>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Ligue1[19.03-21.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-15 o 08.33.00.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi

Magical Snap - 2021.03.19 20.51 - 001.png

W ten weekend stawiamy na Ligue 1 i Marsylię Arkadiusza Milika. Mimo, że drużyna nie zalicza najlepszego sezonu i do podium traci już 15 punktów. Sam Polak wejście do Ligue 1 ma jednak naprawdę solidne. W sześciu występach zdobył trzy gole, co daje bramkę średnio co 142 minuty na boisku. Czy w 30. kolejce Milik powiększy swój dorobek?



Ligue 1 w promocji Lucky Loser już 20 - 21 marca. Nie wejdzie Ci kupon zgarniesz bonus 33 PLN!

Postaw min. 33 PLN na dowolne zdarzenie z Ligue 1 w czasie trwania promocji (tylko Ligue 1 na kuponie), w przypadku przegranej otrzymasz bonus 33 PLN

- Na kuponie wyłącznie Ligue 1 (mecze rozgrywane 20-21.03.21)
- Obrót 1 raz po kursie min. 2.00
- Bonus ważny 7 dni do wykorzystania na dowolny sport
- Bonus nie może być wykorzystany na zakłady systemowe
- Użytkownik może skorzystać jeden raz w każdym kanale
- Kampania dla nowych i obecnych graczy
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lille i powyżej 1.5 gola w meczu @1.53
efortuna


Dla gospodarzy powinna być to "bułka z masłem". Sezon wielkimi krokami zbliż się do końca. Lille zajmuje pozycję lidera i mają tylko trzy punkty przewagi nad drugim PSG, a więc walka o mistrzostwo będzie emocjonująca. Ostatnie mecze, to przeplatanie zwycięstw z remisami.
Dzisiejszy przeciwnik, to przedostatnie Nimes, które nie radzi sobie w tym sezonie. Defensywa dziurawa, jak szwajcarski ser, więc dla gospodarzy powinno to wystarczyć.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
lukas88 283,4K

lukas88

Forum VIP
LYON- PSG
Typ: Lyon over 4,5 RR
Kurs: 1,79
Fortuna 6/10



Ja biorę pod lupę szlagier 30 kolejki L1, gdzie Lyon podejmuje PSG. Mecz ciężki do typowania, ale ja szedłbym w stronę gości, gdyż do składu wróciło kilku ważnych zawodników. Przewidywany skład zespołu PSG: Navas - Florenzi, Marquinhos, Kimpembe, Diallo - Gueye, Paredes - Di Maria, Verratti, Mbappé - Kean także niemal pełne zestawienie, brakuje jedynie Neymara, który pewnie wejdzie z ławki gdyż wraca do gry po urazie. Ja tutaj jednak idę w kierunku rzutów rożnych zespołu gospodarzy gdyż nabijają oni sporo rzutów rożnych, z kolei PSG jest zespołem, który sporo ich traci, spójrzmy na garść statystyk:

Ostatnie mecze PSG na wyjazdach:
Bordeaux- gospodarze nabili 8 korków
Dijion- gospodarze nabili 2 korki
Marsylia -gospodarze nabili 7 korków
Lorient -gospodarze nabili 7 korków
Angers -gospodarze nabili 5 korków
St-Etienne -gospodarze nabili 9 korków

Ostatnie meczy Lyonu u siebie:
Rennes- 6 rożnych
Montpelier- 6 rożnych
Strasbourg- 6 rożnych
Bordeaux- 7 rożnych
Metz- 9 rożnych
Lens- 7 rożnych

O ile w meczach ze słabszymi rywalami Lyon może szybko strzelić 2-3 bramki i kontrolować mecz to tutaj jedynym zagrożeniem dla typu jest szybkie prowadzenie PSG i klepanie piłką i kontrola meczu. Jednak PSG w lidze raczej niekoniecznie lubi grać w szachy. Uważam że zobaczymy szybki mecz, PSG lubi się otwierać, przez co pozwala na dużo kontrataków rywalom. Lyon ma z przodu szybkich zawodników jak Depay, Ekambi czy Kaderwere, którzy potrafią wykorzystać kilka metrów przestrzeni.

Alternatywnie:
PSG wygra @ 2,23 Pinnacle 5/10
BTTS + over 2,5 @ 1,73 Fortuna 5/10
PSG + BTTS @ 3,40 Fortuna 3/10
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom