>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Ligi Narodów [10-11.10.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Panie i Panowie macie jakieś informacje na temat dzisiejszej kadry/składu Ukrainy na mecz z Niemcami?
 
wsc 165,7K

wsc

Użytkownik
Panie i Panowie macie jakieś informacje na temat dzisiejszej kadry/składu Ukrainy na mecz z Niemcami?
Niemcy prawdopodobnie wyjdą podstawową jedenastka w porównaniu do poprzedniej która była wyłącznie z ligi. Dzisiaj Hiszpania z Niemcami wydaje się ciekawym dublem z LN co sądzicie?
Skład na mecz z Ukraina Screenshot_20201010_092553_com.sofascore.results.jpg
oraz Hiszpanii Screenshot_20201010_092945_com.sofascore.results.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +94
lukas88 299,3K

lukas88

Forum VIP
Ukraina- Niemcy
Typ: Niemcy strzelą w obu połowach
Kurs: 1,73
Fortuna

6/10

O sytuacji Ukrainy pisałem przy okazji meczu z Francją, przez te kilka dni ich sytuacja nie uległa poprawie. Grają niemal połową składu. Niemcy po towarzyskim spotkaniu z Turkami gdzie w ostatnich minutach oddali zwycięstwo dziś wyjdą pierwszym garniturem na zespół gospodarzy. Zobaczymy m.in Ganbryego, Wernera, Havertza czy Kimmicha. Wobec tego uważam że Niemcy gładko rozjadą osłabioną Ukrainę, może nie będzie takiej demolki ja w meczu Francja- Ukraina, ale myślę 4-0 jest w zasięgu.

Alternatywnie:
Niemcy (-2)Ah @2,38 Unibet 5/10
Niemcy wygrają obie połowy @2,65 Fortuna 3/10
 
Ostatnia edycja:
PrzeTyper 2,2K

PrzeTyper

Użytkownik
Za nami pierwsze baraże do ME. Przed nami Liga Narodów kolejka nr 3. Mecz, który mi się rzucił w oczy to Bośnia - Holandia. Gospodarze w słabym stylu odpadli w barażach po karnych z Irlandczykami Północnymi. Grali w tym meczu Dżeko i Pjanic (obaj bezbarwni). Czy zagrają jutro tego nie wiem, ale myślę że moralne w drużynie jest wyjątkowo niskie po czwartkowym odpadnięciu, na dodatek 120 min gry w nogach, zaciętego meczu, a tu trzeba zagrać z bardzo dobrą technicznie, wybieganą Holandią... Uważam, że Holendrzy to wygrają, myślę, że 2-3 gole Bośniakom strzelą. Na wypadek gdyby jutro Pjanic i Dzeko zagrali wybieram opcje bramek Holendrów.


Bosnia-Herzegovina possible starting lineup:
Sehic; Cipetic, Ahmedhodzic, Sanicanin, Kolasinac; Pjanic, Hadziahmetovic, Cimirot; Krunic, Dzeko, Visca

Netherlands possible starting lineup:
Cillessen; Hateboer, De Vrij, Van Dijk, Ake; F De Jong, Van de Beek, Wijnaldum; Memphis, L De Jong, Promes


Holandia over 1.5 gola
kurs 1.6
fortuna

Drugim typem na podwojenie będą kartki w meczu Polska - Włochy. Sędziuje Hiszpan Jose Sanchez. Taki trochę sędzia międzynarodowy drugiego rzutu. Mało sędziuje meczów reprezentacyjnych. Graliśmy z Makaronami w Lidze Narodów 2 lata temu: we Włoszech były 4 żk (Zwayer), a w Polsce tylko 1 żk (Skomina). Myślę, że jednak będą w jutrzejszym meczu min. 4 żółtka

Polska - Włochy
over 3.5 żk
kurs: 1.46


AKO: 2,34

Jose Sanchez - ostatnie mecze reprezentacyjne
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +94
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Za nami pierwsze baraże do ME. Przed nami Liga Narodów kolejka nr 3. Mecz, który mi się rzucił w oczy to Bośnia - Holandia. Gospodarze w słabym stylu odpadli w barażach po karnych z Irlandczykami Północnymi. Grali w tym meczu Dżeko i Pjanic (obaj bezbarwni). Czy zagrają jutro tego nie wiem, ale myślę że moralne w drużynie jest wyjątkowo niskie po czwartkowym odpadnięciu, na dodatek 120 min gry w nogach, zaciętego meczu, a tu trzeba zagrać z bardzo dobrą technicznie, wybieganą Holandią... Uważam, że Holendrzy to wygrają, myślę, że 2-3 gole Bośniakom strzelą. Na wypadek gdyby jutro Pjanic i Dzeko zagrali wybieram opcje bramek Holendrów.


Bosnia-Herzegovina possible starting lineup:
Sehic; Cipetic, Ahmedhodzic, Sanicanin, Kolasinac; Pjanic, Hadziahmetovic, Cimirot; Krunic, Dzeko, Visca

Netherlands possible starting lineup:
Cillessen; Hateboer, De Vrij, Van Dijk, Ake; F De Jong, Van de Beek, Wijnaldum; Memphis, L De Jong, Promes


Holandia over 1.5 gola
kurs 1.6
fortuna

Drugim typem na podwojenie będą kartki w meczu Polska - Włochy. Sędziuje Hiszpan Jose Sanchez. Taki trochę sędzia międzynarodowy drugiego rzutu. Mało sędziuje meczów reprezentacyjnych. Graliśmy z Makaronami w Lidze Narodów 2 lata temu: we Włoszech były 4 żk (Zwayer), a w Polsce tylko 1 żk (Skomina). Myślę, że jednak będą w jutrzejszym meczu min. 4 żółtka

Polska - Włochy
over 3.5 żk
kurs: 1.46


AKO: 2,34

Jose Sanchez - ostatnie mecze reprezentacyjne
Memphis nie zagra, jest zawieszony na ten mecz.
 
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Skąd to info?? Wszyscy podają że wyjdzie w podstawie, chyba coś pomieszałeś :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom