dział to mogę spodziewać się od Ciebie typu na over bramek Sassuolo lub Bologni a Twoje analizy są przyklepywane praktycznie słowo w słowo co tydzień, teraz może się ograniczyłeś. Kolejne etapy pominę ale skoro wspomniałeś o własnej grupie to został Ci ostatni etap - płatne typy we własnej grupie xD
Poniosło ładnie...
Chciałem po prostu zachęcić wiecej osób do rozmowy tutaj, bo od paru kolejek tylko ja się udzielam praktycznie i nie tylko o typy chodzi, ale tez o absencje, newsy na temat koronawirusa, przeciez kazdy moze takie informacje wyszukiwac.
Mam zamknieta grupe z paroma uzytkownikami z forum na zasadzie dyskusji, zreszta na priv tez z paroma uzytkownikami o włoskiej pilce rozmawiam. Nigdy taka grupa nie była płatna i nigdy w zyciu takiego czegoś na mysli nie miałem. Chodzi o to, ze w takiej grupie kazdy coś daje od siebie, jakies informacje, przemyślenia na temat danej kolejki, a nie jak tutaj tacy uzytkownicy jak Ty tylko biorą i odswiezaja forum. Jaki to jest sens?

Po co mi jakas ranga ? Co Ty wygadujesz, do czego to jest potrzebne ?
Co do moim typow, tak gram czesto overy w meczach Sassuolo czy Bologni, ale zawsze jest to poparte argumentami, juz nie wspominajac, ze ostatnią kolejke odradzałem granie cokolwiek w meczu Sassuolo.
Są przyklepywane slowo w slowo w tydzien, a Twoje analizy jakie sa? Sa w ogole jakies analizy czy tylko krytyka ?

Co do mojego yielda, to jest moja sprawa i nie musze sie nikomu tlumaczyc z tego.
Pozdro
 
Otrzymane punkty reputacji: +247
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Parma - AC Milan - 18:00 Stadio Ennio Tardini
Milan ov 1,5 1.69
Na dziś stawiam, że będzie strzelanina. Parma jak wiadomo będzie gryźć murawę walcząc o utrzymanie przy okazji otwierając się, na co z całą pewnością odpowie Milan strzelając gole. Ibra i jego zespół z całą pewnością liczą, że mają jeszcze jakieś szanse na scudetto, więc będą walczyć o 3 punkty, natomiast Parma ze swoją szybką gra skrzydłami i dziurami w obronie niestety wpuści kilka bramek. Wydaje mi się że w tym meczu zobaczymy kilka bramek.
✅ +69
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +9
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Widzę, że zaliczyłeś cykl typera któremu odbija sodówka. Pierwszy etap to w miarę trafne i fajnie opisane typy chociaż chciałbym zobaczyć Twój yield. Niestety pewnie nadal Cię frustruje brak rangi na forum (która i tak nie jest żadnym wyznacznikiem). Ja natomiast wiem jedno - co bym nie wszedł w dział to mogę spodziewać się od Ciebie typu na over bramek Sassuolo lub Bologni a Twoje analizy są przyklepywane praktycznie słowo w słowo co tydzień, teraz może się ograniczyłeś. Kolejne etapy pominę ale skoro wspomniałeś o własnej grupie to został Ci ostatni etap - płatne typy we własnej grupie xD
Nie wiem po co się czepiasz chłopa. Jak dla mnie - osoby która serie A ogląda bardzo dużo - facet ewidentnie ma pojęcie i wie o czym gada. Niestety to już nie to forum co kiedyś, dyskusji jest mniej, więc tak to wygląda, że się pisze monologi. Te same typy co tydzień? Co w tym złego, skoro są zespoły które od początku sezonu grają to samo i nic się nie zmienia. Bez spiny chłopak zna się na Calcio i dzieli się wiedzą.

Żeby nie było sucho to coś dorzucę
Parma - Milan over 2,5 @ 1,67
Udinese - Torino over 2,5 @ 2,10

Dla Parmy jak i Torino kalkulacje się skończyły, trzeba punktować i nie oglądać się za siebie. Parma jest w ciężkim położeniu, a wydawało się że będzie lepiej po wzmocnieniach i jakoś to pójdzie, no ale jak się nie zgarnia pełnej puli na Benevento to nie ma się co dziwić. Byli w stanie postraszyć Milan w sztos formie w tym sezonie, więc nie widzę przeciwwskazań żeby dzisiaj skazywać ich na porażkę, tym bardziej że Milan coraz bardziej zaczyna odczuwać trudy sezonu i wąskiej ławki. Szedłbym tutaj nawet w stronę jakiegoś 1x, ale w zasadzie o bts jestem spokojny, a remis tutaj nikomu nie pomoże, więc wątpię żeby skończyło się to takim rezultatem. Widać nieznaczną poprawę w grze, ale to cały czas nie jest to, na co stać ten zespół. Czy starczy na utrzymanie tego nie wiem, ale na pewno mając niezły potencjał ludzki jak na tą ligę są w stanie urywać punkty każdemu.
Co do Torino to tutaj sytuacja wygląda podobnie, więc nie bardzo jest sens się rozpisywać. W każdym meczu do końca sezonu trzeba punktować, bo takie Torino po prostu spaść nie może. Udinese nie jest monolitem, więc spodziewam się ciekawego meczu z bramkami. Spotkania za chwile więc wrzucam kupon i odpalam Eleven :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +30
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Udinese - Torino btts 1,80
Jeszcze na szybko aczkolwiek ten typ już od jakiegoś czasu siedzi mi w głowie. Spotyka się dziś Udinese które u siebie niemal w każdym meczu strzela gole oraz Torino, które w każdym meczu przeżywa odrodzenie w drugiej połowie, bo w pierwszej połowie tracą zwykle z 2, bramki żeby później dwie ustrzelić. Połączenie Udinese na własnym stadionie oraz Belottiego w drużynie gości daje niemal pewniaka w postaci both team score.
❌.-100
 
Ostatnia edycja:
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Roma- Bologna pow 4.5 kartek
Sassuolo lub remis
Ako: 2.10 forbet forbet



Czekałem na ten typ koło miesiąca, ale gram tylko za pół stawki, wytłumacze czemu pozniej. Zaczne od tego, że trener Bologny Mihajlovic jest mocno związany z kibicami Lazio, może mocno związany to dużo powiedziane, ale sympatyzuja ze sobą. Niejednokrotnie ultrasi wywieszali transparenty z Sinisą, On zawsze jak tylko ma okazje podejdzie do ich sektora. Swoje najlepsze lata gry wlasnie Serb ma w Lazio, zresztą polecam biografię na youtubie w języku polskim, tam są świetnie opisane relacje na tej linii. To własnie ultrasi Lazio staneli za nim, jak kazdy go krytykował za wypowiedzi na tle politycznym. Ktoś zaraz mi wygoogluje, że przeciez wczesniej Serb grał w Romie- tak grał, ale jasno powiedział w jednym z wywiadów- „To były dwa najgorsze sezony w moim zyciu”.
Generalnie kibice Bologny i Lazio jakiejś zgody nie mają, ale jeszcze do niedawna Mihajlovic chorował, wiecie co zrobili przed jednym z meczow? Udali się wspólnie na pielgrzymkę w intencji zdrowia Serba.
EAD89A49-050A-4A4A-8C8B-389009078314.jpeg

Mihajlovic jest najbardziej charakternym trenerem w całej Serie A, ja jestem przekonany, że dla niego ten mecz to derby. Nie musze wspominać jakie poważanie ma Serb w szatni, ja pamiętam jak w którymś z meczów Medel nie cofnął się po piłke, Mihajlovic odrazu go przywołał do linii i opieprzył tak, że Chilijczyk do konca meczu gryzł trawe.
Ja wiem, może się troche nakręcam, ale prosze zobaczyć te statystyki. Bologna grała z Romą 4 razy jak Mihajlovic jest trenerem, wiecie ile kartek było w tych meczach?

7, 8 + czerwona, 6 + czerwona, 6.

Ktoś zaraz mi napisze, że kartek się nie obstawia bo szybkie 3:0 do przerwy i po meczu. Ja się z tym zgadzam od A do Z, ale prosze tylko zobaczyc na ostatni mecz Bologny z Romą. Do przerwy 5:1 dla Romy, a po przerwie 5 kartek... Daje do myslenia, prawda ?

Co do Romy to ja się powtórze- nie są przygotowani do grania na dwoch frontach, a dopiero co grali mecz w LE. Przyklady?
Mecze bezposrednio po czwartkowym w lidze europy- porażka z Milanem, porazka z Parma, porazka z Napoli, remis z Benevento.
Wiecie co się robi jak ktoś nie ma siły, nie nadąża za rywalem w koncowce ? - fauluje.
Patrzcie ile kartek było w tych meczach bezpośrednio po lidze europy-

5+ czerwona, 6, 6, 8.

Sędzia tego spotkania do Pan Guida, ze średnia ponad 5 kartek na mecz. Naprawde wszystko wskazuje na kartki w tym meczu...

To dlaczego gram za pol stawki?
W czwartek kontuzji nabawił się Spinazzola, po jego stronie grać będzie De Silvestri i Danilo, a wiec dwojka najbardziej powolnych obroncow. Byłbym w stanie się założyć, że na starcie dostaniemy kartke za faul wlasnie na Włochu. Do tego nie bedzie tez szybkiego El Sharawyego, plusem oczywisciem jak spojrzymy na personalia jest powrót Mkhityriana, ktory tez potrafi namieszac. Nie ma w kadrze Bologny jedynego zwinnego obroncy - Tomyashu, szkoda troche, że Calafiori gra po jego stronie. Peres, Pedro to tez techniczni gracza, a ta dwojka defensorów naprawde jest mało zaradna, do tego przeciez Dijks, ktory najczesciej łapie kartki bo zapędza się pod pole przeciwników i musi wracać faulujac taktycznie. Po drugiej stronie jest szybko Barrow czy techniczny Soriano, a przeciez w środku obrony za kartki pauzuje Cristante, wiec tez cos moze bedzie na plus dla nas.


Co do drugiego typu na Sassuolo lub remis to biore to, zeby kurs byl w miare ok. Buki wystawiły taki kurs, ale nie maja pojecia na jakim farcie jedzie Benevento. Oni naprawde powinni miec mniej pkt niz maja- z Juve Arthur podal do napastnika, z Parma dwie wrzutki i dwie bramki. Dla mnie tutaj Sassuolo wygra, ja z moge powiedziec jak ten mecz bedzie wygladal- Sassuolo przy pilce ciagle atakujacy, a Czarownice licza na kontre. Z ciekawostek dodam, ze Sassuolo to druzyna, ktora jest top1 jesli chodzi o posiadanie pilke, a Benevento top20 :)

Do rzeczy, jestem mega zdziwiony pozytywnie jak Sassuolo grało z Roma i Interem w tak okrojonym składzie. Przeciez z Roma mogli wygrac, a Interu nikt w tym sezonie w Mediolanie tak nie przycinal. Tam glownie grała mlodziez, De Zerbi to kozak trener.

A teraz najwazniejsze info, trenowali juz w piatek Defrel, Locatelli, Ferrari, Berardi czy Caputo. Ja nie wiem ilu z nich bedzie dostepnych na ten mecz, wedlug gazetta dello sport Locatelli, Ferrarii i Defrel napewno, ale wiecej bedzie wiadomo dzisiaj popołudniu. Nawet jesli wroci tylko Locatteli, Defrel i Ferrari to sa mega wzocnienia, szczegolnie na Benevento, gdzie obrona i srodek pola beda spokojniejsze. Ja wiem za kartki nie zagra Traore, ale nadal jest Djuricic, Boga, Lopez czy ten kapitalny wychowanek Raspadorii, ktory jak sie nie myle gra w kadrze mlodziezowej Wloch. Dla mnie ten remis to minimum w tym meczu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +272
ponchek 2,5K

ponchek

Użytkownik
Fiorentina - Atalanta - goście strzela ov 1,5 kurs 1,55 ✅+155
Dziś na tapetę wrzucam mecz Fiorentiny z Atalantą. Drużyna z Florencji jest cieniem dawnej drużyny która siała postrach na boiskach serie A a naprzeciw nich stanie bramkostrzelna Atalanta, która dziś z całą pewnością będzie chciała zdobyć 3 punkty aby uciec przed goniącym ich Napoli, a być może nawet przeskoczyć Juventus grający w kratkę i popełniający pełno wpadek. W drużynie gości nie zobaczymy dziś jedynie Hateboera i Pessiny czyli wszystkie armaty w postaci Zappaty, Mureliela, Ilicica do strzelania gotowe!
 
Ostatnia edycja:
lukas88 228K

lukas88

Forum VIP
Inter- Cagliari
Typ: 2 (+1,5)
Kurs: 2,07
Unibet
6/10


Idę dziś przeciwko Interowi, który raz że ma kosmiczną jak na Serie A serię 10 zwycięstw z rzędu, dwa że zagra dziś bez swojego mózgu w środku pola czyli Barelli. Jako główny typ pobieram skromny handicap, jako dość bezpieczną opcję bo Cagliati potrafiło napsuć krwi na wyjeździe czy to Romie czy Lazio. Uważam że goście podejdą bardzo ambitnie do tego spotkanie i będą chcieli napsuć krwi liderowi z Mediolanu.

Remis do przerwy lub w całym meczu @ 2,23 Fortuna 4/10
Cagliari lub remis @ 3,70 Fortuna 3/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
J 613

jarek23v

Użytkownik
Ma ktoś oficjalne info ile było kartek w meczu Romy.

Fortuna rozliczyła na minus bo kartka trenera się nie liczy. A widzę teraz na flashscore że dodali jedną kartkę
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
J 613

jarek23v

Użytkownik
Zależy kto gdzie grał, ja meczu nie oglądałem to nie powiem co tam było kolo 80 minuty.
Dziwne bo na gazzeta dello sport była kartka dla Mihajlovica, a teraz usuneli jego nazwisko przy kartce, a kartka nadal jest.

Właśnie było zamieszenia. Początkowo na flashscore nie było kartki Soumary, a teraz jest, ale tylko na flashscore.
Na Fortunie mi kartki zabrakło k....
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Trzeba zaczekać do jutra, wtedy zaktualizują pewnie wszystko. Podobnie miałem wczoraj w Hiszpanii. Zagrałem powyżej 3,5 żółtych a były finalnie 3. Co najlepsze, oglądałem ten mecz na telefonie i nie było tej kartki. Domyślam się, że chodziło o faul, który był ale puścił sędzia grę dalej jako przywilej korzyści. Kamery tego nie uchwyciły ale dał tę kartkę. Fortuna też rozliczyła na minus. Jakie było moje zdziwinie gdy odpaliłem dziś koło południa aplikację fortuny a tu bilans mocno zmieniony :).
Może tu będzie podobnie.

// A jednak nie, flashscore też już zmienił i nie widnieje kartka dla Soumaoro. A szkoda
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom