>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Ligue1 + zaległy [10.09 - 13.09.2020]

Status
Zamknięty.
zloty5o 84,3K

zloty5o

Użytkownik
Kursy na Lens leca dosc szybko na dol takie info prawie cala podstawa pierwszej 11 PSG kwarantanna
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
PSG podejdzie do tego meczu bez połowy składu, a przede wszystkim bez ofensywy. Aktualnie pozytywnie zdiagnozowani na COVID zostali Neymar, Mbappe, Icardi, Di Maria, Paredes, Marquinhos, Navas. Drużyna grała ostatni raz 2,5 tygodnia temu - był to finał Ligi Mistrzów, od tej pory oficjalnie nie rozegrali żadnego sparingu.. Zresztą kto by miał grać skoro od tygodnia był przerwa reprezentacyjna? Nie znalazłem jeszcze oficjalnych powołań zawodników na mecz przez trenera Tuchela, ale będzie tam na pewno sporo juniorów (?). Nie wyobrażam sobie, żeby PSG rozbiło dzisiaj Lens.. Owszem Paryżanie nadal mają zawodników wysokiej klasy, ale czy zmiennicy podstawowego składu, którzy nie grają regularnie, a do tego nie będzie na boisku tak naprawdę liderów dadzą 3 punkty w pierwszym meczu ligowym? Szczerze mówiąc wątpię w taki scenariusz. Beniaminek w pierwszym meczu przegrał na wyjeździe w Nicei, dzisiaj ma dość dobry moment na to, żeby pokonać potęgę ostatnich lat francuskiej piłki i dać kolejny zastrzyk radości po awansie do Ligue 1 swoim kibicom.

Lens handicap +1 @2,10 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +42
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Lens - PSG
bts @1.89
iforbet


Kolega wyżej już wspomniał, że Paryżanie osłabieni. Siedmiu zawodników podstawowego składu na kwarantannie. Pojawia się świetna okazja dla Lens na urwanie punktów. Wygrać na pewno łatwo nie będzie, bo Paryżanie mają w swoich szeregach zdolnych młodzieńców.
Ciekawą opcją dla mnie jest btts w tym spotkaniu.
Drużyna Tuchela od przegranego finału Ligii Mistrzów nie zagrała żadnego spotkania. Natomiast Lens w pierwszej kolejce przegrało z Nice. Należy pamiętać, że nie zagrali najgorszego spotkania. Dodatkowo rozegrali dwa sparingi, które wygrali. Można stwierdzić, że są w rytmie meczowym, a to może okazać się kluczowe na osłabione PSG.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Lens - PSG 1:0
obie strzelą, @1,90 Unibet


W PSG jak wiadomo covidowa plaga, dzisiaj na pewno nie zagrają Neymar, Kylian Mbappe, Keylor Navas, Mauro Icardi, Angel Di Maria, Leandro Paredes i Marquinhos, w bramce stanie prawdopodobnie Marcin Bułka, mistrzowie Francji kadrę mają szeroką, ale ubytek tylu ważnych graczy musi siłą rzeczy odbić się na grze, Lens w pierwszym meczu przegrało z Nicea, ale zaprezentowali się całkiem przyzwoicie jak na beniaminka. Kusi zagranie na gospodarzy, jednak obie strzelą wydają się być pewniejszym typem na to spotkanie i tak też próbuję.
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Nie wiem skąd wasze pomysły by to Bułka stanął pomiędzy słupkami. Moim zdaniem pewniakiem jest Sergio Rico (chyba że on jest na kwarantannie). Poza tym przejrzałem kadrę PSG i jeżeli wystawią wszystkich najlepszych zawodników których mają dostępnych na ten mecz to i tak skompletują jedenastkę o klasę lepszą niż ich dzisiejsi rywale z Lens.
 
arass1 168,3K

arass1

Użytkownik
Nie wiem skąd wasze pomysły by to Bułka stanął pomiędzy słupkami. Moim zdaniem pewniakiem jest Sergio Rico (chyba że on jest na kwarantannie). Poza tym przejrzałem kadrę PSG i jeżeli wystawią wszystkich najlepszych zawodników których mają dostępnych na ten mecz to i tak skompletują jedenastkę o klasę lepszą niż ich dzisiejsi rywale z Lens.
Sergio Rico nie został na czas zgłoszony do rozgrywek Ligue 1. Tuchel już potwierdził, że między słupkami stanie Bułka.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Nie wiem skąd wasze pomysły by to Bułka stanął pomiędzy słupkami. Moim zdaniem pewniakiem jest Sergio Rico (chyba że on jest na kwarantannie). Poza tym przejrzałem kadrę PSG i jeżeli wystawią wszystkich najlepszych zawodników których mają dostępnych na ten mecz to i tak skompletują jedenastkę o klasę lepszą niż ich dzisiejsi rywale z Lens.
O klasę lepszą? Praktycznie w wyjściowym składzie będzie 90% zawodników rezerwowych, a do tego pewnie jacyś juniorzy.. Nie grali żadnego meczu, wszyscy są po wakacjach. Kto tam ma niby zagrać tak, żeby okazać się aż o klasę lepszymi? Jak dla mnie to PSG maksymalnie co dzisiaj ugra to remis.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
kamasutra10 569,8K

kamasutra10

Typer
Lens - PSG
PSG / BTTS @ 3.50 fortuna




Nie wiem skąd taka euforia na wygraną Lens w tym spotkaniu bo analizując kadrę PSG nawet po izolacji wyżej wymienionych graczy wyraźnie widać że pozostali do dyspozycji piłkarze to niezła " kapela". Owszem trzon drużyny z najgłośniejszymi nazwiskami pauzuje ale zmiennicy to ludzie nie z pierwszej łapanki. Na pewno Tuchel będzie musiał wystawić bardziej defensywny skład niż miało to miejsce chociażby w finałowym spotkaniu LM przeciwko Bayernowi. Odbije się to zapewne na poczynaniach w przodzie ale takich piłkarzy jak dla przykładu Draxler czy Sarabia chciałby mieć prawie każdy prezes klubu wśród swoich nabytków a to nie jedyni potrafiący grać wśród tych co zostali do dyspozycji.. Myślę że może Lens pokusić się o strzelenie bramki ale PSG mecz wygra bo dla głodnych gry zmienników to najlepsza okazja do zaprezentowania swojej wartości. Osobiście ciekaw jestem postawy Bułki w bramce bo nie miałem okazji go obserwować.


Możliwy skład startowy Paris Saint-Germain:
Bulka; Kehrer, Kimpembe, Diallo; Dagba, Herrera, Gueye, Bernat; Draxler; Sarabia; Kalimuendo

Daj Bóg każdemu trenerowi takich zmartwień...;)
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Magical Snap - 2020.09.10 15.38 - 001.png


Jesteś fanem Ekstraklasowych zmagań? Emocje na pierwszoligowych boiskach są Ci dobrze znane? A może świętujesz powrót do gry Premier League lub La Ligi? Dla wszystkich sympatyków futbolu przygotowaliśmy PEWNIAKA, który gwarantuje zwrot 20 zł w punktach FKP za regularną grę!


Zasady promocji:

  • Oferta: wyłącznie prematch
  • Kupony: AKO, SOLO, Maxikombi
  • Kanały: strona www, aplikacja mobilna, punkty sprzedaży
  • Data: 11-13.09.2020
  • Stawka : minimum 20 zł brutto
Warunek: w każdy dzień trwania promocji postaw min. 1 kupon z oferty prematch zawierający min. 1 zdarzenie związane z piłką nożną za min. 20 zł Brutto każdy, a otrzymasz gwarantowany bonus 20 zł w punktach FKP


Promocja dotyczy zakładów rozstrzygniętych do 14.09.2020 do godz. 10:00


Bonus zostanie przypisany do iKont graczy w dniu 14.09.2020 do godz. 23:59


Do promocji nie zaliczają się kupony anulowane, unieważnione


Promocja nie łączy się z ofertą Ekspert+, Hit Dnia, AKO Boost oraz nie dotyczy zakładów specjalnych


Jednemu graczowi przysługuje w ramach Promocji jeden bonus, bez względu na liczbę zawartych zakładów spełniających warunki promocji. Informacja o bonusie pojawi się na koncie gracza w sekcji "Bonusy - Przegląd Bonusów". Nagrodę należy aktywować w ciągu 7 dni od daty przyznania.

--------------------------------------


Nie masz konta na Fortunie? Nic straconego, możesz je założyć klikając w baner lub wchodząc bezpośrednio na efortuna.pl , przy rejestracji należy użyć kodu "forumbuk"

forumbuk_970x90.jpg

Po rejestracji z naszego linku i użyciu kodu "FORUMBUK" otrzymujesz na start:

Zakład bez ryzyka do 210 PLN + Bonus od depozytu do 2000 PLN + Freebet 20 PLN


szczegóły promocji opisane
TUTAJ



 
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
O klasę lepszą? Praktycznie w wyjściowym składzie będzie 90% zawodników rezerwowych, a do tego pewnie jacyś juniorzy.. Nie grali żadnego meczu, wszyscy są po wakacjach. Kto tam ma niby zagrać tak, żeby okazać się aż o klasę lepszymi? Jak dla mnie to PSG maksymalnie co dzisiaj ugra to remis.
No pewnie Sarabia Draxler Verrati Herrera Bernat czy Kimpembe to ten sam poziom co nouł nejmy z Lens.
Do tego dochodzą m. in. Gueye Kehrer czy Diallo
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Ehh Panie Marcinie Bułka.. Dostał taką szanse od losu i jej totalnie nie wykorzystał. Nie żebym jakoś wielce narzekał bo mój kupon został rozliczony na plus, chociaż wynik i tak mógł skończyć się remisem to też byłbym zadowolony, ale po prostu czysto patriotycznie kibicuje Polakowi.
Babol Marcina [minuta 2:26]
Według mnie powinien pomyśleć o jakimś wypożyczeniu tak jak Grabara i ogrywać się w jakiejś względnie silnej lidze, żeby później móc wskoczyć chociaż na pozycję drugiego bramkarza w takim klubie jak PSG, a nie być dopiero trzecim w kolejności czy nawet czwartym. Widzę go w takich ligach jak Championship czy Eredivisie gdzie mógłby się wykazać i wskoczyć na wyższy poziom swoich umiejętności.. Oby zaczął gdzieś grać, bo mamy znów super pokolenie bramkarskie - Grabara, Drągowski, Bułka czy Majecki.. Niestety tylko Marcin z tej czwórki nie może liczyć na regularne występy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
arass1 168,3K

arass1

Użytkownik
Wiadomo jaka jest sytuacja w PSG. Koronawirus zdziesiątkował im skład, grają bez najważniejszych zawodników. Paryżanie owszem mieli przewagą we wczorajszym meczu z Lens, ale to gospodarze wygrali po koszmarnym błędzie Bułki. Teraz PSG podejmie u siebie Marsylię, która nie ma takich problemów kadrowych. Do treningów z drużyną wrócił już jakiś czas temu Dimitri Payet, który także zachorował na koronawirusa. Doskonale wiemy jak ważną jest on postacią w układance Andre Villasa-Boasa. Marsylczycy przy obecnych problemach PSG mają wszystkie argumentu po swojej stronie. Skoro słabe Lens potrafiło odnieść zwycięstwo z Paryżanami, to tym bardziej mogą to zrobić piłkarze Olympique. Kursy już mocno spadły, ale i tak są bardzo atrakcyjne.

Olympique Marseille @ 4.30 fortuna Zgodnie z oczekiwaniami. PSG nie pomogła nawet obecność Neymara czy DI Marii.
 
Ostatnia edycja:
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Drugi mecz w tym tygodniu ekipy z Paryża, zatem ja po raz drugi idę w typ przeciwko drużynie prowadzonej przez trenera Tuchela. W pierwszej kolejce PSG uległo na wyjeździe Lens po fatalnym błędzie Polaka - Marcina Bułki. W tym meczu nadal zabraknie zawodników ze względu na zachorowania na koronawirusa. Lens co prawda szczęśliwie wygrało ten mecz, bo gdyby nie ten błąd bramkarza to pewnie padłby remis, ale w tym meczu Paryżanie nie będą mieli tak "łatwego" przeciwnika bo po drugiej stronie boiska staną zawodnicy Marsylii, którzy nie mają problemów kadrowych, a do tego Payet wrócił do treningów. Podopieczni trenera Villasa-Boasa pierwszy mecz w lidze wygrali na wyjeździe 3:2 przeciwko Brest, na pewno w czasie tej przerwy reprezentacyjnej trener popracował nad grą obronną bo teoretycznie przeciwko takiej drużynie nie powinna się przydarzyć strata aż dwóch bramek - chociaż można to tłumaczyć pierwszym meczem ligowym. Marsylia według mnie w tym meczu jest faworytem przez braki kadrowe PSG, ale jako, że jest to mecz wyjazdowy, a zawodnicy rezerwowi drużyny z Paryża nie zagrali aż tak tragicznie w Lens (bo mieli swoje okazje bramkowe) to stawiam tak samo jak we czwartek - bezpiecznie, bo w przypadku remisu nadal mam rozliczony kupon na moją korzyść.

Marsylia handicap +1 @2.25 STS
 
Ostatnia edycja:
psychol32 423,2K

psychol32

Użytkownik
Obejrzałem obszerny skrót meczu i pomimo przygniatającej przewagi w posiadaniu piłki to tak naprawdę PSG ani razu nie zagroziło bramce Lens. Może coś pominęli ale najgroźniejsza akcja to z pierwszej połowy jak bramkarz gospodarzy ubiega rywala i wcale to nie była klarowna sytuacja. Z Marsylio pewnie w bramce stanie Rico który z Lens nie mógł zagrać przez głupie przepisy.
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
No na pewno będzie w niedzielę lepszy zawodnik w bramce PSG, ale czy to będzie taka diametralna różnica? Rico też nie jest gwarantem czystego konta. Udowodnił to w Fullham kiedy wpuścił ponad 80 bramek w Premier League, a sezon 19/20 nie grał wcale.
 
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
- W 10 ostatnich meczach Nice padały przynajmniej 2 bramki. Kurs na to, że w meczu z Montpellier będzie powyżej 1,5 bramki - 1,40 [STS] (godz. 17:00)
 
Ostatnia edycja:
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Wypowiedź trenera Tuchela przed dzisiejszym klasykiem we Francji:
“Mbappe, Icardi i Marquinhos na pewno nie zagrają. Wszyscy pozostali gracze są dostępni i jeśli będą w stanie zagrać, pojawią się na boisku. Wszyscy trenują w małych grupkach i po treningu podejmiemy decyzję odnośnie stanu ich przygotowania. Florenzi? Jest w dobrej formie, jest zgłoszony, więc jeśli będzie gotowy na spotkanie, to będzie mógł zagrać w pierwszym składzie.’
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom