>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

3. kolejka Premier League (20.08 - 22.08.2022)

Status
Zamknięty.
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
Tottenham vs Wolves
Typ over 1.5 bramki w meczu
Fulham vs Brentford
Typ x2
Ako 1.93 fortuna

W pierwszym meczu stawiam na bramki. Obie ekipy grają fajnie w przednich formacjach generując przy tym mnóstwo sytuacji. Różnica między jedną a druga jest tylko taka, że Wilki na potęgę je marnują. Widać jednak, że ten zespół zaczyna grać inaczej niż przyzwyczaił w ostatnich latach. Fajnie i efektownie... mega przejścia z obrony do ataku, skrzydłowi chodzą rewelacja. Myślę, że przyjdzie czas i na gole. Daję linię niższą bo rywalem jednak jest ekipa Conte. Włoch wiemy, że potrafi poukładać wszystko... niemniej po przyjściu Koulibaly'ego defensywa ma jeszcze pole do rozwoju i zgrania. Z przodu jak w tamtym sezonie... trio Son, Kane i Kolusevski robią straszny młyn.

Do dubla dokładam Pszczółki, które są w mega gazie. Trochę mnie zdziwiły problemy z Lisami ( też tam grałem x2) ponieważ sezon przygotowawczy mieli super. Poprzedni sezon również zaczęli rewelacyjnie więc zakładam, że nie będzie odstępu od reguły. Co do Fulham, to grają jak na beniaminka przystało na samym początku... dzielnie i odważnie. Pierwszy mecz niezły, ale to raczej Liverpool dał ciała, niż gospodarze błysnęli. W drugim meczu Wilki powinny ogarnąć gości co najmniej 2 golami bo mieli takie sytuacje. Dzisiaj może to szczęście się skończyć. Na koniec dodam, że Brenford z 13 oficjalnych meczów przeciwko Fulham przegrało z nimi raptem dwukrotnie. Myślę, że kadra jak i doświadczenie zdobyte na najwyższym szczeblu mocno przemawiają za przyjezdnymi.


Leeds vs Chelsea
Typ 2
Newcastle vs City
Typ 2
Kurs 2.15

Dla mnie osobiście Chelsea na fali wznoszącej i bierze 3 oczka. Już mocno dominowali z Kogutami, ale Leeds to obecnie zupełnie inny poziom. Widać, że ten zespół przechodzi zmiany. Nowy trener nowi gracze... trzeba czasu. W chwili obecnej bramki Rodrigo ciągną nieco wynik punktowy i zamazują obecną sytuację w zespole. Z gorszych informacji to kolejny uraz Bamforda a wiemy jaki to jest graje. Pytanie czy zdołają go postawić na nogi. Niemniej Chelsea będzie biała się o jak najwyższe cele w tym roku i taki mecz jeśli chce dotrzymać kroku City, po postu musi wygrać.

City jest w innej lidze... i na tym mógłbym zakończyć analizę. Niemniej dodam tylko że Sroki wbrew wielu oczekiwaniom nie poczyniły spektakularnych transferów i grają tym co dało niezły wynik w ubiegłym sezonie. Niemniej start jeśli chodzi o grę taki sobie. Co prawda 3 oczka na inauguracje przeciwko beniaminkowi Nottingham, ale już w starciu z doświadczoną ekipą Brighton.. dramat. Zostali mega zdominowani i powinni dość co najmniej 2-3 bramki. City tego nie puści.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +451
pikobans 10K

pikobans

Użytkownik
Leicester City VS Southampton
godz.16.00
typ: over 2,5 kurs 1,68 fortuna / over 2,5 + BTS 1,88 fortuna



Typ pod dotychczasowe wyniki i h2h - temat prosty, w dwóch kolejkach obie drużyny zdążyły już dać sobie wbić po 6 goli. Widać ze formacje obronne nie funkcjonują jak trzeba i dla typu lepiej jak jeszcze teraz tak pozostanie :D. Buki faworyzują gospodarzy ale jakoś nie jestem przekonany grać na ich zwycięstwo jak w pierwszej kolejce dali sobie wbić przy 2:0 dwie bramki. Dlatego chyba najbardziej sensowną opcja wydają się tu bramki. Można połączyć z bts. Obrona Leicester wyglądała już słabo rok temu a teraz wygląda na to ze stracą jeszcze Fofane. Z tego co czytałem ma nie zagrać w najbliższym meczu, podobno poprosił aby nie brać go pod uwagę przy ustalaniu składu. No nic - trzeba próbować - powodzenia!

edit: cos tak czułem ze granie na lisy to byłaby mina , cos tam ewidentnie jest nie tak..
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1361
lukas88 229,5K

lukas88

Forum VIP
Tottenham- Wovles
Typ: Tottki over 6,5 RR
Kurs: 1,79
Fortuna


Koguty dobrze weszły w sezon, wysoka wygrana z Southampton oraz remis w hicie kolejki z Chelsea zakończony małą awanturą pomiędzy szkoleniowcami. Dziś nie byłbym taki pewny zwycięstwa Kogutów, bo Wolves to trudny przeciwnik i potrafi wysoko postawić poprzeczkę, poza tym Koguty już mnie nie raz zawiodły głupim meczem po 2-3 wcześniejszych fajnych spotkaniach. Dlatego dziś uważam że goście mogą coś ugrać, co tylko pozytywnie przekłada się na mój główny typ jakim są korki. Tottenham w pierwszej kolejce ze Świętymi nastukał 10 rożnych i przed tygodniem na Stamford Bridge aż 5 mimo 36% posiadania piłki.
Wolves gol do 72 minuty @ 2,08 Fortuna

------------------------------------------------------------------------------------

Bournemouth- Arsenal
Typ: over 10,5 RR
Kurs: 2,03
Fortuna


Kolejne spotkanie to pojedynek Bournemouth z Kanonierami, którzy jak do tej pory tylko obok obywateli są zespołem z kompletem punktów po dwóch kolejkach. Uderzam w rzuty rożne obu zespołów, choć uważam że taką linie są w stanie pokryć sami piłkarze Arsenalu w przypadku gdy za szybko nie ustawią sobie spotkania. Historia spotkań pomiędzy tymi zespołami przemawia zdecydowanie za overem cornerów, w każdym z dotychczasowch spotkań padało minimum 9 rogów, a srednia jest zdecydowanie powyżej proponowanej przeze mnie linii 10,5:
12, 10, 13, 11, 13, 9, 13, 13, 19, 11, 10
BTS @ 1,93 Fortuna

------------------------------------------------------------------------------------

Leicester - Southampton
Typ: BTS + over 2,5
Kurs: 1,88
Fortuna


Po pierwszych dwóch kolejkach oba zespoły straciły po 6 bramek i strzeliły odpowiednio 3 i 4, także defensywa słaba a i w ofensywie coś potrafią strzelić także idę tutaj w tym kierunku. W ubiegłym sezonie w dwóch spotkaniach pomiędzy tymi zespołami padło aż 9 bramek. Poza tym proponuję:
over 1,5 HT @ 2,31 Fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +1543
Shl00 132,1K

Shl00

Użytkownik
WBA vs Hull
Typ WBA over 5.5 rzuty różne
Midtjylland vs Aarhus
Typ 1
Ako 2.75 fortuna

Może nie do końca ten dział ale wrzucę tutaj. Nie rozumiem takiego optymizmu w kierunku WBA. Zespół obecnie gra słabo i mocno się męczy pod bramkom rywali. Niby atakują, niby piłka rozgrywana przyzwoicie, ale stuprocentowych okazji mało albo w ogóle. Dzisiaj przyjeżdża ekipa która ma bardzo jasna taktykę i trzeba przyznać że realizuje ją znakomicie. Obrona i szybki kontratak. Hull broni bardzo kompaktowo zacieśniając środek pola. W niektórych fragmentach gry byli ustawieni praktycznie całym zespołem od Lini autowej do mniej więcej środka pola. Dają za to pograć na skrzydłach i dzisiaj tegosie spodziewam po WBA.

Od razu nadmieniam że nie jestem ekspertem od duńskiej...niemniej gospodarze i FC Kopenhaga to najmocniejsze ekipy w lidze... to wiem :) miejscowi na razie stoją słabo w lidze ale podyktowane było to walka o europejskie puchary. W chwili obecnej po porażce z Benfica dostali kilka dobrych spokojnych dni. Myślę że dzisiaj wygrają. Rywal jak na razie z wynikami nieźle ale grali z dolna połowa tabeli. Dzisiaj dostają trudny sprawdzian.
 
Ostatnia edycja:
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna Anglia
Godzina: 16:00
Spotkanie: Leicester - Southampton
Typ: poniżej 2.5 gola
Kurs: 2.28
Bukmacher: Betfan
Analiza: Na pierwszy rzut oka wydawać by się mogło że typ bardzo ryzykowny ale z drugiej strony kurs jest warty ryzyka. Oba zespoly bardzo overowo rozpoczely ten sezon ligowy, w meczach gospodarzy padało 6 i 4 bramki a gości 4 i 5. To ofensywne podejście do rozgrywanych spotkań ni jak nie przełożyło się na rezultaty, oba mają po punkcie i z znajdują się na dole tabeli. Jeśli w obu przypadkach zostaną wyciągnięte wnioski to dziś mecz może być trochę bardziej zachowawczy. Przejrzałem historię spotkań bezpośrednich i może ostatnie 2 mecze faktycznie były owocne w bramki to 3 wcześniejsze nie przekroczyły lini 2.5 gola. Southampton w ubiegłym sezonie stosunkowo częste grał rozważnie w obronie co przekladalo się na underowe mecze. Myślę że gdyby nie tak bramkostrzelny początek sezonu to kurs na under 2.5 oscylowal by w granicach 1.90. Przyznam szczerze że idę trochę na czuja, mam nadzieje ze mi się to opłaci.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +113
dobi 177,1K

dobi

Znawca - Premier League
Bournemouth - Arsenal / 2 + over 1,5 + Arsenal over 3.5 RR (BetArchitekt) @2.05 forbet łatwiutko

O rożnych trochę wspomniał lukas88 lukas88, warto nadmienić, że w trzech ostatnich spotkaniach Arsenal robił odpowiednio 8, 5 i 6 rożnych. Co więcej, jedna bramka w meczach Arsenalu padła ostatni raz na St. Mary's w kwietniu w zeszłym sezonie. Aktualnie Arsenal przeszedł świetnie okres przygotowawczy, póki co obok Citizens mają komplet punktów i dziś szansa aby wyrównać rekord z sezonu 2004/2005 gdzie wygrali 3 pierwsze mecze ligowe z rzędu. Rywal na to można by się spodziewać, że idealny - beniaminek, jednakże sprawili oni problemy Aston Villi wygrywając 2:0 na własnym stadionie. City rozbiło ich co prawda 4:0, ale City u siebie rozjeżdża większość ekip, więc ten mecz wcale nie zapowiada się na najłatwiejszy, mimo tego, że w dwóch pierwszych spotkaniach Kanonierzy pokazali próbkę umiejętności.

Na dzisiejsze spotkanie Arsenal ma dostępnych wszystkich zawodników, więc może zobaczymy na boisku nowy zakup - Fabio Vieirę. Tył będzie wyglądał zapewne tak jak w ostatnich dwóch czyli Zina-Gabriel-Saliba-White bo po prostu zdawało to egzamin. Liczę na czyste konto, choć może być ciężko bo Wisienki przed własną publicznością zwykli strzelać bramki. Nawet gdyby stracili gola to Arsenal powinien włożyć przynajmniej dwa gole patrząc jak wyglądało to w meczu z Leicester. Koncert Gabriela Jesusa, i tu liczę na świetny występ Brazylijczyka, który świetnie odnalazł się w układance Artety. Co do rożnych, to Arsenal zwykł pokrywać taką linię, bo dużo ataków idzie skrzydłami, gdzie Martinelli i Saka często robią wiatr, nabijając kolejne kornery.

Podsumowując, grać Arsenal na wyjeździe po 1.4 to średni pomysł, ale dokładając do tego niskie linie, które powinny być pokryte patrząc na grę Kanonierów w ostatnim czasie - 2.05 wygląda naprawdę przyzwoicie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2555
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
  • Najlepsze analizy sierpnia 2022 (1. miejsce)
  • #8
Dyscyplina: Piłka Nożna - Premier League
Godzina: 21:00 MU - Liverpool
United @ 4.90
United I obie strzelą gola @ 7.10
Wynik: 2:1
Bukmacher: Fortuna / Betfan

Analiza:

Obie ekipy zaliczyły mocny falstart sezon, a więc jest to mecz, w który, tak naprawdę zdarzyć się może wiele i wszystko, a z racji tego, że kurs na zwycięstwo gospodarzy jest wysoki to idę to w kierunku Czerwonych Diabłów. Zmiana trenera w ekipie United miała dać pozytywnego kopa i zrobienie kroku do przodu. Jak na razie kicha i po dwóch spotkaniach z rywalami, którzy zajmą środek tabeli United ma zero punktów. Do tego dochodzi konflikt kreowany przez media na linii Ronaldo - Berg. Czarne chmury wiszą nad Manchesterem, ale dzisiejszy mecz może to odmienić. Linię ataku mają tworzyć Rashford - Ronaldo - Sancho. Anthony Martial w ostatnim tygodniu wznowił treningi z zespołem i to jest kolejne dobra informacja. Środek pola to doświadczeni Eriksen, który potrafi odpalić oraz Fred z Fernandesem. Niestety największy ból głowy trenera to obrona i De Gea, który to co sezon popełnia katastrofalne błędy przez co United traci punkty.
Liverpool również nie tak wyobrażał sobie start nowego sezonu. Zaledwie dwa remisy z ligowymi średniakami jak Fulham i Crystal nie napawają optymizmem przed dzisiejszym meczem. Na dodatek nie zagrają tak ważne ogniwa jak Joel Matip, Thiago Alcantara, Ibrahima Konate, Curtis Jones, Diogo Jota, Alex Oxlade-Chamberlain, Calvin Ramsay i Caoimhin Kelleher. Z powodu czerwonej kartki pauzował będzie Darwin Nunez. Po odejściu Mane, coś poszło nie tak w przygotowaniach i z pewnością potrzeba czasu żeby to wszystko ułożyć w linii ataku na nowo. Dla United jest to z pewnością wielka okazja żeby zamazać plamę po ostatnich bezpośrednich pojedynkach przeciwko Liverpoolowi. Jak dobrze wiemy kibice obu klubów nienawidzą się i United wolą żeby mistrzostwo zdobyli np. City niż Liverpool.
Czy spotkanie może nas rozczarować?. Tak też może być patrząc na to jaką formę prezentują obie ekipy. Nudne 0:0?, czemu nie, ale ja wierzę, że oba zespoły staną tutaj na wysokości zadania i pokażą nam fajny spektakl w meczu Bitwy o Anglię.
Niestety mecz transmitowany będzie na viap… co mi się nie podoba….


Przewidywane składy:

Manchester United:
Dea Gea – Malacia, Martinez, Varane, Dalot – Eriksen, Fred, Fernandes – Rashford, Ronaldo, Sancho

Liverpool FC: Alisson – Robertson, Van Dijk, Gomez, Alexander-Arnold – Henderson, Fabinho, Eliott – Diaz, Firmino, Salah
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3964
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Anglia - Premier League
Godzina: 21:00
Spotkanie: Manchester United - Liverpool
Typ: Manchester United powyżej 1,5 gola w meczu
Kurs: 2,83
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Patrząc na to co wyczynia Manchester United na początku tego sezonu człowiek łapie się za głowę i myśli jak to jest możliwe mając taki skład. W ostatnim spotkaniu Czerwone Diabły przegrały 0:4 z Brentford, gdzie wynik został ustalony już w 35 minucie. Wcześniejszy mecz Manchesteru United również był nieudany, bo przegrali 1:2 z Brington i to do tego u siebie. United w końcu muszą zaskoczyć, a często bywa tak, że przełamanie przychodzi z jakąś czołową drużyną. Liverpool na początku tego sezonu też nie zachwyca, remisy z Fulham i Crystal Palace to są wyniki mocno poniżej oczekiwań. Wcześniej w meczach towarzyskich The Reds grali nierówno, przeplatali dobre mecze ze słabymi. Obie drużyny niedawno grały ze sobą sparing i Manchester United wygrali 4:0. Wiadomo, ze mecz towarzyski a mecz w Premier League to jest zupełnie coś innego, ale moim zdaniem gospodarzy stać na strzelenie dwóch goli.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +975
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom