>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

30. kolejka Premier League + Zaległe (4.04 - 9.04.2023)

Status
Zamknięty.
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Brighton
Typ: Superbets: Tottenham wygra i wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 5.25
Bukmacher: superbet
Analiza:

Grałem już ostatnio taki typ w meczu Totków z Evertonem i się przejechałem, ale mimo wszystko spróbuję raz jeszcze.
Tottenhamowi odjeżdża w tym momencie LM, bo United i Newcastle im uciekają . Grają z Brighton, które jest w tabeli tuż za nimi i gdyby totki przegrały, to sytuacja zrobiłaby się dla nich całkiem nieciekawa. To jest dla nich mecz must win .
Tottenham u siebie ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i jeden remis, więc widać że u siebie są inną ekipa, a gra na własnych śmieciach jest dla nich dużym atutem .
Jeśli chodzi o rogi, to gospodarze wcale ich nie nabijają dużo, ale liczę że w tym meczu będzie inaczej . Ostatnie 2 mecze Tottenhamu były dla nich bardzo nieszczęśliwe. Z Evertonem stracili bramkę w 90 minucie, z Southampton w doliczonym czasie gry. Gdyby w tych meczach było prowadzenie więcej niż jedną bramką, to Tottki zainkasowały by 3 punkty. A wydaje mi się, że grali ostatnio minimalistycznie przez co uciekły im ważne punkty.
Dziś widzę inny Tottenham w tym meczu. Taki który nie zadowoli się jednobramkowym prowadzeniem nauczony błędami z dwóch ostatnich kolejek i od pierwszej do 90 minuty będzie dążył do atakowania bramki rywala. Taka gra powinna przynieść rzuty rożne i moim zdaniem wykonają ich więcej niż goście.
Widzę tu pełna dominacje Tottenhamu i mecz pod kontrolą.
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Liverpool - Arsenal
Typ: Superbets - BTTS + powyżej 2.5 gola + powyżej 9.5 RR + Liverpool powyżej 1.5 kartek
@5.00 Superbet

Tak właśnie widzę to świąteczne spotkanie. Liverpool zaimponował piłkarski świat gromiąc Czerwone Diabły stosunkiem bramek 7:0. I chwilę potem ten cały czar przygasł. Nie wygrali żadnego spośród kolejnych czterech spotkań, zdobywając w tym czasie zaledwie jeden punkt, i - co znamienne - zdobywając tylko jedną bramkę. Okupują ósme miejsce w tabeli Premier League i z całą pewnością nie jest to coś, na co liczą kibice The Reds. Obecnie ekipa Juergena Kloppa traci siedem punktów do miejsca gwarantującego udział w przyszłorocznej LM. To jest bardzo dużo, jak na obecną część sezonu, choć jest to odrobienia. Osobiście czuję, że dziś nastąpi pewne przełamanie gospodarzy i pokażą się kibicom z bardzo dobrej strony. Wydaje mi się, że będący arcysilny Arsenal odeprze ataki i w rezultacie nie da Liverpoolowi wygrać meczu, ale bardziej stawiałbym na otwartą, ciekawą grę, obfitującą w bramki po obydwu stronach. Liverpool nie może sobie pozwolić na blamaż w tym spotkaniu i nawet delikatna porażka z liderem, ale w dobrym stylu i po dobrej grze, już będzie pewnym dobrym prognostykiem na końcówkę sezonu. Dzisiaj jest niesamowita okazja by pokazać się z dobrej strony. Arsenal jeszcze nie może być pewnym mistrzostwa, ale już niemal na pewno zakończą sezon w top 2. Myślę, że dziś nie postawią autobusu, byle tylko nie stracić bramki. Stąd właśnie moja teza o otwartym spotkaniu. Ponadto w siedmiu ostatnich meczach The Reds zdobyli w sumie 20 żółtych kartek, stąd też sądzę, że typ na over 1.5 kartek w tym meczu nie jest przesadzony.
 
Ostatnia edycja:
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Anglia, Premier League
Godzina: 16:00
Spotkanie: Tottenham - Brighton
Typ: Superbets: Tottenham wygra i wykona więcej rzutów rożnych
Kurs: 5.25
Bukmacher: superbet
Analiza:

Grałem już ostatnio taki typ w meczu Totków z Evertonem i się przejechałem, ale mimo wszystko spróbuję raz jeszcze.
Tottenhamowi odjeżdża w tym momencie LM, bo United i Newcastle im uciekają . Grają z Brighton, które jest w tabeli tuż za nimi i gdyby totki przegrały, to sytuacja zrobiłaby się dla nich całkiem nieciekawa. To jest dla nich mecz must win .
Tottenham u siebie ostatnie 5 meczy to 4 zwycięstwa i jeden remis, więc widać że u siebie są inną ekipa, a gra na własnych śmieciach jest dla nich dużym atutem .
Jeśli chodzi o rogi, to gospodarze wcale ich nie nabijają dużo, ale liczę że w tym meczu będzie inaczej . Ostatnie 2 mecze Tottenhamu były dla nich bardzo nieszczęśliwe. Z Evertonem stracili bramkę w 90 minucie, z Southampton w doliczonym czasie gry. Gdyby w tych meczach było prowadzenie więcej niż jedną bramką, to Tottki zainkasowały by 3 punkty. A wydaje mi się, że grali ostatnio minimalistycznie przez co uciekły im ważne punkty.
Dziś widzę inny Tottenham w tym meczu. Taki który nie zadowoli się jednobramkowym prowadzeniem nauczony błędami z dwóch ostatnich kolejek i od pierwszej do 90 minuty będzie dążył do atakowania bramki rywala. Taka gra powinna przynieść rzuty rożne i moim zdaniem wykonają ich więcej niż goście.
Widzę tu pełna dominacje Tottenhamu i mecz pod kontrolą.
Gdybyś obejrzał chociaż kilka spotkań Brighton i Tottenhamu w tym sezonie to byś nie podał takiego typu. Brighton obok Arsenalu i City gra najładniejsza piłkę w Anglii. Mają większy potencjał w składzie, niż Tottenham. To oni są tutaj faworytem i to oni będą dyktować tempo gry.
 
Otrzymane punkty reputacji: +190
O 309,7K

ogon_w44

Typer
Gdybyś obejrzał chociaż kilka spotkań Brighton i Tottenhamu w tym sezonie to byś nie podał takiego typu. Brighton obok Arsenalu i City gra najładniejsza piłkę w Anglii. Mają większy potencjał w składzie, niż Tottenham. To oni są tutaj faworytem i to oni będą dyktować tempo gry.
To jest fakt, że spotkań nie oglądałem, ale myślę, że taka marka jak Tottenham zrobi wszystko żeby w przyszłym sezonie grać w LM i wzniosą się w tym spotkaniu na wyżyny swoich możliwości .
A jak będzie dowiemy się za parę godzin.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
To typ konkursowy... nawet nielogiczny... szkoda nerwów... sytuacja w superbet wygląda tak... 2,75 jest na tottenham, 2,25 jest na to, że tottenham wykona więcej rzutów rożnych. Kurs łączny wychodzi 6,1875 a kurs w superbets wynosi 5.25... znajdźcie sobie buka, który pozwala łączyć te zdarzenia i nie opier... was z pieniędzy, bo różnica to ~20% na korzyść bukmachera... i nie grajcie tych łączonych kursów jak wam tak ścinają kursy... Dlaczego? :) a widzieliście gdzieś gościa co ma dodatni yield i gra tak pościnane kursy? Jak tak to możecie grać to bez ścinania i mieć 20% więcej... Nie dajcie się wpie... na minę... ja w totolotku takie zakłady łączyłem na początku 21 wieku...
 
Otrzymane punkty reputacji: +234
paga 28K

paga

Użytkownik
Gdybyś obejrzał chociaż kilka spotkań Brighton i Tottenhamu w tym sezonie to byś nie podał takiego typu. Brighton obok Arsenalu i City gra najładniejsza piłkę w Anglii. Mają większy potencjał w składzie, niż Tottenham. To oni są tutaj faworytem i to oni będą dyktować tempo gry.
Mało się nie oplułem. Grają przyjemną dla oka piłkę, ale żeby napisać, ze maja większy potencjał w składzie od Tottenhamu to trzeba mieć fantazję 😅 Siła Brighton to przede wszystkim zespół, ale nigdy nie zgodzę się z tym, że maja większy potencjał jeżeli chodzi o zawodników.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Mało się nie oplułem. Grają przyjemną dla oka piłkę, ale żeby napisać, ze maja większy potencjał w składzie od Tottenhamu to trzeba mieć fantazję 😅 Siła Brighton to przede wszystkim zespół, ale nigdy nie zgodzę się z tym, że maja większy potencjał jeżeli chodzi o zawodników.
Oglądasz mecz?
 
paga 28K

paga

Użytkownik
Oglądasz mecz?
Wytłumaczyć Ci jeszcze raz czym się różni kolektyw, dobra gra od potencjału zawodników czy sam sobie odpowiesz? Oglądam i widzę dwie akcje Tottenhamu gdzie przebłysk geniuszu zawodników sprawił, że mamy 2-1. Zbłaźniłeś się. Większy potencjał w składzie ma Brighton 😅
Post automatycznie złączony:

Gdyby sędziowanie było uczciwe i nie okradziony by Mccalistera z oczywistej bramki, a później var podyktował by oczywisty karny DLA Brighton to inaczej by to wyglądało.
Co Ty chłopie piszesz. Mówisz o zawodnikach a teraz uciekasz do kwestii sędziowania i spotkania. Jeszcze raz powtórzę. Tottenham zjada Brighton jeżeli chodzi o potencjał zawodników. To, ze maja kolektyw, grają przyjemną i skuteczną piłkę to inna sprawa, ale gdzie Ty porównujesz poszczególnych zawodników do Kane, Sona itd.
 
Cabron 65K

Cabron

Użytkownik
Wytłumaczyć Ci jeszcze raz czym się różni kolektyw, dobra gra od potencjału zawodników czy sam sobie odpowiesz? Oglądam i widzę dwie akcje Tottenhamu gdzie przebłysk geniuszu zawodników sprawił, że mamy 2-1. Zbłaźniłeś się. Większy potencjał w składzie ma Brighton 😅
Post automatycznie złączony:


Co Ty chłopie piszesz. Mówisz o zawodnikach a teraz uciekasz do kwestii sędziowania i spotkania. Jeszcze raz powtórzę. Tottenham zjada Brighton jeżeli chodzi o potencjał zawodników. To, ze maja kolektyw, grają przyjemną i skuteczną piłkę to inna sprawa, ale gdzie Ty porównujesz poszczególnych zawodników do Kane, Sona itd.
Jak dla mnie Brighton ma większy potencjał w składzie. Dominowali cały mecz, a mają w składzie wielu piłkarzy, którzy w moim mniemaniu są lepsi, niż wielu piłkarzy Spurs.
 
O 309,7K

ogon_w44

Typer
co za glupie myslenie, a Brighton bo mniejsza marka nie zrobi wszystkiego by grac w LM?
Ja nie pisałem, że Brighton nie zrobi wszystkiego, analiza była konkursowa jak to napisał kolega. Nie była obszerna nie wiadomo jak bo po prostu nie mam na to czasu żeby pisać długą i bardzo dokładna analizę . Rogi były pod konkurs żeby zwiększyć kurs. Nie weszły, ale zwycięstwo Tottenhamu weszło i tego się spodziewałem. Dla Brighton gra o LM to coś nowego, dla Tottków to żadna nowość. Wyszło większe doświadczenie i nie zjadł ich stres .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom