>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

30. kolejka Bundesligi (16.04 - 17.04.2022)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2022-04-10 o 09.19.34.png

Zapraszamy do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami.

Nie masz konta w Fuksiarz, załóż go klikając w baner i skorzystaj z oferty.
1000x200-2.png
 
ziroxxx 778,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Augsburg - Hertha Berlin
Typ: over 24,5 fauli @ 2.00 Unibet
liczba kartek - over 4,5 @ 2.38 Unibet

Analiza:
Istotne spotkania w dolnej części tabeli. Różnica między drużynami to zaledwie 6 pkt. Herta traci zaledwie 1 punkt do 15 miejsca - Stuttgartu, który ma miejsce gwarantujące bezpieczne utrzymanie. Zapowiada się emocjonujące spotkanie. Hertha potrzebuje punktów na gwałt, a Augsburg w przypadku wygranej odskoczy od ekip walczących przed spadkiem. Spodziewam się w tym meczu kartek i fauli. Augsburg średnio 12,69 fauli/mecz, a Hertha 12 fauli/mecz. Gospodarze w ostatnim meczu z Bayernem zrobili 22 faule, a w ostatnich 4 meczach w każdym ponad 14 razy faulowali. Ostatnie starcia pomiędzy tymi ekipami skończyły się na następującej ilości fauli: 25,28,22,26,26. Z kartkami różnie bywa w Bundeslidze ale 5 żółtek powinno być, ja proponuje zagrać faule.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +730
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/Bundesliga
Godzina: 15:30
Spotkanie: Augsburg vs Hertha BSC
Typ: czerwona kartka
Kurs: 5.60 ❌
Bukmacher: Forbet
Analiza:


Przenosimy się do Bawarii, gdzie miejscowy Augsburg podejmie Herthę BSC. Jest to moment prawdy dla gospodarzy, ponieważ są blisko utrzymania, ale nie mogą pozwolić sobie na stratę trzech punktów na rzecz dzisiejszego rywala, bo to skomplikowałoby ich sytuacje w tabeli. Aktualnie wygląda to całkiem nieźle i aż osiem oczek przewagi nad Arminią Bielefeld daje komfort przed ostatnimi kolejkami 1. Bundesligi. Augsburg w ostatnim czasie prezentuje się naprawdę dobrze i mało brakowało, a z Allianz Areny wywieźliby, chociażby remis. Niestety sprokurowany rzut karny za zagranie ręką spowodował, że Robert Lewandowski dał zwycięstwo Bayernowi Monachium. Czy tym razem Rafał Gikiewicz zachowa czyste konto?

Hertha BSC pokazała się z beznadziejnej strony w derbach Berlina z Unionem. Wyglądało to tak, jakby niebieska część stolicy Niemiec grała z jakim Realem Madryt, czy też Bayernem Monachium i czekała na najmniejszy wymiar kary. Ustawienie i skład pierwszej 11 zaproponowanej przez Felixa Magatha było zdecydowanie pod kątem defensywnym i dziewięciu piłkarzy było bardziej skrojonych pod obronę, niż pod ofensywę. Derby gra się po to, aby wygrać, a nie przegrać i gdyby nie Marcel Lotka w pierwszych minutach tamtej rywalizacji to wynik byłby znacznie wyższy. Dodatkowo niezrozumiale było wystawienie debiutanta Juliana Eitschbergera, którego nawet kibice Herthy BSC nie znali. Spory chaos jest w tym projekcie i spadek jak najbardziej możliwy. Co tym razem pokażą nam przyjezdni?

Nie ma co się łudzić, jest to ważne spotkanie dla jednej i drugiej drużyny. Po tym, co oglądałem do tej pory, to Augsburg jest znacznym faworytem, ale takie mecze rządzą się swoimi prawami. Felix Magath po porażce w derbach zaserwował swoim zawodnikom 2,5 godzinną odprawę i dodatkowo 1 godzinkę biegu, co być może zmotywuje gości do lepszej postawy na boisku. Ja skuszę się na czerwień. Typ ryzykowny, jak wskazuje kurs, ale w przeszłości pomiędzy tymi drużynami pojawia się czerwień. Mam nadzieję, że Marco Fritz zacznie od początku kartkować piłkarzy i to zwiększy nam szanse na czerwoną kartkę. Jest to bardzo istotne starcie i sporej motywacji spodziewam się po stołecznych, którzy musieli oddawać nawet koszulki swoim kibicom po przegranych derbach. Jest tam kilka zapalników, jak Dedryck Boyata, któremu może odciąć prąd. Być może Belg złapie drugą czerwień w tej kampanii, albo ktoś z jego kolegów.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Union Berlin vs Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht Frankfurt powyżej 13.5 fauli
Kurs: 2.22
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Gospodarze sięgnęli po zasłużone zwycięstwo w derbach Berlina. Od początku dyktowali warunki na Olympiastadion i jedynie Marcel Lotka utrzymywał swój klub przy życiu. Gdy jednak worek z golami się rozwiązał, to nie było wątpliwości, na jaki kolor będzie świeciła się stolica Niemiec przez najbliższy czas. Tym oto sposobem Union ma spore szanse, aby znaleźć się wśród czołowych sześciu drużyn 1. Bundesligi i ponowy udział w Lidze Konferencji. Urs Fischer wraz ze swoimi piłkarzami bardzo ochoczo przystępuje do tych rozgrywek i nic w tym dziwnego, jeżeli ten projekt jeszcze niedawno był na zapleczu niemieckiej ekstraklasy. Teraz może chwalić się świetnymi wynikami w elicie i zrobi wszystko, aby utrzymać się jak najdłużej w czubie. Czy stołecznych stać na trzecią wygraną z rzędu?

To, co dokonał Eintracht w Barcelonie, będzie mówiło się jeszcze przez wiele, wiele lat. Jako kibic SGE od małego przeżywałem wiele trudnych chwil do tej pory, jak m.in. spadek do 2. Bundesligi i wiele lat temu nie sądziłem, że Orły się odbudują i będą bronić honoru niemieckiej piłki na arenie międzynarodowej. Trudno nie być dumnym z postawy piłkarzy Olivera Glasnera i to pokazuje, że został zbudowany zespół, który idzie w zaparte. Kibice, którzy pojawili się na Camp Nou, szacunek, ale teraz trzeba skupić się na rozgrywkach ligowych, bo jest kogo gonić. Strata do FC Koln nie jest duża i wynosi siedem oczek. Ewentualna wygrana w Berlinie spowoduje, że Eintracht na nowo w siebie uwierzy, również w rozgrywkach ligowych. Jak zaprezentuje się drużyna znad Menu w stolicy Niemiec?

SGE to taki klub, który w każdym spotkaniu daje z siebie 100%. Nieważne, z jaką drużyną się mierzą, liczy się jedynie wygrana. Intensywność jest na wysokim poziomie i trudno występować co trzy dni w tym samym zestawieniu. Myślę, że Oliver Glasner będzie rotował nieco składem, aby dać tę świeżość. Nie mniej jednak liderzy, tacy jak Filip Kostić, czy też Martin Hinteregger pozostaną na placu boju, co zwiększa szanse na sukces w Berlinie. Ja skupię się na faulach przyjezdnych. Zauważyłem, że po wyczerpujących meczach w Europie Orły popełniają mnóstwo nieczystych zagrań. Jest to spowodowane tym, że brakuje często siły, a piłka oddawana jest rywalom i goście czekają po prostu na kontrataki. Prześledźmy sobie ostatnie wyjazdowe wojaże ekipy z Frankfurtu we wszystkich rozgrywkach:
  • Barcelona 18
  • Lipsk 21
  • Betis 20
  • Hertha 16
  • Koln 16
Linia, jaką proponuje Betclic wynosi 13.5 i z chęcią z niej skorzystam. To Union będzie prowadził grę, a Eintracht przerywał.
 
Otrzymane punkty reputacji: +150
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dyscyplina: Piłka Nożna/1. Bundesliga
Godzina: 17:30
Spotkanie: Union Berlin vs Eintracht Frankfurt
Typ: Eintracht Frankfurt powyżej 13.5 fauli
Kurs: 2.22
Bukmacher: Betclic
Analiza:


Gospodarze sięgnęli po zasłużone zwycięstwo w derbach Berlina. Od początku dyktowali warunki na Olympiastadion i jedynie Marcel Lotka utrzymywał swój klub przy życiu. Gdy jednak worek z golami się rozwiązał, to nie było wątpliwości, na jaki kolor będzie świeciła się stolica Niemiec przez najbliższy czas. Tym oto sposobem Union ma spore szanse, aby znaleźć się wśród czołowych sześciu drużyn 1. Bundesligi i ponowy udział w Lidze Konferencji. Urs Fischer wraz ze swoimi piłkarzami bardzo ochoczo przystępuje do tych rozgrywek i nic w tym dziwnego, jeżeli ten projekt jeszcze niedawno był na zapleczu niemieckiej ekstraklasy. Teraz może chwalić się świetnymi wynikami w elicie i zrobi wszystko, aby utrzymać się jak najdłużej w czubie. Czy stołecznych stać na trzecią wygraną z rzędu?

To, co dokonał Eintracht w Barcelonie, będzie mówiło się jeszcze przez wiele, wiele lat. Jako kibic SGE od małego przeżywałem wiele trudnych chwil do tej pory, jak m.in. spadek do 2. Bundesligi i wiele lat temu nie sądziłem, że Orły się odbudują i będą bronić honoru niemieckiej piłki na arenie międzynarodowej. Trudno nie być dumnym z postawy piłkarzy Olivera Glasnera i to pokazuje, że został zbudowany zespół, który idzie w zaparte. Kibice, którzy pojawili się na Camp Nou, szacunek, ale teraz trzeba skupić się na rozgrywkach ligowych, bo jest kogo gonić. Strata do FC Koln nie jest duża i wynosi siedem oczek. Ewentualna wygrana w Berlinie spowoduje, że Eintracht na nowo w siebie uwierzy, również w rozgrywkach ligowych. Jak zaprezentuje się drużyna znad Menu w stolicy Niemiec?

SGE to taki klub, który w każdym spotkaniu daje z siebie 100%. Nieważne, z jaką drużyną się mierzą, liczy się jedynie wygrana. Intensywność jest na wysokim poziomie i trudno występować co trzy dni w tym samym zestawieniu. Myślę, że Oliver Glasner będzie rotował nieco składem, aby dać tę świeżość. Nie mniej jednak liderzy, tacy jak Filip Kostić, czy też Martin Hinteregger pozostaną na placu boju, co zwiększa szanse na sukces w Berlinie. Ja skupię się na faulach przyjezdnych. Zauważyłem, że po wyczerpujących meczach w Europie Orły popełniają mnóstwo nieczystych zagrań. Jest to spowodowane tym, że brakuje często siły, a piłka oddawana jest rywalom i goście czekają po prostu na kontrataki. Prześledźmy sobie ostatnie wyjazdowe wojaże ekipy z Frankfurtu we wszystkich rozgrywkach:
  • Barcelona 18
  • Lipsk 21
  • Betis 20
  • Hertha 16
  • Koln 16
Linia, jaką proponuje Betclic wynosi 13.5 i z chęcią z niej skorzystam. To Union będzie prowadził grę, a Eintracht przerywał.
Nawet się kolo 10 nie zakręciło, jak widać mecz meczowi nierówny, a statystyki tutaj nic nie wniosły
 
N 2,9K

najtmar

Użytkownik
Nie tylko statystyki, ale również moje obserwacje, bo ogladam Eintracht regularnie, szkoda 😎
Pech i tyle. Eintracht w tym sezonie jest mega pod względem fauli i kartek żółtych ( over 1,5 to standardowe linie i często wchodzą jak w masło). Można grać bez problemu progresją, bo trzech meczów z underem fauli pod rząd moim zdaniem na bank nie zagrają. Co się odwlecze to nie uciecze. ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom