>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

3. kolejka Ligi Europy 22.10.2015 - czwartek

Status
Zamknięty.
B 2,2K

barichello

Użytkownik
AZ - Augsburg
Przy okazji 2 kolejki LE pisałem
AZ - Bilbao

Bilbao kursowym faworytem w tym spotkaniu, podczas gdy
&quot;Po remisie z Realem Sociedad i zaledwie 4 oczkach w pierwszych 6 spotkaniach La Liga trener Valverde po raz drugi wdraza plan B a wiec do Holandii zabiera spora liczbe rezerwowych zawodników i zapewne przed pojedynkiem z Valencia zechce oszczędzić tych, którzy grali najwięcej i są kluczowi dla jego kadry. Na pokładzie samolotu do Holandii nie znaleźli się San Jose, Etxeita, Sabin Merino, Balenziaga oraz Susaeta. Ten ostatni jest dodatkowo kontuzjowany i możliwe ze nie wystąpi również w pojedynku z Valencia na San Mames. Tak wiec szanse otrzymają Ci piłkarze, którzy dotychczas byli mniej wykorzystywani na czele z Viguera, Kike Sola, Aketxe czy tez Elustondo&quot;
Do tego Bilbao po za domem w LE w ostatnich sezonach nie zachwycało formą


Znacznie lepiej prezentują się domowe wyniki AZ w LE

AZ remis zwrot 2.63 ✅
Po raz kolejny AZ nie jest faworytem meczu. Jest nim Augsburg, który w rodzimych rozgrywkach radzi sobie fatalnie i zamyka ligową tabelę. W weekend czeka ich ciężki wyjazd i spotkanie z Borussią Dortmund. W LE na ich koncie 2 przegrane. Powyższe staty pokazują jak dobrze radzi sobie AZ u siebie, więc przy takiej formie będzie ciężko się przełamać, zwłaszcza, że na chwilę obecną ten puchar jest im jak piąte koło u wozu...
AZ 2.80 by UB ⛔
AZ -1.5 6.70 ⛔

sprzeda kolejka
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
K 9

kielson

Użytkownik
bez zbędnego rozpisywania się ????
Dortmund z kursem 1.18 jest chyba na podbicie . Gabala ostatnie 5 meczy 4 wygrała, z krasnodarem 2-1 w plecy, jednak remis w LE z PAOKiem był wielkim zaskoczeniem. Ustawili solidną obronę a bramkarz łapał piłki jak na treningu. Większość pójdzie w BVB , bo pewniak, ja jednak odpuszczam ????
Wrzucam na czwartkowy kupon coś takiego
Alkmaar 1 ( x zwrot ) - @ 1.95
Shalke 1 - @ 1.65
Liverpool 1 - @ 1.47 ( w nadziei że klopp pokaże swoje sztuczki )
Fiorentina 1 - @ 1.28
kurs całkowity @ 6.05 (sts)
 
Semtex 253,2K

Semtex

Użytkownik
Pierwsze co wrzucam na ruszt Fiorentine z Lechem. Lech kompletnie bez formy teraz przyszedł Urban i ma być lepiej pierwszy mecz z Ruchem 2:2 ale Janek pracował z Kolejorzem tylko tydzień więc tu nie ma jeszcze co na nim psów wieszać. LE przez Kolejorza odpuszczona wątpię żeby tutaj jeszcze chcieli walczyć bo trzeba się wygrzebać z grupy spadkowej w ekstraklasie, a w niedziele czeka ich mecz z Legionistami. Fiorentina wygra ten mecz na 100% ale jak wysoko trudno powiedzieć.
Fiorentina - 2 bramki / 3.50
Fiorentina - 1 bramka / 1.90

Te dwa handicapy spokojnie do grania.
Fiorentina wygra do zera - 2.0
Sam gram jeszcze za drobne Fiorentina handi -3 kurs na chwile obecną wynosi 7.1 azjatycki handi -3 po kursie 6.25.
b e t365
Jak ktoś ma zamiar grać to radzę szybko bo kursy do czwartku mogą pospadać handi -1 po 1.9 to można obecnie brać w ciemno, ja nawet w tym -2 widzę spore value.
Wiadomo, że w niedzielę do Florencji przyjeżdża Roma no ale po wtopie z Basel trzeba korzystać z obecnie bardzo lichej dyspozycji Lecha, łapać pkt i polepszyć stosunek bramkowy.
 
jan-blachowski 74

jan-blachowski

Użytkownik
Suche typy:
Legia-Club Brugge 1 - 2.1
Anderlecht-Tottenham X - 3.4
Dnipro-St. Etienne 1 - 2.05
Braga-Marseille X - 3.3

Moje propozycje na czwartek.
Kurs wg Bet365

Robson// Witaj, w działach tematycznych nie podajemy suchcych typów. Prosżę dopisz po kilka zdań argumentów przemawiających za tymi typami. Pozdr
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W swoim wątku podałem typ na Fiorentinę⛔ i under PO w wyborach. Warto wejść grubo w taki dubelek. O underze PO poczytajcie sobie w moim wątku i wątku dotyczącym wyborów. Co do Fiorentiny oprócz tego co było pisane już wyżej dzisiaj doszła nowa wiadomość. Lech jeszcze nie wyjechał bo się im samolot popsuł ???? Nie będzie treningu na stadionie Fiorentiny, konferencji itd. Wobec słabości Lecha jaką widzimy nawet zmiana trenera tydzień temu nic nie da, a teraz jeszcze można zgonić na samolot. Fiorentina prowadzi w silnej włoskiej lidze. Mnie to w zupełności wystarcza do grubego grania. Co prawda kursy 1,30 - 1,4 ale we wspomnianym przeze mnie dubelku już robi się całkiem dobra kasa.
 
C 92,1K

cybul100

Forum VIP
Fiorentina - Lech BTS - NIE @ 1.70
W żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby mogłoby tutaj dojść do BTSu. GOspodarze w znacznie lepszej formie od Kolejorza, przede wszystkim bardzo solidni. Nie da się ukryć , że będą walczyć o awans do kolejnej rundy. Z pewnością nie chcą powtórzyć powtórki z pierwszej rundy, gdzie to przegrali z FC Basel 1-2. Teraz muszą nadrabiać stratę do Szwajcarów i mam nadzieję , że tutaj nie stracą punktów. Nie da się ukryć, że są znacznie lepszym zespół od gości. Prezentują równą stabilną grę, na boisku również są dużo lepiej ułożonym zespołem. Powinni tutaj dominować od pierwszej do ostatniej minuty! Lech jak gra każdy dobrze wie, dno dno i jeszcze raz dno. Lech jeszcze nie strzelił żadnej bramki i nie spodziewam się, żeby coś mogło się zmienić. Już pomijam mecz z FC Basel, gdzie przez cały pojedynek oddali bodajże dwa celne strzały, ale mecz z bardzo słabym zespołem Belenses u siebie, nie potrafili trafić do bramki rywala. ZMiana trenera nie wyszła im na plus, w dodatku mieli poważne problemy z dostaniem się do Włoch! Nie odbędą nawet treningu na płycie Violi! Nie daję tutaj Lechowi żadnych szans.
FC Basel - CF Belenses BTS - NIE @ 1.50
To samo można powiedzieć o tym spotkaniu. OD początku do końca pojedynku z pewnością będą przeważali gospodarze , którzy są znacznie lepszym zespołem od gości. Ekipa Belenses grając nawet w rodzimej lidze ma poważne problemy z przeciętnymi zespołami. Grając nawet z Lechem nie oddali żadnego celnego strzału! Nie spodziewam się żadnej nagłej zmiany w ich grze. Z pewnością będą tutaj zepchnięci do defensywy , a także sami taki styl będą prezentować, bowiem jak pójdą na wymianę ciosów z gospodarzami to nie będzie z nich co zbierać. Z drugiej strony nie mają kim tak naprawdę straszyć. Spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
 
yellowcards 92

yellowcards

Użytkownik
Lazio - Rosenborg
typ : powyzej 4 kartki azjan
LAzio w nie najlepszej formie , norwedzy zatem w bardzo dobrej a sedzia spotkania bedzie Polak który naprawde sypie kartki . Co sadzicie ?
 
E 3

eck0

Użytkownik
Zazwyczaj gram na zespoly grajace u siebie w domu,tym razem z duzym handi wyjatkiem sa holendrzy, z czwartkowych meczy LE wybralem nastepujace spotkania:

Basel - Belenenses 1 (1,3)
Fiorentina - Lech Poznań 1 (1,3)

O tych 2 meczach wszystko zostalo powiedziane , druzyny graja o 2 perwsze miejsca, lech cien druzyny myslami na meczu z legia okrojony sklad na wyjazd, portugalczycy ost 2 mecze wygrane ale nie z druzynami pokroju Basel tymbardziej w Szwajcarii. Czyste 2 jedynki bez zabawy w handi.

Lazio - Rosenborg 1 (1.45)
Lazio ost przegralo z dobrze spisujacym sie sassuolo, druzyna swojego boiska niezle spisujaca sie ost 5 meczy 4 wygrane , w LE napewno walka o awans. Rosenborg moze stawic opór lecz licze na atut wlasnego boiska kibicow i probe rehabilitacji po ost ligowej porazce .Mysle ze nie bedzie to latwy mecz ale Lazio da sobie rade o ile przyjezdni pierwsi nie strzela gola.

Fenerbahce - Ajax (handi 0:2) 2 (1,22)
Turcja goracy teren wiadomo fanatyczni kibice ale Ajax to nie sa chlopcy do bicia napewno nie wiecej niz jedna bramka. Turcy przegrali u siebie z Molde, a wogole w tej grupie pelno remisow i handi 2bramkowe w strone ajaxu wydaje sie bardzo prawdopodobne.

Legia Warszawa - Club Brugge 1 (2,10)
Brugge przyjezdza nie w post skladzie, mysla o meczu z Anderlechtem sam trener o tym wspominal, chca odbebnic mecz tak jak lech we wloszech, Legia trener ktory nie odpuszcza dobry mecz z dobrym zespolem cracovii , tymbardziej brugge na tle napoli i mityiland wypadla o wiele gorzej od polskiego zespolu.

Molde - Celtic 1 (handi 2:0) (1,16)
Molde prawdziwa rewelacja grupy dobrze zagrany mecz w turcj wygrana 1:3, remis z Ajaxem a teraz mecz u siebie z przecietnym Celtikiem , jesli szkoci pokusiliby sie o wygrana w co watpie , to napewno nie wieksza niz jedna bramka.

Jest to moj pierwszy post. prosze o wyrozumialosc i zycze sobie jak i wam samych wygranych kuponow pozdro!✅
 
cappadonna 0

cappadonna

Użytkownik
Dobry wieczór,
Zwykle przeglądam wasze typy, aczkolwiek dziś pozwole sobie podzielić się z wami swoimi przemyśleniami;)
AZ - Augsburg 1 (2,90)
Wystarczy spojrzeć na tabele, niemcy zagubieni niczym dzieci we mgle i jak pisał już kolega wyżej gra w LE jest im ani nie na rękę ani niepotrzebna.
Lokomotiv Moskwa - Besiktas - 1 (2,10)
Obie drużyny wysoko w ligowych tabelach, odpowiednio druga i pierwsza pozycja. Oglądałem ostatnie spotkanie turków, wymęczone 1:0 na własnym stadionie. Rosjanie niepokonani u siebie czy to w LE czy w swojej lidze.
Oraz
Basel - Belensenses - 1 (1,30)
Fiorentina - Lech - 1 (1,36)
=1,77
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Fiorentina - Lech BTS - NIE @ 1.70

W żadnym wypadku nie chce mi się wierzyć, żeby mogłoby tutaj dojść do BTSu. GOspodarze w znacznie lepszej formie od Kolejorza, przede wszystkim bardzo solidni. Nie da się ukryć , że będą walczyć o awans do kolejnej rundy. Z pewnością nie chcą powtórzyć powtórki z pierwszej rundy, gdzie to przegrali z FC Basel 1-2. Teraz muszą nadrabiać stratę do Szwajcarów i mam nadzieję , że tutaj nie stracą punktów. Nie da się ukryć, że są znacznie lepszym zespół od gości. Prezentują równą stabilną grę, na boisku również są dużo lepiej ułożonym zespołem. Powinni tutaj dominować od pierwszej do ostatniej minuty! Lech jak gra każdy dobrze wie, dno dno i jeszcze raz dno. Lech jeszcze nie strzelił żadnej bramki i nie spodziewam się, żeby coś mogło się zmienić. Już pomijam mecz z FC Basel, gdzie przez cały pojedynek oddali bodajże dwa celne strzały, ale mecz z bardzo słabym zespołem Belenses u siebie, nie potrafili trafić do bramki rywala. ZMiana trenera nie wyszła im na plus, w dodatku mieli poważne problemy z dostaniem się do Włoch! Nie odbędą nawet treningu na płycie Violi! Nie daję tutaj Lechowi żadnych szans.

FC Basel - CF Belenses BTS - NIE @ 1.50

To samo można powiedzieć o tym spotkaniu. OD początku do końca pojedynku z pewnością będą przeważali gospodarze , którzy są znacznie lepszym zespołem od gości. Ekipa Belenses grając nawet w rodzimej lidze ma poważne problemy z przeciętnymi zespołami. Grając nawet z Lechem nie oddali żadnego celnego strzału! Nie spodziewam się żadnej nagłej zmiany w ich grze. Z pewnością będą tutaj zepchnięci do defensywy , a także sami taki styl będą prezentować, bowiem jak pójdą na wymianę ciosów z gospodarzami to nie będzie z nich co zbierać. Z drugiej strony nie mają kim tak naprawdę straszyć. Spodziewam się pewnej wygranej gospodarzy.
Jeżeli uważasz że Viola i Basel wygrają bez straty gola to po co tracić na &quot;no btsach&quot; skoro masz bety o nazwie &quot;gospodarze wygrają do zera&quot; z kursami 2.0 na Fiorentinę i 1.75 na Basel.
 
ilendil 2,1K

ilendil

Użytkownik
Basel - Belensenes
Fiorentina Lech
W zasadzie wszystko zostało już o tych meczach powiedziane i podpisuję się pod tym całkowicie. Lech i Belensenes niczego nie wskurają w tych pojedynkach, zarówno Basel jak i Fiorentina są u siebie bardzo mocne, myślę że wygrana w granicach 2:0, 3:0 w obu meczach jest realna.
EH 0:1 @ 1.76
EH 0:1 @ 1.89

AKO @ 3.33 biorę z zamkniętymi oczami za grubszą stawkę.
Partizan - Bilbao
Bilbao słabiutkie na wyjeździe spotyka się z mocną u siebie ekipą Partizanu Belgrad, który póki co gromi swoją grupę. Sądzę, że atut własnego boiska wiele tutaj da ekipie z Belgradu i spokojnie poradzą sobie z Bilbao.
Partizan lub remis @ 1.70
AZ - Augsburg
Co tu dużo mówić, AZ dobre u siebie, Augsburg totalnie nie może się pozbierać w tym sezonie i raczej będą chcieli skupić się na lidze, wątpię, żeby w tej grupie jeszcze coś ugrali.
AZ lub remis @ 1.5

Dodatkowo można spróbować:
Partizan remis nie ma zakładu @ 2.53
Partizan podwójna szansa @ 2.8
Alkmaar remis nie ma zakładu @ 1.9
 
M 0

matijsen

Użytkownik
Może trochę skopiuję kolegę Ilendil jednakże gram podobnie ale bardziej &quot;podrasuje typy&quot;. O spotkaniach zostało już dużo napisane i omówione.

Lech kontuzje,absencje + problemy z samolotem (brak oficjalnego treningu, późny przylot) + mizerna gra, pomimo zapowiadanego nie najmocniejszego składu zostanie po raz kolejny stratowany przez przeciwnika --&gt; i uważam, że tak będzie w meczu z Fiorentiną.
Basel liczy na wygranie grupy i po dwóch wygranych dzisiaj przypieczętuje swoją pozycję, czując oddech na plecach Fiołków nie może pozwolić sobie na wpadkę.
Mecze AZ i Partizana bardzo podobne, licze na wygrane, aczkolwiek ubezpieczam się od remisów.

Basel - Belensenes - 1 (1,29)
Fiorentina - Lech -handi 0:1 (1,9)
Partizan - Bilbao - DNB 1 (2,45)
AZ - Augsburg - DNB 1 (1,9)

AKO: 11,41 STS
 
tip4you 420

tip4you

Użytkownik
Legia podejmuje u siebie belgijski FC Brugge. Obie drużyny są bez zwycięstwa. Legia przegrała na wyjeździe z Midtjylland 1:0 i u siebie z Napoli 2:0.
FCB przegrali u siebie z Midtjylland 3:1 i na wyjeździe z Napoli 5:0.
Ostatni mecz ligowy wygrali z Oostende 1:0. Pierwszą połowę grali bardzo dobrze. Do składu po półrocznej przerwie wrócił Gedoz, który był praktycznie na całym boisku. Razem z Vazquezem tworzyli niezły duet na boisku.
W drugiej połowie z boiska zszedł Vazquez i tempo spadło. Przeciwko Legi FCB nie zagra w najmocniejszym składzie. Nie zagra na pewno: Gedoz, Vazquez. Naprawdę bardzo ważni zawodnicy FCB.
Legia raczej nie powinna przegrać tego meczu. Mają atut własnego boiska no i grają z słabą drużyną. Więcej meczyków tu. Legia!
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Witam
Dziś postanowiłem pograć coś takiego:
Anderlecht - Tottenham - 2. drużyna strzeli bramkę 1,23
Fiorentina - Lech - handicap 0:1 1,89
Midtjylland - Napoli - spotkanie/obie dr. strzelą bramkę 2/nie 2,89
AKO: 6,72
Edit: Bez Komentarza... Chyba pora na krótką przerwę ;]

Jeśli chodzi o mecz Kogutów to sądzę iż jedna bramka z ich strony nie powinna być problemem. W PL nabrali rozpędu i są w całkiem niezłej formie.
W ostatnim meczu z Monaco sytuacji do strzelenia bramki było mnóstwo, zarówno dla gości jak i gospodarzy, skończyło się 1-1.
Mecz Lecha był już analizowany setki razy. W ostatniej kolejce ekstraklasy postanowiłem pierwszy raz w tym roku zaryzykować i postawić na Kolejorza. Jak to się skończyło wszyscy wiemy ;]. W ubiegły weekend oglądałem mecz fiołków z Napoli i jestem spokojny o pokrycie handicapu.
Obie drużyny grały bardzo ładnie. Spotkanie ogólnie bardzo emocjonujące.
Fiorentina traciła sporo piłek w środku pola, przegrała jednak ponieważ popełniła kilka głupich błędy w obronie i w końcu jeden z nich skończył się bramką, która zresztą wpadła 2-3 minuty po strzale Kalinicia na 1-1. Jak dla mnie wygrana Fiory dwoma bramkami to formalność.
Midtjylland w lidze Duńskiej spisuje się świetnie, jednak to &quot;tylko&quot; liga Duńska... Ostatnio wygrana w LE ze słabym FC Brugge, wcześniej słaby mecz ze słabą Legią... ;]. Napoli ma bardzo dobrą defensywę dlatego też myślę że gospodarze nie powinni dziś stworzyć sobie zbyt wielu sytuacji bramkowych.
Jak będzie dowiemy się już za kilka godzin. Wysokich wygranych ! ;)
 
dawidzbazin 62

dawidzbazin

Użytkownik
Co sądzicie o pograniu na Liberec? Grają z Groningen które na wyjazdach jest słabiutkie, z kolei Czesi u siebie mocni, w lidze 3 miejsce z bilenasem u siebie 4-1-0, Jak narazie tylko Braga zdołała tam wygrać. Co sądzicie o tym meczu, warto pograć czy lepiej odpuscic?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom