>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

3. kolejka Ligi Konferencji UEFA ( 21.10.2021)

Status
Zamknięty.
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
Dobra lecimy z tematem bo widzę że nie ma chętnych
Vitesse - Tottenham 1dnb @ 2,73 fortuna ,✅
Podwojna szansa 1-1 @ 2,72 fortuna✅
21.10.21 godzina 18.30

FT: 1️⃣➖0️⃣

Głównym powodem jest to ze gości przyjeżdżają najprawdopodobniej bez następujących zawodników: P. Højbjerg (M 8/1), Reguilón (D 8/0), H. Lloris (G 8/0), E. Dier (M 8/0), O. Skipp (M 8/0), Son Heung-Min (M 7/4), H. Kane (A 7/1), Lucas Moura (M 7/1), Emerson (D 5/0), T. Ndombèlé (M 4/1), C. Romero (D 4/0), M. Doherty (D 1/0/injury), R. Sessegnon (M 0/0/injury)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +23
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Bodo/Glimt - Roma

Kursy na gości lecą w dół, trochę jestem zdziwiony. Roma z kompletem zwycięstw w grupie, mając w zanadrzu rewanż na własnym podwórku, bardzo ważny mecz z Napoli w niedzielę, więc myślę, że Mourinho zrobi kilka zmian w składzie i oszczędzi swoich najważniejszych grajków. Bodo, Mistrz Norwegii, z którym ciężko wygrać na ich własnym terenie, bo grają na sztucznej murawie i tylko Legia wygrywała tam na początku sezonu. Śmierdzi mi tutaj remisem, myślę, że nikt nie będzie płakał z takiego rezultatu. Gospodarze u siebie prą do przodu, nie ważne kogo mają po drugiej stronie barykady i potrafią nabić sporą ilość rzutów rożnych. Może i Roma to półka wyżej, ale i nawet w takich przypadku powinni te 4 rożne w całym meczu złapać.

Bodo/Glimt 1X & Bodo over 3.5 RR @3.85 Uni
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +6
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Bodo/Glimt - Roma

Kursy na gości lecą w dół, trochę jestem zdziwiony. Roma z kompletem zwycięstw w grupie, mając w zanadrzu rewanż na własnym podwórku, bardzo ważny mecz z Napoli w niedzielę, więc myślę, że Mourinho zrobi kilka zmian w składzie i oszczędzi swoich najważniejszych grajków. Bodo, Mistrz Norwegii, z którym ciężko wygrać na ich własnym terenie, bo grają na sztucznej murawie i tylko Legia wygrywała tam na początku sezonu. Śmierdzi mi tutaj remisem, myślę, że nikt nie będzie płakał z takiego rezultatu. Gospodarze u siebie prą do przodu, nie ważne kogo mają po drugiej stronie barykady i potrafią nabić sporą ilość rzutów rożnych. Może i Roma to półka wyżej, ale i nawet w takich przypadku powinni te 4 rożne w całym meczu złapać.

Bodo/Glimt 1X & Bodo over 3.5 RR @3.85 Uni
Polecam wejsc na twitera Romy i zobaczyć jakie tam sa teraz warunki na mecz, do tego w tle Mancini mowi „ sami jestesmy sobie winni gra w poprzednim sezonie, ze teraz tu jestesmy”
 
J 13,5K

janok

Użytkownik
Feyenoord - Union, 18:45, 21.10.21
Typ: 2 i powyżej 2.5 gola
Kurs: 5.60 (sts)

Nie wiem czemu tutaj jest taki wysoki kurs, wydaje się, że są to drużyny o podobnym potencjale, fakt, że Union przegrał ze Slavią z którą Feyenoord wygrał, ale Niemcy są w dobrej formie co pokazują ostatnie wyniki w bundeslidze (w tym zwycięstwo z grającym w LM Wolfsburgiem)
Feyenoord jest 5. w Eredivisie, (Union 5. w Bundeslidze) a ostatnio zaliczyli wpadki z Waalwijk (2:2) oraz z Vitesse (porażka 2:1)
W Unionie wszyscy podstawowi zdrowi poza ŚO Friedrichem (corona) który nie zagra. U gospodarzy według flashscore wątpliwy jest występ Luisa Sinisterry (w tym sezonie 7 meczów w lidze i 3 gole+2 asysty)
Dodatkowo dlaczego powyżej 2.5? otóż zarówno liga holenderska jak i niemiecka to ligi gdzie często w meczach jest powyżej 2.5 gola, są to dość dobre ligi pod względem tego konkretnego typu. Spotkanie się więc dwóch drużyn z takich lig powinno być owocne w gole. Zresztą dotychczasowe wyniki Unionu w LKE to 3:0 oraz 3:1, a Feye 2:1 i 0:0.
 
J 13,5K

janok

Użytkownik
over 2.5 luźno, ale problem może być z tą wygraną Unionu. Gol na 2:0 to jakiś skandaliczny błąd Knoche, na 1:0 super akcja Sinisterry który jednak gra.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom