>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

3. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [4.11.2020] - Środa

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dynamo Kijów poleci do Barcelony bez jedenastu piłkarzy. Ośmiu z nich jest zarażonych koronawirusem. [RAC1]
 
R 621,3K

rjastrzab

Użytkownik
Chelsea - Rennes
Typ: Chelsea (-1) handicap azjatycki
Kurs: 1,60
efortuna

Co tu dużo pisać. Różnica klas obu zespołów. Począwszy od lig w których występują, poprzez sylwetki pojedynczych piłkarzy.
Do tego jak spojrzymy w jakiej formie znajdują się obie ekipy to rozstrzygniecie tego meczu nie powinno budzić wątpliwości a jedynie rozmiary zwycięstwa Londyńczyków.
Gospodarze 4 ostatnie mecze na zero z tyłu do tego na wyjeździe z Krasnodarem i Burnley zaaplikowali rywalom 7 bramek. Dla porównania 2 tygodnie temu Rennes o siebie zremisowali z tym samym Krasnodarem 1:1. Jak dla mnie mecz do jednej bramki ale niespodzianki się zdarzają i wybieram spokojny jednobramkowy handicap azjatycki i w przypadku wygranej Chelsea jedna bramką będzie zwrot.
 
Ostatnia edycja:
M 20,3K

musampha

Użytkownik
Club Brugge KV - Dortmund 2 @1,74

Wydaje mi się, że mimo wyjazdowego meczu dobry kurs na Dortmund. Po wpadce w pierwszej kolejce z Lazio, wygrali pewnie z Zenitem i chcąc wyjść z grupy wypadałoby i w Brugii zdobyć komplet punktów. W zasadzie jeśli chodzi o październik, to nie wliczając pojedynku w Rzymie idą jak burza. 5 zwycięstw, 12 zdobytych goli i zero straconych! Co prawda występ Hummelsa stoi pod znakiem zapytania, ale brak jednego gracza nie może przekreślać szans na zwycięstwo. Club Brugge tak dobrej passy nie ma. W LM nie potrafili wykorzystać faktu zdziesiątkowania Lazio i tylko zremisowali. W lidze ostatnie dwa mecze również nieudane. Grali z przeciętnymi Leuven i Mechelen i zdobyli raptem punkt. Biorąc pod uwagę aktualną formę i co by nie mówić różnice jakościową, stawiam zdecydowanie na Borussie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
We wtorkowy poranek PSG opublikowało listę zawodników, która wybierze się w podróż do Niemiec. W grupie zabrakło Kyliana Mbappe, Neymara, Marco Verrattiego, Mauro Icardiego oraz Juliana Draxlera.

Zrzut ekranu 2020-11-3 o 11.38.03.png
 
kacper091097 198,2K

kacper091097

Użytkownik
Ferencvaros - Juventus
Ronaldo strzeli gola
@1.5
fortuna
Możliwe, że kurs w innych bukach jest wyższy natomiast ja grałem w fortunie. Ronaldo wrócił w pełni sił po przymusowej przerwie związanej z wirusem. Nieco ponad pół godziny meczu ligowego wystarczyło do tego by zdobył dwa gole i zaprezentował się z bardzo dobrej strony. Tym razem powinien wystąpić już w wyjściowym składzie. W meczach tego typu z dużo słabszymi rywalami Ronaldo przyzwyczaił do dobrych wystepów okraszonych golem/golami. Na pewno ma dalszą motywację i chęć do podkręcania swojego rekordu w liczbie zdobytych bramek w Lidze Mistrzów. Ferencvaros nie ma najlepszej defensywy co pokazał w meczach z drużyną o podobnym potencjale do Juve i ze słabszym Dynamem Kijów i zapewne także w środę straci kilka goli. Zadanie CR może ułatwić po prostu gol z rzutu karnego, ale uważam, że ma również duże szanse na zdobycie gola z gry.
 
Ostatnia edycja:
ranczo0123 463,9K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Zenit - Lazio
Typ: Zenit over 1.5 kartek
Kurs: 1.80
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Mecz o zycie dla gospodarzy, ktorzy zajmuja ostatnie miejsce w grupie z dorobkiem 0 pkt. Jak przegraja to adieu. Na stadionie troche kibicow powinno zostac wpuszczonych wiec jakis tam doping bedzie. Niska linia a spina powinna byc.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +256
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Basaksehir - Manchester United
Manchester United powyżej 1,5 gola
@1.50 FORTUNA
Czerwone Diabły są jak do tej pory na dobrej pozycji aby awansować do fazy pucharowej LM. Manchester zgromadził na swoim koncie komplet 6 pkt a teraz przyjdzie się im zmierzyć w teorii z najsłabszym przeciwnikiem - Basaksehirem. Solskjaer nie zabrał do Turcji: Lingarda, Tellesa (choroba) oraz Bailly'go (kontuzja). Basaksehir w dwóch pierwszych spotkaniach LM przegrał 0:2 zarówno z Lipskiem jak i PSG. Manchester powalczy dziś o 6. zwycięstwo z rzędu odniesione na wyjeździe. Basaksehir z kolei stracił przynajmniej 2 gole w 5 z 6 ostatnich meczy w LM. Liczę, że dziś na murawę wyjdzie ten United, który grał we wcześniejszych spotkaniach LM a nie ten z Premier League - wtedy o typ będę mógł być spokojny. Ciekawie też wygląda statystyka ostatnich 10 wyjazdowych spotkań podopiecznych Solskjaer'a. Zdobyli oni przynajmniej dwa gole aż w ośmiu wspomnianych pojedynkach, biorąc pod uwagę wszystkie rozgrywki. Dziś również liczę, że Unted udowodni swoją wyższość na tureckim Basaksehirem lecz tutaj wstawiam typ, że United strzeli przynajmniej dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Barcelona - Dynamo Kijów
Typ: w meczu będzie czerwona kartka
Kurs: 5,10
Bukmacher: Totolotek
Analiza:

Sytuacja drużyny Dynamo Kijów nie jest dobra. Wielu ich zawodników nie będzie mogło zagrać w tym spotkaniu z powodu koronawirusa. Nawet pełnym składem mieliby bardzo małe szanse na to, żeby powalczyć na wyjeździe z Barceloną, a tak to powinna być ogromna dominacja Barcelony. To jak wysoko Barcelona wygra będzie zależeć od ich skuteczności, natomiast przebieg meczu jest raczej łatwy do przewidzenia- ciągłe ataki Barcelony i zapewne wiele fauli Dynama Kijów, bo trudno im będzie powstrzymywać tak dobrych technicznie piłkarzy Barcy. Według mnie Dynamo będzie tutaj łapać kartki i w końcu mogą się dorobić czerwonego kartonika.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Chelsea - Rennes | Chelsea @ 1.34
21:00 Club Brugge - Borussia D. | Borussia @ 1.65
AKO: 2.21 / 10j
Wygrana: 22.1
Unibet


Borussia dzisiaj mocno osłabiona. Zdolny do gry jest tylko jeden nominalny stoper - Manuel Akanji. Mats Hummels ma problemy mięśniowe, Emre Can wciąż przebywa poza drużyną w związku z wykrytym u niego koronawirusem, a Dan-Axel Zagadou powoli wraca do zdrowia po kontuzji kolana. Na dodatek nie zdolny do gry jest Schmelzer, a pod znakiem zapytania stoi występ Haalanda oraz Schulza. Borussia pomimo osłabień jest na fali wznoszącej wygrywając trzy ostatnie spotkania. Dzisiaj na porażkę sobie pozwolić nie mogą bo ścisk w tabeli jest tak duży, że każde trzy punkty są tu na wagę złota.
Brugge: Mignolet – Clinton Mata, Mechele, Kossounuou (Deli) – Diatta, Vormer, Rits, Sobol – Vanaken – De Ketelaere, Dennis
Rezerwowi: Horvath, Shinton, Lammens, Ricca, Van der Brempt, Asoma, Fuakala, Balanta, Fofana, Schrijvers, De Cuyper, Engels, Van Den Keybus, Sandra, Krmencik, Lang, Diatta, Okereke, Badji, Bonaventure, Baeten
Pod znakiem zapytania: Deli
Nie zagra: Mitrovic
BVB: Bürki – Piszczek, Akanji, Delaney – Meunier, Bellingham, Witsel, Guerreiro – Sancho, Reyna – Haaland (Brandt)
Rezerwowi: Unbehaun, Morey, Passlack, Dahoud, Brandt, Raschl, Reinier, Reus, Hazard, Knauff
Pod znakiem zapytania: Haaland, Schulz
Nie zagrają: Hummels, Can, Zagadou, Schmelzer, Hitz
Chelsea po średnim początku sezonu włączyła w końcu drugi bieg. Lampard potrzebował czasu na poukładanie wszystkiego pod siebie i oto mamy efekty. Chelsea imponuje swoją formą. Świetnym ruchem było wstawienie do bramki Mendy, który to po raz kolejny zalicza czyste konto. Chelsea na dodatek jest mocno skuteczna, a sprowadzeni zawodnicy latem pokazują to co prezentowali w poprzednich klubach. Francuzi do tego spotkania przystępują zaledwie z jednym punktem, a ich forma nie jest imponująca. Chelsea to musi wziąć i pytanie ile goli strzeli rywalom aby trzy punkty zostały w Londynie.
Na liście nieobecnych znajduje się Christian Pulisić W bramce nie zobaczymy Kepy Arrizabalagi.
Poza kadrą Rennes jest utalentowany Eduardo Camavinga. Prócz niego kontuzje wykluczają Daniele Ruganiego, Flaviena Taita i M’Baye Nianga.
Przewidywane składy:
Chelsea: Mendy; Chilwell, Zouma, Silva, Azpilicueta, Kante, Mount, Kovacić; Hudson-Odoi, Abraham, Ziyech
Rennes: Gomis; Dalbert, Da Silva, Aguerd, Traore; N'Zonzi, Martin, Bourigeaud; Terrier, Guirassy, Doku
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +5
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Ferencvarosz powyżej 1.5 żółtych kartek @1.41
efortuna


Ferencvarosz jak i Dynamo Kijów powalczą między sobą o trzecie miejsce, co nie oznacza, że w dniu dzisiejszym Węgrzy "rozłożą nogi" przed piłkarzami Starej Damy. Liczę na sporo walki i brudnej gry ze strony gospodarzy.
Piłkarze Ferencvarosz w meczu z Barceloną otrzymali 4 żółte kartoniki i popełnili 15 fauli. W meczu z Dynamo Kijów obejrzeli 5 żółtych kartek i popełnili 14 fauli.
Spotkanie poprowadzi sędzia Orel Grinfeld, dla którego będzie to drugie spotkanie w bieżącej edycji Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu pokazał cztery żółte kartki. Łącznie sędzia Orel poprowadził 5 spotkań pokazując łącznie 24 żółte kartki.
Defensywa gospodarzy będzie mieć co robić, a to dlatego że naprzeciwko stanie Cristiano Rolando, Morata czy zawsze szybki Cuadrado.
 
pietras7 572

pietras7

Użytkownik
Witam! Dzisiaj kolejna odsłona maratonu z LM! Po ostatnim gwizdku tego wieczora, będziemy na półmetku rywalizacji w fazie grupowej. Wczoraj faworyci nie zawiedli i wygrali swoje spotkania. Pytanie czy dziś sytuacja się powtórzy i hegemoni odprawią z kwitkiem swoich słabszych rywali. Ja zaatakuję mecz Barcy. Osobiście uważam, że jeśli faktycznie Dynamo będzie tak osłabione (zostawiam odrobinę niepewności bo Ajax wczoraj też miał grać bez połowy składu :) ) to nie wróżę im nic dobrego na Camp Nou. Jasne, Barcelona nie zachwyca. Koeman nie stworzył na razie potwora, który rozjeżdżałaby rywali niczym walec. Było kilka przebłysków, chociażby mecz z Juve, ale sami Turyńczycy są w fazie transformacji. Ja jednak odniosę się do ostatniego ligowego meczu Katalończyków. Pojechali do Kraju Basków. Wywieziony remis, strata kolejnych punktów i żal niewykorzystanych szans, a było ich kilka. Oczywiście warto zaznaczyć, że gospodarze grali przez pół godziny bez jednego zawodnika po czerwonej kartce. Statystyki jednak były porażające. Zwłaszcza posiadanie piłki Barcy, bo wyniosło 80%. Inny mecz gdzie Barcelona próbowała się przebić przez gęsto ustawionego przeciwnika, to spotkanie z Getafe i 73% posiadania piłki. I ja idę dzisiaj w tym kierunku. Barcelona po kolejnej wpadce w La Lidze na pewno została podrażniona. Koeman to też nie jest człowiek-trener, który przejdzie na porządku dziennym do kolejnych wtop swojego zespołu. Dzisiaj widzę mocną dominację Barcelony, kilka bramek po ich stronie i przytłaczające posiadanie piłki gospodarzy. Dynamo odda futbolówkę żeby się ustawiać i przesuwać bo po prostu nie będzie komu kreować gry, a Barcelona uwielbia rozgrywać i posiadać piłkę. Sądzę, że dzisiaj przez lwią część czasu to Barcelona będzie klepać piłkę przed nosem przyjezdnych.

TYP: Barcelona powyżej 65,5% posiadania piłki 1.83 BETFAN
 
ziroxxx 782,7K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Mecz: Basaksehir - Manchester United
Typ: gospodarze over 45,5 posiadanie piłki Manchester dał ciała
Kurs: 1.82
Buk: betclic
Analiza:
Faworytem spotkania są goście i myślę, że wygrają spotkanie, ale jak dla mnie granie kursu 1.40 nie jest adekwatne do ryzyka. Z obserwacji kibica i zawodnika grającego w piłkę nasuwa mi się taki wniosek, że w przypadku gdy jedna z drużyn strzela bramkę to wtedy druga za wszelką cenę stara się strzelić bramkę i doprowadzić do remisu. Grając wtedy ofensywniej i więcej utrzymując się przy pilce itd. W przypadku jak Manchester obejmie prowadzenie to nie wydaje mi się, żeby z wejściem typu były problemu. Linia zaoferowana przez buki bez problemu powinna być pokryta przez gospodarzy. Poniżej garstka statystyk.
Przeanalizowałem posiadanie piłki jakie dotychczas miały ekipy w LM.

Lipsk- Basaksehir 49/51%
Basaksehir - PSG 48/52%

PSG - Manchester 59/41%
Manchester - Lipsk 48/52%

Podsumowując, w każdym meczu Basaksehir miało większe posiadanie piłki niż 45. A Manchester w każdym meczu miał mniej niż 55.


Mecz: Zenit - Lazio
Typ: over 2,5+BTTS BTTS na plus, ale brakło jednej bramki, VAR w ostatniej minucie :(
Kurs: 2,17
Buk: unibet
Analiza:
Kilka argumentów, które przekonują mnie za zagraniem tego typu to:
- Zenit w przypadku przegranej zmniejsza sobie szanse nawet na kwalifikacje do ligi Europy. Bramka u siebie to minimum co gospodarze muszą wykonać.
- Lazio jak dla mnie to jest overowa drużyna. Dużo strzelają i dużo tracą bramek. Ostatnie 7 spotkań Lazio to: 5/7 (over 2,5 w meczach) i 6/7 (btts w meczach).
- Często w meczach obu ekip z innymi zespołami padał BTTS
- Lazio w tym roku nie strzelilo bramki na wyjeździe tylko w 3 meczach
- Zenit nie strzelił bramki u siebie w tym roku tylko w dwóch meczach (w lutym i marcu)

Jak dla mnie te argumenty są wystarczające żeby pograć na bramki w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Basaksehir - Manchester United 2:1 wstyd, dni OGS chyba są już policzone
Man Utd (-1 AH), @1,60 Fortuna


Manchester United w tym sezonie ma dwa oblicza, jedno słabe w Premier League oraz drugie mocne w Lidze Mistrzów, gdzie pewnie przewodzi i wygrał oba spotkania z PSG w Paryżu oraz Lipskiem u siebie, jeżeli uda im się dzisiaj wygrać z teoretycznie najłatwiejszym rywalem w grupie to praktycznie fazę pucharową Champions League będą mieli pewną, wydaje mi się, że to też mimo wszystko mecz o posadę Solskjeara, coraz głośniej mówi się o rozmowach z Pochettino i zastąpieniu nim na ławce Diabłów obecnego menagera, ale myślę, że dopóki będą wyniki w Europie to Norweg się obroni, a z czasem liczę, że United w lidze zacznie grać na odpowiednim poziomie. Tyle tytułem wstępu, wracając do dzisiejszego meczu to tak jak wspomniałem wygrana gości praktycznie zapewni im wyjście z grupy, gospodarze do tej pory, dwa mecze dwie porażki, obie po 0:2, dla nich samo zakwalifikowanie się do fazy grupowej było sporym sukcesem, trafili to mocnej grupy i raczej nie mają szans nawet na walkę o Ligę Europy, wiadomo, że w piłce różne rzeczy mogą się zdarzyć, ale trudno mi sobie wyobrazić, żeby Czerwone Diabły zaprzepaściły taką szansę, Solskjear widać wyciągnął wnioski i w pierwszej jedenastce są dzisiaj Rashford oraz Fernandes, liczę na kilka bramek United, ale gram dość bezpieczną linię na wygraną gości, przy zwycięstwie jednym golem zwrot.
 
Ostatnia edycja:
K 118,6K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Club Brugge - Borussia Dortmund
Typ: 2
Kurs: 1.63
Buk: fortuna
Borussia jest w dobrej formie w czterech ostatnich meczach w Bundeslidze komplet zwycięstw, bez straty gola. Potknięcie w LM. z Lazio 1-3, ale następny mecz znowu bez straty gola, pewne zwycięstwo z Zenitem 2-0.Słabo w lidze belgijskiej radzi sobie Club Brugge, bez zwycięstwa w trzech ostatnich meczach, w LM narazie radzą sobie pokonali Zenit i zremisowali z Lazio. Moim zdaniem czas na porażkę Club Brugge, mozna zaryzykować że nie strzelą bramki, bo defensywa Borussi jest bardzo pewna i wątpię żeby Belgowie dali radę strzelić bramkę.
 
Ostatnia edycja:
ferguson2 651,5K

ferguson2

Typer
Lazio+1 + Man United @2.35 etoto
Probuje taki dubel. Lazio prezentuje sie solidnie w tej edycji LM, widać że idzie im dużo lepiej niż w lidze. Zreszta podobnie jest z Manchesterem United. Dla Zenitu jest to ważny mecz, ale równie dobrze można powiedzieć tak samo o Lazio, które wygrywając dzisiaj znacząco zbliżyłoby się do awansu do kolejnej rundy. Wydaję mi się, że Lazio gra po prostu lepszy futbol od rywala, owszem są to drużyny na podobnym poziomie, lecz znacznie większa presja spoczywa na gospodarzach i zobaczymy czy sobie z nią poradzą. Myślę, że jeśli Lazio zagra w ofensywie na plus, to remis jest jak najbardziej w ich zasięgu. W przypadku United - muszą wygrywać z takimi ekipami. Teoretycznie w lidze im nie poszło, ale w Lidze Mistrzów grają fajną i widowiskową piłkę. Nie bez powodu są faworytem i mam nadzieję, że nie zawiodą.
 
B 69,4K

bukibuk

Użytkownik
Basaksehir - MU
MU/+1,5 1.59 (LM)
MU -1,5 @2,1

e: niestety, myślę że na koniec może tych punktów zabraknąć MU

Fortuna

Na dziś wybrałem sobie spotkanie w Turcji. Ekipa MU pokazuje się w tym sezonie bardzo dobrze w Lidze Mistrzów, dwa zwycięstwa, w obu przypadkach chyba trochę niespodziewane, szczególnie na wyjeździe w Paryżu. Jednak początek na tyle obiecujący, że jest to potężna zaliczka na ewentualne wyjście z grupy i na pewno nie można zaprzepaszczać tego w spotkaniu z najsłabszą ekipą w grupie, która tak naprawdę staje się tutaj dostarczycielem punktów. Na swoim stadionie w lidze prezentują sie bardzo dobrze, jednak trzeba oczywiście podkreślić, że Turecka Superliga to zupełnie inny poziom niż LM i ekipy czy to z Ligue 1, Bundesligi czy Premier League na spokojnie sobie z takimi ekipami radzą. W lidze MU radzi sobie raczej słabo, natomiast skoro w LM idzie tak dobrze to na pewno nie będą odpuszczać i lekceważyć tego meczu. Pojechali do Turcji pierwszym składem, choć nie wychodzi w pierwszej 11 Pogba, to jednak ustawienie z dwoma graczami w ataku więc na pewno nie bedą grać o remis, a nawet jesli coś nie będzie po ich myśli to jest kogo wprowadzić z ławki, by przebieg spotkania zmienić. Dla mnie wygrają to spotkanie w handi, co gram singlem i do dubla proponuje zwycięstwo MU z over 1,5 w spotkaniu.
 
Ostatnia edycja:
tomek2807 5,6K

tomek2807

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 19:00
Spotkanie: Zenit - Lazio
Typ: remis
Kurs: 3,40
Bukmacher: STS
Analiza:
Lazio wyjdzie na mecz w Petersburgu prawie identycznym składem jak w zremisowanym meczu z Club Brugge, którzy moim zdaniem byli drużyną lepszą w tamtym meczu. Zabraknie więc m.in. Alberto, Immobile, Radu czy Lazzarego. W drużynie Zenita brakuje również ważnych zawodników: Azmoun, Driussim, Malcom, tak więc braki będą odczuwalne w obu drużynach. Moim zdaniem Lazio będzie bardziej interesować defensywa niż zdobywanie goli i na tle słabo radzącego Zenitu nie powinni tego meczu przegrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +47
D 6,4K

danblizerian

Użytkownik
Na szybko bo dziś nastałem się w kolejce do pobrania wymazu covidowego i nie było kiedy.
Poza oczywistymi typami na United i Dortmund o których się nawet nie rozpisuję bo to są spotkania oczywiste

Dwa identyczne typy, zakłady łączone na Chelsea i Juventus

Chelsea wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Rennes otrzyma najwięcej żółtych kartek @ 2,80

Juventus wygra i wykona najwięcej rzutów rożnych, Ferencvarosi otrzyma najwięcej żółtych kartek @ 2,55

Sytuacja analogiczna jak do podawanego typu na City, tutaj jedynym mankamentem są zawsze te kartki bo tutaj może być różnie. Przebieg meczu pewnie tak jak wczoraj, Juventus i Cheslea biorą piłkę i będą grać, a przeciwnicy będą ganiać i próbować im ją zabrać, nie ma tutaj większej filozofii. Oba zespoły odniosą pewne zwycięstwa, rożne na pewno wpadną, kartki podejrzewam że też się posypią.
 
matelke222 28,8K

matelke222

Użytkownik
Ferencvaros-Juventus Typ: Ronaldo strzeli bramkę@ 1,50

Czekałem z tym typem do składów. Ronaldo jest w składzie, wiec można pograć ten typ. Wiele na to wskazywało, że zacznie mecz od początku, ale wolałem poczekać do oficjalnego potwierdzenia. Z Verona wszedł w drugiej połowie i bardzo mocno zaznaczył swoja obecność zdobywają dwie bramki. Ronaldo jest na pewno bardzo motywowany do gry jak zawsze. Przerwa spowodowana wirusem pozbawiła go kilku meczów, w tym jakże ważnym meczu u siebie z Barcelona, która zagrała z Lionelem Messi. Na pewno jakimś celem dla CR7 jest też korona króla strzelców bo zawsze jest on głodny na gole. Bardziej ucieszyłby się ze zdobycia pucharu Ligi mistrzów. Jota i Rasford prowadza maja po 4 bramki. Messi ma 3 bramki + dzisiejszym mecz z mocno osłabionym Dynamem Kijów. Lewandowski ma tylko jedna bramkę Ronaldo z racji wspomnianej wcześniej absencji ma tych bramek zero. Dzisiejszy rywal to idealny moment na podreperowanie dorobku strzeleckiego. Juventus przyjechał na Węgry aby spełnić swój "obowiązek" i wygrać z Ferencvaros. Myślę, ze jednym z autorów dzisiejszego sukcesu drużyny z Włoch był Cristano Ronaldo. Stawiam na minimum jedna jego bramkę. Do karnych oczywiście jest pierwszy, więc to zwiększa prawdopodobieństwo przy ewentualnej jedenastce. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom